výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

Děčín (12. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.11
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.52
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.59
4 Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.80
5 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.05
6 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.17
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.05
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.16
3 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.20
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.66
5 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.67
6 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 10.02
7 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.21
Jakub NovýJakub Nový 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.03
2 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.13
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.26
5 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.54
6 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.61
7 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.67
8 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.73
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.89
2 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.31
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.44
4 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 09.58
5 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.67
6 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.94
Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.32
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.39
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.55
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.60
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.71
6 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.91
7 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.81
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.34
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.39
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.46
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.74
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.84
6 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.91
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
8 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.20
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.96
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.57
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 19.65
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.71
5 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.80
6 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.96
7 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.52
8 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 21.06
9 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.52
10 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 21.58
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.65
Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most DNP
Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 14 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.96
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.57
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 19.65
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.71
Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.80
2 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.52
3 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.52
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.65
Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 12.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.96
2 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 21.06
3 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 21.58
Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.80
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.18
4 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.36
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.53
6 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.96
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.40
8 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 22.44
9 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.63
10 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98
11 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 23.12
12 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.37
13 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.15
14 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.80
Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 15 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.80
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
3 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.36
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.96
5 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.40
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.18
2 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.53
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.63
4 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 23.12
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 12.5.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 22.44
2 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.37
3 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.15
4 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.80
Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 40.22
2 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 40.37
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 42.25
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 43.29
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.74
6 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 44.50
7 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 44.86
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 8 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 40.22
2 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 40.37
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 43.29
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.74
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 42.25
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 44.50
3 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 44.86
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 44.88
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 46.24
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 47.38
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 48.04
5 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 49.00
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 49.41
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 50.08
Celkem 7 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 44.88
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 46.24
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 47.38
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 50.08
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 48.04
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 49.00
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 49.41
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:19.61
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 2:22.72
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:25.80
4 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:29.92
MS Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:33.48
Pavel HejdukPavel Hejduk 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:35.53
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:39.44
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 2:44.70
4 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:49.87
MS Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:31.74
MS Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:44.68
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman ČechRoman Čech 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:23.62
2 Jakub KrausJakub Kraus 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 5:24.37
3 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:53.23
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 5:13.57
2 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:00.01
3 Veronika SrpováVeronika Srpová 97 AK MostAK Most 6:02.12
Michaela Čípová Michaela Čípová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 15.92
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.27
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.29
4 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.98
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.30
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.47
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 18.76
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 19.20
5 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.74
6 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.15
7 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 22.33
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 18.76
2 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 19.20
3 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.74
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.30
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.47
3 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.15
4 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 22.33
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 32.01
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 32.16
3 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.31
4 Jan KočíJan Kočí 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 33.85
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.71
6 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.31
Celkem 6 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 32.01
2 Jan KočíJan Kočí 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 33.85
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 35.71
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 32.16
2 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.31
3 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 36.31
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.23
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.34
3 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 36.66
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 37.58
5 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 40.84
6 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 43.09
Celkem 6 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.23
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.34
3 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 36.66
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 37.58
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 40.84
3 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 43.09
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek, Kemr, Houška, Zeiler Marek, Kemr, Houška, Zeiler AK MostAK Most 31.97
2 Ščerba M., Licek V., Štěpánek D., Jahodář J. Ščerba M., Licek V., Štěpánek D., Jahodář J. Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 32.11
3 Hynek, Amirov, Pokorný, Rajchert Hynek, Amirov, Pokorný, Rajchert USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.45
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Vobrátilová M., Vobrátilová G., Knoblochová, Kudová A - Vobrátilová M., Vobrátilová G., Knoblochová, Kudová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.35
2 Banovičová, Miltnerová, Sabadosh, Burešová Banovičová, Miltnerová, Sabadosh, Burešová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 33.41
3 B - Jindráčková, Richterová, Laštůvková, Puchernová B - Jindráčková, Richterová, Laštůvková, Puchernová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.59
4 Cristina-Colaco, Hinkeová, Izerová, Michálková Cristina-Colaco, Hinkeová, Izerová, Michálková AK BílinaAK Bílina 35.06
5 Lukšanová, Mušková, Kalová, Kusová Lukšanová, Mušková, Kalová, Kusová ASK DěčínASK Děčín 35.93
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rajchert, Volke, Hejna Rajchert, Volke, Hejna USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:10.89
2 Marek, Houška, Zeiler Marek, Houška, Zeiler AK MostAK Most 2:16.15
3 Ščerba M., Jahodář J., Štěpánek D. Ščerba M., Jahodář J., Štěpánek D. Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:16.17
4 Jirkal, Prchal, Nový Jirkal, Prchal, Nový AK BílinaAK Bílina 2:18.73
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukšanová, Mušková, Kusová Lukšanová, Mušková, Kusová ASK DěčínASK Děčín 2:29.69
2 Josková, Burešová, Sabadosh Josková, Burešová, Sabadosh TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:30.83
3 Hinkeová, Cristina-Colaco, Michálková Hinkeová, Cristina-Colaco, Michálková AK BílinaAK Bílina 2:34.72
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.55
2= Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 1.45
2= Jan KočíJan Kočí
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.45
4 Jakub NovýJakub Nový
AK BílinaAK Bílina
98 1.40
5 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.35
6 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.35
MS Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.50
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.50
2 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 1.45
3 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.40
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.35
5 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 1.35
6= Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.30
6= Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.30
8 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 1.30
9 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.20
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.90
František HynekFrantišek Hynek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNF
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.70
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 5.11
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 5.10
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.88
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.79
5 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.75
6 Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 4.56
7 Roman ČechRoman Čech
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 4.50
8 Jakub KrausJakub Kraus
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 4.31
9 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 4.01
10 Jakub NovýJakub Nový
AK BílinaAK Bílina
98 3.96
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.36
Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.86
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 4.76
3 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 4.57
4 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.46
5 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.43
6 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.25
7 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.16
8 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 4.00
9 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 3.98
10 Markéta AntlováMarkéta Antlová
AK BílinaAK Bílina
98 3.90
11 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 3.90
12 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 3.89
13 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco
AK BílinaAK Bílina
98 3.75
14 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 3.71
15 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.65
16 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 3.64
Michaela Čípová Michaela Čípová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNP
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.88
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 08.82
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.68
4 Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 08.57
5 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 08.48
6 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.19
7 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 07.23
8 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 05.97
Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Nikola ŠámalováNikola Šámalová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 15.49
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 12.23
3 Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 10.18
4 Famil AmirovFamil Amirov
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.50
MS Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 08.82
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 41.90
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 37.31
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 31.05
4 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 23.54
5 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 21.85
Pavel HejdukPavel Hejduk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 25.24
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 22.42
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 16.37
4 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 13.75
5 Markéta AntlováMarkéta Antlová
AK BílinaAK Bílina
98 13.20
Nikola ŠámalováNikola Šámalová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 40.42
2 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 18.98
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 37.42
2 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 27.54
3 Famil AmirovFamil Amirov
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 24.14
4 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 22.86
5 Jan KočíJan Kočí
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 20.82
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 28.91
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 24.69
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 22.41
4 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 21.54
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 21.50
6 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 21.36
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 20.26
Celkem 7 závodníků