Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Praha (23. 5. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 23.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
2 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
3 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.75
4 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.77
5 David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 23.5.2012) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoudrýJan Moudrý 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.06
4 Jiří GazdaJiří Gazda 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.32
5 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 23.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KroulíkMartin Kroulík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.6
2 Vladimír HlinkaVladimír Hlinka 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.5
6 Dominik Kodiš Dominik Kodiš 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.3
4 Jiří ZemanJiří Zeman 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.3
5 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.4
6 Michal PospěchMichal Pospěch 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.4
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 23.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.04
2 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
4 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
5 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.65
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 23.5.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
3 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
4 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.83
5 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.00
6 Lucie ReynoldsováLucie Reynoldsová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
7 Markéta RichterováMarkéta Richterová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
8 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 23.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta Anna Filusztková Aneta Anna Filusztková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
2 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
3 Veronika KaiserováVeronika Kaiserová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09
4 Monika VáclavkováMonika Václavková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.40
5 Michala CichrováMichala Cichrová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.93
Celkem 5 závodníků