Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Frýdek-Místek (6. 5. 2012)

60 m - Dorostenci

(ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KokoszekMateusz Kokoszek 96 ROW RybnikROW Rybnik 07.48
2 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.95
3 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.15
4 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.72
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.72
2 Jakub MagieraJakub Magiera 97 ROW RybnikROW Rybnik 07.82
3 Karel HradilKarel Hradil 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.86
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.14
5 Filip BobekFilip Bobek 98 Fokus N.JičínFokus N.Jičín 08.27
6 David KulaDavid Kula 98 ROW RybnikROW Rybnik 08.29
7 Kamil ProcekKamil Procek 98 ROW RybnikROW Rybnik 08.30
8 Marek ChrastinaMarek Chrastina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan RusMilan Rus 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.33
2 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.53
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.67
4 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.77
5 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.29
2 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.55
3 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.75
4 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.92
5 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.29
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.57
2 Dominik FrancekDominik Francek 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.61
3 David StaněkDavid Staněk 00 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.04
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.09
5 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.31
6 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PohludkaJan Pohludka 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.46
2 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.56
3 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.58
4 Lubomír MazochLubomír Mazoch 99 SKIFRENSKIFREN 09.61
5 Michal KvasňákMichal Kvasňák 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.73
6 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 KopřivniceKopřivnice 10.49
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.22
2 Vojtěch WalaVojtěch Wala 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.71
3 Michal HladíkMichal Hladík 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.29
4 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.45
5 David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.23
6 Daniel SzturcDaniel Szturc 99 Český TěšínČeský Těšín 10.54
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky

(ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.42
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.70
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.84
4 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.45
5 Michaela DanysováMichaela Danysová 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.39
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 98 Fokus N.JičínFokus N.Jičín 08.44
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.45
3 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.48
4 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.55
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.73
6 Patrycia ZiarkiewiczPatrycia Ziarkiewicz 98 ROW RybnikROW Rybnik 08.77
7 Aneta ChlebíkováAneta Chlebíková 97 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 09.21
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.79
2 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.12
4 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
5 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.29
6 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.43
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.85
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicja SlomkaAlicja Slomka 99 ROW RybnikROW Rybnik 08.59
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.72
3 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.87
4 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.19
5 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.21
6 Kamila KrauseKamila Krause 99 ROW RybnikROW Rybnik 09.29
7 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.70
8 Sabina SchovánkováSabina Schovánková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.92
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.04
2 Markéta KlimšováMarkéta Klimšová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.40
3 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.43
4 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.52
5 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 09.56
6 Beáta GazdováBeáta Gazdová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.95
7 Klára ValáškováKlára Valášková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.03
8 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.36
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.02
2 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.08
3 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.20
4 Nela CsapaiováNela Csapaiová 99 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 09.82
5 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.83
6 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 LBK kopřivniceLBK kopřivnice 09.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.97
2 Marek SikoraMarek Sikora 04 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 10.06
3 Michael SedláčekMichael Sedláček 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.52
4 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.08
Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
5 Jiří SkotnicaJiří Skotnica 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.07
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.09
2 Matěj BreznenMatěj Breznen 03 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.63
3 Adam ŠtalzerAdam Štalzer 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.42
4 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.99
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.88
2 Martin StrnadMartin Strnad 02 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.38
3 Petr VaněkPetr Vaněk 02 VratimovVratimov 10.64
4 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 11.01
5 Kamil SikoraKamil Sikora 02 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 11.08
Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BreznenAdam Breznen 01 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.52
2 Jan MazochJan Mazoch 01 SKIFRENSKIFREN 09.64
3 Adam RaškaAdam Raška 01 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 10.37
4 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.70
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.74
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.02
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.46
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.61
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.92
5 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.33
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.40
7 Zuzana LubojackáZuzana Lubojacká 03 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 12.12
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.62
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.63
3 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.20
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 11.39
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.56
6 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 11.66
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.02
2 Sabina ŠípošováSabina Šípošová 04 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 12.24
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.71
4 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15.16
5 Tereza VaňkováTereza Vaňková 06 VratimovVratimov 15.54
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.61
2 Jana OvšákováJana Ovšáková 01 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.62
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.80
4 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.90
5 Sabina FronováSabina Fronová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.31
6 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.35
7 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková 01 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 11.08
8 Simona MasnicováSimona Masnicová 02 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 11.15
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svatava SalamonováSvatava Salamonová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.99
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.05
3 Denisa SikorováDenisa Sikorová 01 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 10.30
4 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 10.45
5 Markéta CzudkováMarkéta Czudková 02 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 10.66
6 Barbora PavloskováBarbora Pavlosková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.67
7 Adéla LubojackáAdéla Lubojacká 01 1.Běž.Jablunkov1.Běž.Jablunkov 11.05
8 Kristýna TicháčkováKristýna Ticháčková 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 11.68
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 6.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela IndruchováIsabela Indruchová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.10
2 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.19
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 LBK KopřivniceLBK Kopřivnice 10.20
4 Sára NovotnáSára Novotná 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.30
5 Dominika StonováDominika Stonová 02 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.72
6 Terezie HraškoTerezie Hraško 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.85
Celkem 6 závodníků