výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev přípravek

Ostrava - Vítkovice (10. 5. 2012)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Long CaseyLong Casey 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.10
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.38
3 Matěj PastrnekMatěj Pastrnek 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.26
4 Petr TrembošPetr Tremboš 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 12.32
MS David LadomirjakDavid Ladomirjak 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.34
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.27
3 Marek DobrockýMarek Dobrocký 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.32
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.92
5 Jakub MlýnekJakub Mlýnek 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 11.88
Jan DrongJan Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.42
2 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.44
3 Jakub ZamadaJakub Zamada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.77
4 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.81
5 Šimon GrabovskiŠimon Grabovski 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 11.62
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KolesarováZuzana Kolesarová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.69
2 Anna WachtarczykAnna Wachtarczyk 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 11.10
3 Jana DeutschováJana Deutschová 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 11.34
4 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.41
5 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9.33
Kristýna HomolováKristýna Homolová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Kopcová Eliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.70
2 Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.24
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.31
4 Lucie KotrženováLucie Kotrženová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.12
5 Viktorie HanigovskáViktorie Hanigovská 03 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 11.21
6 Tereza PalkováTereza Palková 02 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 13.04
Nikola NogováNikola Nogová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PietraszkováAneta Pietraszková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.97
2 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.47
3 Marie BaďurováMarie Baďurová 01 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 10.48
4 Martina BednářováMartina Bednářová 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 10.78
5 Viktorie JuchelkováViktorie Juchelková 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 11.09
6 Markéta BokováMarkéta Boková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.50
Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.63
MS Hana SoukalováHana Soukalová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 10.75
MS Lucie Bačová Lucie Bačová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 11.21
MS Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 11.60
MS Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 11.88
MS Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 12.02
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 13.71
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.08
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.73
3 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.27
4 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.56
5 David SkotnicaDavid Skotnica 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 27.77
6 Filip GeršilFilip Geršil 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.75
7 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.15
8 Petr TrembošPetr Tremboš 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 32.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠopíkAdam Šopík 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.66
2 Adam RaškaAdam Raška 01 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 25.27
3 Matěj KubesaMatěj Kubesa 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.40
4 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.54
5 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.35
6 Long CaseyLong Casey 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 27.55
7 Jakub MlýnekJakub Mlýnek 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 36.60
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.44
2 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.01
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.50
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.02
5 Simona MasnicováSimona Masnicová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.70
6 Markéta GlogerováMarkéta Glogerová 02 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 27.95
7 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JanošováValerie Janošová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.91
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.37
3 Simona KowalíkováSimona Kowalíková 01 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 25.34
4 Denisa SikorováDenisa Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.71
5 Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 26.66
6 Terezie HraškoTerezie Hraško 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.50
7 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.60
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hana SoukalováHana Soukalová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 27.49
MS Lucie Bačová Lucie Bačová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 28.27
MS Adéla Tkáčová Adéla Tkáčová 05 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 30.51
MS Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 31.32
MS Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 33.05
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 35.69
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel DrongPavel Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.93
2 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.74
3 Jan DrongJan Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.18
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.63
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.04
6 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.60
7 Filip ČepelákFilip Čepelák 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 61.73
8 Adam AlagičAdam Alagič 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 62.81
9 Filip GeršilFilip Geršil 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.01
10 Jan BártaJan Bárta 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 63.03
MS David LadomirjakDavid Ladomirjak 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.19
Martin VaněkMartin Vaněk 01 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PietraszkováAneta Pietraszková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 54.03
2 Sára NovotnáSára Novotná 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.71
3 Adéla LubojackáAdéla Lubojacká 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.26
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 58.11
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.15
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.67
7 Anna WachtarczykAnna Wachtarczyk 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 63.59
8 Zuzana LubojackáZuzana Lubojacká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.95
9 Barbora KazíkováBarbora Kazíková 03 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 86.67
10 Tereza PalkováTereza Palková 02 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 90.37
MS Valerie JanošováValerie Janošová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.85
Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:02.68
2 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:05.26
3 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:08.78
4 Jakub LiberdaJakub Liberda 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:18.10
5 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:19.56
6 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.69
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.52
8 Matěj PastrnekMatěj Pastrnek 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:33.58
9 Filip ČepelákFilip Čepelák 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:30.63
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška Kopcová Eliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:56.23
2 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.99
3 Denisa SikorováDenisa Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:02.81
4 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.37
5 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:08.18
6 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:10.47
7 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 2:11.03
8 Bára Horáková Bára Horáková 01 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 2:13.27
9 Barbora PavloskováBarbora Pavlosková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:13.53
10 Simona MasnicováSimona Masnicová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:18.39
11 Zuzana KolesarováZuzana Kolesarová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:20.03
12 Lenka VečorkováLenka Večorková 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:23.15
13 Kateřin BockováKateřin Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:26.43
14 Markéta BokováMarkéta Boková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:28.19
MS Eliška OnderkováEliška Onderková 05 AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 2:46.95
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stratilová, Stratilová, Groda, Grussmann Stratilová, Stratilová, Groda, Grussmann TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.83
2 Kopcová, Swierkošová, Skuplík, Skotnica L. Kopcová, Swierkošová, Skuplík, Skotnica L. TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 38.21
3 Pietrašková, Kaizarová, Valach, Šopík Pietrašková, Kaizarová, Valach, Šopík AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 40.69
4 Drong J., Drong P., Bocková, Misorzová Drong J., Drong P., Bocková, Misorzová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.91
5 Juchelková, Deutchová, Hanák, Skotnica Juchelková, Deutchová, Hanák, Skotnica AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 45.69
MS Konwalinková, Raška, Horáková, Hanzelková Konwalinková, Raška, Horáková, Hanzelková Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 40.71
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malíková. Valíková, Holuscha, Kubesa Malíková. Valíková, Holuscha, Kubesa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.06
2 Lubojacki, Zawada, Sikorová, Šimurdová Lubojacki, Zawada, Sikorová, Šimurdová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.39
3 Novotná, Barvíková, Skotnica O. , Dorotík Novotná, Barvíková, Skotnica O. , Dorotík TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.33
4 Hraško, Mynářová, Pavelek, Burkovič Hraško, Mynářová, Pavelek, Burkovič TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.34
5 Kolesarová, Boková, Bárta, Smoček Kolesarová, Boková, Bárta, Smoček AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 42.71
6 Zapletalová, Pálková, Tremboš, Bartal Zapletalová, Pálková, Tremboš, Bartal AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B) 50.36
MS Feilhauerová, Bačová, Sopuchová, Soukalová Feilhauerová, Bačová, Sopuchová, Soukalová Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 46.21
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ValachVáclav Valach
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 4.00
2 Pavel DrongPavel Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.93
3 Jan DrongJan Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.85
4 Dominik SmočekDominik Smoček
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 3.59
5 Jakub ZamadaJakub Zamada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.57
6 Jan BártaJan Bárta
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 3.30
7 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.01
8 Jakub MutinaJakub Mutina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.00
9 Adam AlagičAdam Alagič
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 2.97
10 Jakub LiberdaJakub Liberda
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 2.67
11 Damián HanákDamián Hanák
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 2.47
12 Jakub WodeckiJakub Wodecki
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 1.86
13 David BartalDavid Bartal
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 1.82
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.02
2 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
01 3.70
3 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.35
4 Sára NovotnáSára Novotná
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.34
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.28
6 Barbora MalíkováBarbora Malíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.24
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 3.02
Markéta GlogerováMarkéta Glogerová
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
02 3.02
9 Terezie HraškoTerezie Hraško
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 2.98
10 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 2.97
11 Lucie KotrženováLucie Kotrženová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 2.94
12 Viktorie JuchelkováViktorie Juchelková
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 2.89
13 Martina BednářováMartina Bednářová
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 2.80
14 Kateřin BockováKateřin Bocková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2.73
15 Viktorie HanigovskáViktorie Hanigovská
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
03 2.45
16 Jana DeutschováJana Deutschová
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 2.44
17 Julie ZapletalováJulie Zapletalová
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 2.37
18 Lenka VečorkováLenka Večorková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 2.31
MS Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.87
MS Eliška OnderkováEliška Onderková
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
05 2.83
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 44.30
2 Adam RaškaAdam Raška
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
01 38.50
3 Marek DobrockýMarek Dobrocký
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 32.20
4 David SkotnicaDavid Skotnica
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 31.20
5 Dominik SmočekDominik Smoček
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 30.60
6 Matěj KubesaMatěj Kubesa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 25.20
7 Jakub MutinaJakub Mutina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 21.90
8 Damián HanákDamián Hanák
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 21.30
9 Šimon GrabovskiŠimon Grabovski
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 21.10
10 David BartalDavid Bartal
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 15.50
11 Jakub WodeckiJakub Wodecki
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 13.90
MS David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 32.20
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KowalíkováSimona Kowalíková
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
01 33.20
2 Barbora PavloskováBarbora Pavlosková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 32.60
3 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.00
4 Bára Horáková Bára Horáková
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
01 30.80
5 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 29.20
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
02 26.10
7 Marie BaďurováMarie Baďurová
Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice
01 25.50
8 Adéla LubojackáAdéla Lubojacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 23.10
9 Julie ZapletalováJulie Zapletalová
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 18.30
10 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 12.90
11 Zuzana LubojackáZuzana Lubojacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 12.00
12 Barbora KazíkováBarbora Kazíková
AK Bohumín (Tým B)AK Bohumín (Tým B)
03 10.70
Celkem 12 závodníků