3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C
Praha-Kotlářka (24. 5. 2012)skok daleký - Ml. žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PrunarJakub Prunar
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.68 | ||||||||||||||||
2 |
Martin JínaMartin Jína
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.46 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel JanečekPavel Janeček
SK Aritma Praha |
99 | 4.35 | ||||||||||||||||
4 |
Adam ŠtrofAdam Štrof
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 4.16 | ||||||||||||||||
5 |
Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín Praha |
01 | 3.94 | ||||||||||||||||
6 |
Adam VargaAdam Varga
Atletický školní klub Mazurská |
00 | 3.70 | ||||||||||||||||
Marek MachMarek Mach
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.70 | |||||||||||||||||
8 |
David ŠtrosDavid Štros
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 3.65 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej BarešOndřej Bareš
SK Aritma Praha |
99 | 3.42 | ||||||||||||||||
10 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 3.40 | ||||||||||||||||
11 |
David PolákDavid Polák
SC Radotín Praha |
00 | 3.28 | ||||||||||||||||
Gedeon DrapákGedeon Drapák
SK Kotlářka Praha |
99 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.15 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 3.87 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza KrtilováTereza Krtilová
ŠAK Novoborská Praha |
99 | 3.57 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.54 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea DrskováAndrea Drsková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.42 | ||||||||||||||||
6 |
Anežka SoučkováAnežka Součková
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.37 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
SC Radotín Praha |
00 | 3.11 | ||||||||||||||||
8 |
Simona SáglováSimona Ságlová
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 3.10 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza Kývalová Tereza Kývalová
Atletický školní klub Mazurská |
00 | 3.08 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina HobzováKateřina Hobzová
SC Radotín Praha |
99 | 3.06 | ||||||||||||||||
11 |
Helena FridrichováHelena Fridrichová
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 2.86 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |