Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeský KP družstev staršího žactva

Kladno (4. 5. 2012)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 4.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.15 7.00
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.79 4.00
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.93 3.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.46 1.00
5 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.49
6 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.11
2 Tomáš VolfTomáš Volf 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.17
3 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.22
Jakub KocuraJakub Kocura 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.22
5 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.33 2.00
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.14
3 David PecharDavid Pechar 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.08
4 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.14
5 Jan BílekJan Bílek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.19
MB David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.07
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.61 5.00
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.03
3 Ondřej DoležalOndřej Doležal 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.21
4 Marek ŠachMarek Šach 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.76
5 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.96
6 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.28
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.53 7.00
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.88 5.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.28 3.00
4 Kristýna RoušarováKristýna Roušarová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.16
5 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.47
6 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.13
2 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.44
3 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.14
4 Aneta DolejšíAneta Dolejší 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.15
Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.00 1.50
2 Nikola SládkováNikola Sládková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.18
3 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.59
4 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková 98 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.56
5 Kateřina HajnáKateřina Hajná 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.01 4.00
2 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.66
3 Michaela SvobodováMichaela Svobodová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.12
4 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.37
5 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.59
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 4.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.00 1.50
2 Denisa BrtnickáDenisa Brtnická 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.23
3 Marketa SlivováMarketa Slivová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.84
MB Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.50
MB Vanda MachováVanda Machová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.52
MB Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.57
Celkem 6 závodníků