Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo 44.ročníku Poháru rozhlasu, mladší a starší žactvo

Bílina (15. - 16. 5. 2012)

skok vysoký - Žáci

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František JanákFrantišek Janák
ZŠ LidickáZŠ Lidická
96 1.70 544
2 Pavel PrchalPavel Prchal
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
98 1.55 426
Václav HoraVáclav Hora
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
97 1.55 426
Lukáš TäuberLukáš Täuber
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
98 1.55 426
Patrik KliskýPatrik Kliský
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
96 1.55 426
Michal HubačMichal Hubač
ZŠ KoperníkovaZŠ Koperníkova
96 1.55 426
Kristián SolarKristián Solar
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
97 1.55 426
8 Leon WildLeon Wild
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
96 1.50 389
Daniel MerglDaniel Mergl
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
97 1.50 389
10 Radek KuriakRadek Kuriak
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
97 1.45 352
Ladislav JůzaLadislav Jůza
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
97 1.45 352
František VybíralFrantišek Vybíral
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
97 1.45 352
Jakub HuptysJakub Huptys
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
96 1.45 352
Pavel VáňaPavel Váňa
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
96 1.45 352
Miroslav DrškaMiroslav Drška
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
97 1.45 352
Francois KorálFrancois Korál
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
97 1.45 352
Lukáš DvořákLukáš Dvořák
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
97 1.45 352
18 Adam AmitiAdam Amiti
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
97 1.40 317
Vítězslav TalacVítězslav Talac
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
98 1.40 317
Vratislav KlégrVratislav Klégr
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
96 1.40 317
Ladislav HolečekLadislav Holeček
ZŠ OsekZŠ Osek
96 1.40 317
Petr VyskočilPetr Vyskočil
ZŠ OsekZŠ Osek
96 1.40 317
Martin PilousMartin Pilous
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
98 1.40 317
Jiří JiránekJiří Jiránek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
96 1.40 317
Dušan HusákDušan Husák
Krupka Karla ČapkaKrupka Karla Čapka
97 1.40 317
Jan BikárJan Bikár
Krupka Karla ČapkaKrupka Karla Čapka
96 1.40 317
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
96 1.40 317
Filip BečkaFilip Bečka
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
96 1.40 317
29 Jakub NovýJakub Nový
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
98 1.35 283
Vojtěch BřezinaVojtěch Březina
ZŠ OsekZŠ Osek
97 1.35 283
Josef JanotaJosef Janota
ZŠ KoperníkovaZŠ Koperníkova
96 1.35 283
Karel JelínekKarel Jelínek
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
97 1.35 283
Lukáš HrbáčekLukáš Hrbáček
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
96 1.35 283
34 Lukáš BlažekLukáš Blažek
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
96 1.30 250
Jan TomášJan Tomáš
ZŠ LidickáZŠ Lidická
98 1.30 250
Josef BaštaJosef Bašta
ZŠ Na StínadlechZŠ Na Stínadlech
96 1.30 250
Jan VaňáčekJan Vaňáček
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
97 1.30 250
Ondřej UrbanecOndřej Urbanec
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
97 1.30 250
Jan GaňoJan Gaňo
ZŠ ŠvabinskéhoZŠ Švabinského
97 1.30 250
Duy Nhat LeDuy Nhat Le
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
97 1.30 250
Michal FantaMichal Fanta
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
96 1.30 250
Robert ŠťastnýRobert Šťastný
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
96 1.30 250
Jan BodlákJan Bodlák
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
97 1.30 250
David LackoDavid Lacko
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
97 1.30 250
45 Jiří ŠlajchrtJiří Šlajchrt
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
98 1.25 218
Štěpán FoblŠtěpán Fobl
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
96 1.25 218
Patrik TomášPatrik Tomáš
ZŠ ŠvabinskéhoZŠ Švabinského
97 1.25 218
Rene SuljovíkRene Suljovík
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
96 1.25 218
Minth Cuong LeMinth Cuong Le
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
98 1.25 218
Jiří KábaJiří Kába
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
97 1.25 218
Kristián KotlárKristián Kotlár
ZŠ LidickáZŠ Lidická
97 1.25 218
Bohumír DaněkBohumír Daněk
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
96 1.25 218
Patrik ŠlajchrtPatrik Šlajchrt
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
96 1.25 218
54 Karel GrumannKarel Grumann
ZŠ AléskáZŠ Aléská
97 1.20 188
Celkem 54 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
99 1.60 464
2 Josef KopeckýJosef Kopecký
ZŠ LidickáZŠ Lidická
99 1.45 352
Jiří JahodářJiří Jahodář
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
98 1.45 352
4 Zdeněk ŠvejdaZdeněk Švejda
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
98 1.40 317
Michal TokárMichal Tokár
ZŠ AléskáZŠ Aléská
98 1.40 317
6 Alex UhlířAlex Uhlíř
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
00 1.35 283
Michal VitíkMichal Vitík
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
00 1.35 283
8 Petr VáňaPetr Váňa
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
98 1.30 250
František VerešFrantišek Vereš
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
98 1.30 250
10 Dominik KočíDominik Kočí
ZŠ LidickáZŠ Lidická
98 1.25 218
Antonín BerkAntonín Berk
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
00 1.25 218
Dominik CiceaDominik Cicea
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
99 1.25 218
Petr KroftPetr Kroft
ZŠ OsekZŠ Osek
99 1.25 218
Roman HomolkaRoman Homolka
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
98 1.25 218
15 Jan RiedelJan Riedel
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
00 1.20 188
Lukáš KopřivaLukáš Kopřiva
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
99 1.20 188
Marek TučekMarek Tuček
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
99 1.20 188
Jan SmržJan Smrž
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
00 1.20 188
Jaroslav TesařJaroslav Tesař
ZŠ AléskáZŠ Aléská
99 1.20 188
Dan LoosDan Loos
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
98 1.20 188
Petr SkuthanPetr Skuthan
ZŠ LidickáZŠ Lidická
99 1.20 188
Vladimír JaremčukVladimír Jaremčuk
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
98 1.20 188
Lukáš MachLukáš Mach
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
99 1.20 188
24 Marek ŠnobrMarek Šnobr
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
00 1.15 159
Roman HorvathRoman Horvath
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
98 1.15 159
Patrik DočekalPatrik Dočekal
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
99 1.15 159
Radim SanitrikRadim Sanitrik
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
99 1.15 159
Martin TichýMartin Tichý
ZŠ OsekZŠ Osek
99 1.15 159
František HradeckýFrantišek Hradecký
ZŠ OsekZŠ Osek
99 1.15 159
Lukáš HolánLukáš Holán
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
99 1.15 159
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta HubálkováAneta Hubálková
ZŠ Na StínadlechZŠ Na Stínadlech
97 1.40 512
2 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
98 1.35 460
3 Eliška MichálkováEliška Michálková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
97 1.30 409
Tereza IzerováTereza Izerová
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
97 1.30 409
Tereza BobákováTereza Bobáková
ZŠ OsekZŠ Osek
98 1.30 409
Kateřina VáňováKateřina Váňová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
97 1.30 409
Alice ŠmelhausováAlice Šmelhausová
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
97 1.30 409
Radka VílováRadka Vílová
ZŠ AléskáZŠ Aléská
97 1.30 409
9 Klára VyskočilováKlára Vyskočilová
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
97 1.25 359
Aloisie KoblihováAloisie Koblihová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
96 1.25 359
Denisa BohatáDenisa Bohatá
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
97 1.25 359
Eliška KolajováEliška Kolajová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
96 1.25 359
13 Dominika TučkováDominika Tučková
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
97 1.20 312
Natálie VorlíčkováNatálie Vorlíčková
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
97 1.20 312
Karolína DruxováKarolína Druxová
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
97 1.20 312
Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
97 1.20 312
Karolína KřehlováKarolína Křehlová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
96 1.20 312
Martina OlšavskáMartina Olšavská
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
96 1.20 312
Lucie ReichertováLucie Reichertová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
97 1.20 312
Adéla PolomíkováAdéla Polomíková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
98 1.20 312
Tereza ŠvejnohováTereza Švejnohová
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
97 1.20 312
22 Martina HanzlíkováMartina Hanzlíková
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
96 1.15 266
Markéta PřibylováMarkéta Přibylová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
97 1.15 266
Eva HisemováEva Hisemová
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
96 1.15 266
Kateřina CibulkováKateřina Cibulková
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
98 1.15 266
Michaela RehnováMichaela Rehnová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
98 1.15 266
Kristina MackováKristina Macková
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
97 1.15 266
Tereza MalotováTereza Malotová
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
97 1.15 266
Ciprová Ciprová
ZŠ OsekZŠ Osek
96 1.15 266
Klára SoukupováKlára Soukupová
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
96 1.15 266
Anežka FellerováAnežka Fellerová
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
97 1.15 266
Celkem 31 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea ZadinováAndrea Zadinová
ZŠ OsekZŠ Osek
99 1.35 460
2 Nikola ŠámalováNikola Šámalová
ZŠ AléskáZŠ Aléská
98 1.30 409
3 Eliška KosakowskáEliška Kosakowská
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
99 1.25 359
Barbora SovováBarbora Sovová
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
99 1.25 359
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
00 1.25 359
XXX DenkováXXX Denková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
00 1.25 359
7 Anna PiskáčkováAnna Piskáčková
ZŠ AléskáZŠ Aléská
99 1.20 312
Veronika HamsováVeronika Hamsová
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
00 1.20 312
Diana SlepčíkováDiana Slepčíková
ZŠ PlynárenskáZŠ Plynárenská
99 1.20 312
Dana OppeltováDana Oppeltová
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
99 1.20 312
Nikole KřehlováNikole Křehlová
ZŠ Za ChlumemZŠ Za Chlumem
99 1.20 312
12 Nikola VlčkováNikola Vlčková
ZŠ HostomiceZŠ Hostomice
98 1.15 266
Eliška KotulováEliška Kotulová
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
98 1.15 266
Eliška KneiflováEliška Kneiflová
ZŠ MaršovskáZŠ Maršovská
98 1.15 266
Jana TrubačováJana Trubačová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
98 1.15 266
Nikola VolkováNikola Volková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
99 1.15 266
Michala KruschinováMichala Kruschinová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
98 1.15 266
Iva NeumaierováIva Neumaierová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
99 1.15 266
Veronika NováVeronika Nová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
99 1.15 266
Vanessa HorvátováVanessa Horvátová
ZŠ EdisonovaZŠ Edisonova
00 1.15 266
Nikola ZemanováNikola Zemanová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
00 1.15 266
22 Andrea JoštováAndrea Joštová
ZŠ AléskáZŠ Aléská
98 1.10 222
Dominika ŘehákováDominika Řeháková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
98 1.10 222
Barbora KrausováBarbora Krausová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
99 1.10 222
Samanta LedenováSamanta Ledenová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
99 1.10 222
Tereza ŘehákováTereza Řeháková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
99 1.10 222
Nikola SoukupováNikola Soukupová
ZŠ Nové lázněZŠ Nové lázně
99 1.10 222
Dominika KřivkováDominika Křivková
ZŠ VerdunskáZŠ Verdunská
00 1.10 222
Adéla UrbanováAdéla Urbanová
ZŠ MetelkovoZŠ Metelkovo
99 1.10 222
Dagmar HradeckáDagmar Hradecká
ZŠ OsekZŠ Osek
99 1.10 222
Celkem 30 závodníků