Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Věry Bušové - Gilkové

Blansko (29. 4. 2012)

skok daleký - Muži

(ne, 29.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PernicaVít Pernica
JAC BrnoJAC Brno
95 5.94
2 Martin HlavinkaMartin Hlavinka
OslavanyOslavany
97 5.73
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
JAC BrnoJAC Brno
98 5.47
4 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 5.21
5 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
SVITASVITA
85 5.10
6 Adam HladkýAdam Hladký
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 4.37
7 Jan BlatnýJan Blatný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.33
8 Michal ZamazalMichal Zamazal
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 4.29
9 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 4.03
10 Martin SzabóMartin Szabó
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 3.55
11 Pavel StloukalPavel Stloukal
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 3.00
12 Jan ŠtoudekJan Štoudek
ASK BlanskoASK Blansko
98 2.96
13 Matěj SkryjaMatěj Skryja
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
02 2.86
14 Libor SuchýLibor Suchý
ASK BlanskoASK Blansko
03 2.80
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 29.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 5.15
2 Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC BrnoJAC Brno
97 4.93
3 Andrea PeštálováAndrea Peštálová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 4.58
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 4.54
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.23
6 Zdenka KlinkovskáZdenka Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
00 4.19
7 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 4.13
8 Klára VranováKlára Vranová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.06
9 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 4.06
10 Sabina SedlákováSabina Sedláková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 3.98
11 Nela ŠenkováNela Šenková
JAC BrnoJAC Brno
99 3.88
12 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.88
13 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.86
14 Tereza GrézlováTereza Grézlová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3.80
15 Anna ZummerováAnna Zummerová
ASK BlanskoASK Blansko
97 3.74
16 Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 3.46
17 Lenka SucháLenka Suchá
ASK BlanskoASK Blansko
00 3.10
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 29.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.60
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.07
3 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 3.03
4 Martina SalčákováMartina Salčáková
ASK BlanskoASK Blansko
03 2.93
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková
ASK BlanskoASK Blansko
04 2.63
6 Nela PernicováNela Pernicová
ASK BlanskoASK Blansko
04 2.59
7 Lucie MatuškováLucie Matušková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
03 2.50
8 Stela ŠkvařilováStela Škvařilová
ASK BlanskoASK Blansko
03 2.38
Celkem 8 závodníků