Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (19. 5. 2012)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 38.82 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 38.95 9.00
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 39.85 8.00
4 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.37 6.00
5 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.44 4.00
6 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.98 3.00
7 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 42.64 2.00
8 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 46.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.25 7.00
2 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 41.30 5.00
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 43.35 1.00
4 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.19
5 Jakub VedraJakub Vedra 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.82
MB Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 42.60
MB Martin ŠípekMartin Šípek 96 AK HodonínAK Hodonín 46.37
Celkem 7 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.83 11.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 50.10 9.00
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 50.47 8.00
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.67 7.00
5 Eva ŠenkováEva Šenková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 53.56 6.00
6 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 57.45 5.00
Celkem 6 závodníků