1. kolo soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje
Ostrava (17. 5. 2012)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Milan BělicaMilan Bělica | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Adam DimitrovAdam Dimitrov | 99 | AK SSK Vítkovice | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ČechŠtěpán Čech | 99 | TJ Sokol Opava | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Patrik BielikPatrik Bielik | 99 | TJ TŽ Třinec | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš BuzekTadeáš Buzek | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Martin DanielMartin Daniel | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Adam KachyňaAdam Kachyňa | 99 | TJ Sokol Opava | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Dominik Francek Dominik Francek | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Matěj JurasekMatěj Jurasek | 00 | TJ Sokol Opava | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Leo KasperčíkLeo Kasperčík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Stanislav KocsisStanislav Kocsis | 00 | AK Bohumín, o.s. | 10.54 | |||||||||||||||
7 | Lukáš HomolaLukáš Homola | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.65 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LorenčičDavid Lorenčič | 99 | TJ Start Havířov | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Michal KupčákMichal Kupčák | 99 | TJ Sokol Opava | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Jakub KučeraJakub Kučera | 99 | AK SSK Vítkovice | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.07 | |||||||||||||||
7 | Daniel KuncDaniel Kunc | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MatýsekTomáš Matýsek | 99 | TJ Sokol Opava | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Quang NguyenQuang Nguyen | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | AK Bohumín, o.s. | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Jan RombaJan Romba | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.88 | |||||||||||||||
6 | Jan PivsetokJan Pivsetok | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch WalaVojtěch Wala | 99 | TJ Start Havířov | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | AK Bohumín, o.s. | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Jan VantuchJan Vantuch | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.89 | |||||||||||||||
6 | Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 08.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 08.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David LorenčičDavid Lorenčič | 99 | TJ Start Havířov | 08.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | František BubaFrantišek Buba | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik Francek Dominik Francek | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Milan BělicaMilan Bělica | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.67 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adam KachyňaAdam Kachyňa | 99 | TJ Sokol Opava | 08.82 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.61 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Adam DimitrovAdam Dimitrov | 99 | AK SSK Vítkovice | 08.65 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch WalaVojtěch Wala | 99 | TJ Start Havířov | 08.77 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KupčákMichal Kupčák | 99 | TJ Sokol Opava | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Štěpán ČechŠtěpán Čech | 99 | TJ Sokol Opava | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Tereza BencováTereza Bencová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Vendula CopanidisováVendula Copanidisová | 99 | TJ TŽ Třinec | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Ester ČapkovičováEster Čapkovičová | 00 | TJ TŽ Třinec | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Klára AndělováKlára Andělová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.08 | |||||||||||||||
7 | Marie SklenářováMarie Sklenářová | 99 | TJ Sokol Opava | 10.13 | |||||||||||||||
MB | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | AK SSK Vítkovice | 09.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Eliška HanouskováEliška Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Anna FrancováAnna Francová | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.94 | |||||||||||||||
6 | Klára HermanováKlára Hermanová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.96 | |||||||||||||||
7 | Aneta HendrichováAneta Hendrichová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 10.54 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | AK SSK Vítkovice | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | AK SSK Vítkovice | 09.03 | |||||||||||||||
3 | Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Kateřina JonštováKateřina Jonštová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Lucie FiedorováLucie Fiedorová | 00 | AK Bohumín, o.s. | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Sarah Hrčková Sarah Hrčková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 10.14 | |||||||||||||||
MB | Hana SlovákováHana Slováková | 00 | AK SSK Vítkovice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MoravcováKarolína Moravcová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrotkáLucie Krotká | 00 | AK SSK Vítkovice | 08.91 | |||||||||||||||
3 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Barbora KřístkováBarbora Křístková | 00 | TJ Start Havířov | 09.35 | |||||||||||||||
5 | Lucie KožušníkováLucie Kožušníková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 10.05 | |||||||||||||||
MB | Kristýna MaťugováKristýna Maťugová | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NogolováAnna Nogolová | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová | 00 | TJ Sokol Opava | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Tereza NamyslováTereza Namyslová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.49 | |||||||||||||||
4 | Eva PastrňákováEva Pastrňáková | 99 | TJ Start Havířov | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Tereza PřečkováTereza Přečková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 10.51 | |||||||||||||||
MB | Veronjka NěmcováVeronjka Němcová | 99 | AK SSK Vítkovice | DNP | |||||||||||||||
Klára Rovenská Klára Rovenská | 99 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana VojcíkováJana Vojcíková | 00 | AK SSK Vítkovice | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Monika StejskalováMonika Stejskalová | 00 | AK SSK Vítkovice | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Emilie ŠkulavíkováEmilie Škulavíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TroszokováKateřina Troszoková | 00 | TJ TŽ Třinec | 09.85 | |||||||||||||||
5 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 10.29 | |||||||||||||||
MB | Radka SýkorováRadka Sýkorová | 00 | AK SSK Vítkovice | 10.09 | |||||||||||||||
MB | Tereza StrakováTereza Straková | 00 | AK SSK Vítkovice | 10.61 | |||||||||||||||
MB | Eliška VaňkováEliška Vaňková | 00 | AK SSK Vítkovice | 10.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 08.61 | 10.00 | ||||||||||||||
1= | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | AK SSK Vítkovice | 08.61 | 10.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 08.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna NogolováAnna Nogolová | 99 | TJ TŽ Třinec | 08.78 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína MoravcováKarolína Moravcová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.87 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie KrotkáLucie Krotká | 00 | AK SSK Vítkovice | 09.14 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | AK SSK Vítkovice | 08.85 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 08.85 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | 08.99 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.00 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik Francek Dominik Francek | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21.25 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ČechŠtěpán Čech | 99 | TJ Sokol Opava | 21.80 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.13 | |||||||||||||||
4 | Matěj JurasekMatěj Jurasek | 00 | TJ Sokol Opava | 23.24 | |||||||||||||||
5 | Šimon JeřábekŠimon Jeřábek | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.53 | |||||||||||||||
6 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 20.04 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Adam KachyňaAdam Kachyňa | 99 | TJ Sokol Opava | 21.25 | 6.50 | ||||||||||||||
3 | Michal KupčákMichal Kupčák | 99 | TJ Sokol Opava | 21.35 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KašperlíkMartin Kašperlík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 22.94 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.11 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch PohlodkaVojtěch Pohlodka | 00 | AK Bohumín, o.s. | 24.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 19.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David StaněkDavid Staněk | 00 | AK SSK Vítkovice | 21.22 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch WalaVojtěch Wala | 99 | TJ Start Havířov | 21.30 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Radim SentéšiRadim Sentéši | 99 | AK Bohumín, o.s. | 23.89 | |||||||||||||||
5 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | AK Bohumín, o.s. | 26.45 | |||||||||||||||
Radek TylRadek Tyl | 00 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | AK SSK Vítkovice | 21.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka HanouskováAnežka Hanousková | 99 | TJ Start Havířov | 21.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Alena ChromečkováAlena Chromečková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza BotkováTereza Botková | 99 | TJ Start Havířov | 22.32 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza BencováTereza Bencová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.43 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika BrixováVeronika Brixová | 00 | TJ Sokol Opava | 23.39 | |||||||||||||||
7 | Michaela CívelováMichaela Cívelová | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.52 | |||||||||||||||
8 | Adriana ChytilováAdriana Chytilová | 99 | AK SSK Vítkovice | 24.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 21.49 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 22.03 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | AK SSK Vítkovice | 22.12 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Monika StejskalováMonika Stejskalová | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.35 | |||||||||||||||
5 | Aneta PietraszkováAneta Pietraszková | 01 | AK Bohumín, o.s. | 24.30 | |||||||||||||||
6 | Eva PastrňákováEva Pastrňáková | 99 | TJ Start Havířov | 25.28 | |||||||||||||||
7 | Tereza PřečkováTereza Přečková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 26.84 | |||||||||||||||
Lucie KrotkáLucie Krotká | 00 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ZvrtkováMarkéta Zvrtková | 99 | TJ TŽ Třinec | 22.19 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta TahotnáMarkéta Tahotná | 99 | TJ TŽ Třinec | 22.53 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | AK SSK Vítkovice | 23.04 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.82 | |||||||||||||||
5 | Jana VojcíkováJana Vojcíková | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.93 | |||||||||||||||
6 | Anežka TrojanováAnežka Trojanová | 99 | AK SSK Vítkovice | 24.07 | |||||||||||||||
7 | Aneta VaňáskováAneta Vaňásková | 00 | AK SSK Vítkovice | 25.01 | |||||||||||||||
8 | Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 25.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŽupníkováAneta Župníková | 00 | AK SSK Vítkovice | 23.85 | |||||||||||||||
MB | Jana HájkováJana Hájková | 99 | AK SSK Vítkovice | 23.06 | |||||||||||||||
MB | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | AK SSK Vítkovice | 24.25 | |||||||||||||||
MB | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 24.34 | |||||||||||||||
MB | Terezie ŠtefkováTerezie Štefková | 00 | AK SSK Vítkovice | 25.53 | |||||||||||||||
MB | Tereza StrakováTereza Straková | 00 | AK SSK Vítkovice | 27.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LorenčičDavid Lorenčič | 99 | TJ Start Havířov | 46.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 49.94 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský | 99 | TJ Start Havířov | 50.46 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Michal HladíkMichal Hladík | 99 | TJ Start Havířov | 50.78 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | AK SSK Vítkovice | 51.08 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 52.33 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel GregorčíkPavel Gregorčík | 99 | AK Bohumín, o.s. | 54.48 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SzymalaTomáš Szymala | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 49.70 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | AK Bohumín, o.s. | 51.04 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub VaněkJakub Vaněk | 00 | AK SSK Vítkovice | 53.32 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | AK SSK Vítkovice | 53.67 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ČepováJana Čepová | 99 | TJ Start Havířov | 49.47 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 50.08 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | AK SSK Vítkovice | 50.76 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika BrixováVeronika Brixová | 00 | TJ Sokol Opava | 53.26 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela CívelováMichaela Cívelová | 00 | AK SSK Vítkovice | 53.90 | |||||||||||||||
6 | Aneta HavlíkováAneta Havlíková | 00 | AK SSK Vítkovice | 54.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KučováKlára Kučová | 99 | TJ TŽ Třinec | 47.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kamila KorejsováKamila Korejsová | 99 | TJ Sokol Opava | 51.35 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 51.97 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie KantorováLucie Kantorová | 00 | TJ Sokol Opava | 52.35 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie KlimšováNatálie Klimšová | 99 | TJ Sokol Opava | 53.54 | |||||||||||||||
6 | Lucie KrotkáLucie Krotká | 00 | AK SSK Vítkovice | 56.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza UherkováTereza Uherková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 50.05 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | 51.91 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 53.89 | |||||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 55.42 | |||||||||||||||
MB | Tereza ČepkováTereza Čepková | 01 | TJ Sokol Opava | 53.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | AK SSK Vítkovice | 2:37.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:38.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Radek TylRadek Tyl | 00 | AK SSK Vítkovice | 2:38.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan SkálaJan Skála | 99 | TJ Sokol Opava | 2:45.62 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam KrupaAdam Krupa | 01 | TJ Start Havířov | 2:53.22 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub PonzerJakub Ponzer | 99 | TJ Start Havířov | 2:55.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří PodešvaJiří Podešva | 99 | AK SSK Vítkovice | 2:58.10 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch PohlodkaVojtěch Pohlodka | 00 | AK Bohumín, o.s. | 3:01.06 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Patrik PyšPatrik Pyš | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:02.06 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan PivsetokJan Pivsetok | 00 | Atletika Poruba o.s. | 3:04.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jiří ŠteinerJiří Šteiner | 00 | TJ Start Havířov | 3:11.14 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra Pavlásková Petra Pavlásková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:40.08 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Klára Holzeplová Klára Holzeplová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:47.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta RuskáAneta Ruská | 99 | TJ Sokol Opava | 2:54.89 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta PietraszkováAneta Pietraszková | 01 | AK Bohumín, o.s. | 3:02.93 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Adriana ChytilováAdriana Chytilová | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:06.74 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová | 00 | TJ Sokol Opava | 3:09.14 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 3:14.22 | |||||||||||||||
