výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (26. 5. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 11.27
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.55
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.59
4 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.87
5 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.63
MB Richard JurovatýRichard Jurovatý 95 SlovenskoSlovensko DNP
Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.33
2 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.44
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.83
4 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.07
5 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.37
6 Petr NeudekPetr Neudek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.50
MB Petr PoláčekPetr Poláček 86 SlovenskoSlovensko DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam PapšoViliam Papšo 89 AK HodonínAK Hodonín 11.30
2 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.44
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.56
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.85
5 David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.92
6 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.5.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.48
2 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.63
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.81
4 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 12.29
5 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.60
6 Karel MazálekKarel Mazálek 94 AK HodonínAK Hodonín 12.86
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 26.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 10.87 11.00
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.13 9.00
3 Viliam PapšoViliam Papšo 89 AK HodonínAK Hodonín 11.20 8.00
4 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.33 7.00
5 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.36 6.00
6 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.40 4.00
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.44 3.00
3 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.63 2.00
4 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.69 1.00
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.73
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.40
2 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.88
3 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.89
4 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.05
5 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.27
6 Blanka ŠpanělováBlanka Španělová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.39
7 Karolína GajarováKarolína Gajarová 94 AK HodonínAK Hodonín 13.98
MB Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.75
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.90
3 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.95
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.02
5 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.16
6 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.21
7 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.44
8 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.80
2 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 12.91
3 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.98
4 Klára RůžičkováKlára Růžičková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.59
5 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.14
MB Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 13.12
Petra JakešováPetra Jakešová 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 26.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.41 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.48 9.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.75 8.00
4 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.92 7.00
5 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.96 6.00
6 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.12 4.00
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.13 3.00
3 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.28 2.00
4 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.30 1.00
5 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.38
6 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.45
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 22.56 9.00
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 22.84 7.00
3 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 23.70
4 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.15
5 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.74
MB Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 21.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.47 11.00
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.59 8.00
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 22.86 6.00
4 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.92 5.00
5 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.93 4.00
6 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.99 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.06 2.00
2 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.34
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.35
4 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 24.02
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.58
2 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.87
3 David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.98
4 Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.99
5 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.78
6 Petr NeudekPetr Neudek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.22
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.24 1.00
2 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.97
3 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.22
MB Richard JurovatýRichard Jurovatý 95 SlovenskoSlovensko DNP
MB Petr PoláčekPetr Poláček 86 SlovenskoSlovensko 23.65
Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.42 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.59 9.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.31 6.00
4 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 27.36
5 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 27.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.01 8.00
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26.58 5.00
3 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 26.60 4.00
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.66 3.00
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.11 1.00
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.73 2.00
2 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 28.12
3 Blanka ŠpanělováBlanka Španělová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.42
