výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Děčín (24. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.61
2 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 07.85
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.21
4 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.27
5 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.50
6 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 08.66
7 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.97
8 Lubomír KotlárLubomír Kotlár 98 AK MostAK Most 09.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KirvejMartin Kirvej 98 AK MostAK Most 07.76
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.95
3 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.74
4 Jakub NovýJakub Nový 98 AK MostAK Most 08.91
5 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.17
MB Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.55
Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 24.5.2012) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 08.33
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.51
3 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.94
4 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.52
5 Tomáš KalousTomáš Kalous 99 ASK DěčínASK Děčín 09.57
6 David KudaDavid Kuda 98 AK MostAK Most 09.59
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 24.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.59
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK MostAK Most 08.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 08.07
4 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.23
5 Jan KočíJan Kočí 97 AK MostAK Most 08.43
6 Daniel RussoDaniel Russo 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.66
7 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.04
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56 11.00
2 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.57 9.00
3 Martin KirvejMartin Kirvej 98 AK MostAK Most 07.77 8.00
4 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 07.87 7.00
5 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.06 6.00
6 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK MostAK Most 08.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 08.11 4.00
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.18 3.00
3 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 08.21 2.00
4 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.24 1.00
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.33
6 Jan KočíJan Kočí 97 AK MostAK Most 08.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.98
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.63
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.05
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.54
5 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 10.62
Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.37
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.78
3 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 09.03
4 Lenka HabadováLenka Habadová 97 AK MostAK Most 09.16
5 Jana AndrusováJana Andrusová 97 AK MostAK Most 09.37
Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 24.5.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.54
2 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 08.89
3 Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.04
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.16
5 Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK BílinaAK Bílina 09.52
6 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimkováJana Šimková 97 AK MostAK Most 08.53
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.57
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 AK MostAK Most 08.96
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.15
5 Tereza IzerováTereza Izerová 97 AK BílinaAK Bílina 09.18
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.64
2 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.68
3 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.79
4 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.80
5 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.91
6 Veronika SrpováVeronika Srpová 97 AK MostAK Most 09.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 24.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.41 11.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.49 9.00
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.54 8.00
4 Jana ŠimkováJana Šimková 97 AK MostAK Most 08.69 7.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.71 6.00
6 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 24.5.2012) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.57 4.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.61 3.00
3 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.65 2.00
4 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.72 1.00
5 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.86
6 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 08.92
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK MostAK Most 39.67 9.00
2 Roman TremelRoman Tremel 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 40.32 8.00
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 42.97 4.00
4 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 43.78 3.00
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.57
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KirvejMartin Kirvej 98 AK MostAK Most 41.69 7.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 42.50 5.00
3 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.52 1.00
Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK MostAK Most DNP
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 45.20
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 46.36
3 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 46.37
4 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek 98 AK MostAK Most 47.08
5 Lubomír KotlárLubomír Kotlár 98 AK MostAK Most 56.91
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 39.39 11.00
2 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 41.76 6.00
3 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 46.24
4 David KudaDavid Kuda 98 AK MostAK Most 53.94
MB Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 49.76
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 44.19 2.00
2 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 46.56
3 Famil AmirovFamil Amirov 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 46.95
4 Pavel HejdukPavel Hejduk 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 51.59
5 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.31
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 45.79 11.00
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 46.22 8.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 46.91 7.00
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 48.22 5.00
5 Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.09 4.00
Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 46.15 9.00
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 51.12 3.00
3 Tereza GrundováTereza Grundová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.44 2.00
4 Lenka HabadováLenka Habadová 97 AK MostAK Most 52.69 1.00
5 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 54.48
Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.29 6.00
2 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 52.73
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 56.92
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 61.18
Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 4:46.97 11.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:22.39 9.00
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:32.84 8.00
4 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:07.97 7.00
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 6:10.52 6.00
6 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek 98 AK MostAK Most 6:11.29 5.00
7 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7:17.62 4.00
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 AK MostAK Most DNP
Jan KočíJan Kočí 97 AK MostAK Most DNP
Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most DNP
Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 5:15.36 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:50.18 9.00
3 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:55.88 8.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 5:57.57 7.00
5 Veronika SrpováVeronika Srpová 97 AK MostAK Most 6:11.85 6.00
6 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:16.41 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK MostAK Most 15.84 11.00
