Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha (27. 5. 2012)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:13.08 11.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:16.92 9.00
3 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:18.99 8.00
4 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:20.97 7.00
5 Jan ValášekJan Valášek 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:23.49 6.00
6 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:28.77 5.00
7 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:44.58 4.00
8 Filip ŠevčíkFilip Ševčík 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:47.10 3.00
9 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:55.84 2.00
10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:56.51 1.00
11 Vladimír SkopecVladimír Skopec 82 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:58.07
Fetanc GetachewFetanc Getachew 86 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 5:19.23 11.00
2 Silvie SvobodováSilvie Svobodová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:20.91 9.00
3 Natalie GrabmüllerováNatalie Grabmüllerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 5:30.93 8.00
4 Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:43.43 7.00
5 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:49.86 6.00
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:53.79 5.00
7 Beata GeršicováBeata Geršicová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6:06.83 4.00
8 Darja ZemanováDarja Zemanová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:07.20 3.00
Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 10 závodníků