Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebory

Břeclav (27. 4. 2012)

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik TučekPatrik Tuček 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 07.94
2 Radek SvobodaRadek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.02
3 Jiří BuťaJiří Buťa 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.06
4 Novotný Novotný 96 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.13
5 Adam GrufíkAdam Grufík 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 08.28
6 Petr MikyskaPetr Mikyska 96 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 07.81
2 Vít FormankaVít Formanka 96 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 08.02
3 Ondřej NovákOndřej Novák 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 08.09
4 Ondřej GlončákOndřej Glončák 96 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 08.11
5 Jan JaššoJan Jaššo 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.28
6 Adam BabulaAdam Babula 96 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.32
7 Stehlík Stehlík 96 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šlancar Šlancar 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.96
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 95 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 07.97
3 Van David VuVan David Vu 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.51
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.82
MS Lukáš HálaLukáš Hála 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 07.68
2 Vít FormankaVít Formanka 96 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 07.79
3 Šlancar Šlancar 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.94
4 Patrik TučekPatrik Tuček 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 07.95
5 Jiří BuťaJiří Buťa 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.01
6 Radek SvobodaRadek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.11
7 Ondřej ČermákOndřej Čermák 95 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 08.15
Ondřej NovákOndřej Novák 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk VeselýZdeněk Veselý 97 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 08.31
2 David HorákDavid Horák 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.54
3 Šedivý Šedivý 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.76
4 Denis VíšaDenis Víša 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.06
5 Patrik KristýnPatrik Kristýn 97 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.18
6 Jakub AbazajJakub Abazaj 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.33
7 Milan HnátekMilan Hnátek 97 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 09.48
8 Ali AbaziAli Abazi 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 12.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.13
2 Tomáš KováčTomáš Kováč 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 08.46
3 Libor RadkovičLibor Radkovič 97 ZŠ LedniceZŠ Lednice 08.47
4 Kuja Kuja 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.69
5 Jakub KlimovičJakub Klimovič 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.93
6 David PilnýDavid Pilný 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.07
Daniel MeredaDaniel Mereda 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova DNS
Stanislav PešStanislav Peš 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.82
2 David VolaříkDavid Volařík 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 07.97
3 Lukáš BabieskaLukáš Babieska 98 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.63
4 Poláček Poláček 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.65
5 Josef ReisJosef Reis 97 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.72
6 Ondřej HorákOndřej Horák 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.89
Jaroslav BalážJaroslav Baláž 98 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KolínekAdam Kolínek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.18
2 Patrik BartlPatrik Bartl 97 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 08.26
3 Martin DudášMartin Dudáš 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 08.38
4 Tomáš DarmovzalTomáš Darmovzal 97 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.85
5 Tomáš MichalicaTomáš Michalica 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.93
6 Dominik VališDominik Vališ 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.14
7 Milan KurdíkMilan Kurdík 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.01
Robin JarošekRobin Jarošek 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.77
2 David VolaříkDavid Volařík 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 07.87
3 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.89
4 Zdeněk VeselýZdeněk Veselý 97 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 08.15
5 Adam KolínekAdam Kolínek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.21
6 Patrik BartlPatrik Bartl 97 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 08.22
7 Martin DudášMartin Dudáš 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 08.29
8 Tomáš KováčTomáš Kováč 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 08.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MichalicaJan Michalica 99 ZŠ LedniceZŠ Lednice 08.91
2 Tomáš OčenášekTomáš Očenášek 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.01
3 David NejezchlebaDavid Nejezchleba 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.28
4 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.49
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.76
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 09.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.34
2 Dominik NešporDominik Nešpor 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.86
3 Filip KrálFilip Král 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.03
4 Erik LepkaErik Lepka 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.56
5 Adam UrbánekAdam Urbánek 99 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 09.65
6 David ŠopíkDavid Šopík 99 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 09.66
7 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 08.37
2 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.85
3 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.92
4 Antonín MoravecAntonín Moravec 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.99
5 Martin ŠálekMartin Šálek 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.12
6 Ondřej GáborOndřej Gábor 00 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 09.55
Vojtěch KolegarVojtěch Kolegar 99 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 08.21
2 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.50
