výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů, skupina D1

Hranice (27. 5. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.19 11.00
2 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.23 9.00
3 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 11.40 8.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.60 7.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.63 5.00
6 Pavel MrázPavel Mráz 86 SK HraniceSK Hranice 12.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.78 4.00
2 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.90 2.00
3 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.03 1.00
4 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.08
5 Jakub VedraJakub Vedra 95 SK HraniceSK Hranice 12.63
Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.25
2 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 12.30
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.52
4 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.70
MB Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.17
2 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.34
3 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.36
MB Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.98
Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 27.5.2012) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef GašoJosef Gašo 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.62 6.00
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.17
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.28
4 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.55
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.81
Rostislav HírešRostislav Híreš 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wojciech PysznyWojciech Pyszny 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.85 3.00
2 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.31
3 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.57
4 Daniel CepekDaniel Cepek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.99
MB Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
MB Petr Vilém Petr Vilém 97 SK HraniceSK Hranice 12.95
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.45 11.00
2 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 23.09 9.00
3 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.22 8.00
4 Michal PorubaMichal Poruba 90 AK OlomoucAK Olomouc 23.75 6.00
5 Jakub VedraJakub Vedra 95 SK HraniceSK Hranice 26.01
Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 23.87 5.00
2 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.03 4.00
3 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.31 3.00
4 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.04
5 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK OlomoucAK Olomouc 25.59
Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.72 7.00
2 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.50 2.00
3 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.94 1.00
Rostislav HírešRostislav Híreš 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 52.53 11.00
2 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.09 9.00
3 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.84 8.00
4 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 54.14 7.00
5 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.51 5.00
6 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 56.28 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 55.08 6.00
2 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 56.52 3.00
Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Henryk MolinHenryk Molin 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 56.91 2.00
2 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 56.99 1.00
3 David KrálDavid Král 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 62.64
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1:59.62 11.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:59.85 9.00
3 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:02.61 8.00
4 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:03.04 7.00
5 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:05.45 5.00
6 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 2:06.01 4.00
7 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:07.55 2.00
Miroslav ZatloukalMiroslav Zatloukal 81 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:05.22 6.00
2 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:06.82 3.00
3 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.09 1.00
4 Radim ZapletalRadim Zapletal 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:13.14
5 Jiří VojtíšekJiří Vojtíšek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:20.85
Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:22.75 11.00
2 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:25.18 9.00
3 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:25.40 8.00
4 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:26.20 7.00
5 Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:26.87 6.00
6 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:27.07 5.00
7 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:28.45 4.00
8 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:30.91 3.00
9 Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 4:38.16 2.00
10 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:41.24 1.00
11 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:45.90
12 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:47.69
13 Jiří BlahutJiří Blahut 96 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:49.95
14 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:53.88
15 Jiří VojtíšekJiří Vojtíšek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5:16.15
Celkem 15 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:32.20 11.00
2 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:35.81 9.00
3 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09:41.32 8.00
4 Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09:51.50 7.00
5 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10:03.34 6.00
6 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10:16.43 5.00
7 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 10:41.15 4.00
8 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 10:45.15 3.00
9 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:56.63 2.00
10 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice 11:04.64 1.00
11 Benjamin WalekBenjamin Walek 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11:36.51
Marek BártaMarek Bárta 74 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Henrich KrejzlHenrich Krejzl 66 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 14 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.15 11.00
2 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 15.89 9.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.92 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.72 7.00
