Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (26. 5. 2012)

trojskok - Muži

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.72 +1.1 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.22 +1.3 m/s 9.00
3 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 14.08 +0.0 m/s 8.00
4 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 14.07 +0.3 m/s 7.00
5 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 13.79 +0.3 m/s 6.00
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.54 -0.2 m/s 5.00
7 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.36 +0.7 m/s 4.00
8 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 13.26 +1.4 m/s 3.00
9 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 12.98 +0.5 m/s 2.00
10 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 12.16 +1.0 m/s 1.00
11 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 11.85 +0.5 m/s
12 Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 11.47 +0.0 m/s
Jiří CejnarJiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 NM
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 11.95 +0.3 m/s 11.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.89 -0.9 m/s 9.00
3 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 11.72 +1.1 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.13 +0.1 m/s 7.00
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.07 +0.5 m/s 6.00
6 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.97 -0.3 m/s 5.00
7 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 10.70 -0.3 m/s 4.00
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.38 +0.5 m/s 3.00
9 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 10.37 +0.2 m/s 2.00
10 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.25 +0.6 m/s 1.00
11 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 10.05 +1.1 m/s
12 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 09.78 +0.2 m/s
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 NM
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 DNP
Celkem 14 závodníků