8 | Ema RecováEma Recová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:19.36 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:38.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | AK SSK Vítkovice | 2:42.45 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza WeichtováTereza Weichtová | 99 | TJ Sokol Opava | 2:55.56 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Daniela BémováDaniela Bémová | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:04.39 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Start Havířov | 3:11.27 | |||||||||||||||
6 | Aneta VaňáskováAneta Vaňásková | 00 | AK SSK Vítkovice | 3:13.59 | |||||||||||||||
7 | Klára ValáškováKlára Valášková | 99 | TJ Start Havířov | 3:22.07 | |||||||||||||||
8 | Sarah BenešováSarah Benešová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:22.81 | |||||||||||||||
MB | Terezie ŠtefkováTerezie Štefková | 00 | AK SSK Vítkovice | 3:04.07 | |||||||||||||||
MB | Hana BorejováHana Borejová | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:07.15 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski | 99 | TJ TŽ Třinec | 5:27.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip LukšaFilip Lukša | 99 | TJ Start Havířov | 5:38.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan Kváš Jan Kváš | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:45.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZapletalJakub Zapletal | 00 | AK Bohumín, o.s. | 5:48.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan MaluraJan Malura | 00 | AK SSK Vítkovice | 5:54.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 00 | AK SSK Vítkovice | 6:02.39 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | AK SSK Vítkovice | 6:06.53 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš MotlochLukáš Motloch | 99 | TJ Start Havířov | 6:09.56 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KozubekJakub Kozubek | 99 | AK Bohumín, o.s. | 00.92 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KolašínJonáš Kolašín | 99 | TJ Sokol Opava | 10.70 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 11.56 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.86 | |||||||||||||||
5 | Šimon JeřábekŠimon Jeřábek | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.91 | |||||||||||||||
6 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.97 | |||||||||||||||
Lukáš BalážikLukáš Balážik | 99 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.34 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Filip LukšaFilip Lukša | 99 | TJ Start Havířov | 10.35 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 11.26 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jan MaluraJan Malura | 00 | AK SSK Vítkovice | 11.37 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 11.43 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Marcel PérezMarcel Pérez | 99 | TJ Sokol Opava | 11.99 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Martin Němec Martin Němec | 99 | TJ Sokol Opava | 13.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 10.81 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 12.04 | |||||||||||||||
3 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.43 | |||||||||||||||
MB | David KuchařDavid Kuchař | 99 | AK SSK Vítkovice | 12.37 | |||||||||||||||
MB | Denis KubalaDenis Kubala | 99 | AK SSK Vítkovice | 13.11 | |||||||||||||||
Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski | 99 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BaroňováLucie Baroňová | 99 | TJ Sokol Opava | 11.23 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula GereckáVendula Gerecká | 00 | TJ Sokol Opava | 11.29 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.52 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Klára Holzeplová Klára Holzeplová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 12.90 | |||||||||||||||
5 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 13.20 | |||||||||||||||
6 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 13.35 | |||||||||||||||
7 | Klára HermanováKlára Hermanová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 14.07 | |||||||||||||||
Kateřina BjalkováKateřina Bjalková | 00 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Marie KočíMarie Kočí | 00 | Atletika Poruba o.s. | 11.52 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 12.44 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 12.53 | |||||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 12.73 | |||||||||||||||
6 | Barbora KřístkováBarbora Křístková | 00 | TJ Start Havířov | 12.78 | |||||||||||||||
7 | Lucie KožušníkováLucie Kožušníková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 13.07 | |||||||||||||||
MB | Jana HájkováJana Hájková | 99 | AK SSK Vítkovice | 13.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie SýkorováPatricie Sýkorová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 10.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková | 99 | TJ TŽ Třinec | 11.68 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza NamyslováTereza Namyslová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 12.39 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla TeslováAdéla Teslová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 12.51 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jana VojcíkováJana Vojcíková | 00 | AK SSK Vítkovice | 12.53 | |||||||||||||||
