Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

Děčín (12. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.11
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.52
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.59
4 Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.80
5 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.05
6 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.17
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.05
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.16
3 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.20
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.66
5 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.67
6 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 10.02
7 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.21
Jakub NovýJakub Nový 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.03
2 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.13
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.26
5 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.54
6 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.61
7 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.67
8 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.73
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.89
2 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.31
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.44
4 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 09.58
5 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.67
6 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.94
Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.32
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.39
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.55
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.60
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.71
6 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.91
7 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.81
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.34
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.39
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.46
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.74
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.84
6 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.91
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
8 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.20
Celkem 8 závodníků