Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo AP Olomouckého kraje - Yettiho Summer Games

Šumperk (12. 5. 2012)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KŇávaMaxim KŇáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.43 6.00
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 09.73 2.00
3 Petr Komínek Petr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.98 1.00
4 Jan ChmelářJan Chmelář 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.00
5 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 10.01
6 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 10.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PolášekMartin Polášek 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.34
2 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.38
3 Ondřej DokoupilOndřej Dokoupil 02 SK HraniceSK Hranice 10.51
4 Antonín Harapát Antonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.64
5 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.30
6 Martin VráblíkMartin Vráblík 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.99
2 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 10.08
3 Filip SeehofFilip Seehof 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.63
4 Šimon TřískaŠimon Tříska 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.06
5 Šimon LukášákŠimon Lukášák 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.73
6 Marek Janča Marek Janča 02 SK PřerovSK Přerov 12.10
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PetkoAdam Petko 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.17
2 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.33
3 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.39
4 Vilém ČechVilém Čech 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.15
5 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 AC ProstějovAC Prostějov 11.27
6 Matěj SkácelMatěj Skácel 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.80
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.16
2 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.14
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.49
4 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.51
5 Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.88
6 Pavel JašekPavel Jašek 03 AK ŠternberkAK Šternberk 13.01
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 10.29
2 Jan Bartoň Jan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.47
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 10.66
4 Štěpán Vojtek Štěpán Vojtek 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.36
5 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.47
6 Jakub MacákJakub Macák 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.28
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JeřábekDominik Jeřábek 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.46
2 Martin JankůMartin Janků 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.55
3 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.95
4 Michal FrantíkMichal Frantík 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.83
5 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 13.56
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.22
2 Daniel Grmela Daniel Grmela 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.30
3 Marek HájekMarek Hájek 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.48
4 ProcházkaOndřej ProcházkaOndřej 05 SK PřerovSK Přerov 11.86
5 Tomáš VaněkTomáš Vaněk 05 TJ UničovTJ Uničov 12.00
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.40
2 Ondřej KonášekOndřej Konášek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.80
3 Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
4 Tom ŠporíkTom Šporík 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.53
5 Ondřej ZlámalOndřej Zlámal 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.58
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NovákLukáš Novák 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.16
2 Daniel BurdějDaniel Burděj 02 SK HraniceSK Hranice 10.19
3 Tomáš Hanák Tomáš Hanák 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.20
4 Jan SibrJan Sibr 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.87
5 David MarabétiDavid Marabéti 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.93
6 Marek Brokeš Marek Brokeš 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.95
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FenclJiří Fencl 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.01 11.00
2 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 09.35 8.00
3 Šimon Kneisl Šimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 09.39 7.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.65 3.00
5 Jan MenšíkJan Menšík 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.52
6 Jan HirešJan Hireš 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.01
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.31 9.00
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 09.53 5.00
3 Jan MajárekJan Majárek 01 SK PřerovSK Přerov 09.56 4.00
4 Michal HořejšMichal Hořejš 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.01
5 Martin MyslínMartin Myslín 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.27
6 Pavel FrömlPavel Fröml 01 TJ UničovTJ Uničov 11.43
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 11.26
2 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.42
3 Sam GrulichSam Grulich 05 AC ProstějovAC Prostějov 11.46
4 Martin ŠpičkaMartin Špička 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.01
5 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 13.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie Suchánková Viktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.19 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.38 9.00
