Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu mladšího žactva - okresní kolo

Olomouc (9. 5. 2012)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 9.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 1:56.66
2 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1:59.52
3 Anna HolečkováAnna Holečková 98 FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc 1:59.99
4 Natálie DudováNatálie Dudová 99 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:00.12
5 Viola AntonettiViola Antonetti 98 FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc 2:06.16
6 Klára HricováKlára Hricová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 2:06.58
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 98 FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc 2:07.53
8 Hana ČernáHana Černá 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:07.74
9 Natálie GremlicováNatálie Gremlicová 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:09.23
10 Vendula HrudníkováVendula Hrudníková 99 ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec 2:15.76
11 Kristýna BednářováKristýna Bednářová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:19.02
12 Monika DrápalováMonika Drápalová 98 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2:21.86
Klára GrohmanováKlára Grohmanová 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 9.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 1:58.04
2 Tereza KupkováTereza Kupková 98 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:04.57
3 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:09.54
4 Tereza KoblihováTereza Koblihová 99 ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec 2:10.43
5 Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 2:11.20
6 Veronika OpletalováVeronika Opletalová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 2:12.05
7 Martina KomárkováMartina Komárková 99 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2:12.68
8 Denisa LoutockáDenisa Loutocká 00 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 2:14.73
9 Lucie MikuláškováLucie Mikulášková 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:15.72
10 Kateřina OcelkováKateřina Ocelková 00 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2:19.77
11 Zuzana NucováZuzana Nucová 98 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:36.46
12 Lucie OdstrčilováLucie Odstrčilová 00 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:41.78
MS Bára LichnovskáBára Lichnovská 98 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:15.86
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (st, 9.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VítkováKristýna Vítková 98 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2:08.77
2 Silva ŠmoldasováSilva Šmoldasová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:09.77
3 Jana PřenosilováJana Přenosilová 98 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:11.86
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 98 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2:13.81
5 Julie VavrysováJulie Vavrysová 00 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 2:21.72
6 Klára UhýrkováKlára Uhýrková 98 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 2:23.56
7 Lucie TalíkováLucie Talíková 99 ZŠ MozartovaZŠ Mozartova 2:31.36
8 Zdeňka SchejbalováZdeňka Schejbalová 99 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:06.55
MS Veronika PietraszováVeronika Pietraszová 98 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:09.19
MS Hana RákosníkováHana Rákosníková 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:12.49
MS Zuzana SoldánováZuzana Soldánová 99 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:18.10
MS Adéla PeřinováAdéla Peřinová 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:25.92
Klára SvozilováKlára Svozilová 99 ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec DNP
Celkem 13 závodníků