Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů, skupina D1

Hranice (27. 5. 2012)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.77 +0.1 m/s XXX0 11.00
2 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 6.44 +1.7 m/s XXX0 9.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.40 +1.0 m/s XXX0 8.00
4 Michal PorubaMichal Poruba
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.39 +1.6 m/s XXX0 7.00
5 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.21 +0.0 m/s XXX0 6.00
6 Jindřich VečeraJindřich Večera
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.17 +0.6 m/s XXX0 5.00
7 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 6.05 +0.5 m/s XXX0 4.00
8 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 6.03 +0.4 m/s XXX0 3.00
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.99 +0.0 m/s XXX0 2.00
10 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.94 +2.5 m/s XXX0 1.00
11 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 5.89 +2.0 m/s XXX0
12 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 5.86 +1.4 m/s XXX0
13 Michal SabelaMichal Sabela
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 5.78 +0.4 m/s XXX0
14 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.73 +0.2 m/s XXX0
15 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.25 +1.6 m/s XXX0
16 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.22 +2.1 m/s XXX0
17 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.13 +0.7 m/s XXX0
18 Josef GašoJosef Gašo
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 5.11 +1.2 m/s XXX0
19 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.05 +2.1 m/s XXX0
20 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 4.98 +1.3 m/s XXX0
21 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.92 +1.8 m/s XXX0
22 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.80 +1.2 m/s XXX0
23 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.25 +0.6 m/s XXX0
MB Tomáš GröplTomáš Gröpl
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 5.96 +1.8 m/s
MB Wojciech PysznyWojciech Pyszny
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 4.78 +1.8 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 4.33
František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 0
Celkem 27 závodníků