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 10.56
4 Sára LipenskáSára Lipenská 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.74
5 Sára OndrováSára Ondrová 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.75
6 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.39 4.50
2 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.26
3 Lenka LančováLenka Lančová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.30
4 Nikola JarošováNikola Jarošová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.32
5 Terezie DobrovolnáTerezie Dobrovolná 02 TJ UničovTJ Uničov 11.45
6 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.48
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.59
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.16
4 Marie Bělská Marie Bělská 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.19
5 Klára Hýbnerová Klára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 11.91
6 Adéla DaňkováAdéla Daňková 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.95
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.97
2 Anna Maksová Anna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.38
3 Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.65
4 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.74
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 12.65
6 Veronika HoffmannováVeronika Hoffmannová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.45 2.00
2 Miriam SekaninováMiriam Sekaninová 02 SK HraniceSK Hranice 10.46
3 Aimée Navrátilová Aimée Navrátilová 03 SK PřerovSK Přerov 10.51
4 Sabina SmolkováSabina Smolková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.67
5 Adéla Bartošová Adéla Bartošová 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.87
6 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.36
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.77
2 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.15
3 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.17
4 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.21
5 Helena DospivováHelena Dospivová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.83
6 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.22
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna Hajduková Magdaléna Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.55
2 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.71
3 Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.05
4 Barbora SidorováBarbora Sidorová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.52
5 Nikol SklenářováNikol Sklenářová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.60
6 Alena Petrová Alena Petrová 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.94
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠubrtováAneta Šubrtová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.39 4.50
2 Tereza ŠterclováTereza Šterclová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 10.99
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.07
4 Ema TrávníčkováEma Trávníčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.16
5 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK HraniceSK Hranice 13.23
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.06 8.00
2 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 10.12 7.00
3 Ema ZapletalováEma Zapletalová 04 AC ProstějovAC Prostějov 11.79
4 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 12.48
Kateřina TurkováKateřina Turková 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.31 6.00
2 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.45 2.00
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 10.45 2.00
4 Hana RaptováHana Raptová 02 SK HraniceSK Hranice 10.58
5 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.98
6 Natálie BořilováNatálie Bořilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.18
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie Suchánková Viktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.17 11.00
2 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.85 9.00
3 Eva CagáškováEva Cagášková 01 SK PřerovSK Přerov 2:11.49 8.00
4 Nikol KobzováNikol Kobzová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:13.23 7.00
5 Marie Kostelná Marie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:15.30 6.00
6 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 2:15.43 5.00
7 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:18.64 3.00
8 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:21.03 1.00
9 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:21.75
10 Maryka KolářováMaryka Kolářová 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:25.21
Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:15.90 4.00
2 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:18.81 2.00
3 Miriam SekaninováMiriam Sekaninová 02 SK HraniceSK Hranice 2:21.82
4 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.55
5 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 02 SK PřerovSK Přerov 2:22.85
6 Sabina SmolkováSabina Smolková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:25.17
7 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.82
8 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK PřerovSK Přerov 2:27.38
9 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:30.61
10 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:39.46
11 Veronika HoffmannováVeronika Hoffmannová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:04.72
Celkem 11 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:52.70 9.00
2 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 2:53.21 8.00
3 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:01.72 3.00
4 Adam KupkaAdam Kupka 01 AK ŠternberkAK Šternberk 3:02.40 2.00
5 Jiří Sadil Jiří Sadil 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:04.59 1.00
