Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha (27. 5. 2012)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.43 11.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.84 8.00
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.93 7.00
4 Tomáš PetrTomáš Petr 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.03 6.00
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.70 9.00
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.04 5.00
3 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.06 4.00
4 Petr TiralaPetr Tirala 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.34 1.00
5 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.38
6 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.19 3.00
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.20 2.00
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.86
4 Adam ZachAdam Zach 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.69
Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.73
2 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.86
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.99
4 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.81
Petr KrchPetr Krch 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr CerinaPetr Cerina 84 Atletika KlatovyAtletika Klatovy
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.54
3 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.67
4 Ondřej MachOndřej Mach 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.72
5= Jan ToncarJan Toncar 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.96
4= Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.96
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.66 11.00
2 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.18 9.00
3 Michaela RadováMichaela Radová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.54 8.00
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.84 3.00
5 Zuzana TomkováZuzana Tomková 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.62 7.00
2 Kateřina HulvertováKateřina Hulvertová 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.74 6.00
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.82 4.00
4 Veronika PlánkováVeronika Plánková 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.98
5 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 TJ SušiceTJ Sušice 28.46
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PavelkováJana Pavelková 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.76 5.00
2 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 28.31 2.00
3 Martina MírovskáMartina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.44 1.00
4 Markéta MaláMarkéta Malá 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.76
5 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 29.26
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 93 AC DomažliceAC Domažlice 29.69
3 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 29.94
4 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 31.55
Celkem 4 závodníků