Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Olomouc (16. 5. 2012)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš HrňaAleš Hrňa
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 5.16 4.644.845.165.164.69 11.00
2 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.74 4.51X4.744.74X 9.00
3 Šimon HronŠimon Hron
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.60 4.444.574.394.574.60 8.00
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.50 4.504.224.314.504.41 7.00
5 Jakub FtačníkJakub Ftačník
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.45 3.804.434.454.454.03 6.00
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.31 4.314.06X4.313.87 5.00
7 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.31 4.033.983.474.034.31 4.00
8 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.23 4.234.16X4.23X 3.00
9 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.22 3.824.22-4.22- 2.00
10 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.20 4.203.234.054.20- 1.00
11 Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.12 3.99X4.094.094.12
12 Jakub MachalskýJakub Machalský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 4.12 2.43X4.124.12X
13 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.09 3.924.093.744.094.08
14 Daniel ŠumberaDaniel Šumbera
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 4.00 4.003.87X4.003.84
15 Matyáš MatlerMatyáš Matler
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.93 3.673.93X3.933.43
16 František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 3.91 XX3.623.623.91
17 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.90 3.90X3.863.903.82
18 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.88 3.483.563.543.563.88
19 Benjamin LipenskýBenjamin Lipenský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.77 3.77X3.613.773.16
20 Filip KociánFilip Kocián
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.76 3.263.76-3.76-
21 Matěj TrochtaMatěj Trochta
SK PřerovSK Přerov
99 3.74 3.743.743.713.74-
22 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK PřerovSK Přerov
99 3.71 3.713.283.193.71-
23 Martin PlesníkMartin Plesník
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.63 3.533.63X3.63X
24 Jiří SkoumalJiří Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.63 X3.63X3.63X
25 Michal HeclMichal Hecl
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.61 X3.433.613.61-
26 Jiří BrablecJiří Brablec
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.53 3.453.383.533.53-
27 Matouš JurčaMatouš Jurča
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.53 3.263.533.423.53-
28 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.49 3.403.343.493.493.46
29 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.49 3.413.49-3.49-
30 Jiří MartinkaJiří Martinka
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.44 3.443.373.323.44X
31 Michal VejchodaMichal Vejchoda
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.35 X2.95-2.953.35
32 Jakub PíšekJakub Píšek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.21 X3.193.213.21X
33 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.18 2.943.182.833.182.98
34 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 3.15 3.023.152.883.15-
35 Štěpán JandaŠtěpán Janda
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.15 X3.15-3.15X
36 Daniel TrčkaDaniel Trčka
AC ProstějovAC Prostějov
99 2.90 2.902.52-2.90-
37 Martin BelfínMartin Belfín
AK Olomouc BAK Olomouc B
00 2.89 2.892.60X2.89X
38 Vít FrömmelVít Frömmel
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 2.73 2.73X2.562.732.36
Denis JarmaDenis Jarma
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 0 -----
Petr NezvalPetr Nezval
AK Olomouc BAK Olomouc B
00 0 -----
Lukáš WinklerLukáš Winkler
AK OlomoucAK Olomouc
99 0 -----
Celkem 41 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.50 4.454.234.504.504.39 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.37 3.93X4.374.374.26 9.00
3 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 4.31 3.924.044.314.314.10 8.00
4 Lenka HankováLenka Hanková
AK ŠternberkAK Šternberk
99 4.22 3.774.223.304.223.95 7.00
5 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.12 3.774.073.954.074.12 6.00
6 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.04 3.92X4.044.04- 5.00
7 Alena KrčkováAlena Krčková
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.02 3.443.813.503.814.02 4.00
8 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.91 3.593.91-3.913.89 3.00
9 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.87 3.873.42X3.87- 2.00
10 Eliška ŠvédováEliška Švédová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.79 3.793.553.333.793.51 1.00
11 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.71 3.643.713.703.713.04
12 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.68 3.683.423.443.683.56
13 Karolína MelkováKarolína Melková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.67 3.613.633.493.633.67
14 Nikol MaťováNikol Maťová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.65 3.653.273.073.65-
15 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.63 3.093.463.633.63X
16 Markéta KučerováMarkéta Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.62 3.613.59-3.613.62
17 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 3.60 3.482.893.163.483.60
18 Aneta CapkováAneta Capková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.58 3.353.123.333.353.58
19 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.56 3.562.612.973.563.35
20 Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.55 3.553.403.093.55-
21 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.55 3.383.55X3.553.33
22 Nikola DanihlíkováNikola Danihlíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.54 3.543.113.273.543.48
23 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.53 3.533.493.513.53X
24 Viktorie KrátkáViktorie Krátká
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.52 X3.263.523.523.47
25 Lucie SchwabováLucie Schwabová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.49 3.493.313.373.493.16
26 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.32 2.643.32X3.322.67
27 Michaela BrokešováMichaela Brokešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.19 2.752.913.193.19-
28 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.07 X3.012.963.013.07
29 Marta MüllerováMarta Müllerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 3.01 2.98X3.013.01X
30 Lucie VáclavíckováLucie Václavícková
SK PřerovSK Přerov
00 3.00 3.002.722.843.00X
31 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.94 2.762.692.582.762.94
32 Eva VojáčkováEva Vojáčková
AK ŠternberkAK Šternberk
00 2.89 X2.89X2.892.84
MB Simona ZárychtováSimona Zárychtová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.25
MB Sabina MoravcováSabina Moravcová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.11
MB Tereza NovákováTereza Nováková
AK OlomoucAK Olomouc
99 2.99
MB Kateřina VránováKateřina Vránová
AC ProstějovAC Prostějov
99 2.57
Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
00 0 XXX0X
Celkem 37 závodníků