výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a st. žactva

Stříbro (12. 5. 2012)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:59.53 7.00
2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:02.99 5.00
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:07.90 4.00
4 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:12.65 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.67
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.18 7.00
3 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.54 5.00
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:01.27 4.00
5 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:09.27 3.00
6 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:15.37 2.00
7 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:15.45 1.00
8 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:21.17
9 Lukáš Daňko Lukáš Daňko 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NP
10 Robin KnopfRobin Knopf 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:20.68 11.00
2 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.16 9.00
3 Petr Valeš Petr Valeš 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.99 8.00
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.20 7.00
5 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.54 6.00
6 Robert PourRobert Pour 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:43.78 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AC DomažliceAC Domažlice 2:26.02 7.00
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:26.64 5.00
3 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:30.72
4 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:31.03 4.00
5 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 2:33.14 3.00
6 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.85 2.00
7 Klára MachkováKlára Machková 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:36.16 1.00
8 Kristina KováčováKristina Kováčová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.55
9 Michaela KantnerováMichaela Kantnerová 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:48.74
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.05 7.00
2 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.40 5.00
3 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.79 4.00
4 Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:46.07 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 2:40.21 11.00
2 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.33 9.00
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:42.14 8.00
4 Helena GetachewováHelena Getachewová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.91 7.00
5 Dominika KoubováDominika Koubová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:47.65 6.00
6 Viktorie KubištováViktorie Kubištová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:49.06 5.00
7 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:53.41 4.00
8 Dáša MarkováDáša Marková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:58.69 3.00
9 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:58.73 2.00
Celkem 9 závodníků