Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha (27. 5. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.23
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.49
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.50
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.66
5 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.95
Daniel HradilDaniel Hradil 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.13
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.28
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.36
4 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.75
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.76
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.17
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.17
3 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.41
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.55
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.13
6 Lukáš HusákLukáš Husák 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.41
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.43
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.88
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
5 Martin KloudMartin Kloud 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.16
Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.16
2 Michal ŠídaMichal Šída 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.20
3 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.35
4 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.38
5 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.47
Ondřej HradilOndřej Hradil 95 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 11.01 11.00
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.13 9.00
3 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.13 8.00
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.14 7.00
5 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.25 6.00
6 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.24 4.00
2 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.38 3.00
3 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.41 2.00
4 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.42 1.00
5 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.51
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MírovskáKateřina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.20
2 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 13.75
3 Andrea JičinskáAndrea Jičinská 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.93
4 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.96
5 Petra ProcházkováPetra Procházková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.89
2 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.58
3 Martina MírovskáMartina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.66
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.85
5 Klára ŠenkyříkováKlára Šenkyříková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.17
2 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.31
3 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.61
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.72
5 Ina VycpálkováIna Vycpálková 96 TJ SušiceTJ Sušice 14.22
6 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaláMarkéta Malá 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.59
2 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 TJ SušiceTJ Sušice 13.67
3 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.73
4 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.83
5 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 14.01
6 Petra ŠípkováPetra Šípková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.44
2 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 95 AC DomažliceAC Domažlice 14.46
3 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.49
4 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.55
Veronika FialováVeronika Fialová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.71 11.00
2 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.91 9.00
3 Kateřina MírovskáKateřina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.08 8.00
4 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.12 7.00
5 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.23 6.00
6 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.51 4.00
2 Martina MírovskáMartina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.52 3.00
3 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.59 2.00
4 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 TJ SušiceTJ Sušice 13.64 1.00
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.68
6 Markéta MaláMarkéta Malá 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.70
Celkem 6 závodníků