3 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.81
4 Jan MichalicaJan Michalica 99 ZŠ LedniceZŠ Lednice 08.83
5 Dominik NešporDominik Nešpor 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.84
6 Antonín MoravecAntonín Moravec 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.85
7 Tomáš OčenášekTomáš Očenášek 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.02
8 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 De Soto Bebia EstafaniaDe Soto Bebia Estafania 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.25
2 Nikola ČechováNikola Čechová 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.35
3 Ludmila KupczykováLudmila Kupczyková 96 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 09.55
4 Martina KuřilováMartina Kuřilová 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 09.84
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FojtlováMarkéta Fojtlová 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.01
2 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.11
3 Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 09.21
4 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.26
5 Tereza PekárkováTereza Pekárková 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.37
6 Vetýšková Vetýšková 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.63
7 Kristýna HauserováKristýna Hauserová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.51
2 Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.92
3 Nikola HusičkováNikola Husičková 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.01
4 Nikola CabalováNikola Cabalová 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.40
5 Martina LovečkováMartina Lovečková 98 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.58
MS Božena ŠponiarovaBožena Šponiarova 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HernychováVeronika Hernychová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.13
2 Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.39
3 Adéla ValáškováAdéla Valášková 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.62
4 Irena KlepáčkováIrena Klepáčková 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.63
5 Sabina MachalováSabina Machalová 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HaladyováRadka Haladyová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.92
2 Kateřina VargováKateřina Vargová 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.16
3 Eva PolákováEva Poláková 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 09.44
4 Alena OprchalováAlena Oprchalová 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.58
5 Petra ZapletalováPetra Zapletalová 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 10.02
6 Michaela StaňkováMichaela Staňková 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 10.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.62
2 Radka HaladyováRadka Haladyová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.97
3 Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.02
4 Kateřina VargováKateřina Vargová 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.03
5 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.09
6 Nikola HusičkováNikola Husičková 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.11
7 Markéta FojtlováMarkéta Fojtlová 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.16
8 Veronika HernychováVeronika Hernychová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.25
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.93
2 Klára HelešicováKlára Helešicová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.22
3 Jana TrubačováJana Trubačová 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.38
4 Julie KapitánčíkováJulie Kapitánčíková 99 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 09.45
5 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.55
6 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 09.94
7 Viktorie SolaříkováViktorie Solaříková 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 10.04
8 Kristýna PešováKristýna Pešová 99 ZŠ LedniceZŠ Lednice 10.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.10
2 Elizabeth KapitánčíkováElizabeth Kapitánčíková 99 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 09.56
3 Adéla CicákováAdéla Cicáková 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.70
4 Marcela KrontorádováMarcela Krontorádová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.79
5 Karin SkulínkováKarin Skulínková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 10.01
6 Kateřina GarčicováKateřina Garčicová 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 10.06
7 Horilová Horilová 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.40
8 Veselská HanaVeselská Hana 00 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 10.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina PrajkováSabina Prajková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.20
2 Iva CiprysováIva Ciprysová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.26
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.31
4 Kateřina MichálkováKateřina Michálková 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.43
5 Eva ČukováEva Čuková 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.48
6 Kateřina MilotováKateřina Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.48
7 Petra PravdováPetra Pravdová 99 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 09.69
8 Gabriela HáderováGabriela Háderová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HemzováKateřina Hemzová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.33
2 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.39
3 Sára DrobiličováSára Drobiličová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.69
4 Lucie MilotováLucie Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.87
5 Marie DanielováMarie Danielová 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.87
6 Petra ŠoškováPetra Šošková 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.91
7 Nela JančálkováNela Jančálková 00 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 10.65
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.05
2 Sabina PrajkováSabina Prajková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.29
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.35
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.36
5 Kateřina HemzováKateřina Hemzová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.38
6 Iva CiprysováIva Ciprysová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.39
7 Jana TrubačováJana Trubačová 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.47
8 Klára HelešicováKlára Helešicová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.50
