Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Liberec (16. 5. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.49 11.00
2 David ChalupaDavid Chalupa
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 5.12 9.00
3 Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 5.05 8.00
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.98 7.00
5 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 4.90 6.00
6 Radek StůjRadek Stůj
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.53 5.00
7 David HejkalDavid Hejkal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.44 4.00
8 Petr ChodurPetr Chodur
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.22 3.00
9 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.03 2.00
10 Roman KričfalušijRoman Kričfalušij
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 3.95 1.00
11 Tomáš LíznerTomáš Lízner
LIAZ Jablonec nad Nisou BLIAZ Jablonec nad Nisou B
98 3.81
12 Pavel SluževskýPavel Služevský
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.72
13 Lukáš MašínLukáš Mašín
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.49
14 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.43
15 Petr HollmannPetr Hollmann
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.42
16 Daniel BeránekDaniel Beránek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 2.91
Martin LamačMartin Lamač
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 NP
Patrik LangPatrik Lang
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 NP
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.16 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 4.81 9.00
3 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
97 4.80 8.00
4 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.76 7.00
5 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 4.75 6.00
6 Martina KostenkováMartina Kostenková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.64 5.00
7 Petra JedličkováPetra Jedličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 4.60 4.00
8 Michaela RandákováMichaela Randáková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.42 3.00
9 Karolína PajerováKarolína Pajerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
97 4.34 2.00
10 Simona KroupováSimona Kroupová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.22 1.00
Eliška OswaldováEliška Oswaldová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.22
12 Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.07
13 Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.04
14 Tereza HlouškováTereza Hloušková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
97 4.03
15 Kateřina PrůšováKateřina Průšová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.92
16 Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová
LIAZ Jablonec nad Nisou BLIAZ Jablonec nad Nisou B
97 3.87
17 Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 3.86
18 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 3.78
19 Lili KuželkováLili Kuželková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 3.75
20 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 3.74
Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
LIAZ Jablonec nad Nisou BLIAZ Jablonec nad Nisou B
98 3.74
22 Tereza MaryškováTereza Maryšková
LIAZ Jablonec nad Nisou BLIAZ Jablonec nad Nisou B
98 3.73
23 Patricie LengyelováPatricie Lengyelová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 3.72
24 Vendula BurešováVendula Burešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 3.50
25 Saskie SukováSaskie Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.33
26 Daniela OnakováDaniela Onaková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 3.32
27 Karolína BrůnováKarolína Brůnová
LIAZ Jablonec nad Nisou BLIAZ Jablonec nad Nisou B
98 3.15
28 Aneta FaltováAneta Faltová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 2.99
MB Rivero Syra CaraballeRivero Syra Caraballe
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 3.36
Klára ČernáKlára Černá
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 NP
Celkem 30 závodníků