Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (26. 5. 2012)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dmytro MarenkoDmytro Marenko 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:54.75 11.00
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:57.73 9.00
3 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:59.20 8.00
4 Jan ŠkodaJan Škoda 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:59.71 7.00
5 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.46 6.00
6 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:01.98 5.00
7 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 2:02.54 4.00
8 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.43 3.00
9 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:03.72 2.00
10 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 2:05.73 1.00
11 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.87
12 Matěj BurdaMatěj Burda 96 ASK DěčínASK Děčín 2:34.15
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:20.26 11.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.61 9.00
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:30.86 8.00
4 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:32.07 7.00
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:34.09 6.00
6 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:37.62 5.00
7 Klára MachkováKlára Machková 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:38.04 4.00
8 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:38.09 3.00
9 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:39.22 2.00
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 10 závodníků