Celkem 8 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šlancar Šlancar 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 41.23
2 Radek SvobodaRadek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 41.34
3 Adam GrufíkAdam Grufík 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 41.44
4 Patrik TučekPatrik Tuček 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 41.47
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 95 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 41.64
6 Ondřej NovákOndřej Novák 96 SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav 42.66
7 Robin JančálekRobin Jančálek 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 43.01
8 Stehlík Stehlík 96 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 44.46
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 40.60
MS Lukáš HálaLukáš Hála 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 43.81
Celkem 10 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 40.34
2 Patrik BartlPatrik Bartl 97 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 41.21
3 Radim CimbálekRadim Cimbálek 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 42.44
4 David VolaříkDavid Volařík 97 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 42.80
5 Viktor KacrViktor Kacr 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 43.73
6 Poláček Poláček 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 43.73
7 Daniel MeredaDaniel Mereda 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 44.07
8 Martin GrůzaMartin Grůza 97 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 44.64
9 Petr MachPetr Mach 98 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 44.69
10 Ondřej HorákOndřej Horák 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 45.83
11 Denis VíšaDenis Víša 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 45.98
12 Ondřej KlobásaOndřej Klobása 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 46.65
13 David HorákDavid Horák 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 46.68
14 Marek LáskaMarek Láska 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 47.06
15 Lukáš BabieskaLukáš Babieska 98 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 47.22
16 Ali AbaziAli Abazi 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 47.85
17 Dan FialaDan Fiala 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 47.92
18 Jaroslav BalážJaroslav Baláž 98 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 50.65
Celkem 18 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HanákMichal Hanák 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 49.51
2 Milan LáníkMilan Láník 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 49.61
3 Adam HusovskýAdam Husovský 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 50.74
4 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 51.39
5 Adam OmastaAdam Omasta 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 52.06
6 Roman BillaRoman Billa 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 57.56
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 44.73
2 Kryštof ŘačákKryštof Řačák 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 46.62
3 Martin ŠálekMartin Šálek 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 48.34
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 49.23
5 Adam UrbánekAdam Urbánek 99 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 54.32
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MajerováEliška Majerová 95 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 51.99
2 Ludmila KupczykováLudmila Kupczyková 96 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 54.15
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 48.60
2 Pavlína MatouškováPavlína Matoušková 97 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 50.03
3 Kateřina MikulicováKateřina Mikulicová ZŠ KobylíZŠ Kobylí 51.70
4 Ester LanováEster Lanová 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 57.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 46.60
2 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 51.20
3 Eva PolákováEva Poláková 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 54.46
4 Vetýšková Vetýšková 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 56.41
5 Tamera PospíšilováTamera Pospíšilová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 57.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 49.19
2 Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 50.99
3 Iva SeverováIva Severová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 53.95
4 Anna Maria JuricováAnna Maria Juricová 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 54.80
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VargováLeona Vargová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 48.62
2 Lenka StrýčkováLenka Strýčková 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.21
3 Sára DrobiličováSára Drobiličová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 51.18
4 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 51.82
5 Gabriela HáderováGabriela Háderová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 58.69
6 Veselská HanaVeselská Hana 00 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 62.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KapitánčíkováJulie Kapitánčíková 99 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 48.92
2 Elizabeth KapitánčíkováElizabeth Kapitánčíková 99 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 49.01
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 49.11
4 Adéla JochováAdéla Jochová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 50.88
5 Nela JančálkováNela Jančálková 00 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 53.35
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PravdováPetra Pravdová 99 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 52.31
2 Gabriela SlámováGabriela Slámová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 52.98
3 Kateřina KlimovičováKateřina Klimovičová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 56.00
4 Marie MikerováMarie Mikerová 00 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 58.10
5 Andrea PravdováAndrea Pravdová 99 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 62.66
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanákMichal Hanák 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 2:36.30
2 David NejezchlebaDavid Nejezchleba 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 2:40.99
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice 2:41.56
4 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:51.05
5 Tomáš OčenášekTomáš Očenášek 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:51.62
6 Dominik NešporDominik Nešpor 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:51.79
7 Josef StachoviczJosef Stachovicz 00 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 2:51.95
8 Adam Dalibor JurčíkAdam Dalibor Jurčík 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:53.88
9 Erik LepkaErik Lepka 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 2:58.04
10 Daniel HonzírekDaniel Honzírek 99 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 3:01.45
11 Milan LánikMilan Lánik 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:02.31
12 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:03.97
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MajerováEliška Majerová 95 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:44.21
2 Monika PláteníkováMonika Pláteníková 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:08.56
3 De Soto Bebia EstafaniaDe Soto Bebia Estafania 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:13.25
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 2:41.39
2 Marie HlavinkováMarie Hlavinková 97 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:47.22
3 Klára JankovičováKlára Jankovičová 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2:47.50
4 Kateřina MikulicováKateřina Mikulicová ZŠ KobylíZŠ Kobylí 2:53.44
5 Karolína JudasováKarolína Judasová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:55.61
6 Nikola MálkováNikola Málková 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:58.01
7 Karolína LegdanováKarolína Legdanová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:00.15
8 Kristýna HauserováKristýna Hauserová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:03.95
9 Radka HaladyováRadka Haladyová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:04.52
10 Tereza PilátováTereza Pilátová 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:05.91
11 Aneta StrakováAneta Straková 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 3:09.66
12 Nikola BarkociováNikola Barkociová 97 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 3:12.86
13 Sofie ČížováSofie Čížová 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:15.20
14 Pavla BaťkováPavla Baťková 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:16.04
15 Adéla ValáškováAdéla Valášková 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3:17.13
16 Petra ZapletalováPetra Zapletalová 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:22.74
17 Michaela StaňkováMichaela Staňková 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 3:27.55
Nikol CerovskáNikol Cerovská 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského DNF
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leona VargováLeona Vargová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:41.64
2 Gabriela SlámováGabriela Slámová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:49.79
3 Kateřina MilotováKateřina Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 2:52.42
4 Marie MikerováMarie Mikerová 00 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 2:52.46
5 Adéla JochováAdéla Jochová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:52.83
6 Pavla IzakovičováPavla Izakovičová 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:01.64
7 Andrea PravdováAndrea Pravdová 99 SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves 3:08.41
8 Lucie MilotováLucie Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 3:09.57
9 Kateřina HemzováKateřina Hemzová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 3:11.35
10 Viktorie SolaříkováViktorie Solaříková 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:12.91
11 Tereza MacounováTereza Macounová 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:16.88
12 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:19.00
13 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:26.65
14 Klára NoskováKlára Nosková 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:27.18
15 Lucie KoulováLucie Koulová 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3:28.60
16 Lidka TrubačováLidka Trubačová 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:30.11
17 Klára HelešicováKlára Helešicová 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:32.51
18 Simona PříkazkáSimona Příkazká 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:37.14
19 Ester MelichárkováEster Melichárková 00 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 3:38.30
20 Leona HejátkováLeona Hejátková 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3:39.20
21 Kristýna HaladyováKristýna Haladyová 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:45.46
Celkem 21 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HyklAdam Hykl 96 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4:59.89
2 Tomáš KošutTomáš Košut 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:02.09
3 Filip PrůdekFilip Průdek 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:24.46
4 Pavel HájekPavel Hájek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:29.59
5 Tadeáš HolobrádekTadeáš Holobrádek 96 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 5:38.71
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:58.76
2 Erik KobíkErik Kobík 97 ZŠ LedniceZŠ Lednice 5:00.55
3 Ling OndřejLing Ondřej 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:03.05
4 Dan FialaDan Fiala 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:07.20
5 David LingDavid Ling 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:15.88
6 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:18.76
7 Vlastimil KlíšVlastimil Klíš 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 5:21.78
8 Jakub KlimovičJakub Klimovič 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5:24.75
9 Michal DubecMichal Dubec 97 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 5:27.48
10 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:28.80
11 Kamil RusňákKamil Rusňák 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 5:53.93
12 Dominik VališDominik Vališ 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 6:13.33
13 Tomáš MarkovičTomáš Markovič 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6:16.89
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slovácká Dci B Slovácká Dci B ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 30.57
2 Slovácká Dci A Slovácká Dci A ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 31.86
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slovácká Žci Slovácká Žci ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 31.57
2 Lednice Žci Lednice Žci ZŠ LedniceZŠ Lednice 32.74
3 Kupkova Žci Kupkova Žci ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 33.21
4 Lanžhot Žci Lanžhot Žci ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 33.83