6 Petr Komínek Petr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:04.72
7 Jakub ChlupJakub Chlup 01 AK OlomoucAK Olomouc 3:06.72
8 Daniel BurdějDaniel Burděj 02 SK HraniceSK Hranice 3:09.29
9 Filip SovíčekFilip Sovíček 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:28.11
10 Jan HirešJan Hireš 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:33.00
11 Michal HořejšMichal Hořejš 01 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:39.79
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MajárekJan Majárek 01 SK PřerovSK Přerov 2:52.27 11.00
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:53.30 7.00
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 2:55.75 6.00
4 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 3:00.41 5.00
5 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:01.61 4.00
6 František SvětnickýFrantišek Světnický 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:07.99
7 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:20.62
8 Antonín Bartoš Antonín Bartoš 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:32.09
9 Daniel Grmela Daniel Grmela 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:34.02
10 Pavel KardašPavel Kardaš 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:36.85
Filip SeehofFilip Seehof 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Matyáš ŠtefečkaMatyáš Štefečka 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdlička,Kňáva,Lekeš,Pospíšil Hrdlička,Kňáva,Lekeš,Pospíšil AK OlomoucAK Olomouc 36.74 11.00
2 Kneisl,Kolomazník,Plško,Vylíčil Kneisl,Kolomazník,Plško,Vylíčil SK PřerovSK Přerov 38.20 8.00
3 Bartoň,Hauk,Komínek,Březina Bartoň,Hauk,Komínek,Březina TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.98 7.00
4 Vačkář, Grulich, Sovíček, Slavík Vačkář, Grulich, Sovíček, Slavík AC ProstějovAC Prostějov 44.39
5 Skácel,Skácel,Špička,Šporik Skácel,Skácel,Špička,Šporik Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 46.17
6 Novák,Gogolka,Macoun,Metlík Novák,Gogolka,Macoun,Metlík TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 49.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fencl,Handl,Kymlička,Římský Fencl,Handl,Kymlička,Římský AK ŠternberkAK Šternberk 37.84 9.00
2 Žaloudík, Macháček, Nýdecký, Fröml Žaloudík, Macháček, Nýdecký, Fröml TJ UničovTJ Uničov 39.75 6.00
3 Harapát,Kotrlý,Petko, Sadil Harapát,Kotrlý,Petko, Sadil TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.12 5.00
4 Vybíral,Šidlák,Poledna,Novotný Vybíral,Šidlák,Poledna,Novotný AK OlomoucAK Olomouc 40.16 4.00
5 Hýbner, Hýbner, Horák, Vaňák Hýbner, Hýbner, Horák, Vaňák TJ UničovTJ Uničov 49.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr,Charvát,Janošík,Kupka Grégr,Charvát,Janošík,Kupka AK ŠternberkAK Šternberk 40.55 3.00
2 Čech,Doležel,Nesvadba,Světnický Čech,Doležel,Nesvadba,Světnický AK ŠternberkAK Šternberk 41.62 2.00
3 Brokeš,Konášek,SadilM,Vojtek Brokeš,Konášek,SadilM,Vojtek TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.89 1.00
4 Frantík,Kardaš,Polášek,Střída Frantík,Kardaš,Polášek,Střída Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 47.18
5 Beran,Bubela,Hager,Zlámal Beran,Bubela,Hager,Zlámal Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 48.95
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčířová K+T, Kučerová,Skoupá Krejčířová K+T, Kučerová,Skoupá AK ŠternberkAK Šternberk 39.91 9.00
2 Křížková,Sisková A,Suchomelová,Gieselová Křížková,Sisková A,Suchomelová,Gieselová AK OlomoucAK Olomouc 40.46 8.00
3 Divišová,Kvapilová,Sidorová, Válková Divišová,Kvapilová,Sidorová, Válková TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.49 7.00
4 Horhoňová, Klvaňová, Bořilová, Zapletalová Horhoňová, Klvaňová, Bořilová, Zapletalová AC ProstějovAC Prostějov 42.90 4.00
5 Hansgutová,Kolářová,Polášková,Sklenářová Hansgutová,Kolářová,Polášková,Sklenářová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 49.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žáčková, Třeštíková, Kobzová, Vrubelová Žáčková, Třeštíková, Kobzová, Vrubelová TJ UničovTJ Uničov 38.78 11.00
2 Kostelná,Hoffingerová,Petrová,Trávníčková Kostelná,Hoffingerová,Petrová,Trávníčková TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 42.51 5.00
3 Hajduková,Lipenská,Maksová,Šubrtová Hajduková,Lipenská,Maksová,Šubrtová TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.79 2.00
4 Valentová, Ficnarová,Sadilová,Bartošová Valentová, Ficnarová,Sadilová,Bartošová TJ ŠumperkTJ Šumperk 48.08
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégrová,Smolková,Šterclová,Urbášková Grégrová,Smolková,Šterclová,Urbášková AK ŠternberkAK Šternberk 42.43 6.00
2 Niebauerová,Poulíčková,Stloukalová,Šišková Niebauerová,Poulíčková,Stloukalová,Šišková AK OlomoucAK Olomouc 43.55 3.00
3 Žáčková, Červená, Hýbnerová, Dobrovolná Žáčková, Červená, Hýbnerová, Dobrovolná TJ UničovTJ Uničov 44.97 1.00
4 Hoffmannová,Huňová,Lukašáková,Vrtalová Hoffmannová,Huňová,Lukašáková,Vrtalová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 51.86
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MajárekJan Majárek
SK PřerovSK Přerov
01 4.13 11.00
2 Šimon Kneisl Šimon Kneisl
SK PřerovSK Přerov
01 3.98 9.00
3 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.95 8.00
4 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.90 7.00
5 Maxim KŇávaMaxim KŇáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.86 6.00
6 Jan KymličkaJan Kymlička
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.80 5.00
7 Aleš Březina Aleš Březina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.72 4.00
8 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 3.68 3.00
9 Radim PlškoRadim Plško
SK PřerovSK Přerov
01 3.65 2.00
10 Michal HořejšMichal Hořejš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.60 1.00
Jan ChmelářJan Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.60
12 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.52
Matěj PešekMatěj Pešek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.52
14 Michal ŠmotekMichal Šmotek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.51
15 Lubomír BezděkLubomír Bezděk
SK HraniceSK Hranice
02 3.48
16 Marek MatějčekMarek Matějček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.47
17 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.46
Martin MyslínMartin Myslín
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.46
19 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 3.45
20 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.43
21 Martin PolášekMartin Polášek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.40
22 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.39
23 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil
SK PřerovSK Přerov
02 3.35
24 Martin Hauk Martin Hauk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.31
25 Antonín Harapát Antonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.30
Vít CharvátVít Charvát
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.30
Jan MenšíkJan Menšík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.30
Jan SibrJan Sibr
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.30
29 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.26
30 Petr PtáčekPetr Ptáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.23
31 František SvětnickýFrantišek Světnický
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.20
Lukáš HavránekLukáš Havránek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.20
33 Šimon TřískaŠimon Tříska
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.15
34 Ondřej DokoupilOndřej Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 3.14
35 Tom ŠporíkTom Šporík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.10
Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.10
Vilém ČechVilém Čech
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.10
Jakub GrégrJakub Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.10
39 David Staňek David Staňek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.06
40 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.05
41 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.04
42 Šimon LukášákŠimon Lukášák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.00
Jakub MacákJakub Macák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.00
44 Martin JankůMartin Janků
AK ŠternberkAK Šternberk
04 2.90
45 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.85
46 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
AC ProstějovAC Prostějov
02 2.80
Martin VráblíkMartin Vráblík
AK ŠternberkAK Šternberk
03 2.80
48 ProcházkaOndřej ProcházkaOndřej
SK PřerovSK Přerov
05 2.72
49 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC ProstějovAC Prostějov
01 2.70
50 Frantiček RezekFrantiček Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 2.64
51 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.60
52 Marek Janča Marek Janča
SK PřerovSK Přerov
02 2.46
Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 DNP
Marek HájekMarek Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 DNP
Celkem 54 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie Suchánková Viktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.37 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.00 9.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 3.90 8.00
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.80 7.00
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.72 6.00
6 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.67 5.00
7 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.64 4.00
8 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová
TJ UničovTJ Uničov
01 3.55 3.00
9 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.55 2.00
10 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.55 1.00
11 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 3.54
12 Vendula Divišová Vendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.53
13 Markéta MachováMarkéta Machová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.46
14 Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK PřerovSK Přerov
02 3.42
15 Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.40
Marie Kostelná Marie Kostelná
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 3.40
Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.40
18 Eva CagáškováEva Cagášková
SK PřerovSK Přerov
01 3.35
19 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.30
Nikola JarošováNikola Jarošová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.30
Vendula SkoupáVendula Skoupá
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.30
22 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.28
23 Hana RaptováHana Raptová
SK HraniceSK Hranice
02 3.27
24 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová
SK PřerovSK Přerov
02 3.25
25 Aimée Navrátilová Aimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 3.21
26 Maryka KolářováMaryka Kolářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 3.20
Marie Bělská Marie Bělská
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.20
28 Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.18
29 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.15
30 Lenka LančováLenka Lančová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.10
Tereza ŠterclováTereza Šterclová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.10
Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 3.10
Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.10
Judita KolářováJudita Kolářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.10
Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 3.10
36 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.07
Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.07
38 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 3.00
39 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.90
40 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.80
41 Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
04 2.75
42 Miriam SekaninováMiriam Sekaninová
SK HraniceSK Hranice
02 2.70
Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.70
44 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 2.47
45 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.40
Celkem 45 závodníků

Trojskok - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Lekeš David Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 02.10 11.00
2 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 01.95 9.00
3 Vlastik ŘímskýVlastik Římský
AK ŠternberkAK Šternberk
01 01.90 8.00
4 Lubomír BezděkLubomír Bezděk
SK HraniceSK Hranice
02 01.85 6.50
Aleš Březina Aleš Březina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.85 6.50
6 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 01.80 4.00
Daniel BurdějDaniel Burděj
SK HraniceSK Hranice
02 01.80 4.00
Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK OlomoucAK Olomouc
03 01.80 4.00
9 Jan KymličkaJan Kymlička
AK ŠternberkAK Šternberk
01 01.75 1.50
Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 01.75 1.50
11 Jan Bartoň Jan Bartoň
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.70
Adam PetkoAdam Petko
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.70
13 Martin Hauk Martin Hauk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.65
Šimon TřískaŠimon Tříska
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 01.65
Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.65
16 Petr PtáčekPetr Ptáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 01.60
Ondřej ZlámalOndřej Zlámal
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.60
Dominik JeřábekDominik Jeřábek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.60
Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.60
Marek Brokeš Marek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.60
21 Jakub ŠtembírekJakub Štembírek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.55
Max BeranMax Beran
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.55
Ondřej KonášekOndřej Konášek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.55
24 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.50
ProcházkaOndřej ProcházkaOndřej
SK PřerovSK Přerov
05 01.50
Tomáš VaněkTomáš Vaněk
TJ UničovTJ Uničov
05 01.50
Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
06 01.50
28 Pavel FrömlPavel Fröml
TJ UničovTJ Uničov
01 01.45
Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 01.45
Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 01.45
Pavel JašekPavel Jašek
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.45
32 Pavel KešelákPavel Kešelák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.40
Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 01.40
Michal FrantíkMichal Frantík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.40
Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 01.40
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.40
37 Jan HarapátJan Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.30
38 Tomáš Turek Tomáš Turek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.25
39 Lukáš Jílek Lukáš Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.20
Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ UničovTJ Uničov
05 01.20
41 Vojtěch Novák Vojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 01.15
Marek Skoumal Marek Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 DNP
Celkem 42 závodníků

Trojskok - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol KobzováNikol Kobzová
TJ UničovTJ Uničov
01 02.00 11.00
2= Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 01.90 8.50
2= Eva CagáškováEva Cagášková
SK PřerovSK Přerov
01 01.90 8.50
4= Sára OndrováSára Ondrová
AK OlomoucAK Olomouc
01 01.85 6.50
4= Nela ZabloudilováNela Zabloudilová
SK PřerovSK Přerov
02 01.85 6.50
6 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková
TJ UničovTJ Uničov
01 01.80 5.00
7 Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.75 4.00
8= Hana RaptováHana Raptová
SK HraniceSK Hranice
02 01.70 1.50
8= Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 01.70 1.50
8= Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 01.70 1.50
8= Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 01.70 1.50
12 Michaela ČervenáMichaela Červená
TJ UničovTJ Uničov
03 01.65
13 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 01.60
Marie Bělská Marie Bělská
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.60
15 Markéta MachováMarkéta Machová
AK OlomoucAK Olomouc
02 01.55
Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 01.55
Maryka KolářováMaryka Kolářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 01.55
18 Nikola JarošováNikola Jarošová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 01.50
Terezie DobrovolnáTerezie Dobrovolná
TJ UničovTJ Uničov
02 01.50
Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK PřerovSK Přerov
02 01.50
Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK OlomoucAK Olomouc
02 01.50
Antonie FicnarováAntonie Ficnarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.50
Magdaléna Hajduková Magdaléna Hajduková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 01.50
24 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
04 01.45
Eliška ValentováEliška Valentová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.45
26 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 01.40
27 Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
04 01.35
Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 01.35
Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 01.35
