Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (19. 5. 2012)

skok daleký - Junioři

(so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 7.44 +0.6 m/s 6.26+0,06.40+1,47.18+1,37.187.21+1,97.41+0,97.44+0,6 11.00
2 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.61 +1.6 m/s 6.47+1,36.60+0,56.38+2,06.606.47+1,16.52+0,96.61+1,6 9.00
3 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.52 +2.8 m/s 6,29 +0.3 m/s X-6.29+0,34.53+1,36.296.52+2,8X-X- 8.00
4 Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.48 +0.0 m/s X-6.31+0,3X-6.31X-X-6.48+0,0 7.00
5 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.42 +2.8 m/s 2.75+2,96.42+2,8--6.42------ 6.00
6 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.29 +0.5 m/s 6.23+0,96.29+0,5--6.29------ 5.00
7 Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.26 +1.8 m/s 6.08+0,06.26+1,86.11+1,76.266.01+2,16.18+0,86.24+1,4 4.00
8 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.24 +0.5 m/s 6.24+0,5X---6.24------ 3.00
9 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 6.12 +0.8 m/s 6.12+0,85.90+0,36.04+1,16.12 2.00
10 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.96 +0.9 m/s 5.81+0,7X-5.96+0,95.96 1.00
11 Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.68 +1.2 m/s 5.68+1,2X-X-5.68
12 Lukáš NáplavaLukáš Náplava
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 5.20 +1.0 m/s 5.04+0,5X-5.20+1,05.20
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 6.37 +1.5 m/s
MB Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.11 +1.4 m/s
Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 0 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 6.61 +2.2 m/s 6,54 +0.5 m/s 6.28+0,76.61+2,2X6.61X6.54+0,5X 11.00
2 Vít PernicaVít Pernica
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.41 +1.5 m/s 6.08+0,66.41+1,56.24+0,46.415.88+0,3XX 9.00
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.36 +0.6 m/s 6.28+1,1X6.36+0,66.36XXX 8.00
4 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.31 +0.9 m/s 6.00+1,45.85+0,96.13+0,76.136.31+0,9X6.30+1,3 7.00
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 6.27 +2.1 m/s 6,04 +2.0 m/s 6.04+2,0X6.27+2,16.27XXX 6.00
6 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 6.19 +1.2 m/s 6.19+1,26.16+1,82.71+0,46.195.88+1,3X5.86+0,8 5.00
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.12 +1.2 m/s 6.12+1,26.04+1,7X6.125.69+0,4X- 4.00
8 Jakub DedekJakub Dedek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 6.00 +1.0 m/s X6.00+1,05.71+0,26.00X5.97+0,65.78-0,0 3.00
9 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK HodonínAK Hodonín
96 5.83 +0.7 m/s X5.83+0,75.61+0,35.83 2.00
10 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.81 +1.2 m/s 5.77+1,15.67+0,35.81+1,25.81 1.00
11 Ľubomír ZemanĽubomír Zeman
AK OlomoucAK Olomouc
95 5.76 +1.1 m/s 5.66+0,54.68+0,15.76+1,15.76
13 Jan GerekJan Gerek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 5.76 +0.8 m/s 5.76+0,85.57+1,25.38+1,45.76
13 Oldřich ViktorinOldřich Viktorin
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 5.61 +1.0 m/s 5.34+1,25.28+1,45.61+1,05.61
14 Jiří Cejnar Jiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 5.48 +1.4 m/s X5.03+0,95.48+1,45.48
15 Ivan PletsIvan Plets
AK HodonínAK Hodonín
96 5.40 +1.0 m/s X5.40+1,0X5.40
16 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 5.38 +0.7 m/s 5.33+1,9X5.38+0,75.38
17 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.27 +0.7 m/s 5.27+0,74.54+1,14.44+0,75.27
18 Jiří KorejzJiří Korejz
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 5.25 +0.0 m/s 5.10+1,55.23+1,15.25-0,05.25
19 Michal BřezinaMichal Březina
AK HodonínAK Hodonín
96 5.23 +2.2 m/s 5,06 +1.2 m/s 5.03+0,65.23+2,25.06+1,25.23
20 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 5.17 +1.1 m/s 4.95+0,65.17+1,1X5.17
21 Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 4.94 +0.7 m/s 4.94+0,74.71+0,44.94-0,74.94
22 Marek HalečekMarek Haleček
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 4.85 +2.4 m/s 4,78 +0.5 m/s X4.78+0,54.85+2,44.85
MB Patrik PicekPatrik Picek
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.79 +1.1 m/s
MB Libor PliešovskýLibor Pliešovský
AK HodonínAK Hodonín
96 4.70 +0.6 m/s
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 5.85 +2.7 m/s 5,61 +0.8 m/s 5.52+0,95.61+0,85.56+1,65.615.85+2,75.50+2,0X+0,0 11.00
2 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
95 5.67 +0.4 m/s 5.20+0,75.39+0,75.48+1,25.485.54+1,75.67+0,45.61+1,3 9.00
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
95 5.56 +1.5 m/s 5.48+2,3X-5.56+1,55.56X-X-5.43+1,5 8.00
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 5.40 +0.5 m/s 4.93+1,8X-5.39+0,75.395.33+1,4X-5.40+0,5 7.00
5 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.40 +0.6 m/s 5.40+0,64.94+0,44.96+1,05.403.10+1,45.06+0,65.25+1,9 6.00
6 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.19 +0.5 m/s 5.13+2,15.19+0,55.06+1,85.19X-X-- 5.00
7 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.19 +1.2 m/s 5.19+1,24.97+0,04.53+0,95.195.03-4.97+2,25.09+1,0 4.00
8 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.14 +0.7 m/s 5.14+0,74.91+0,2X-5.14X-5.13+0,6X- 3.00
9 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.13 +0.7 m/s 5.13+0,74.70+0,2X-5.13 2.00
10 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.01 -0.3 m/s X-5.01-0,34.81+1,15.01 1.00
11 Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
93 4.87 +1.4 m/s X-X-4.87+1,44.87
12 Dominika BobálováDominika Bobálová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 4.87 +0.7 m/s 4.87+0,7X-X-4.87
13 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.83 +1.7 m/s X-X-4.83+1,74.83
14 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
95 4.59 +0.0 m/s 4.59-0,04.46+0,94.23+0,74.59
15 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
94 4.53 +1.7 m/s 4.53+1,74.49+1,62.84+1,74.53
16 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 4.33 +1.7 m/s 4.33+1,74.21+3,14.01+1,14.33
17 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.22 +1.3 m/s 4.22+1,3X-3.92+1,74.22
18 Sabina SedlákováSabina Sedláková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.11 +1.4 m/s 4.04+0,44.11+1,43.70+1,04.11
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 0 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 5.13 +1.6 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 11.00
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 5.10 +1.3 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.86 +0.4 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 8.00
4 Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.81 +1.4 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 7.00
5 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 4.51 +0.4 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 6.00
6 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 4.45 +1.2 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 5.00
7 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.33 +2.5 m/s 4,27 +1.0 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 4.00
8 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková
AC ProstějovAC Prostějov
95 4.31 +2.0 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 3.00
9 Lucie VálkováLucie Válková
AC ProstějovAC Prostějov
95 4.10 +0.5 m/s 4.03+1,14.10+0,54.09+1,04.10 2.00
MB Martina VrzalováMartina Vrzalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 DNP
Tereza NovotnáTereza Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
96 DNP
Celkem 11 závodníků