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slovácká Žcm Slovácká Žcm ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 35.13
2 Valtická Žcm Valtická Žcm ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 35.39
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slovácká Dky Slovácká Dky ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 35.32
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kobylí Žky Kobylí Žky ZŠ KobylíZŠ Kobylí 34.48
2 Slovácká Žky Slovácká Žky ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 34.69
3 Komenského Žky Komenského Žky ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 35.13
4 Kupkova Žky A Kupkova Žky A ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 35.17
5 Lednice Žky Lednice Žky ZŠ LedniceZŠ Lednice 36.28
6 Kupkova Žky B Kupkova Žky B ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 37.31
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Komenského Žkm Komenského Žkm ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 36.65
2 Valtická Žkm Valtická Žkm ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 36.77
3 Slovácká Žkm A Slovácká Žkm A ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 36.84
4 Slovácká Žkm B Slovácká Žkm B ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 37.83
5 Lednice Žkm Lednice Žkm ZŠ LedniceZŠ Lednice 38.51
6 Kupkova Žkm Kupkova Žkm ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 39.71
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek DvořáčekMarek Dvořáček
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
96 1.70
2 Dominik ČapkaDominik Čapka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.65
3= Adam BabulaAdam Babula
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 1.60
3= Petr MikyskaPetr Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 1.60
5 Robin JančálekRobin Jančálek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.60
6 Ondřej ZugarOndřej Zugar
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.55
7 Vojtěch KnotVojtěch Knot
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 1.55
8 Michal ŽilínekMichal Žilínek
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
95 1.50
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.50
MS Lukáš HálaLukáš Hála
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.50
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Robin JarošekRobin Jarošek
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 1.68
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.60
3 Daniel KořínekDaniel Kořínek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.60
4 Vojtěch BízaVojtěch Bíza
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 1.55
5 Daniel MeredaDaniel Mereda
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 1.55
6= Kuja Kuja
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 1.50
6= Šedivý Šedivý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.50
6= Adam KolínekAdam Kolínek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.50
9 Marek GočálMarek Gočál
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 1.50
10= Tomáš MarkovičTomáš Markovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.50
10= Martin HüblMartin Hübl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
97 1.50
10= Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 1.50
10= Radim CimbálekRadim Cimbálek
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 1.50
14 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.45
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radim MartinekRadim Martinek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.43
2 Martin ŠálekMartin Šálek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.35
3 Michal HanákMichal Hanák
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
99 1.30
4 Dominik NešporDominik Nešpor
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.20
5 Jan MichalicaJan Michalica
ZŠ LedniceZŠ Lednice
99 1.20
6 Marián ŠtanclMarián Štancl
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.20
7 Dominik TučekDominik Tuček
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
00 1.20
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sabina PánikováSabina Pániková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
95 1.50
2 Jitka ŠurečkováJitka Šurečková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.30
3 Machačová Machačová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 1.20
4 Monika PeprníčkováMonika Peprníčková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
96 1.20
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.45
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.50
2 Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 1.40
3 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.40
4= Iva SeverováIva Severová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.35
4= Žaneta ŽádníkováŽaneta Žádníková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 1.35
6= Kateřina VargováKateřina Vargová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 1.35
6= Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.35
8 Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.35
9 Aneta MendlováAneta Mendlová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 1.30
10 Vetýšková Vetýšková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 1.25
11= Karolína CyprisováKarolína Cyprisová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 1.20
11= Kateřina MikulicováKateřina Mikulicová
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
1.20
11= Pavla KováčováPavla Kováčová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 1.20
14= Stephanie ServitováStephanie Servitová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 1.20
14= Sabina MachalováSabina Machalová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 1.20
Šárka VirgovičováŠárka Virgovičová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 0.00
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta RosochováMarkéta Rosochová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.25
2= Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 1.25
2= Karin SkulínkováKarin Skulínková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.25
4= Anna PavlovováAnna Pavlovová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 1.25
4= Gabriela SlámováGabriela Slámová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.25
4= Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
99 1.25
7 Sabina PrajkováSabina Prajková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 1.25
8= Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 1.20
8= Dorota ZemánkováDorota Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1.20
10 Adéla CicákováAdéla Cicáková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.20
11 Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.15
Eva ČukováEva Čuková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 0
Pavla IzakovičováPavla Izakovičová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej GlončákOndřej Glončák
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
96 5.75
2 Adam BabulaAdam Babula
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 5.60
3 Novotný Novotný
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 5.56
4 Jiří BuťaJiří Buťa
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 5.26
5 Radek SvobodaRadek Svoboda
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 5.18
6 Šlancar Šlancar
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 4.96
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 5.78
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David VolaříkDavid Volařík
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
97 5.46
2 Martin GrůzaMartin Grůza
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
97 5.06
3 Ondřej HorákOndřej Horák
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 4.98
4 Daniel RychlíkDaniel Rychlík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 4.89
5 Kuja Kuja
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 4.89
6 Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
97 4.85
7 Poláček Poláček
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.81
8 Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 4.80
9 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.77
10 Adam KolínekAdam Kolínek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 4.74
11 David PilnýDavid Pilný
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
98 4.72
12 Šedivý Šedivý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.68
13 Patrik BartlPatrik Bartl
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
97 4.64
14 Petr MachPetr Mach
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
98 4.63
15 Milan HnátekMilan Hnátek
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 4.56
16 Jakub KlimovičJakub Klimovič
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 4.45
17 Tomáš MichalicaTomáš Michalica
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.40
18 David HorákDavid Horák
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 4.28
19 Dominik VališDominik Vališ
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 4.20
20 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.13
21 Tomáš MarkovičTomáš Markovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 3.98
22 Zdeněk VeselýZdeněk Veselý
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
97 3.79
23 Jakub AbazajJakub Abazaj
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 2.53
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 4.90
2 Filip KrálFilip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 4.74
3 Jan MichalicaJan Michalica
ZŠ LedniceZŠ Lednice
99 4.68
4 Antonín MoravecAntonín Moravec
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
99 4.46
5 Tomáš OčenášekTomáš Očenášek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 4.33
6 Lukáš KubátLukáš Kubát
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 4.27
7 Milan LánikMilan Lánik
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 4.19
8 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 4.02
9 David ŠopíkDavid Šopík
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
99 4.01
10 Jan StarýJan Starý
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 4.01
11 Ondřej GáborOndřej Gábor
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
00 4.00
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
01 3.99
13 Jan VašíčekJan Vašíček
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 3.73
14 Dominik NešporDominik Nešpor
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 2.48
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marika TesařováMarika Tesařová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 4.29
2 De Soto Bebia EstafaniaDe Soto Bebia Estafania
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 4.26
3 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 4.18
4 Monika PeprníčkováMonika Peprníčková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
96 4.05
5 Martina KuřilováMartina Kuřilová
SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav
96 4.04
6 Machačová Machačová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 3.81
7 Ludmila KupczykováLudmila Kupczyková
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
96 3.61
8 Novotná Novotná
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 3.21
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 4.77
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 4.86
2 Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.57
3 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.54
4 Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.40
5 Marcela CibulováMarcela Cibulová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 4.26
6 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 4.24
7 Veronika HernychováVeronika Hernychová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 4.22
8 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 4.22
9 Denisa KadlčíkováDenisa Kadlčíková
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
98 4.17
10 Nikola CabalováNikola Cabalová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 4.16
11 Adéla ValáškováAdéla Valášková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 4.09
12 Eva PolákováEva Poláková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 4.05
13 Markéta FojtlováMarkéta Fojtlová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 4.04
14 Tereza ŠlichtováTereza Šlichtová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 4.02
15 Jana AntálkováJana Antálková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 4.00
16 Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 3.99
17 Lucie ŠenkýřováLucie Šenkýřová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 3.91
18 Nikol CerovskáNikol Cerovská
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 3.87
19 Sabina MachalováSabina Machalová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 3.77
20 Šárka VirgovičováŠárka Virgovičová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 3.75
21 Veronika HrazdilováVeronika Hrazdilová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 3.71
22 Pavlína HönigováPavlína Hönigová
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
98 3.70
23 Aneta StrakováAneta Straková
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
98 3.69
24 Irena KlepáčkováIrena Klepáčková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 3.58