4 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 29.38
Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.06 7.00
2 Karolína GajarováKarolína Gajarová 94 AK HodonínAK Hodonín 28.19
3 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 28.27
4 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.90
MB Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.61 11.00
2 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 49.99 9.00
3 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 50.19 8.00
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.03 7.00
5 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 51.35 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.16 6.00
2 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.36 3.00
3 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.01 1.50
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 58.24
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.09 4.00
2 Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.01 1.50
3 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 54.56
David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 58.84 11.00
2 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 59.22 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.04 7.00
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.70 1.00
5 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.05
MB Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.46 6.00
2 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 62.17 5.00
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 62.56 3.00
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.05 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.38 8.00
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 62.39 4.00
3 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.80
4 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 65.01
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:55.88 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:55.89 9.00
3 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:56.52 8.00
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 1:58.09 7.00
5 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 1:59.73 6.00
6 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:03.15 5.00
7 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:04.93 4.00
8 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:05.24 3.00
9 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:15.73 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 2:17.61 11.00
2 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.90 9.00
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.42 8.00
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.29 7.00
5 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:28.46 6.00
6 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.62 5.00
7 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK OlomoucAK Olomouc 2:30.59 4.00
8 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:30.87 3.00
9 Eliška MajerováEliška Majerová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:44.87 2.00
10 Irena IhmováIrena Ihmová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:48.02 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:10.46 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:10.55 9.00
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:11.85 8.00
4 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:13.87 7.00
5 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:15.04 6.00
6 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:15.67 5.00
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:15.92 4.00
8 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:16.65 3.00
9 Michal HoráčekMichal Horáček 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:19.53 2.00
10 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:25.44 1.00
11 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:27.46
12 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK OlomoucAK Olomouc 4:27.49
13 Jakub ZechaJakub Zecha 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:29.32
14 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:30.59
15 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:44.95
Jiří KubalákJiří Kubalák 86 AK HodonínAK Hodonín DNP
Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:49.67 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:50.57 9.00
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:56.88 8.00
4 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:10.87 7.00
5 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:12.23 6.00
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:16.17 5.00
7 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:19.76 4.00
8 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:19.84 3.00
9 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:29.70 2.00
10 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:12.74 1.00
Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK OlomoucAK Olomouc 19:23.12 11.00
2 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19:52.17 9.00
3 Ivana KlímováIvana Klímová 87 AK OlomoucAK Olomouc 20:08.02 8.00
4 Simona MedlováSimona Medlová 92 AK HodonínAK Hodonín 20:09.50 7.00
5 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 20:13.51 6.00
6 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:53.34 5.00
7 Soňa SmékalováSoňa Smékalová 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21:57.78 4.00
8 Katarína KuťkováKatarína Kuťková 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22:24.19 3.00
9 Jana KlanicováJana Klanicová 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22:47.80 2.00
10 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 23:27.52 1.00
Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 13 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HoráčekMichal Horáček 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 31:44.84 11.00
2 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 31:51.05 9.00
3 Jan KalendaJan Kalenda 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 31:54.52 8.00
4 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 32:49.29 7.00
5 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 33:15.25 6.00
6 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:19.97 5.00
7 Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:52.14 4.00
8 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK OlomoucAK Olomouc 34:09.58 3.00
9 Luděk DurďákLuděk Durďák 77 AK HodonínAK Hodonín 34:34.79 2.00
10 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 35:34.51 1.00
11 Vít PolášekVít Polášek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 35:41.04
12 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 35:45.96
13 Jiří BrožíkJiří Brožík 71 AK HodonínAK Hodonín 35:48.86
14 Jiří ŠkrobákJiří Škrobák 82 AK HodonínAK Hodonín 36:59.32
15 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37:06.64
16 Michal NováčekMichal Nováček 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37:31.39
17 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38:32.30
Jiří KubalákJiří Kubalák 86 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 18 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.49 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.56 9.00
3 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.46 8.00
4 Eliška KřížováEliška Křížová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.70 7.00
5 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 17.01 6.00
6 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.12 4.00
2 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.18 3.00
3 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.62 2.00
4 Zdena BezůškováZdena Bezůšková 84 AK HodonínAK Hodonín 19.10 1.00
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 19.14
Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam PapšoViliam Papšo 89 AK HodonínAK Hodonín 14.84 11.00
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.18 9.00
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.49 8.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.18 7.00
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 17.79 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.46 6.00
2 Jakub GenžaJakub Genža 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.54 5.00
3 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.42 3.00
4 Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.34 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.44 11.00
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.79 9.00
3 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.95 8.00
4 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.92 4.00
MB Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 58.34 7.00
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.38 6.00
3 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.79 5.00
4 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.27 3.00
5 Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 90.72 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.87 11.00
2 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 67.63 9.00
3 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková 88 AK HodonínAK Hodonín 70.14 8.00
MB Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 71.82 7.00
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 72.85 6.00
3 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 73.21 5.00
4 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 84.79 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Baran-Honka-Klepek-Holibka A-Baran-Honka-Klepek-Holibka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.87 11.00
2 A-Juránek-Hrazdíra-Tuček-Hurta A-Juránek-Hrazdíra-Tuček-Hurta AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 43.33 9.00
3 A-Dočkal-Frnka-Klapil-Žurek A-Dočkal-Frnka-Klapil-Žurek AK OlomoucAK Olomouc 44.54 8.00
4 A-Lacina-Buzrla-Juška-Zelinka A-Lacina-Buzrla-Juška-Zelinka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.26 7.00
5 A-Machálek-Nohýnek-Jursa-Lefner A-Machálek-Nohýnek-Jursa-Lefner AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.49 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Moša-Lukáš-Bělica-Kunc B-Moša-Lukáš-Bělica-Kunc TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.27 6.00
2 B-Vymyslický-Fojtách-Galbavý-Hála B-Vymyslický-Fojtách-Galbavý-Hála TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 46.76 4.00
3 B-Kyzlink-Krejčík-Olejníček-Ditrich B-Kyzlink-Krejčík-Olejníček-Ditrich AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.81 3.00
4 C-Hloch-Havelka-Hrozínek-Paulík C-Hloch-Havelka-Hrozínek-Paulík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.04 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Košárková-Zemanová-Grigláková-Veverková A-Košárková-Zemanová-Grigláková-Veverková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.96 9.00
2 A-Freibergerová-Prochová-Ondráčková-Obšelová A-Freibergerová-Prochová-Ondráčková-Obšelová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.22 8.00
3 A-Španělová-Brázdilová-Vávrová-Jakešová A-Španělová-Brázdilová-Vávrová-Jakešová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.28 7.00
4 A-Chlebíková-Bezušková-Zapalová A.-Zapalová E. A-Chlebíková-Bezušková-Zapalová A.-Zapalová E. AK HodonínAK Hodonín 53.51
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Lánská-Štáhlová-Malariková-Weigertová A-Lánská-Štáhlová-Malariková-Weigertová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 49.17 11.00
2 A-Galanská-Řečínská-Kučerová-Zbořilová A-Galanská-Řečínská-Kučerová-Zbořilová AK OlomoucAK Olomouc 51.54 6.00
3 A-Havlíková-Jenyšová-Valová-Vaverková A-Havlíková-Jenyšová-Valová-Vaverková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 51.80 5.00
4 A-Houšková-Douchová-Urbaczková-Molinová A-Houšková-Douchová-Urbaczková-Molinová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.07 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Žůrková-Krtičková-Gajerová-Herzánová B-Žůrková-Krtičková-Gajerová-Herzánová AK HodonínAK Hodonín 52.13 4.00
2 B-Boháčková-Chvílová-Růžičková-Ošmerová B-Boháčková-Chvílová-Růžičková-Ošmerová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.19 3.00
3 B-Režnarová-Musilová-Vavrečková-Palyzová B-Režnarová-Musilová-Vavrečková-Palyzová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.89 2.00
4 B-Bobálová-Zapletalová-Drápalová-Nádeníčková B-Bobálová-Zapletalová-Drápalová-Nádeníčková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.15
5 B-Polášková-Brázdilová T.-Kolářová-Resslerová B-Polášková-Brázdilová T.-Kolářová-Resslerová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 56.58
6 C-Kozelková-Kuklová-Sobotíková-Pešová C-Kozelková-Kuklová-Sobotíková-Pešová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.94
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Juránek-Hrazdíra-Krejčík-Olejníček A-Juránek-Hrazdíra-Krejčík-Olejníček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:26.66 11.00
2 A-Goiš-Herka-Sasínek-Žurovec A-Goiš-Herka-Sasínek-Žurovec AK HodonínAK Hodonín 3:28.77 9.00
3 A-Baran-Holibka-Honka-Lukáš A-Baran-Holibka-Honka-Lukáš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:30.42 8.00
4 A-Beňa-Drozda-Paulík-Buzrla A-Beňa-Drozda-Paulík-Buzrla TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:33.28 7.00
5 A-Pavliš-Hečko-Bělský-Neudek A-Pavliš-Hečko-Bělský-Neudek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:41.45 6.00
6 A-Plachý-Suchánek-Jelinek-Nováček A-Plachý-Suchánek-Jelinek-Nováček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:47.28 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hurta-Horáček-Ambos-Mahovský B-Hurta-Horáček-Ambos-Mahovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:46.66 5.00
2 B-Fojtách-Vymyslický-Hloch-Havelka B-Fojtách-Vymyslický-Hloch-Havelka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:06.32 3.00
B-Moša-Veverka-Zíka-Stuchlík B-Moša-Veverka-Zíka-Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Sedlářová-Korvasová-Zapalová A.-Chlebíková A-Sedlářová-Korvasová-Zapalová A.-Chlebíková AK HodonínAK Hodonín 4:07.94 11.00
2 A-Oberherová-Košárková-Vavrečková-Veverková A-Oberherová-Košárková-Vavrečková-Veverková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:08.22 9.00
3 A-Jenyšová-Janečková-Šilhová-Zapletalová A-Jenyšová-Janečková-Šilhová-Zapletalová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:11.06 8.00
4 A-Řečínská-Táborská-Zbořilová-Vašínová A-Řečínská-Táborská-Zbořilová-Vašínová AK OlomoucAK Olomouc 4:11.46 7.00
5 A-Ihmová-Obšelová-Pírková-Jeřábková A-Ihmová-Obšelová-Pírková-Jeřábková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:24.22 4.00
A-Ošmerová-Lánská-Majerová-Doležalová D. A-Ošmerová-Lánská-Majerová-Doležalová D. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Lazarová-Walaska-Szotkowska-Douchová A-Lazarová-Walaska-Szotkowska-Douchová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:14.25 6.00
2 A-Vávrová-Španělová-Brázdilová-Jakešová A-Vávrová-Španělová-Brázdilová-Jakešová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:20.68 5.00
3 B-Musilová-Kozelková-Blahutová-Schewidlerová B-Musilová-Kozelková-Blahutová-Schewidlerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:26.34 3.00
B-Belfínová-Šrámková-Svobodová-Palubčíková B-Belfínová-Šrámková-Svobodová-Palubčíková AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 2.03 11.00
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.93 9.00
3 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 1.90 8.00
4 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.90 7.00
5 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 1.90 6.00
6 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 1.85 5.00
7= Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.80 2.00
7= Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.80 2.00
7= Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 1.80 2.00
7= Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.80 2.00
7= Jakub ZapalaJakub Zapala
AK HodonínAK Hodonín
87 1.80 2.00
12 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.80
13 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.80
14= Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.75
14= Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 1.75
16 Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.75
17 Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 1.70
18 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.68 11.00
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.61 9.00
3 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 1.57 8.00
4 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 1.53 7.00
5 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 1.53 6.00
6 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 1.49 5.00
7= Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.49 3.50
7= Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.49 3.50
9 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.44 2.00
10 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.38 1.00
MB Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.49
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.72 11.00
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.72 9.00
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.62 8.00
4 Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 4.22 7.00
5 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 4.12 6.00
6 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.12 5.00
7 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.02 4.00
8 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 3.82 3.00
9 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.62 2.00
10 Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 3.62 1.00
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.83 11.00
2 Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.53 9.00
3 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
82 3.43 8.00
4 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.33 7.00
5 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 3.23 6.00
6 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 3.23 5.00
7 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.23 4.00
8 Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
86 2.63 3.00
9 Eva SobotíkováEva Sobotíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2.63 2.00
10 Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.43 1.00
11 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 2.23
12 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.18 +0.1 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 7.07 +0.3 m/s 9.00
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.02 +0.4 m/s 8.00
4 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.00 -0.2 m/s 7.00
5 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.62 -0.2 m/s 6.00
6 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.60 -0.3 m/s 5.00
7 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.60 +0.0 m/s 4.00
8 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 6.50 -1.3 m/s 3.00
9 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 6.42 -0.2 m/s 2.00
10 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.33 +0.3 m/s 1.00
11 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 6.15 -1.1 m/s
12 Jan ChlopčíkJan Chlopčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
95 6.11 +0.0 m/s
13 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 6.10 +0.0 m/s
14 Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 5.98 -1.4 m/s
15 Jakub ZapalaJakub Zapala
AK HodonínAK Hodonín
87 5.83 +0.3 m/s
16 Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 5.53 -0.1 m/s
17 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 4.05 +0.9 m/s
18 Karel MazálekKarel Mazálek
AK HodonínAK Hodonín
94 DNP
19 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 DNP
20 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.86 +1.4 m/s 11.00
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.82 +0.7 m/s 9.00
3 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 5.78 +1.2 m/s 8.00
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.66 +0.2 m/s 7.00
5 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.56 +0.2 m/s 6.00
6 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.42 +0.3 m/s 5.00
7 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.31 +1.1 m/s 4.00
8 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.30 +0.0 m/s 3.00
9 Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
91 5.24 +1.3 m/s 2.00
10 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 5.20 -0.3 m/s 1.00
11 Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.19 +1.3 m/s
12 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.02 +0.6 m/s
13 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 4.93 +0.2 m/s
14 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.88 +1.0 m/s
15 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 4.87 +0.6 m/s
16 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.86 +1.1 m/s
17 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.80 +0.8 m/s
18 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.73 +0.4 m/s
19 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 4.66 +1.0 m/s
20 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.63 +1.0 m/s
MB Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovenskoSlovensko
83 6.35 +0.7 m/s
MB Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.33 +1.2 m/s
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 NM
Andrea PeštálováAndrea Peštálová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 DNP
Veronika OlšavskáVeronika Olšavská
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.72 +1.1 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.22 +1.3 m/s 9.00
3 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 14.08 +0.0 m/s 8.00
4 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 14.07 +0.3 m/s 7.00
5 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 13.79 +0.3 m/s 6.00
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.54 -0.2 m/s 5.00
7 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.36 +0.7 m/s 4.00
8 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 13.26 +1.4 m/s 3.00
9 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 12.98 +0.5 m/s 2.00
10 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 12.16 +1.0 m/s 1.00
11 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 11.85 +0.5 m/s
12 Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 11.47 +0.0 m/s
Jiří CejnarJiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 NM
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 11.95 +0.3 m/s 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.89 -0.9 m/s 9.00
3 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 11.72 +1.1 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.13 +0.1 m/s 7.00
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.07 +0.5 m/s 6.00
6 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.97 -0.3 m/s 5.00
7 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 10.70 -0.3 m/s 4.00
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.38 +0.5 m/s 3.00
9 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 10.37 +0.2 m/s 2.00
10 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.25 +0.6 m/s 1.00
11 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 10.05 +1.1 m/s
12 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 09.78 +0.2 m/s
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 NM
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 14.03 11.00
2 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 12.19 9.00
3 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.86 8.00
4 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 11.70 7.00
5 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 11.40 6.00
6 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.40 5.00
7 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 11.24 4.00
8 Iveta BučkováIveta Bučková
AK HodonínAK Hodonín
90 10.87 3.00
9 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.46 2.00
10 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 10.39 1.00
11 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 10.34
12 Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 10.33
13 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 10.26
14 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.20
15 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.90
16 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 09.62
17 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 09.57
18 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.33
19 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 09.22
MB Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 DNP
Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 DNP
Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 DNP
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 16.77 11.00
2 Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 16.76 9.00
3 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 16.05 8.00
4 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.79 7.00
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 14.72 6.00
6 Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
64 14.44 5.00
7 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
69 12.87 4.00
8 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 12.43 3.00
9 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.09 2.00
10 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 11.93 1.00
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.86
12 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 11.80
13 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 11.67
14 Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11.59
15 Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.85
16 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.71
17 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 10.05
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 39.22 11.00
2 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 39.00 9.00
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 37.13 8.00
4 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 36.40 7.00
5 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 35.39 6.00
6 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 35.03 5.00
7 Iveta BučkováIveta Bučková
AK HodonínAK Hodonín
90 34.52 4.00
8 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 33.64 3.00
9 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 32.56 2.00
10 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 32.02 1.00
11 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 31.80
12 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 31.32
13 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 30.62
14 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 30.38
15 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 27.38
16 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 26.98
17 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 26.32
18 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 25.55
19 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 24.21
20 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 23.70
21 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 23.66
22 Martina MacháčkováMartina Macháčková
AK HodonínAK Hodonín
94 22.04
MB Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 27.47
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 49.38 11.00
2 Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 48.67 9.00
3 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 48.07 8.00
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 46.37 7.00
5 Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
64 41.72 6.00
6 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.48 5.00
7 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 41.42 4.00
8 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 39.78 3.00
9 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 39.64 2.00
10 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
69 39.14 1.00
11 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 39.10
12 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 36.58
13 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 35.00
14 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 33.95
15 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 33.46
16 Martin StolařMartin Stolař
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
74 33.38
17 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 32.63
18 Jakub PrágrJakub Prágr
AK HodonínAK Hodonín
92 29.58
Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 DNP
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 DNP
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 49.68 11.00
2 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 45.52 9.00
3 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 41.76 8.00
4 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 41.09 7.00
5 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 40.63 6.00
6 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 40.27 5.00
7 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 36.54 4.00
8 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 35.78 3.00
9 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 35.51 2.00
10 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 33.29 1.00
11 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 32.07
12 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 31.40
13 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 30.74
14 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 29.77
15 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 28.93
16 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 28.50
17 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 28.32
18 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 21.22
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 54.21 11.00
2 Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 53.14 9.00
3 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 47.23 8.00
4 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 45.51 7.00
5 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 43.20 6.00
6 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 38.84 5.00
7 Karel PešákKarel Pešák
AK HodonínAK Hodonín
71 35.92 4.00
8 Anton OrlíkAnton Orlík
AK HodonínAK Hodonín
54 35.40 3.00
9 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 34.27 2.00
10 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 23.58 1.00
11 Jakub PrágrJakub Prágr
AK HodonínAK Hodonín
92 23.34
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 44.59 11.00
2 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 40.38 9.00
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 39.80 8.00
4 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 39.22 7.00
5 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 36.68 6.00
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 36.01 5.00
7 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 34.12 4.00
8 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 34.04 3.00
9 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 32.18 2.00
10 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 32.06 1.00
11 Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 31.70
12 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 31.45
13 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 30.95
14 Martina MacháčkováMartina Macháčková
AK HodonínAK Hodonín
94 21.15
MB Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 41.06
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 66.76 11.00
2 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 65.58 9.00
3 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 63.60 8.00
4 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 61.41 7.00
5 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 54.50 6.00
6 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 52.09 5.00
7 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 50.37 4.00
8 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 48.65 3.00
9 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 47.95 2.00
10 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 47.92 1.00
11 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 47.45
12 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 46.22
13 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 41.69
14 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 40.66
15 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 36.87
16 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 32.29
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 NM
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 DNP
Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
72 DNP
Celkem 19 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Poznámky:
Olomouc 7.4.2012
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 194.50
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 193.00
3 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 146.00
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 127.00
5 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 120.00
6 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 101.50
7 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 097.00
8 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 050.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 194.50
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 174.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 146.00
4 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 133.00
5 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 112.00
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 085.50
7 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 082.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 072.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška
Celkem 8 závodníků