Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Olomouc (16. 5. 2012)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.46 9.00
2 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.63 7.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.64 6.00
4 Šimon HronŠimon Hron 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.88 4.00
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.98 1.50
6 Pavel KalčíkPavel Kalčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.01
7 Petr HavierPetr Havier 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.13
8 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SloukaFilip Slouka 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.51 8.00
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.93 3.00
3 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.98 1.50
4 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.02
5 Martin KrátkýMartin Krátký 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.21
6 Benjamin LipenskýBenjamin Lipenský 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.57
7 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.75
8 David KrálDavid Král 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 11.27
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SloukaJan Slouka 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.28
2 Martin PlesníkMartin Plesník 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.65
3 Jakub CmíralJakub Cmíral 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.67
4 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 AK ŠternberkAK Šternberk 09.76
5 Štěpán JandaŠtěpán Janda 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.05
6 David JakubDavid Jakub 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.11
7 Tomáš GangovTomáš Gangov 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.22
8 Jan OrlitaJan Orlita 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2012) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš HrňaAleš Hrňa 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.32 11.00
2 Tomáš LangTomáš Lang 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.87 5.00
3 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.34
4 Matyáš MatlerMatyáš Matler 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.47
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.58
6 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MaixnerŠtěpán Maixner 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.17
2 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 09.80
3 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 10.04
4 Michal ŠkrhlaMichal Škrhla 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.08
5 Jakub PíšekJakub Píšek 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.45
6 Petr NezvalPetr Nezval 00 AK Olomouc BAK Olomouc B 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 16.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠumberaDaniel Šumbera 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.12
2 Jiří SkoumalJiří Skoumal 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.41
3 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.56
4 Miroslav VašátMiroslav Vašát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.20
MB Ondřej VykydalOndřej Vykydal 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2012) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.77 7.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.88 6.00
3 Barbora Vobořilová Barbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.88 5.00
4 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.89 4.00
5 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.93 2.50
6 Iva MrázkováIva Mrázková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.12
7 Tereza GalkováTereza Galková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.30
8 Lucie SteinhauserováLucie Steinhauserová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona ŠíblováIlona Šíblová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.04
2 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.17
3 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.35
4 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.37
5 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.42
6 Nikola BíláNikola Bílá 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.91
7 Lucie HromkováLucie Hromková 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.02
8 Klára MinxováKlára Minxová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.04
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.46 11.00
2 Pavla MeidlováPavla Meidlová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.55 9.00
3 Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.66 8.00
4 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.93 2.50
5 Eliška ŠvédováEliška Švédová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.79
6 Eva VojáčkováEva Vojáčková 00 AK ŠternberkAK Šternberk 10.16
7 Lucie VáclavíckováLucie Václavícková 00 SK PřerovSK Přerov 10.55
MB Simona ZárychtováSimona Zárychtová 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.27
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2012) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta MüllerováMarta Müllerová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 09.48
2 Nikol MaťováNikol Maťová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.72
3 Tereza KalabisováTereza Kalabisová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.74
4 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 09.88
5 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.95
6 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.03
MB Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.78
MB Terezie KoukalováTerezie Koukalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.08
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 16.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka HankováLenka Hanková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 09.00 1.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.21
3 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.77
4 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.82
5 Tereza HanušováTereza Hanušová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.87
6 Laura PolocikováLaura Polociková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.56
MB Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.13
Celkem 7 závodníků