5 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.74 6.00
6 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.64 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert PudaRobert Puda 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 17.91 4.00
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.52 3.00
9 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.52 2.00
4 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.07 1.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 20.81
6 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.47
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.69 11.00
2 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.45 9.00
3 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.98 8.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 62.55 6.00
5 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 66.01 3.00
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 68.79 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 62.54 7.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 64.35 5.00
3 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 64.79 4.00
4 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 68.18 2.00
5 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 73.55
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Čech,Masař.Mráz,Dostál "A" Čech,Masař.Mráz,Dostál SK HraniceSK Hranice 45.16 11.00
2 "b" Čelko,Bystrianský,Urbaczka,Sikora L. "b" Čelko,Bystrianský,Urbaczka,Sikora L. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.07 9.00
3 "A" Švec,Mlčuch,Poruba,Ječmínek "A" Švec,Mlčuch,Poruba,Ječmínek AK OlomoucAK Olomouc 46.42 8.00
4 Kotzmann I.,Kotzmann A.,Timko,Chvátal Kotzmann I.,Kotzmann A.,Timko,Chvátal TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.57 7.00
"A" Sajdar,Homola,Petříček,Sabela "A" Sajdar,Homola,Petříček,Sabela TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
"A" Vlk,Fojcik,Gulec,Gašo "A" Vlk,Fojcik,Gulec,Gašo TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "C"Witoszek,Pyszny,Sikora,Ivan "C"Witoszek,Pyszny,Sikora,Ivan TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 46.87 6.00
2 "C" Kreja,Puczok,Uhlíř,Vita "C" Kreja,Puczok,Uhlíř,Vita TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.24 5.00
3 "B" Peperník,Gadas,Řihák,Podjukl "B" Peperník,Gadas,Řihák,Podjukl SK HraniceSK Hranice 48.37 4.00
4 "B" Horák,Smutný,Večeřa,Česnek "B" Horák,Smutný,Večeřa,Česnek AK OlomoucAK Olomouc 49.36 3.00
"B"Broda,Puda,Wawreczka,Zaduban "B"Broda,Puda,Wawreczka,Zaduban TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNF
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.90 Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.90 ------O-OXXX 11.00
2 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 1.86 -O-OXO-XXO-XXX 9.00
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.83 --OOOXOXXX 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.80 OOOOOXXX 7.00
5 Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 1.80 OOOXXOOXXX 6.00
6 Adam BlažekAdam Blažek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 1.80 --O-XOXXX 5.00
7 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.80 -OXOOXOXXX 4.00
8 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.80 O-OOXXOXXX 3.00
9= Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 1.75 OOOOXXX 1.50
9= Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.75 --OOXXX 1.50
11 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 1.75 -OXOXOXXX
12 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 1.75 -OOXXOXXX
13 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.70 -XOOXXX
14= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.70 OXOXOXXX
14= Robert PudaRobert Puda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
91 1.70 -XOXOXXX
16 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.70 -OXXOXXX
17 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.65 XOOXXX
18 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 OXOXXX
19 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.65 OXXOXXX
20= Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.65 XOXXOXXX
20= Petr Vilém Petr Vilém
SK HraniceSK Hranice
97 1.65 XOXXOXXX
22 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.60 OXXX
23 Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 XXX
24 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 XXX
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.403.603.803.904.004.30 Body
1 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.00 --------XOX-- 11.00
2 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.80 -----OXOXXX 9.00
3 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.80 ---OXOOXXOXXX 8.00
4 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.60 -----XXOXXX 7.00
5 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.40 --OOXOXXX 6.00
6 Martin DopirákMartin Dopirák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 3.20 OOOXXOXXX 5.00
7 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 3.00 OOXOXXX 4.00
8 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.80 OOXXX 3.00
9 Jakub HolekJakub Holek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
95 2.80 XXOXOXXX 2.00
10 Jiří KadlaJiří Kadla
SK HraniceSK Hranice
97 2.60 OXXX 1.00
Adam ZadubanAdam Zaduban
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
95 DNF
Marian VeselýMarian Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 DNF
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.77 +0.1 m/s X6.586.776.776.73-- 11.00
2 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 6.44 +1.7 m/s XX6.176.17X6.44- 9.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.40 +1.0 m/s 6.40--6.406.01-- 8.00
4 Michal PorubaMichal Poruba
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.39 +1.6 m/s 6.11X6.396.39 7.00
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.21 +0.0 m/s 5.356.196.216.21 6.00
6 Jindřich VečeraJindřich Večera
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.17 +0.6 m/s 5.92X6.176.175.956.03X 5.00
7 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 6.05 +0.5 m/s XX6.056.05 4.00
8 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 6.03 +0.4 m/s 5.865.656.036.03 3.00
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.99 +0.0 m/s XX5.995.99 2.00
10 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.94 +2.5 m/s 5.935.94X5.94 1.00
11 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 5.89 +2.0 m/s 5.825.895.845.89
12 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 5.86 +1.4 m/s 5.86X4.495.86
13 Michal SabelaMichal Sabela
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 5.78 +0.4 m/s X5.785.625.78
14 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.73 +0.2 m/s 5.73X-5.73
15 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.25 +1.6 m/s 5.253.70X5.25
16 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.22 +2.1 m/s 4.765.165.225.22
17 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.13 +0.7 m/s 5.034.995.135.13
18 Josef GašoJosef Gašo
