Okresní kolo Poháru rozhlasu
Šumperk (12. - 12. 5. 2012)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis FarkasDenis Farkas | 97 | Vodní Mohelnice | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Marek IhnátMarek Ihnát | 97 | Vodní Mohelnice | 08.06 | |||||||||||||||
3 | Michal VaněkMichal Vaněk | 97 | Školská Zábřeh | 08.10 | |||||||||||||||
4 | Filip NguyenFilip Nguyen | 96 | Vodní Mohelnice | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Tomáš PolákTomáš Polák | 97 | Školská Zábřeh | 08.36 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HegerTomáš Heger | 97 | Školská Zábřeh | 08.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DolníčekFrantišek Dolníček | 97 | Dr. E. Beneše Šumperk | 07.76 | |||||||||||||||
2 | Erik KotznammErik Kotznamm | 97 | Sluneční Šumperk | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Roman ŠpačekRoman Špaček | 96 | Sluneční Šumperk | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Filip KukulaFilip Kukula | 98 | Dr. E. Beneše Šumperk | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Patrik SchellePatrik Schelle | 97 | Dr. E. Beneše Šumperk | 08.77 | |||||||||||||||
6 | David BartošekDavid Bartošek | 96 | Sluneční Šumperk | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JáněFilip Jáně | 96 | Šumavská Šumperk | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Marek ValentaMarek Valenta | 97 | Šumavská Šumperk | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Pavel ŠimekPavel Šimek | 97 | Ruda nad Moravou | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Břetislav KubíčekBřetislav Kubíček | 97 | Ruda nad Moravou | 09.13 | |||||||||||||||
Štěpán StrnadŠtěpán Strnad | 97 | Šumavská Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DrietonskýJosef Drietonský | 97 | Mlýnská Mohelnice | 08.06 | |||||||||||||||
2 | David BalcárekDavid Balcárek | 96 | B. Němcové Zábřeh | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KauerTomáš Kauer | 96 | B. Němcové Zábřeh | 08.57 | |||||||||||||||
Miroslav BačaMiroslav Bača | 96 | B. Němcové Zábřeh | 08.57 | ||||||||||||||||
5 | Petr MaistryszinPetr Maistryszin | 97 | Mlýnská Mohelnice | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Adam SvobodaAdam Svoboda | 97 | Mlýnská Mohelnice | 08.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor PechanecDalibor Pechanec | 96 | Vrchlického Šumperk | 07.94 | |||||||||||||||
2 | T NěmecT Němec | 96 | Velké Losiny | 08.29 | |||||||||||||||
Ondřej BittnerOndřej Bittner | 97 | Vrchlického Šumperk | 08.29 | ||||||||||||||||
4 | Michal NevřalaMichal Nevřala | 97 | Vrchlického Šumperk | 08.60 | |||||||||||||||
5 | O PlášekO Plášek | 97 | Velké Losiny | 08.73 | |||||||||||||||
6 | A PernicaA Pernica | 96 | Velké Losiny | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim ČmakalRadim Čmakal | 97 | Severovýchod Zábřeh | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Eduard ChromýEduard Chromý | 97 | Severovýchod Zábřeh | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Jiří VolekJiří Volek | 96 | Hanušovice | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Jan VlčekJan Vlček | 96 | Hanušovice | 08.53 | |||||||||||||||
Jakub OndráčekJakub Ondráček | 98 | Hanušovice | 08.53 | ||||||||||||||||
6 | Jaroslav FrantišekJaroslav František | 96 | Severovýchod Zábřeh | 08.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠopíkDaniel Šopík | 97 | Nový Malín | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Martin KyselaMartin Kysela | 97 | Libina | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Rostislav KropekRostislav Kropek | 97 | Nový Malín | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Martin Pastyřík Martin Pastyřík | 97 | Nový Malín | 08.60 | |||||||||||||||
5 | František KupčíkFrantišek Kupčík | 98 | Libina | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KrušliakTomáš Krušliak | 98 | Libina | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlabanFilip Klaban | 97 | 8. května Šumperk | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Petr FišerPetr Fišer | 97 | Gymnazium Šumperk | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Pavel RemešPavel Remeš | 97 | Gymnazium Šumperk | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Vít SlončíkVít Slončík | 97 | 8. května Šumperk | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | 8. května Šumperk | 08.65 | |||||||||||||||
6 | Vladimír MěrkaVladimír Měrka | 97 | Gymnazium Šumperk | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RychlíkDavid Rychlík | 99 | Vrchlického Šumperk | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Daniel MyškářDaniel Myškář | 98 | Šumavská Šumperk | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠebelaJakub Šebela | 99 | Šumavská Šumperk | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Denis OndráčekDenis Ondráček | 98 | Vrchlického Šumperk | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HašaTomáš Haša | 99 | Nový Malín | 09.59 | |||||||||||||||
Martin BlažekMartin Blažek | 99 | Vrchlického Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik CardaDominik Carda | 98 | Libina | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Martin Kovář Martin Kovář | 99 | Nový Malín | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Marek LangerMarek Langer | 99 | Dubicko | 09.29 | |||||||||||||||
4 | David SolarDavid Solar | 99 | Nový Malín | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Aleš GabrielAleš Gabriel | 99 | Dubicko | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Martin PlhákMartin Plhák | 99 | Dubicko | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel ChlupPavel Chlup | 98 | Libina | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Jiří PtáčekJiří Ptáček | 98 | Libina | 09.08 | |||||||||||||||
3 | T KubíčekT Kubíček | 99 | Velké Losiny | 09.10 | |||||||||||||||
4 | D HilbertD Hilbert | 98 | Velké Losiny | 09.14 | |||||||||||||||
5 | M VávraM Vávra | 99 | Velké Losiny | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠimekJakub Šimek | 00 | Severovýchod Zábřeh | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek BurešRadek Bureš | 99 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav JakešJaroslav Jakeš | 98 | Severovýchod Zábřeh | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Petr RatiborskýPetr Ratiborský | 98 | Severovýchod Zábřeh | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠťastnýJakub Šťastný | 99 | Hanušovice | 09.81 | |||||||||||||||
5 | Daniel NovákDaniel Novák | 00 | Hanušovice | 10.14 | |||||||||||||||
6 | Michal MaulerMichal Mauler | 99 | Hanušovice | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor GachoDalibor Gacho | 99 | Sluneční Šumperk | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Martin JílekMartin Jílek | 99 | Školská Zábřeh | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠtampaJakub Štampa | 96 | Školská Zábřeh | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Tomáš JuřičkaTomáš Juřička | 98 | Sluneční Šumperk | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Marek KohlerMarek Kohler | 99 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.06 | |||||||||||||||
6 | Daniel HlavsaDaniel Hlavsa | 99 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis JaníčekDenis Janíček | 98 | B. Němcové Zábřeh | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Milan JanůMilan Janů | 98 | B. Němcové Zábřeh | 08.74 | |||||||||||||||
3 | David KřenekDavid Křenek | 96 | Školská Zábřeh | 09.68 | |||||||||||||||
4 | Pavel SmrčkaPavel Smrčka | 99 | Ruda nad Moravou | 09.81 | |||||||||||||||
5 | Dominik OsladilDominik Osladil | 99 | Ruda nad Moravou | 10.48 | |||||||||||||||
6 | Jakub TulejaJakub Tuleja | 98 | B. Němcové Zábřeh | 10.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PlatekVojtěch Platek | 98 | Mlýnská Mohelnice | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Petr LaštůvkaPetr Laštůvka | 98 | Mlýnská Mohelnice | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Ondřej JílekOndřej Jílek | 99 | 8. května Šumperk | 09.29 | |||||||||||||||
Filip MátlFilip Mátl | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.29 | ||||||||||||||||
5 | Michael MüllerMichael Müller | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.50 | |||||||||||||||
6 | JanRadim KarkoškaJanRadim Karkoška | 00 | 8. května Šumperk | 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TymJan Tym | 99 | Šumavská Šumperk | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Martin KroupaMartin Kroupa | 98 | Mlýnská Mohelnice | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Jan MašlejJan Mašlej | 98 | 8. května Šumperk | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Štěpán MaixnerŠtěpán Maixner | 99 | Gymnazium Šumperk | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Michal BrestovanskýMichal Brestovanský | 99 | Rohle | 09.71 | |||||||||||||||
6 | Jiří PetříkJiří Petřík | 99 | Rohle | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie NovákováViktorie Nováková | 96 | 8. května Šumperk | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Anežka KorgerováAnežka Korgerová | 98 | 8. května Šumperk | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Nikola MikulováNikola Mikulová | 97 | Šumavská Šumperk | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Veronika PřichystalováVeronika Přichystalová | 98 | Šumavská Šumperk | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Zuzana HýblováZuzana Hýblová | 97 | Šumavská Šumperk | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Eliška FrankováEliška Franková | 97 | 8. května Šumperk | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | Sluneční Šumperk | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Viktorie HaráskováViktorie Harásková | 96 | Sluneční Šumperk | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Hana KučerováHana Kučerová | 97 | B. Němcové Zábřeh | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Lucie DusováLucie Dusová | 97 | Sluneční Šumperk | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Jana KrňávkováJana Krňávková | 98 | B. Němcové Zábřeh | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Pavla KrňávkováPavla Krňávková | 96 | B. Němcové Zábřeh | 09.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KubíčkováVeronika Kubíčková | 97 | Ruda nad Moravou | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Barbora SchmidlováBarbora Schmidlová | 98 | Rohle | 09.26 | |||||||||||||||
3 | Simona KopováSimona Kopová | 98 | Dubicko | 09.68 | |||||||||||||||
4 | Iveta JakešováIveta Jakešová | 97 | Dubicko | 09.73 | |||||||||||||||
5 | Anna BlehováAnna Blehová | 97 | Ruda nad Moravou | 10.15 | |||||||||||||||
6 | Nikola SchreierováNikola Schreierová | 98 | Rohle | 10.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PlaskurováLucie Plaskurová | 96 | Severovýchod Zábřeh | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Veronika KácelováVeronika Kácelová | 97 | Severovýchod Zábřeh | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Natálie LáznováNatálie Láznová | 97 | Nový Malín | 09.50 | |||||||||||||||
4 | Kristýna DoleželováKristýna Doleželová | 97 | Nový Malín | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Lucie ČontošováLucie Čontošová | 97 | Nový Malín | 09.62 | |||||||||||||||
6 | Monika KornerováMonika Kornerová | 97 | Severovýchod Zábřeh | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 97 | Školská Zábřeh | 08.75 | |||||||||||||||
2 | Adéla NikelováAdéla Nikelová | 96 | Školská Zábřeh | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Iva HoppováIva Hoppová | 97 | Mlýnská Mohelnice | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Radka NavrátilováRadka Navrátilová | 96 | Školská Zábřeh | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Eva ŠpičkováEva Špičková | 98 | Mlýnská Mohelnice | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Markéta CharuzováMarkéta Charuzová | 97 | Mlýnská Mohelnice | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RohanováTereza Rohanová | 97 | Dr. E. Beneše Šumperk | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Alaxandra DoubravováAlaxandra Doubravová | 98 | Dr. E. Beneše Šumperk | 08.91 | |||||||||||||||
3 | Marie JílkováMarie Jílková | 98 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Hana MorongováHana Morongová | 98 | Hanušovice | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Andrea KurkováAndrea Kurková | 98 | Hanušovice | 09.90 | |||||||||||||||
6 | Tereza VránováTereza Vránová | 98 | Hanušovice | 10.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ktistýna ProcházkováKtistýna Procházková | 97 | Libina | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Aneta BočkováAneta Bočková | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Martina DubováMartina Dubová | 98 | Libina | 09.52 | |||||||||||||||
4 | Barbora KopeckáBarbora Kopecká | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.75 | |||||||||||||||
Jana SalačováJana Salačová | 97 | Libina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | Libina | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Anne PrůchováAnne Průchová | 98 | Libina | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BaierováKristýna Baierová | 98 | Severovýchod Zábřeh | 09.45 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 00 | Severovýchod Zábřeh | 10.31 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŘehákováTereza Řeháková | 99 | Libina | 10.42 | |||||||||||||||
6 | Sabina KorvinyováSabina Korvinyová | 99 | Dubicko | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VobořilováBarbora Vobořilová | 99 | Sluneční Šumperk | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Denisa PrachařováDenisa Prachařová | 99 | Sluneční Šumperk | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Andrea PiknováAndrea Piknová | 98 | Šumavská Šumperk | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | Sluneční Šumperk | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Veronika DusováVeronika Dusová | 99 | Šumavská Šumperk | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Sabina KozákováSabina Kozáková | 99 | Šumavská Šumperk | 09.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika LangeroáDominika Langeroá | 99 | Vrchlického Šumperk | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Varenika SkoupilováVarenika Skoupilová | 99 | Vrchlického Šumperk | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Anežka PukyšováAnežka Pukyšová | 99 | 8. května Šumperk | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Pavla HýblováPavla Hýblová | 98 | Dubicko | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Sandra KučerováSandra Kučerová | 99 | Vrchlického Šumperk | 10.12 | |||||||||||||||
Jana HýblováJana Hýblová | 98 | Dubicko | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ČmakalováKristýna Čmakalová | 00 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.53 | |||||||||||||||
2 | Hana HoškováHana Hošková | 99 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.87 | |||||||||||||||
Michaela MlčochováMichaela Mlčochová | 99 | Školská Zábřeh | 09.87 | ||||||||||||||||
4 | Šárka TomkováŠárka Tomková | 99 | Dr. E. Beneše Šumperk | 09.93 | |||||||||||||||
5 | Alexandra PiterkováAlexandra Piterková | 99 | Severovýchod Zábřeh | 10.68 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HladišováTereza Hladišová | 98 | B. Němcové Zábřeh | 09.66 | |||||||||||||||
2 | Denisa HladišováDenisa Hladišová | 98 | B. Němcové Zábřeh | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Nikola FaitováNikola Faitová | 98 | Školská Zábřeh | 09.86 | |||||||||||||||
4 | Anna PřibylováAnna Přibylová | 00 | Školská Zábřeh | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Hana TulejováHana Tulejová | 99 | B. Němcové Zábřeh | 10.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MatuškováKlára Matušková | 00 | 8. května Šumperk | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Tereza CholerováTereza Cholerová | 99 | Hanušovice | 09.84 | |||||||||||||||
Kristina PelnářováKristina Pelnářová | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.84 | ||||||||||||||||
4 | Lenka JarošováLenka Jarošová | 98 | Hanušovice | 09.99 | |||||||||||||||
5 | Lenka GeistováLenka Geistová | 99 | Hanušovice | 10.12 | |||||||||||||||
Nikola KrobotováNikola Krobotová | 99 | 8. května Šumperk | 10.12 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona NovotnáSimona Novotná | 98 | Vodní Mohelnice | 09.27 | |||||||||||||||
2 | S NejezchlebováS Nejezchlebová | 98 | Vodní Mohelnice | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Klára DanielováKlára Danielová | 98 | Ruda nad Moravou | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Julie TrundováJulie Trundová | 00 | Vodní Mohelnice | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Eliška JurenkováEliška Jurenková | 99 | Ruda nad Moravou | 10.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N NavrátilováN Navrátilová | 99 | Velké Losiny | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 98 | Gymnazium Šumperk | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Š VrbovአVrbová | 99 | Velké Losiny | 09.92 | |||||||||||||||
4 | Klára FischerováKlára Fischerová | 99 | Gymnazium Šumperk | 10.05 | |||||||||||||||
5 | T RýznarováT Rýznarová | 99 | Velké Losiny | 10.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 98 | Mlýnská Mohelnice | 09.56 | |||||||||||||||
2 | Ester MatějováEster Matějová | 99 | Mlýnská Mohelnice | 10.27 | |||||||||||||||
3 | Marcela KazlepkováMarcela Kazlepková | 98 | Nový Malín | 10.38 | |||||||||||||||
4 | Lucie SchwabováLucie Schwabová | 99 | Nový Malín | 10.55 | |||||||||||||||
5 | Adéla HoráčkováAdéla Horáčková | 98 | Nový Malín | 25.26 | |||||||||||||||
MS | Anna Láznová Anna Láznová | 98 | Nový Malín | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |