Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (26. 5. 2012)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.93 11.00
2 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.90 9.00
3 Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.83 8.00
4 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.80 7.00
5 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 1.75 6.00
6= Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.70 4.50
6= Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
88 1.70 4.50
8 Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 1.65 3.00
9 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK DěčínASK Děčín
93 1.65 2.00
10 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.65 1.00
11 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 1.65
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 0
Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 DNP
Bohumil DítěBohumil Dítě
ASK DěčínASK Děčín
96 DNP
Marko IgličMarko Iglič
ASK DěčínASK Děčín
91 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.61 11.00
2 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
95 1.61 9.00
3 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.56 8.00
4 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.53 7.00
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.45 6.00
6 Lucie MachkováLucie Machková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.45 5.00
7 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.45 4.00
8 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.45 3.00
9 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.40 2.00
10= Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.35 0.50
10= Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 1.35 0.50
12 Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 1.35
13 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.30
14 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.25
15 Klára VrabcováKlára Vrabcová
ASK DěčínASK Děčín
96 1.25
Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 0
Daniela ŠvejdováDaniela Švejdová
ASK DěčínASK Děčín
75 DNP
Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 18 závodníků