Michaela ProcházkováMichaela Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 01.35
31 Helena DospivováHelena Dospivová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 01.30
Jana Sadilová Jana Sadilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 01.30
Ema KlimentováEma Klimentová
AK ŠternberkAK Šternberk
05 01.30
Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
01 01.30
35 Adéla Bartošová Adéla Bartošová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 01.25
Nikol SklenářováNikol Sklenářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.25
37 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
05 01.20
Eliška ChládkováEliška Chládková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 01.20
39 Alena Petrová Alena Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 01.10
Markéta Forajtová Markéta Forajtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 DNP
Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 DNP
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 38.60 11.00
2 David Lekeš David Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 37.60 9.00
3 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 37.50 8.00
4 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 36.70 7.00
5 Martin MyslínMartin Myslín
AK OlomoucAK Olomouc
01 35.40 5.50
Adam JanošíkAdam Janošík
AK ŠternberkAK Šternberk
01 35.40 5.50
7 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 34.10 3.50
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 34.10 3.50
9 Jiří FenclJiří Fencl
AK ŠternberkAK Šternberk
01 33.20 2.00
10 Jan ChmelářJan Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 32.50 1.00
11 Lukáš HavránekLukáš Havránek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 30.90
12 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 30.60
13 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 30.50
14 Petr PtáčekPetr Ptáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 30.40
15 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 30.30
16 Michal ŠmotekMichal Šmotek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 29.90
17 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 29.80
Šimon LukášákŠimon Lukášák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 29.80
19 Marek MatějčekMarek Matějček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 29.70
20 Jan SibrJan Sibr
AC ProstějovAC Prostějov
02 29.50
21 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář
AC ProstějovAC Prostějov
02 29.20
22 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC ProstějovAC Prostějov
01 28.40
23 Filip SovíčekFilip Sovíček
AC ProstějovAC Prostějov
01 28.10
24 Jiří Sadil Jiří Sadil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 27.30
25 Tomáš Hanák Tomáš Hanák
AK OlomoucAK Olomouc
02 26.40
26 Ondřej DokoupilOndřej Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 26.20
27 Štěpán Vojtek Štěpán Vojtek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 25.90
28 Jakub ChlupJakub Chlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 25.50
29 David MarabétiDavid Marabéti
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 25.10
30 Jakub SlavíkJakub Slavík
AC ProstějovAC Prostějov
04 24.90
31 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 24.50
David Staňek David Staňek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 24.50
33 Daniel Metlík Daniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 23.10
34 Martin JankůMartin Janků
AK ŠternberkAK Šternberk
04 20.70
35 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 20.60
36 Matyáš SadilMatyáš Sadil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 20.40
37 Dominik JeřábekDominik Jeřábek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 20.20
38 Marek Janča Marek Janča
SK PřerovSK Přerov
02 19.60
39 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 18.90
40 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 15.30
41 Jan HirešJan Hireš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 15.10
42 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 14.90
Frantiček RezekFrantiček Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 14.90
44 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 14.50
45 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 14.40
46 Jakub ŠtembírekJakub Štembírek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 14.10
47 Sam GrulichSam Grulich
AC ProstějovAC Prostějov
05 13.60
48 Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 13.20
49 Šimon AdamecŠimon Adamec
AK OlomoucAK Olomouc
96 13.10
Celkem 49 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 41.40 11.00
2 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová
AK OlomoucAK Olomouc
01 27.20 9.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 26.90 8.00
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 26.40 7.00
5 Aimée Navrátilová Aimée Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
03 25.20 6.00
6 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 24.10 5.00
7 Anna KřížkováAnna Křížková
AK OlomoucAK Olomouc
01 23.70 4.00
8 Sára OndrováSára Ondrová
AK OlomoucAK Olomouc
01 22.20
9 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 21.20
10 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 20.70 3.00
11 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 18.70 2.00
12 Anna Maksová Anna Maksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 18.00 1.00
13 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 17.60
14 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK OlomoucAK Olomouc
04 16.40
15 Judita KolářováJudita Kolářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 15.10
Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 15.10
17 Lenka LančováLenka Lančová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 14.50
18 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 13.70
19 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 13.50
20 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 13.30
21 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 13.10
22 Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
04 12.10
23 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 11.30
24 Ema ZapletalováEma Zapletalová
AC ProstějovAC Prostějov
04 10.10
25 Alena Petrová Alena Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 09.10
26 Jana Sadilová Jana Sadilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 08.20
27 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 08.00
Adéla KunderováAdéla Kunderová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 DNP
Markéta Forajtová Markéta Forajtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 DNP
Celkem 29 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ChlupJakub Chlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 06.70 10.00
Vlastik ŘímskýVlastik Římský
AK ŠternberkAK Šternberk
01 06.70 10.00
3 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 06.00 8.00
4 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 05.70 7.00
5 Lukáš HavránekLukáš Havránek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 05.60 6.00
6 Jan MenšíkJan Menšík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
01 05.50 5.00
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 05.20 4.00
8 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 05.10 3.00
9 David MarabétiDavid Marabéti
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 04.80 2.00
10 Tomáš Hanák Tomáš Hanák
AK OlomoucAK Olomouc
02 04.60 1.00
11 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC ProstějovAC Prostějov
01 04.20
12 Frantiček RezekFrantiček Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 04.10
13 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 04.00
Filip SeehofFilip Seehof
AK OlomoucAK Olomouc
02 04.00
15 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK OlomoucAK Olomouc
02 03.90
16 Daniel Metlík Daniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 03.70
17 Jakub MacákJakub Macák
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 03.60
18 Martin VráblíkMartin Vráblík
AK ŠternberkAK Šternberk
03 03.50
Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK OlomoucAK Olomouc
03 03.50
20 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 03.40
21 Marek HájekMarek Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 03.30
22 Pavel JašekPavel Jašek
AK ŠternberkAK Šternberk
03 03.10
23 Pavel KardašPavel Kardaš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 03.00
Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 03.00
25 Jakub ŠtembírekJakub Štembírek
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 02.90
26 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 02.80
27 Vojtěch Novák Vojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 02.60
28 Lukáš Jílek Lukáš Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 02.50
29 Tomáš Turek Tomáš Turek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 02.20
Celkem 29 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 06.00 11.00
2 Aneta ŠubrtováAneta Šubrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 05.70 8.50
Anna KřížkováAnna Křížková
AK OlomoucAK Olomouc
01 05.70 8.50
4 Vendula Divišová Vendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 05.10 7.00
5 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 05.00 6.00
6 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 04.70 5.00
7 Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 04.40 4.00
8 Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 03.80 3.00
9 Nikol SklenářováNikol Sklenářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 03.60 1.50
Sára LipenskáSára Lipenská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 03.60 1.50
Eliška ValentováEliška Valentová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 03.60
12 Helena DospivováHelena Dospivová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 03.30
Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 03.30
Klára Hýbnerová Klára Hýbnerová
TJ UničovTJ Uničov
04 03.30
15 Kateřina SiskováKateřina Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
04 03.20
Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK OlomoucAK Olomouc
04 03.20
17 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 03.10
18 Eliška ChládkováEliška Chládková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 02.00
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 135.50
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 097.50
3 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 065.00
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 030.00
5 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 025.50
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 023.50
7 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 015.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, kriket, dálka, plný míč, trojskok, 4x60 m, 800 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 126.50
2 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 065.50
3 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 055.00
AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 055.00
5 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 033.00
6 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 030.50
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 016.50
8 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 008.50
9 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 001.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, kriket, dálka, plný míč, trojskok, 4x60 m, 600 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 9 závodníků