Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu mladšího žactva - okresní kolo

Olomouc (9. 5. 2012)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 9.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik OpálekDominik Opálek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
98 4.77 4.774.77
2 Tomáš RaiskubTomáš Raiskub
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
98 4.64 4.644.64
3 Jakub FtačníkJakub Ftačník
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 4.59 4.194.144.594.59
4 Šimon HronŠimon Hron
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 4.58 4.404.444.584.58
5 Jiří HradilJiří Hradil
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 4.54 4.544.54X4.54
7 Stanislav ChyzmanStanislav Chyzman
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 4.54 4.344.54X4.54
7 Filip SamuelFilip Samuel
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
98 4.43 4.434.43
8 David MráčekDavid Mráček
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
98 4.34 3.793.934.344.34
9 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 4.31 4.314.31
10 Jan KrahulíkJan Krahulík
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
98 4.27 4.274.144.154.27
11 Jaroslav HranekJaroslav Hranek
ZŠ Tererovo nám. OlomoucZŠ Tererovo nám. Olomouc
99 4.18 X4.183.934.18
12 David BřečkaDavid Břečka
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 4.17 4.174.094.054.17
13 Jiří VykoukalJiří Vykoukal
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 4.14 4.144.14
14 Lukáš NěmecLukáš Němec
ZŠ Tererovo nám. OlomoucZŠ Tererovo nám. Olomouc
98 4.09 3.544.094.064.09
16 David LamkaDavid Lamka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
98 4.09 4.094.05X4.09
16 David KoutnýDavid Koutný
ZŠ LutínZŠ Lutín
98 4.08 X3.634.084.08
17 David DoležalDavid Doležal
ZŠ LutínZŠ Lutín
98 4.01 4.01X3.614.01
18 Viktor ŠolcViktor Šolc
ZŠ Svatoplukova ŘepčínZŠ Svatoplukova Řepčín
00 3.98 3.983.98
19 Dominik HorkýDominik Horký
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
99 3.93 X3.93X3.93
20 David VlasákDavid Vlasák
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
98 3.90 3.903.90
21 Jan MatkulčíkJan Matkulčík
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 3.86 3.863.50-3.86
22 Lukáš BazinekLukáš Bazinek
ZŠ Tererovo nám. OlomoucZŠ Tererovo nám. Olomouc
98 3.84 3.743.843.813.84
23 Filip KubaFilip Kuba
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
98 3.81 3.693.813.503.81
26 David HertlDavid Hertl
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
98 3.81 3.813.693.473.81
25 patrik Malušpatrik Maluš
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
00 3.80 3.803.523.363.80
26 Jakub TrefilJakub Trefil
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 3.79 3.793.79
27 Patrik BalážPatrik Baláž
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
98 3.75 X3.753.723.75
28 Aleš GreplAleš Grepl
ZŠ LutínZŠ Lutín
96 3.70 3.70X3.413.70
29 Lukáš JankaLukáš Janka
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
99 3.69 X3.69X3.69
30 Jakub IlčíkJakub Ilčík
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
00 3.68 3.673.683.323.68
31 Jaroslav SteigerJaroslav Steiger
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
00 3.67 3.673.67
32 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
99 3.66 3.393.393.663.66
33 Dominik ČadaDominik Čada
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
98 3.60 3.60X3.593.60
34 Tomáš KalabisTomáš Kalabis
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 3.57 3.572.613.343.57
37 Denis LupíkDenis Lupík
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
99 3.57 2.603.573.053.57
36 Václav LovasVáclav Lovas
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 3.55 X3.553.313.55
37 Miloslav PajunčíkMiloslav Pajunčík
ZŠ Svatoplukova ŘepčínZŠ Svatoplukova Řepčín
99 3.39 3.393.39
38 Petr NěmecPetr Němec
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
00 3.33 3.333.33
39 Tomáš LounTomáš Loun
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
99 3.27 3.253.273.233.27
40 Adam TichavskýAdam Tichavský
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 3.25 3.253.25
41 Václav MetelkaVáclav Metelka
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
00 3.19 3.003.193.043.19
42 Dominik TurekDominik Turek
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
00 3.15 3.153.15
43 Jan PospíšilJan Pospíšil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
00 3.12 3.123.12
44 Lukáš HabáňLukáš Habáň