6 | Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová | 00 | AK SSK Vítkovice | 13.06 | |||||||||||||||
7 | Johana ŠustkováJohana Šustková | 00 | AK SSK Vítkovice | 14.86 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Cao Thang, Záruba, Skála, Němec A-Cao Thang, Záruba, Skála, Němec | TJ Sokol Opava | 34.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Martiňák, Buzek, Kunc, Szebesta A-Martiňák, Buzek, Kunc, Szebesta | Atletika Poruba o.s. | 35.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Dimitrov, Mičúnek, Hoza, Jeřábek A-Dimitrov, Mičúnek, Hoza, Jeřábek | AK SSK Vítkovice | 36.28 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Sentéši, Pohlodka, Janeczko, Kozubek A-Sentéši, Pohlodka, Janeczko, Kozubek | AK Bohumín, o.s. | 36.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Hladík, Junek, Šteiner, Krupa A-Hladík, Junek, Šteiner, Krupa | TJ Start Havířov | 36.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | B-Šindler, Nguyen, Daniel, Vantuch B-Šindler, Nguyen, Daniel, Vantuch | Atletika Poruba o.s. | 37.44 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | B-Gregorčík, Smíšek, Valach, Koczis B-Gregorčík, Smíšek, Valach, Koczis | AK Bohumín, o.s. | 38.73 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Hadašová, Husáková, Jeřábková, Kočí A-Hadašová, Husáková, Jeřábková, Kočí | Atletika Poruba o.s. | 35.31 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Bancová, Klimešová, Pavlásková, Chromečková A-Bancová, Klimešová, Pavlásková, Chromečková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 35.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Zvrtková, Tahotná, Mojescíková, Nogolová A-Zvrtková, Tahotná, Mojescíková, Nogolová | TJ TŽ Třinec | 35.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Janíková, Škulavíková, Volná, Jarošková A-Janíková, Škulavíková, Volná, Jarošková | AK Bohumín, o.s. | 36.47 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Cívelová, Šalamonová, Vaňková, Krotká A-Cívelová, Šalamonová, Vaňková, Krotká | AK SSK Vítkovice | 37.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A-Weichtová, Šťastná, Ruská, Bialková A-Weichtová, Šťastná, Ruská, Bialková | TJ Sokol Opava | 37.18 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A-Čepová, Matušková, Valášková, Zotyková A-Čepová, Matušková, Valášková, Zotyková | TJ Start Havířov | 37.53 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Fiedorová, Kajzarová, Pietraszková, Přečková B-Fiedorová, Kajzarová, Pietraszková, Přečková | AK Bohumín, o.s. | 39.66 | 3.00 | |||||||||||||||
B-Klimšová, Schindlerová, Křempková, Kantorová B-Klimšová, Schindlerová, Křempková, Kantorová | TJ Sokol Opava | DQ | |||||||||||||||||
B-Kučová, Čapkovičová, Troszoková, Frollová B-Kučová, Čapkovičová, Troszoková, Frollová | TJ TŽ Třinec | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 1.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam KachyňaAdam Kachyňa
TJ Sokol Opava |
99 | 1.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
TJ Start Havířov |
99 | 1.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr KukuczkaPetr Kukuczka
TJ Sokol Opava |
99 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka
TJ Start Havířov |
99 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Jan MaluraJan Malura
AK SSK Vítkovice |
00 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
8= |
Erik JaneczkoErik Janeczko
AK Bohumín, o.s. |
99 | 1.30 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol Opava |
99 | 1.30 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
David StaněkDavid Staněk
AK SSK Vítkovice |
00 | 1.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
12= |
Jakub VaněkJakub Vaněk
AK SSK Vítkovice |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
12= |
Jakub KučeraJakub Kučera
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.25 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš MatýsekTomáš Matýsek
TJ Sokol Opava |
99 | 1.25 | ||||||||||||||||
15 |
Patrik PyšPatrik Pyš
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 1.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára Rovenská Klára Rovenská
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7= |
Anna HlisnikovskáAnna Hlisnikovská
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.25 | 3.50 | |||||||||||||||
7= |
Tereza UherkováTereza Uherková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 1.25 | 3.50 | |||||||||||||||
9 |
Markéta KlimšováMarkéta Klimšová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Jana ČepováJana Čepová
TJ Start Havířov |
99 | 1.25 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.25 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
AK SSK Vítkovice |
00 | 1.20 | ||||||||||||||||
13 |
Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol Opava |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
14= |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
14= |
Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start Havířov |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
14= |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start Havířov |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
17 |
Eva PastrňákováEva Pastrňáková
TJ Start Havířov |
99 | 1.10 | ||||||||||||||||
MB |
Hana SlovákováHana Slováková
AK SSK Vítkovice |
00 | DNP | ||||||||||||||||
Klára KučováKlára Kučová
TJ TŽ Třinec |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Aneta JuchelkováAneta Juchelková
Atletika Poruba o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Johana ŠustkováJohana Šustková
AK SSK Vítkovice |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David LorenčičDavid Lorenčič
TJ Start Havířov |
99 | 4.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
99 | 4.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 4.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David StaněkDavid Staněk
AK SSK Vítkovice |
00 | 4.56 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub KučeraJakub Kučera
AK SSK Vítkovice |
99 | 4.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 4.41 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik Francek Dominik Francek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 4.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch WalaVojtěch Wala
TJ Start Havířov |
99 | 4.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub KozubekJakub Kozubek
AK Bohumín, o.s. |
99 | 4.24 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 4.18 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol Opava |
99 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš MatýsekTomáš Matýsek
TJ Sokol Opava |
99 | 4.10 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol Opava |
00 | 4.05 | ||||||||||||||||
14 |
Petr KukuczkaPetr Kukuczka
TJ Sokol Opava |
99 | 4.05 | ||||||||||||||||
15 |
Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK Vítkovice |
99 | 4.05 | ||||||||||||||||
16 |
Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.04 | ||||||||||||||||
17 |
Martin Němec Martin Němec
TJ Sokol Opava |
99 | 3.95 | ||||||||||||||||
18 |
Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka
TJ Start Havířov |
99 | 3.92 | ||||||||||||||||
19 |
Milan BělicaMilan Bělica
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 3.91 | ||||||||||||||||
20 |
Josef SzebestaJosef Szebesta
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.79 | ||||||||||||||||
21 |
Jan Kváš Jan Kváš
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 3.78 | ||||||||||||||||
22 |
Jan RombaJan Romba
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.68 | ||||||||||||||||
23 |
Adam DimitrovAdam Dimitrov
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.68 | ||||||||||||||||
24 |
Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.66 | ||||||||||||||||
25 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.61 | ||||||||||||||||
26 |
Patrik BielikPatrik Bielik
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.55 | ||||||||||||||||
27 |
Martin KašperlíkMartin Kašperlík
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.54 | ||||||||||||||||
28 |
Jiří PodešvaJiří Podešva
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.52 | ||||||||||||||||
29 |
Lukáš HomolaLukáš Homola
Atletika Poruba o.s. |
00 | 2.98 | ||||||||||||||||
30 |
Daniel MarčanDaniel Marčan
AK SSK Vítkovice |
00 | 2.53 | ||||||||||||||||
MB |
David KuchařDavid Kuchař
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.81 | ||||||||||||||||
MB |
Denis KubalaDenis Kubala
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.44 | ||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 4.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
AK SSK Vítkovice |
99 | 4.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa HoláDenisa Holá
AK SSK Vítkovice |
99 | 4.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína MoravcováKarolína Moravcová
TJ Sokol Opava |
99 | 4.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alena ChromečkováAlena Chromečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 4.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 4.11 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.86 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza UherkováTereza Uherková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 3.83 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Klára Rovenská Klára Rovenská
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.82 | ||||||||||||||||
12 |
Klára Holzeplová Klára Holzeplová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.81 | ||||||||||||||||
13 |
Markéta ZvrtkováMarkéta Zvrtková
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.79 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta TahotnáMarkéta Tahotná
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.77 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina BjalkováKateřina Bjalková
TJ Sokol Opava |
00 | 3.77 | ||||||||||||||||
16= |
Anna HlisnikovskáAnna Hlisnikovská
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.76 | ||||||||||||||||
16= |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 3.76 | ||||||||||||||||
18 |
Ester ČapkovičováEster Čapkovičová
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.71 | ||||||||||||||||
19 |
Petra JaníkováPetra Janíková
AK Bohumín, o.s. |
99 | 3.70 | ||||||||||||||||
20 |
Vendula CopanidisováVendula Copanidisová
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.68 | ||||||||||||||||
21 |
Adriana ChytilováAdriana Chytilová
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.63 | ||||||||||||||||
22 |
Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol Opava |
99 | 3.60 | ||||||||||||||||
23 |
Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
AK SSK Vítkovice |
00 | 3.58 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 3.56 | ||||||||||||||||
25 |
Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.52 | ||||||||||||||||
26 |
Monika StejskalováMonika Stejskalová
AK SSK Vítkovice |
00 | 3.48 | ||||||||||||||||
27 |
Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová
AK Bohumín, o.s. |
01 | 3.43 | ||||||||||||||||
28 |
Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.42 | ||||||||||||||||
29 |
Veronika BrixováVeronika Brixová
TJ Sokol Opava |
00 | 3.39 | ||||||||||||||||
30 |
Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová
AK SSK Vítkovice |
00 | 3.34 | ||||||||||||||||
31 |
Klára ValáškováKlára Valášková
TJ Start Havířov |
99 | 3.27 | ||||||||||||||||
32 |
Emilie ŠkulavíkováEmilie Škulavíková
AK Bohumín, o.s. |
99 | 3.14 | ||||||||||||||||
33 |
Klára AndělováKlára Andělová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.12 | ||||||||||||||||
34 |
Ema RecováEma Recová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.07 | ||||||||||||||||
35 |
Marie SklenářováMarie Sklenářová
TJ Sokol Opava |
99 | 3.02 | ||||||||||||||||
36 |
Kateřina ŠmalcováKateřina Šmalcová
TJ Sokol Opava |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
37 |
Karolína FrollováKarolína Frollová
TJ TŽ Třinec |
99 | 2.71 | ||||||||||||||||
38 |
Kateřina TroszokováKateřina Troszoková
TJ TŽ Třinec |
00 | 2.58 | ||||||||||||||||
MB |
Jana HájkováJana Hájková
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.34 | ||||||||||||||||
MB |
Lada ČinčilováLada Činčilová
AK SSK Vítkovice |
00 | 3.32 | ||||||||||||||||
MB |
Kristýna MaťugováKristýna Maťugová
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.31 | ||||||||||||||||
MB |
Anežka TrojanováAnežka Trojanová
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.08 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza StrakováTereza Straková
AK SSK Vítkovice |
00 | 2.93 | ||||||||||||||||
MB |
Radka SýkorováRadka Sýkorová
AK SSK Vítkovice |
00 | 0 | ||||||||||||||||
MB |
Hana SlovákováHana Slováková
AK SSK Vítkovice |
00 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 45 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
TJ Start Havířov |
99 | 10.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol Opava |
99 | 10.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel BílskýPavel Bílský
AK SSK Vítkovice |
99 | 09.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal KupčákMichal Kupčák
TJ Sokol Opava |
99 | 09.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol Opava |
99 | 08.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radim SentéšiRadim Sentéši
AK Bohumín, o.s. |
99 | 08.76 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 08.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s. |
99 | 08.06 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš PajdaLukáš Pajda
AK SSK Vítkovice |
99 | 07.41 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK Vítkovice |
99 | 07.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš BalážikLukáš Balážik
TJ Sokol Opava |
99 | 07.35 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel GregorčíkPavel Gregorčík
AK Bohumín, o.s. |
99 | 07.02 | ||||||||||||||||
13 |
Michal PietraszkoMichal Pietraszko
AK Bohumín, o.s. |
99 | 06.65 | ||||||||||||||||
14 |
Martin DanielMartin Daniel
Atletika Poruba o.s. |
99 | 06.61 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj ČervenýMatěj Červený
AK SSK Vítkovice |
00 | 06.26 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub PonzerJakub Ponzer
TJ Start Havířov |
99 | 05.66 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj HozaMatěj Hoza
AK SSK Vítkovice |
00 | 05.42 | ||||||||||||||||
Erik JaneczkoErik Janeczko
AK Bohumín, o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK SSK Vítkovice |
00 | 08.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 08.36 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ Sokol Opava |
99 | 07.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 06.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
AK SSK Vítkovice |
00 | 06.72 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Johana PrudkáJohana Prudká
AK SSK Vítkovice |
00 | 06.67 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela KřempkováGabriela Křempková
TJ Sokol Opava |
99 | 06.57 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol Opava |
99 | 06.46 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 06.44 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniela BémováDaniela Bémová
AK SSK Vítkovice |
99 | 06.37 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aneta HavlíkováAneta Havlíková
AK SSK Vítkovice |
00 | 05.33 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠmalcováKateřina Šmalcová
TJ Sokol Opava |
99 | 05.17 | ||||||||||||||||
Jana Holáňová Jana Holáňová
AK Bohumín, o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Thang Viktor CaoThang Viktor Cao
TJ Sokol Opava |
99 | 52.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol Opava |
99 | 50.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš BalážikLukáš Balážik
TJ Sokol Opava |
99 | 48.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK Vítkovice |
99 | 47.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Josef SzebestaJosef Szebesta
Atletika Poruba o.s. |
99 | 43.74 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol Opava |
99 | 43.53 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 43.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan Kváš Jan Kváš
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 40.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Štěpán ČechŠtěpán Čech
TJ Sokol Opava |
99 | 38.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Leo KasperčíkLeo Kasperčík
Atletika Poruba o.s. |
99 | 38.32 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s. |
99 | 38.22 | ||||||||||||||||
12 |
Stanislav KocsisStanislav Kocsis
AK Bohumín, o.s. |
00 | 37.71 | ||||||||||||||||
13 |
Pavel BílskýPavel Bílský
AK SSK Vítkovice |
99 | 37.60 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub PonzerJakub Ponzer
TJ Start Havířov |
99 | 37.37 | ||||||||||||||||
15 |
Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start Havířov |
99 | 37.29 | ||||||||||||||||
16 |
Michal HladíkMichal Hladík
TJ Start Havířov |
99 | 37.17 | ||||||||||||||||
17 |
Milan BělicaMilan Bělica
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 35.61 | ||||||||||||||||
18 |
David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK Vítkovice |
99 | 35.34 | ||||||||||||||||
19 |
Jiří PodešvaJiří Podešva
AK SSK Vítkovice |
99 | 33.47 | ||||||||||||||||
20 |
Matěj HozaMatěj Hoza
AK SSK Vítkovice |
00 | 32.32 | ||||||||||||||||
21 |
Lukáš MotlochLukáš Motloch
TJ Start Havířov |
99 | 31.27 | ||||||||||||||||
22 |
Jakub VaněkJakub Vaněk
AK SSK Vítkovice |
00 | 31.08 | ||||||||||||||||
23 |
Lukáš PajdaLukáš Pajda
AK SSK Vítkovice |
99 | 26.37 | ||||||||||||||||
24 |
Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol Opava |
99 | 24.85 | ||||||||||||||||
25 |
Daniel MarčanDaniel Marčan
AK SSK Vítkovice |
00 | 24.58 | ||||||||||||||||
26 |
Jakub ZapletalJakub Zapletal
AK Bohumín, o.s. |
00 | 16.40 | ||||||||||||||||
Vojtěch WalachVojtěch Walach
TJ TŽ Třinec |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 17.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NogolováAnna Nogolová
TJ TŽ Třinec |
99 | 41.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. |
00 | 39.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Johana PrudkáJohana Prudká
AK SSK Vítkovice |
00 | 39.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ Sokol Opava |
99 | 39.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína MoravcováKarolína Moravcová
TJ Sokol Opava |
99 | 38.76 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start Havířov |
99 | 37.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 37.68 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK SSK Vítkovice |
00 | 36.75 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 35.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jana Holáňová Jana Holáňová
AK Bohumín, o.s. |
99 | 35.34 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Markéta KlimšováMarkéta Klimšová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 34.40 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie FiedorováLucie Fiedorová
AK Bohumín, o.s. |
00 | 32.10 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza BotkováTereza Botková
TJ Start Havířov |
99 | 30.70 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza WeichtováTereza Weichtová
TJ Sokol Opava |
99 | 29.84 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta HendrichováAneta Hendrichová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 29.35 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika VolnáVeronika Volná
AK Bohumín, o.s. |
99 | 29.32 | ||||||||||||||||
17 |
Gabriela KřempkováGabriela Křempková
TJ Sokol Opava |
99 | 27.71 | ||||||||||||||||
18 |
Anna HlisnikovskáAnna Hlisnikovská
AK SSK Vítkovice |
99 | 26.50 | ||||||||||||||||
19 |
Anna FrancováAnna Francová
AK SSK Vítkovice |
99 | 25.86 | ||||||||||||||||
20 |
Aneta HavlíkováAneta Havlíková
AK SSK Vítkovice |
00 | 25.58 | ||||||||||||||||
21 |
Petra Pavlásková Petra Pavlásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
99 | 24.24 | ||||||||||||||||
22 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 22.45 | ||||||||||||||||
23 |
Karolína FrollováKarolína Frollová
TJ TŽ Třinec |
99 | 22.00 | ||||||||||||||||
24 |
Johana ŠustkováJohana Šustková
AK SSK Vítkovice |
00 | 21.93 | ||||||||||||||||
25 |
Sarah Hrčková Sarah Hrčková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 14.45 | ||||||||||||||||
26 |
Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
00 | 14.30 | ||||||||||||||||
MB |
Anežka TrojanováAnežka Trojanová
AK SSK Vítkovice |
99 | 22.28 | ||||||||||||||||
MB |
Veronjka NěmcováVeronjka Němcová
AK SSK Vítkovice |
99 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 180.00 | ||||||||||||||||
2 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 146.50 | ||||||||||||||||
3 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 112.50 | ||||||||||||||||
4 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 052.00 | ||||||||||||||||
5 | BOHUM BOHUM | AK Bohumín, o.s. | 046.50 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 042.50 | ||||||||||||||||
7 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 027.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 140.00 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 122.50 | ||||||||||||||||
3 | PORUB PORUB | Atletika Poruba o.s. | 094.00 | ||||||||||||||||
4 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 066.50 | ||||||||||||||||
5 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 060.50 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 047.50 | ||||||||||||||||
7 | BOHUM BOHUM | AK Bohumín, o.s. | 026.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 800 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |