Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň

Kolín (18. 5. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PlášilJan Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.37 XX5.155.15X5.37X 7.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.36 5.175.135.055.175.365.365.11 5.00
3 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.28 5.285.26X5.285.235.094.94 4.00
4 Jiří FeigelJiří Feigel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 5.22 5.024.925.225.224.864.29- 3.00
5 Aleš Moravec Aleš Moravec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.20 4.254.764.934.934.934.975.20 2.00
6 Lukáš MalýLukáš Malý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.09 5.034.875.075.075.075.094.94 1.00
7 Daniel EichlerDaniel Eichler
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
97 4.96 4.96XX4.963.984.69X
8 Ondřej SixtaOndřej Sixta
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.69 4.694.194.304.694.204.094.27
9 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.59 4.564.594.354.59
10 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.51 4.384.51X4.51
11 Ondřej DoležalOndřej Doležal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.46 4.464.184.374.46
12 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
00 4.07 4.063.904.074.07
13 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.07 3.743.914.074.07
14 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.96 3.963.873.933.96
15 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.92 3.383.853.923.92
16 Adam NovákAdam Novák
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
00 2.94 X2.941.942.94
MB Martin GladkovMartin Gladkov
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.07
MB Jakub JílekJakub Jílek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.75
Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 0 XXX0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.21 +0.6 m/s 4.93+0,25.21+0,64.75+0,45.21X+1,75.16+1,35.17+2,1 7.00
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.81 +0.0 m/s 4.31+1,24.70+0,84.60+0,84.704.810,02.85+1,9X+0,3 5.00
3 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.77 +1.6 m/s X+1,84.72+0,24.71+0,24.724.49+0,8X0,04.77+1,6 4.00
4 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.74 +1.7 m/s 4.61+1,84.59+0,34.52+0,44.61X+0,64.74+1,74.73+1,1 3.00
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.70 +1.1 m/s 4.52+0,74.70+1,14.43+0,44.704.53+1,14.36+1,14.640,0 2.00
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.66 +1.1 m/s 4.57+0,94.66+1,14.53+1,14.664.34+1,14.56+1,14.46+0,4 1.00
7 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.63 +3.4 m/s 4.45+1,34.07+0,54.62+1,84.624.63+3,4--
8 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.57 +0.5 m/s -X+0,54.57+0,54.57X+1,7X+1,5X+1,3
9 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.52 +0.3 m/s 4.31+1,14.52+0,33.77+1,64.52
10 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.51 +0.8 m/s X+0,3X+1,04.51+0,84.51
11 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.50 +0.4 m/s 4.40+3,54.50+0,44.26+1,24.50
12 Andrea VokounováAndrea Vokounová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.29 +0.7 m/s X+1,8X+2,14.29+0,74.29
13 Ester WojasováEster Wojasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.21 +0.2 m/s 4.21+0.24.17+2,43.81+1,04.21
14 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.04 +0.4 m/s 3.98+1,93.99+0,984.04+0,44.04
15 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.99 +0.4 m/s X+1,43.99+0,4X+0,53.99
16 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.96 +1.3 m/s 3.93+2,13.37+0,13.96+1,33.96
17 Michaela KarlovskáMichaela Karlovská
A. C. Tepo KLadno "B"A. C. Tepo KLadno "B"
96 3.62 +1.5 m/s 3.62+1,53.47+0,53.36+0,73.62
18 Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.52 +0.6 m/s 3.52+0,63.27+1,63.46+1,73.52
19 Kristýna NagyováKristýna Nagyová
A. C. Tepo KLadno "B"A. C. Tepo KLadno "B"
96 3.16 +0.0 m/s 3.16+,023.04+3,13.14+0,73.16
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 0 0
Celkem 20 závodníků