Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

Děčín (12. 5. 2012)

150 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.96
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.57
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 19.65
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.71
5 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.80
6 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.96
7 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.52
8 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 21.06
9 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.52
10 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 21.58
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.65
Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most DNP
Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 14 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.96
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.57
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 19.65
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.71
Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.80
2 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.52
3 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.52
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.65
Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 12.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.96
2 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 21.06
3 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 21.58
Michal ČernýMichal Černý 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.80
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.18
4 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.36
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.53
6 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.96
7 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.40
8 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 22.44
9 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.63
10 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98
11 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 23.12
12 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.37
13 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.15
14 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.80
Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 15 závodníků
Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 20.80
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.93
3 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.36
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.96
5 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.40
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.18
2 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.53
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.63
4 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 23.12
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 12.5.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 22.44
2 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.37
3 Natálie Ester ZíkováNatálie Ester Zíková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 24.15
4 Barbora JoskováBarbora Josková 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.80
Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků