Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje

Ostrava (17. 5. 2012)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 17.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:37.16 11.00
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:38.30 9.00
3 Radek TylRadek Tyl 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:38.40 8.00
4 Jan SkálaJan Skála 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.62 7.00
5 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:53.22 6.00
6 Jakub PonzerJakub Ponzer 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:55.00 5.00
7 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:58.10 4.00
8 Vojtěch PohlodkaVojtěch Pohlodka 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:01.06 3.00
9 Patrik PyšPatrik Pyš 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:02.06 2.00
10 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:04.44 1.00
11 Jiří ŠteinerJiří Šteiner 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:11.14
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 17.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra Pavlásková Petra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.08 9.00
2 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:47.96 7.00
3 Aneta RuskáAneta Ruská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:54.89 6.00
4 Aneta PietraszkováAneta Pietraszková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:02.93 4.00
5 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:06.74 2.00
6 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:09.14 1.00
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:14.22
8 Ema RecováEma Recová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:19.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 17.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:38.15 11.00
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:42.45 8.00
3 Tereza WeichtováTereza Weichtová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:55.56 5.00
4 Daniela BémováDaniela Bémová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:04.39 3.00
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:11.27
6 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:13.59
7 Klára ValáškováKlára Valášková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:22.07
8 Sarah BenešováSarah Benešová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:22.81
MB Terezie ŠtefkováTerezie Štefková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:04.07
MB Hana BorejováHana Borejová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:07.15
Celkem 10 závodníků