Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo

Písek (5. 5. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.39 +0.8 m/s 5.11+1,24.82-1,35.39+0,85.395.32-1,1X5.30+0,1 7.00
2 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.30 +0.0 m/s 5.16+0,65.23-0,65.240,05.245.06-2,15.06-0,95.300,0 5.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.01 +1.2 m/s 4.90-0,25.01+1,25.00-1,35.014.53-0,94.91-0,24.84-1,1 4.00
4 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 4.48 +1.0 m/s X4.48+1,04.26+0,64.48-4.24-3,7X 3.00
5 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.39 +0.3 m/s 4.07-0.34.33+0,74.39+0,34.394.27-0,3X- 2.00
6 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.22 +1.1 m/s 3.89-0.73.94-1.04.22+1,14.22-2.93-1,03.04-0,8 1.00
7 Tomáš KomendaTomáš Komenda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 4.19 -0.4 m/s 4.19-0.43.73+1.5X4.194.04-0,43.86+0,24.08-2,1
8 Lukáš RasochaLukáš Rasocha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.16 -0.1 m/s 4.16-0.14.06-0.43.79-0,64.16-X3.85-0,1
9 Dominik MarešDominik Mareš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.10 +0.0 m/s 4.100,03.91+0,23.68-0,14.10---
10 Jan HoráčekJan Horáček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 3.55 -0.1 m/s 2.99-0,33.55-0.13.47-1,53.55---
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.63 +1.6 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 7.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.48 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 5.00
3 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.28 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 4.00
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.26 +1.0 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 3.00
5 Kateřina OškerováKateřina Oškerová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 4.25 +1.6 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 2.00
6 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.23 +1.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 1.00
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.20 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
8 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.16 +1.9 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
9 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.95 +0.7 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
10 Eva VolfováEva Volfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.95 +0.0 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
11 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.92 +0.2 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
12 Klára KocováKlára Kocová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 3.91 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
13 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.89 +1.2 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
14 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.84 +0.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
15 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.46 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
16 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.43 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
17 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.26 +0.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
18 Sára ŠvecováSára Švecová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 2.97 +1.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
MB Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.72 +1.1 m/s
Alena BurianováAlena Burianová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF - m/s
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.14 11.00
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.10 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.88 8.00
4 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.86 7.00
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.82 6.00
6 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.79 5.00
7 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.75 4.00
8 Petr SoukupPetr Soukup
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.63 3.00
9 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.47 2.00
10 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.46 1.00
11 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.46
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.41
13 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.39
14 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.38
15 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 3.30
16 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.29
17 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.26
18 Adam PříbAdam Příb
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.21
19 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.15
20 Kryštof SelnarKryštof Selnar
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 3.15
21 Pavel HlavaPavel Hlava
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.04
22 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.01
23 Mikuláš NovákMikuláš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 2.69
Poznámky/pokusy:
" MĚŘENO Z MÍSTA ODRAZU<br>
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.22 11.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 4.08 9.00
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.89 8.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.71 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.69 6.00
6 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.66 5.00
7 Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.63 4.00
8 Nikola NěmečkováNikola Němečková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.58 3.00
9 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.57 2.00
10 Adéla UhrováAdéla Uhrová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.50 1.00
11 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.44
12 Tereza BrůžkováTereza Brůžková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.42
13 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.41
Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.41
15 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.39
16 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.34
17 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.30
Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.30
19 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.27
20 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.21
21 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.16
22 Vivien NěmečkováVivien Němečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.10
Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.10
24 Karolína KnížováKarolína Knížová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.08
25 Jana IvanovováJana Ivanovová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.06
26 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.01
27 Zuzana JílkováZuzana Jílková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.00
28 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 2.98
29 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 2.87
30 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
04 2.66
Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 2.66
32 Pavla BasíkováPavla Basíková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 2.59
Poznámky/pokusy:
" MĚŘENO Z MÍSTA ODRAZU
Celkem 32 závodníků