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 5.11 +1.2 m/s 5.11-5.085.11
19 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.05 +2.1 m/s 4.984.055.055.05
20 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 4.98 +1.3 m/s 4.934.984.784.98
21 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.92 +1.8 m/s 4.09X4.924.92
22 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.80 +1.2 m/s 4.624.804.354.80
23 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.25 +0.6 m/s 3.25XX3.25
MB Tomáš GröplTomáš Gröpl
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 5.96 +1.8 m/s
MB Wojciech PysznyWojciech Pyszny
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 4.78 +1.8 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 4.33
František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 0
Celkem 27 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.41 13.38X14.2514.2514.41X14.23 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.29 12.72X13.0413.0413.29X13.06 9.00
3 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 13.22 12.4112.7313.2213.2213.1113.1711.62 8.00
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 13.08 X12.7912.5512.79X13.0313.08 7.00
5 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 12.80 12.3211.3112.6312.6312.5412.4512.80 6.00
6 Adam BlažekAdam Blažek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 12.44 X12.44X12.44--- 5.00
7 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 12.43 12.43X11.9912.4312.28X12.34 4.00
8 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 12.35 11.2712.3211.0812.32X12.3511.23 3.00
9 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 12.26 12.17X12.2612.26 2.00
10 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK HraniceSK Hranice
95 12.08 11.9712.08X12.08 1.00
11 Michal SabelaMichal Sabela
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 11.95 X11.4111.9511.95
12 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 11.94 X11.9411.6211.94
13 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 11.81 11.4611.7011.8111.81
14 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 11.80 X11.7811.8011.80
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 11.74
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 12.79 XX11.9111.9112.1011.9412.79 11.00
2 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 12.45 XX12.4512.45XXX 9.00
3 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.05 11.75X12.0512.05XX11.96 8.00
4 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 11.90 11.9011.45X11.90XXX 7.00
5 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 11.88 10.7011.3611.6511.65X11.8811.02 6.00
6 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 11.83 11.4911.8011.7211.8011.5011.7011.83 5.00
7 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 11.77 XX11.7711.77XX11.18 4.00
8 Peter SamuelisPeter Samuelis
SK HraniceSK Hranice
90 11.45 11.3111.3911.4511.4510.4511.2511.30 3.00
9 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 10.87 X10.4910.8710.87 2.00
10 Michal MaloňMichal Maloň
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
91 10.68 10.4010.6810.1010.68 1.00
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.59 X10.5910.5310.59
12 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 10.56 XX10.5610.56
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VavříkJan Vavřík
AK OlomoucAK Olomouc
79 40.78 11.00
2 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 38.55 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 38.42 8.00
4 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 36.86 7.00
5 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 35.75 6.00
6 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 34.86 5.00
7 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 34.51 4.00
8 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 33.04 3.00
9 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 31.77 2.00
10 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 31.35 1.00
11 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 31.31
12 Peter SamuelisPeter Samuelis
SK HraniceSK Hranice
90 31.19
13 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 30.59
14 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 30.45
15 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 28.65
16 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
87 27.30
MB Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 26.10
MB David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 23.07
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek BaranRadek Baran
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
88 60.19 11.00
2 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 43.05 9.00
3 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 42.40 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 40.23 7.00
5 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 39.91 6.00
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 39.72 5.00
7 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
87 33.82 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 31.43 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 60.26 11.00
2 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 56.13 9.00
3 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 54.56 8.00
4 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 53.18 7.00
5 Jiří ŠigutJiří Šigut
SK HraniceSK Hranice
69 52.07 6.00
6 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 49.92 5.00
7 Peter SamuelisPeter Samuelis
SK HraniceSK Hranice
90 49.74 4.00
8 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 49.69 3.00
9 Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 48.80 2.00
10 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 43.74 1.00
11 Martin ChvátalMartin Chvátal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 43.44
12 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 41.49
13 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 40.75
14 Jakub VedraJakub Vedra
SK HraniceSK Hranice
95 37.65
15 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 36.33
16 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 32.41
MB Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
93 43.70
MB David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 32.63
MB Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 29.06
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 270.00
2 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 170.00
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 117.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 115.50
5 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 115.00
6 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 068.00
7 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 035.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 030.50
9 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 025.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků