výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2

Uherské Hradiště (26. 5. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.12 11.00
2 Peter DostálPeter Dostál 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.30 9.00
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 11.43 8.00
4 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.55 7.00
5 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 11.73 6.00
6 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.14 4.00
MB Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 11.00
Celkem 7 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.17 3.00
2 Jakub DušekJakub Dušek 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.35 2.00
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.36 1.00
4 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.41
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov DQ
Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh C (so, 26.5.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.94 5.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 12.81
Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNF
David ZichaDavid Zicha 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Adam DostálAdam Dostál 90 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.41 7.00
2 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.43 3.00
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 13.85
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.88
Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Michaela KrbečkováMichaela Krbečková 95 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.72 5.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.29 4.00
3 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 13.47 2.00
4 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.69 1.00
5 Jana OlšováJana Olšová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.10
6 Lucie VálkováLucie Válková 95 AC ProstějovAC Prostějov 14.87
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.03 11.00
2 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 23.78 9.00
3 Peter DostálPeter Dostál 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 23.82 8.00
4 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 24.08 7.00
5 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.77 4.00
MB Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 21.98
Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.16 6.00
2 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.48 5.00
3 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 25.13 3.00
4 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.17 2.00
5 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.46 1.00
6 Adam DostálAdam Dostál 90 SK PřerovSK Přerov 25.71
Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 26.5.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 25.64 7.00
2 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK PřerovSK Přerov 27.46 4.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 27.52 3.00
4 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 27.92 1.00
5 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 28.44
Jana OlšováJana Olšová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 26.70 5.00
2 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 27.74 2.00
3 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 28.64
4 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 29.16
5 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 29.92
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 31.18
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.49 11.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.20 9.00
3 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.60 8.00
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.01 7.00
5 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 58.23 4.00
MB Lukáš PrivalinecLukáš Privalinec 93 Stavbár NitraStavbár Nitra 51.17
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KachlíkMarek Kachlík 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 55.87 6.00
2 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.08 5.00
3 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 60.03 3.00
4 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 63.28 2.00
5 Jakub MaťaJakub Maťa 97 SK PřerovSK Přerov 67.55 1.00
Adam DostálAdam Dostál 90 SK PřerovSK Přerov DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.40 7.00
2 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.89 5.00
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 63.87 4.00
4 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 65.47 3.00
5 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 68.05 2.00
6 Radka KalováRadka Kalová 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 68.34 1.00
7 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 69.75
8 Světlana MotinSvětlana Motin 71 TJ ZnojmoTJ Znojmo 73.52
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BurianJan Burian 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:01.69 11.00
2 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:05.19 9.00
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:05.94 8.00
4 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:06.95 7.00
5 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:08.76 6.00
6 Marek KachlíkMarek Kachlík 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:13.94 5.00
7 Ondřej ZamecOndřej Zamec 92 SK PřerovSK Přerov 2:15.47 4.00
8 Jakub MaťaJakub Maťa 97 SK PřerovSK Přerov 2:39.95 3.00
MB Roman WeiterRoman Weiter 75 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:30.86
Jan HavelkaJan Havelka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:36.04 7.00
2 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:37.35 5.00
3 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:41.50 4.00
4 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:59.34 3.00
5 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:11.60 2.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:14.50 11.00
2 Jan BurianJan Burian 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:16.32 9.00
3 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:21.36 8.00
4 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:34.29 7.00
5 František KopečnýFrantišek Kopečný 91 SK PřerovSK Přerov 4:36.02 6.00
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:36.71 5.00
7 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:38.40 4.00
8 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:50.52 3.00
9 Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:52.22 2.00
10 Shmuel MotinShmuel Motin 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:54.14 1.00
11 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:58.48
12 Milan AdamecMilan Adamec 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:03.06
13 František SlatinaFrantišek Slatina 66 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:08.11
14 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 5:09.47
15 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:18.27
16 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:18.60
Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNS
Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:18.21 7.00
2 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:21.86 5.00
3 Táňa FidlerováTáňa Fidlerová 91 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:37.33 4.00
4 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 6:16.49 3.00
5 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 6:30.66 2.00
6 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 6:56.16 1.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09:18.29 11.00
2 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 09:22.46 9.00
3 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09:40.33 8.00
4 Aleš DedekAleš Dedek 75 SK PřerovSK Přerov 09:46.17 7.00
5 František KopečnýFrantišek Kopečný 91 SK PřerovSK Přerov 09:50.31 6.00
6 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:51.38 5.00
7 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ ZnojmoTJ Znojmo 09:53.09 4.00
8 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:53.10 3.00
9 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:55.41 2.00
10 Milan AdamecMilan Adamec 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10:27.37 1.00
11 František SlatinaFrantišek Slatina 66 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10:52.96
12 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10:57.22
13 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:09.84
14 Lukáš HavránekLukáš Havránek 84 TJ ZnojmoTJ Znojmo 11:14.31
15 Lukáš WeisLukáš Weis 80 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11:27.07
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Martin Kleibl Martin Kleibl 73 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Ivo NezvalIvo Nezval 75 SK PřerovSK Přerov DNF
Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 19 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Táňa FidlerováTáňa Fidlerová 91 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11:55.82 7.00
2 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:08.95 5.00
3 Anna KlinkovskáAnna Klinkovská 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13:26.02 4.00
4 Světlana MotinSvětlana Motin 71 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13:52.91 3.00
5 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 SK PřerovSK Přerov 14:25.14 2.00
MB Pavla ZahálkováPavla Zahálková 88 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10:44.32
Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.25 7.00
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 17.27 5.00
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 17.61 4.00
4 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 19.26 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DuškováTereza Dušková 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.26 3.00
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 19.30 1.00
3 Lucie VálkováLucie Válková 95 AC ProstějovAC Prostějov 20.38
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16.22 11.00
2 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.09 9.00
3 Václav PlundrákVáclav Plundrák 94 AC ČejkoviceAC Čejkovice 18.18 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 18.26 7.00
2 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.77 6.00
3 Jakub DušekJakub Dušek 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.51 5.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 60.19 11.00
2 Václav PlundrákVáclav Plundrák 94 AC ČejkoviceAC Čejkovice 63.47 9.00
3 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 64.78 8.00
4 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 67.55 6.00
5 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 70.49 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 65.16 7.00
2 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 74.25 4.00
3 Milan AdamecMilan Adamec 93 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 76.99 3.00
4 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 84.34 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh A (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 74.28 7.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 80.62 4.00
3 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 89.48 1.00
4 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 92.19
Celkem 4 závodníků
Běh B (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 75.88 5.00
2 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 80.94 3.00
3 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 87.82 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Koňařík-Šmotek-Mikuláček Petr-Dostál Z A Koňařík-Šmotek-Mikuláček Petr-Dostál Z SK PřerovSK Přerov 48.36 11.00
2 A Lapšanský-Pletz-Dostál-Pavelka A Lapšanský-Pletz-Dostál-Pavelka Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 48.46 9.00
3 Odvářka-Albrecht-Laštůvka-Pospíšil Odvářka-Albrecht-Laštůvka-Pospíšil AC ProstějovAC Prostějov 49.38 8.00
4 B Doležal-Stloukal-Sebera-Ondriska B Doležal-Stloukal-Sebera-Ondriska Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 49.48 7.00
5 Balazs-Jakeš-Náplava-Bárta Balazs-Jakeš-Náplava-Bárta AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.66 6.00
6 A Šimek-JImramovský-Havíř-Schmöger A Šimek-JImramovský-Havíř-Schmöger AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.86 5.00
7 B Fiala-Sláma-Strnka-Marčík B Fiala-Sláma-Strnka-Marčík AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.28 4.00
8 B Mališka-Mikuláček Pavel-Pátek-Maťa B Mališka-Mikuláček Pavel-Pátek-Maťa SK PřerovSK Přerov 52.23 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Muchová V-Sedláčková-Šutová-Muchová Z A Muchová V-Sedláčková-Šutová-Muchová Z AK KroměřížAK Kroměříž 53.75 7.00
2 A Gurková-Jagošová-Olšová-Kaňová A Gurková-Jagošová-Olšová-Kaňová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 53.83 5.00
3 B Hubáčková-Šenková-Suráková-Pavlíčková B Hubáčková-Šenková-Suráková-Pavlíčková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 54.62 4.00
4 Loupalová-Májová-Mandátová-Pavelková Loupalová-Májová-Mandátová-Pavelková SK PřerovSK Přerov 55.89 3.00
5 B Houšťavová-Jelínková-Petříková-Vrágová B Houšťavová-Jelínková-Petříková-Vrágová AK KroměřížAK Kroměříž 64.40 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik PavkaDominik Pavka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 1.80 11.00
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.68 9.00
3 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 1.63 8.00
4 Michal JakešMichal Jakeš
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 1.63 7.00
5 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 1.58 6.00
6 Patrik BártaPatrik Bárta
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 1.58 5.00
7 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.53 4.00
Petr ŠtolfaPetr Štolfa
SK PřerovSK Přerov
92 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.55 7.00
2 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 1.55 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.52 4.00
4 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.49 3.00
5 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 1.46 2.00
6 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 1.46 1.00
7 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 1.43
8 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 1.35
9 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.35
10 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.25
Tereza VlčkováTereza Vlčková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 0
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 3.60 11.00
2 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3.40 9.00
3 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 2.82 8.00
Jiří JanekJiří Janek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 0
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.37 7.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.80 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
85 5.95 +2.6 m/s 5,90 +0.7 m/s 11.00
2 Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
80 5.88 +0.6 m/s 9.00
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 5.72 +2.9 m/s 4,20 +1.1 m/s 8.00
4 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 5.62 +0.3 m/s 7.00
5 Ivan PletsIvan Plets
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.55 +4.4 m/s 5,35 +0.3 m/s 6.00
6 Martin LapšanskýMartin Lapšanský
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 5.40 +3.5 m/s 5,16 +1.1 m/s 5.00
7 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.37 +2.0 m/s 4.00
8 Vladimir BalazsVladimir Balazs
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 5.31 +3.5 m/s 5,00 +1.0 m/s 3.00
9 Jakub DušekJakub Dušek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 5.20 +3.6 m/s 2.00
10 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 5.15 +3.5 m/s 1.00
11 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 5.14 +4.1 m/s 4,85 +1.7 m/s
12 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.04 +3.2 m/s 4,95 +1.4 m/s
13 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.01 +3.8 m/s 4,98 +0.8 m/s
14 Michal JakešMichal Jakeš
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 4.90 +0.4 m/s
15 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 4.74 +3.1 m/s
16 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK PřerovSK Přerov
97
MB Petr JimramovskýPetr Jimramovský
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
92 5.32 +2.0 m/s
Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 4.79 7.00
2 Tereza DuškováTereza Dušková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
93 4.47 5.00
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 4.43 4.00
4 Sendy MotinováSendy Motinová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 4.39 3.00
5 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 4.27 2.00
6 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková
AC ProstějovAC Prostějov
95 4.23 1.00
7 Eva SlovákováEva Slováková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 4.05 3.86 +1.6 m/s
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.86 3.83 +0.2 m/s
9 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.80
MB Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.23
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
80 12.96 +2.3 m/s 12,60 +1.7 m/s 11.00
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 12.88 +2.7 m/s 12,64 +1.7 m/s 9.00
3 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 12.15 +4.3 m/s 8.00
4 Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
74 11.29 +3.6 m/s 7.00
5 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 11.25 +2.5 m/s 6.00
Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 0
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 10.20 +3.0 m/s 9,80 +1.0 m/s 7.00
2 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 10.13 +3.2 m/s 5.00
3 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 09.89 +2.3 m/s 4.00
4 Tereza DuškováTereza Dušková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
93 09.26 +1.2 m/s 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 09.38 7.00
2 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 08.86 5.00
3 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 08.39 4.00
4 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 08.28 3.00
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 07.09 2.00
6 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 06.85 1.00
Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 DNS
Alena MüllerováAlena Müllerová
SK PřerovSK Přerov
90 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 13.96 11.00
2 Tibor MrázTibor Mráz
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 13.25 9.00
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 12.62 8.00
4 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 12.30 7.00
5 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 12.25 6.00
6 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 12.20 5.00
7 Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 12.10 4.00
8 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11.71 3.00
9 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 11.21 2.00
10 Jaroslav MondekJaroslav Mondek
TJ ZnojmoTJ Znojmo
64 11.13 1.00
11 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
61 10.92
12 Viktor ČepákViktor Čepák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
90 10.50
13 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 10.50
14 Pavel HřibaPavel Hřiba
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 10.48
15 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 10.45
16 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 10.42
17 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10.39
18 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 10.30
19 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 10.25
20 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 09.98
21 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 09.29
22 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 08.47
23 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 07.48
Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
57 DNP
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
51 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 32.98 7.00
2 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 26.85 5.00
3 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 22.43 4.00
4 Kamila KlepalováKamila Klepalová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 20.58 3.00
5 Anna KlinkovskáAnna Klinkovská
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 19.15 2.00
6 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 17.25 1.00
7 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 14.80
Alena MüllerováAlena Müllerová
SK PřerovSK Přerov
90 DNP
Jana BednaříkováJana Bednaříková
SK PřerovSK Přerov
88 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tibor MrázTibor Mráz
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 47.24 11.00
2 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 41.63 9.00
3 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 39.03 8.00
4 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 38.50 7.00
5 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 38.05 6.00
6 Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 36.93 5.00
7 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 36.85 4.00
8 Karel HošekKarel Hošek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 36.53 3.00
9 Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
57 34.40 2.00
10 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ ZnojmoTJ Znojmo
49 34.22 1.00
11 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 33.63
12 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 33.51
13 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 32.29
14 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 32.09
15 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 30.14
16 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 30.01
17 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 29.84
18 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 29.61
19 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 29.49
20 Viktor ČepákViktor Čepák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
90 29.37
21 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 29.04
22 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
95 27.67
23 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 26.41
24 Jaroslav MondekJaroslav Mondek
TJ ZnojmoTJ Znojmo
64 25.81
25 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
61 22.69
26 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 21.85
Michal JakešMichal Jakeš
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 DNP
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 DNP
Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 DNP
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
51 DNP
Celkem 30 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 47.93 11.00
2 Pavel HřibaPavel Hřiba
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 46.40 9.00
3 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 43.72 8.00
4 Ondřej HorákOndřej Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
88 43.42 7.00
5 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 41.27 6.00
6 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 37.18 5.00
7 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 35.30 4.00
8 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ ZnojmoTJ Znojmo
49 34.67 3.00
9 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 32.39 2.00
10 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 31.78 1.00
11 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 27.45
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 DNP
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
51 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 41.77 7.00
2 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 34.27 5.00
3 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
AC ProstějovAC Prostějov
89 28.84 4.00
4 Lucie VálkováLucie Válková
AC ProstějovAC Prostějov
95 28.24 4.00
5 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 26.86 3.00
6 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 26.79 2.00
7 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 26.76 1.00
8 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 19.85
9 Adéla ŽůrkováAdéla Žůrková
AK KroměřížAK Kroměříž
96 16.70
Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Jana BednaříkováJana Bednaříková
SK PřerovSK Přerov
88 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 67.35 11.00
2 Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
81 55.77 9.00
3 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 53.98 8.00
4 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 50.83 7.00
5 Jiří JanekJiří Janek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 45.40 6.00
6 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 44.53 5.00
7 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 44.16 4.00
8 Viktor ČepákViktor Čepák
TJ ZnojmoTJ Znojmo
90 44.15 3.00
9 Dominik PavkaDominik Pavka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 41.07 2.00
10 Petr VrtělPetr Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
89 40.77 1.00
11 Pavel HřibaPavel Hřiba
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 38.20
12 Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 36.95
13 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 35.40
14 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 35.05
15 Jaroslav MondekJaroslav Mondek
TJ ZnojmoTJ Znojmo
64 34.74
16 Vladimír EgnerVladimír Egner
TJ ZnojmoTJ Znojmo
63 34.48
MB Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 35.96
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 229.00
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 178.00
3 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 111.00
4 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 108.00
5 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 083.00
6 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 082.00
7 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 040.00
8 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 030.00
9 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 025.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 110 m př., 200 m, 100 m, 400 m, 400 m př.
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 128.00
2 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 066.00
3 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 061.00
4 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 048.00
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 037.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 4x100 m, 100 m př., 400 m př.
Celkem 5 závodníků