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
00 3.08 XX3.083.08
MS Pavel MeissnerPavel Meissner
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
98 4.55
MS Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 4.07
Celkem 46 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 9.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
99 4.69 3.783.404.194.194.69
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 4.36 X4.363.914.36X
3 Barbora BegováBarbora Begová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 4.23 3.833.874.234.233.91
4 Simona LinhartováSimona Linhartová
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
99 4.01 3.654.013.564.013.72
5 Alena KrčkováAlena Krčková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
99 4.01 3.163.232.903.234.01
6 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 3.94 3.903.943.733.94
7 Adéla KoldováAdéla Koldová
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
98 3.87 3.783.873.833.873.67
8 Anna DoubravskáAnna Doubravská
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 3.84 3.843.783.673.843.63
9 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
00 3.83 3.673.583.803.803.83
10 Sabrina WiedermanováSabrina Wiedermanová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 3.81 3.443.18X3.443.81
11 Karolína JanáčkováKarolína Janáčková
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
99 3.77 3.673.773.733.773.49
12 Tereza GalkováTereza Galková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 3.75 3.643.593.573.643.75
13 Polina SirotinaPolina Sirotina
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
98 3.74 X3.643.743.743.71
15 Kateřina GreplováKateřina Greplová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 3.74 3.743.593.553.743.43
15 Adéla KrupičkováAdéla Krupičková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
00 3.72 3.503.613.723.723.69
17 Natálie ZávadováNatálie Závadová
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
98 3.72 3.723.323.243.72X
17 Karolína KramešováKarolína Kramešová
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
98 3.69 3.313.363.653.653.69
18 Klára HricováKlára Hricová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 3.67 3.673.503.243.672.94
19 Kateřina KrálováKateřina Králová
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
98 3.63 3.033.633.303.63
20 Veronika HolbováVeronika Holbová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 3.61 3.123.613.543.61
21 Michala VachutkováMichala Vachutková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 3.59 3.193.503.343.503.59
22 Karolína CahelováKarolína Cahelová
ZŠ M. Petřkové Velký TýnecZŠ M. Petřkové Velký Týnec
00 3.58 X3.583.523.583.45
23 hana Stiborováhana Stiborová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 3.57 3.283.253.573.573.53
24 Kristýna PomajbíkováKristýna Pomajbíková
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 3.51 3.37X3.153.373.51
26 Lucie LatrováLucie Latrová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 3.51 3.313.333.173.333.51
26 Magdalena GreplováMagdalena Greplová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 3.48 3.233.443.483.48
27 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 3.38 3.183.38X3.38X
28 Zuzana ŘeháčkováZuzana Řeháčková
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
99 3.36 3.12X3.363.363.00
29 Anna LešanskáAnna Lešanská
ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova
99 3.33 3.33XX3.333.21
30 Kateřina SládkováKateřina Sládková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
00 3.29 3.293.212.933.293.23
31 Zdenka KodýtkováZdenka Kodýtková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 3.25 XX3.253.25
32 Barbora TomančákováBarbora Tomančáková
FZŠ Hálkova OlomoucFZŠ Hálkova Olomouc
00 3.21 XX3.213.212.78
33 Silvie GlosováSilvie Glosová
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
99 3.08 X2.822.982.983.08
34 Oleksandra KuželováOleksandra Kuželová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 2.93 2.84X2.932.932.72
36 Martina GalovskáMartina Galovská
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 2.93 2.93X2.802.932.54
36 Tereza TalandováTereza Talandová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 2.77 2.722.772.712.77
MS Olivia Dluhá-SmithOlivia Dluhá-Smith
ZŠ Tererovo nám. OlomoucZŠ Tererovo nám. Olomouc
00 3.92
MS jana Prokešovájana Prokešová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 2.74
Celkem 38 závodníků