Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (26. 5. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.39
2 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.58
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.78
4 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.24
5 Tomáš GregorTomáš Gregor 90 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 12.41
MB Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.20
Miloslav NečasMiloslav Nečas 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DQ
Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.27
2 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.46
3 Michal SkryjaMichal Skryja 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.55
4 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.69
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.79
6 Jaroslav ŽouzelkaJaroslav Žouzelka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.97
7 David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 12.14
Petr BečičkaPetr Bečička 76 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.47
2 Dominik AltDominik Alt 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.70
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.72
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.80
5 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 11.81
6 Stanislav LepičStanislav Lepič 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.06
7 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.29
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.20 11.00
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.33 9.00
3 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.33 8.00
4 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.38 7.00
5 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.64 6.00
6 Dominik AltDominik Alt 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.70 4.00
2 Michal SkryjaMichal Skryja 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.80 3.00
3 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.91 2.00
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.93 1.00
5 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.09
6 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.52
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.72
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.86
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.27
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.62
5 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.75
6 Nikola MatulováNikola Matulová 98 AC ČáslavAC Čáslav 13.85
7 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.02
Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.50
2 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.85
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.97
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.18
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.35
6 Katarína MiklianováKatarína Miklianová 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.89
7 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.09
8 Beata MazurákováBeata Mazuráková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.63
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.69
3 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.86
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.22
5 Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.23
6 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.80
7 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.82
Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠindelářováAnna Šindelářová 97 AC ČáslavAC Čáslav 14.03
2 Klára SitařováKlára Sitařová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.23
3 Alena PavláskováAlena Pavlásková 95 AC ČáslavAC Čáslav 14.74
MB Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.08
MB Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.13
MB Jana TýlováJana Týlová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.01
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.46 11.00
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.78 9.00
3 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.83 8.00
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.89 7.00
5 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.91 6.00
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 26.5.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.94 4.00
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.99 3.00
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.02 2.00
4 Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.43 1.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.45
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.48
Celkem 6 závodníků