Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (26. 5. 2012)

trojskok - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 14.13 +1.3 m/s 11.00
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 14.03 +1.8 m/s 9.00
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13.94 +2.5 m/s 13.22 +0.5 m/s 8.00
4 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 13.39 +1.1 m/s 7.00
5 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 13.17 +1.9 m/s 6.00
6 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 12.96 +1.7 m/s 5.00
7 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 12.54 +1.3 m/s 4.00
8 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 12.16 +1.3 m/s 3.00
9 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 11.98 +1.5 m/s 2.00
Jan VondraJan Vondra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 DNP
Celkem 10 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina BakičováMartina Bakičová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 12.02 +3.3 m/s 11.57 -0.3 m/s 11.00
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.96 +3.3 m/s 11.80 -1.0 m/s 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 11.84 +1.5 m/s 8.00
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.42 +1.8 m/s 7.00
5 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.23 +1.7 m/s 6.00
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 11.11 +1.4 m/s 5.00
7 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.81 +2.1 m/s 10.79 +0.2 m/s 4.00
8 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 10.81 +0.7 m/s 3.00
9 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 10.80 +1.0 m/s 2.00
10 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.80 +1.6 m/s 1.00
11 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.65 +0.6 m/s
12 Olga NováčkováOlga Nováčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 10.46 +0.1 m/s
13 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 10.45 +3.0 m/s 09.76 +0.2 m/s
14 Andrea HauerováAndrea Hauerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 09.95 -0.2 m/s
15 Renata DufkováRenata Dufková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 09.89 +0.0 m/s
16 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 09.84 +1.0 m/s
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 NM
Celkem 17 závodníků