25 Kateřina UhlířováKateřina Uhlířová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 3.52
26 Tereza PekárkováTereza Pekárková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 3.44
27 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
97 3.40
Dagmar MusilováDagmar Musilová
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
97 0.00
Kateřina VargováKateřina Vargová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
98 0.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HelešicováKlára Helešicová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 4.18
2 Terezie BlanářováTerezie Blanářová
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
99 4.12
3 Kateřina MilotováKateřina Milotová
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
99 4.12
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 4.11
5 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 4.02
6 Leona VargováLeona Vargová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 3.92
7 Dorota ZemánkováDorota Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 3.91
8 Kristýna PešováKristýna Pešová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
99 3.90
9 Ester MelichárkováEster Melichárková
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
00 3.82
10 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
99 3.77
11 Klára StaňkováKlára Staňková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 3.76
12 Jana TrubačováJana Trubačová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 3.73
13 Eva ČukováEva Čuková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 3.66
14 Kateřina MichálkováKateřina Michálková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
00 3.65
15 Iva CiprysováIva Ciprysová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 3.57
16 Nikola GrbavčicováNikola Grbavčicová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 3.54
17 Adéla JochováAdéla Jochová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 3.51
18 Adéla CicákováAdéla Cicáková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 3.48
19 Veronika HönigováVeronika Hönigová
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
00 3.47
20 Veronika DominováVeronika Dominová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 3.36
21 Gabriela HáderováGabriela Háderová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 3.28
22 Hedvika OmastováHedvika Omastová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
99 3.16
23 Kateřina GarčicováKateřina Garčicová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
00 3.07
24 Simona PříkazkáSimona Příkazká
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 3.00
25 Petra ŠoškováPetra Šošková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
00 2.88
Marie MikerováMarie Mikerová
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
00 0.00
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 12.50
2 Šimon HermanŠimon Herman
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 09.33
3 Adam OmastaAdam Omasta
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 09.09
4 Adam UrbánekAdam Urbánek
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
99 08.51
5 Jan StarýJan Starý
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 07.86
6 Ladislav ČapkaLadislav Čapka
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 07.82
7 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 06.76
8 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 06.66
9 Vojtěch FormanVojtěch Forman
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 06.52
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
95 13.47
2 Marika TesařováMarika Tesařová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 09.44
3 Jitka ŠurečkováJitka Šurečková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 08.60
4 Martina HanáčkováMartina Hanáčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
96 08.17
5 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 07.42
6 Martina KuřilováMartina Kuřilová
SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav
96 07.09
7 Iveta HorákováIveta Horáková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 06.84
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marcela CibulováMarcela Cibulová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 09.11
2 Veronika HernychováVeronika Hernychová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 09.10
3 Gabrieala ŠvarcováGabrieala Švarcová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 09.00
4 Dagmar MusilováDagmar Musilová
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
97 08.96
5 Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 08.87
6 Tereza PilátováTereza Pilátová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 07.90
Robina BolečkováRobina Bolečková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 07.90
8 Kateřina UhlířováKateřina Uhlířová
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 07.89
9 Denisa PyskatáDenisa Pyskatá
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 07.81
10 Martina LovečkováMartina Lovečková
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
98 07.70
11 Božena ŠponiarovaBožena Šponiarova
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 07.54
12 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 07.08
13 Radka KnotkováRadka Knotková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 06.92
14 Jana AntálkováJana Antálková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 06.82
15 Nikol CerovskáNikol Cerovská
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
98 06.80
16 Markéta FojtlováMarkéta Fojtlová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 06.66
17 Kateřina HřebačkováKateřina Hřebačková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 06.34
18 Nikola HusičkováNikola Husičková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 05.85
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna PavlovováAnna Pavlovová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 08.23
2 Pavlína RoučkováPavlína Roučková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 07.99
3 Elizabeth KapitánčíkováElizabeth Kapitánčíková
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
99 06.59
4 Klára NoskováKlára Nosková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 06.27
5 Gabriela DanielováGabriela Danielová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 05.58
6 Anna HladíkováAnna Hladíková
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 05.50
7 Hana TrčkováHana Trčková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 04.49
8 Lucka ŠtěpánkováLucka Štěpánková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 04.00
Ludmila TrubačováLudmila Trubačová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 DNP
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav TržilMiroslav Tržil
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
97 13.98
2 Josef KelemenJosef Kelemen
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 12.32
3 Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
97 11.78
4 Marek GočálMarek Gočál
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 11.28
5 David NekoranecDavid Nekoranec
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
97 10.81
6 Jan RučkaJan Ručka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
97 10.80
7 Michal HolobrádekMichal Holobrádek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 10.62
8 Martin StarnovskýMartin Starnovský
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 10.40
9 Milan HnátekMilan Hnátek
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
97 09.90
10 Patrik KristýnPatrik Kristýn
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
97 09.64
11 Vojtěch BízaVojtěch Bíza
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
97 09.43
12 Viktor PopovičViktor Popovič
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 09.39
13 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 09.36
14 Martin DudášMartin Dudáš
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
97 08.96
15 Ondřej HakalaOndřej Hakala
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 08.50
16 Milan KurdíkMilan Kurdík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 08.20
17 Slávek SmitalSlávek Smital
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 07.20
18 Adam KolínekAdam Kolínek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 07.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HrazdilMatěj Hrazdil
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
96 12.11
2 Tomáš KošutTomáš Košut
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 11.00
3 Marek DvořáčekMarek Dvořáček
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
96 10.60
4 Tomáš GörnerTomáš Görner
SPŠ BřeclavSPŠ Břeclav
95 10.55
5 Dominik ČapkaDominik Čapka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 09.75
6 Ondřej GlončákOndřej Glončák
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
96 09.38
7 Jan JaššoJan Jaššo
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 09.20
8 Tomáš HelešicTomáš Helešic
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
96 09.00
9 Stehlík Stehlík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 08.69
10 Novotný Novotný
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
96 08.60
11 Šlancar Šlancar
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 08.56
12 Vojtěch KnotVojtěch Knot
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
96 07.91
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HanáčkováMartina Hanáčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
96 21.25
2 Denisa PyskatáDenisa Pyskatá
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
98 19.87
3 Karolína SalajkováKarolína Salajková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 18.60
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dan FialaDan Fiala
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 29.09
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 29.00
3 Denis VíšaDenis Víša
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 26.96
4 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 25.88
5 Marek LáskaMarek Láska
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
97 24.26
6 Viktor PopovičViktor Popovič
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 21.02
7 Miroslav TurekMiroslav Turek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 20.07
8 Anrej FialaAnrej Fiala
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 15.08
Vlastimil KlíšVlastimil Klíš
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
97 0
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KubátLukáš Kubát
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 58.45
2 Antonín MoravecAntonín Moravec
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
99 57.53
3 Adam OmastaAdam Omasta
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 52.25
4 David NejezchlebaDavid Nejezchleba
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
99 49.91
5 Josef StachoviczJosef Stachovicz
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
00 49.20
6 Roman BillaRoman Billa
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 48.16
7 Vojtěch FormanVojtěch Forman
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 48.05
8 Ondřej GáborOndřej Gábor
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
00 47.27
9 Ladislav ČapkaLadislav Čapka
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 47.02
10 Šimon HermanŠimon Herman
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 45.01
11 Marek ZonygaMarek Zonyga
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
00 44.41
12 Přemysl FilípekPřemysl Filípek
ZŠ a MŠ NikolčiceZŠ a MŠ Nikolčice
01 43.80
13 Jan StarýJan Starý
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
99 42.98
14 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 42.91
15 Daniel HonzírekDaniel Honzírek
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
99 41.10
16 David ŠopíkDavid Šopík
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
99 40.31
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 27.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie KapitánčíkováJulie Kapitánčíková
ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická
99 44.52
2 Petra PravdováPetra Pravdová
SK Klokan Mor. Nová VesSK Klokan Mor. Nová Ves
99 43.77
3 Karin SkulínkováKarin Skulínková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 40.95
4 Jitka ValíčkováJitka Valíčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 40.37
5 Kateřina MilotováKateřina Milotová
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
99 39.74
6 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 38.94
7 Natálie PolachováNatálie Polachová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 38.74
8 Tereza MacounováTereza Macounová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 37.11
9 Anna PavlovováAnna Pavlovová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 36.86
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 33.10
11 Gabriela DanielováGabriela Danielová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 32.46
12 Žaneta MauricováŽaneta Mauricová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 32.26
13 Veronika DominováVeronika Dominová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 31.90
14 Pavlína RoučkováPavlína Roučková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 28.81
15 Ludmila TrubačováLudmila Trubačová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 24.79
Celkem 15 závodníků