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 16.09 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.16 8.00
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.93 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 17.50 6.00
2 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.85 5.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.14 4.00
4 Viktor LicekViktor Licek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.79 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.83 11.00
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.98 9.00
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.57 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 19.16 7.00
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.75 5.00
2 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.77 4.00
3 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK MostAK Most 21.01 1.00
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.41
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.44 6.00
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 20.04 3.00
3 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.09 2.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 21.38
5 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 21.53
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 5.55 11.00
2 David AulickýDavid Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 5.30 9.00
3 Gustav SeifertGustav Seifert
AK MostAK Most
97 5.22 8.00
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK MostAK Most
99 5.04 7.00
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.95 6.00
6 Roman TremelRoman Tremel
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.92 5.00
7 Pavel PrchalPavel Prchal
AK MostAK Most
98 4.90 4.00
8 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.88 3.00
9 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.77 2.00
10 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.71 1.00
11 Jiří JahodářJiří Jahodář
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.67
12 Lukáš BartoňLukáš Bartoň
AK MostAK Most
98 4.46
13 Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 4.45
14 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 4.36
15 Kryštof VilkKryštof Vilk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.25
16 Petr ŠímaPetr Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
88 4.22
17 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.20
18 Jakub NovýJakub Nový
AK MostAK Most
98 4.20
19 Jan KočíJan Kočí
AK MostAK Most
97 4.16
20 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 3.73
21 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 3.64
22 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3.19
MB Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.57
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK MostAK Most
00 DNP
Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk
AK MostAK Most
97 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.10 11.00
2 Jana ŠimkováJana Šimková
AK MostAK Most
97 4.74 9.00
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 4.71 8.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 4.69 7.00
5 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
AK MostAK Most
98 4.65 6.00
6 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.58 5.00
7 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.50 4.00
8 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.47 3.00
9 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.32 2.00
10 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.31 1.00
11 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 4.31
12 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 4.24
13 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 4.22
14 Lucie VáňováLucie Váňová
AK MostAK Most
97 4.21
15 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.20
16 Adéla CivínováAdéla Civínová
AK MostAK Most
98 4.18
17 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.10
18 Michaela KalováMichaela Kalová
ASK DěčínASK Děčín
97 4.07
19 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.94
20 Jana AndrusováJana Andrusová
AK MostAK Most
97 3.75
21 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 3.72
22 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 3.46
23 Lenka HabadováLenka Habadová
AK MostAK Most
97 3.28
24 Debora DomeckáDebora Domecká
ASK DěčínASK Děčín
00 3.22
Nela RybáčkováNela Rybáčková
AK MostAK Most
98 DNF
Helena HořejšíHelena Hořejší
AK MostAK Most
98 DNP
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 DNP
Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNP
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.47 11.00
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 08.88 9.00
3 Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 08.67 8.00
4 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.30 7.00
5 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.13 6.00
6 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.97 5.00
7 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.91 4.00
8 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.50 3.00
9 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 07.26 2.00
10 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.22 1.00
11 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 07.06
12 Jana AndrusováJana Andrusová
AK MostAK Most
97 06.80
13 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 06.64
14 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 06.60
15 Lucie VáňováLucie Váňová
AK MostAK Most
97 06.46
Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 14.58 11.00
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK MostAK Most
97 11.47 9.00
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 11.28 8.00
4 Martin KirvejMartin Kirvej
AK MostAK Most
98 10.86 7.00
5 Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 10.71 6.00
6 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 09.58 5.00
7 Famil AmirovFamil Amirov
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.78 4.00
8 Jakub NovýJakub Nový
AK MostAK Most
98 08.32 3.00
9 Petr ŠímaPetr Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
88 07.89 2.00
10 Jiří JahodářJiří Jahodář
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 07.83 1.00
11 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 07.45
12 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 07.41
13 Martin ŠvarcMartin Švarc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.24
14 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 07.22
15 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.16
16 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 06.94
17 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek
AK MostAK Most
98 06.84
18 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 06.32
19 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 04.47
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 21.19 11.00
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 20.79 9.00
3 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 20.04 8.00
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 19.45 7.00
5 Lenka KuncováLenka Kuncová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 16.75 6.00
6 Tereza GrundováTereza Grundová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 15.20 5.00
7 Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 14.74 4.00
8 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 14.44 3.00
9 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 12.15 2.00
10 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 11.92 1.00
Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 DNF
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin JirkalMartin Jirkal
AK MostAK Most
97 40.31 11.00
2 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 30.15 9.00
3 Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 21.09 8.00
4 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 18.64 7.00
5 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 14.37 6.00
6 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 14.25 5.00
7 Jakub KrausJakub Kraus
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 08.91 4.00
8 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 06.40 3.00
Michal ČernýMichal Černý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 DNP
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 198.00
2 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 072.00
3 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 069.00
4 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 035.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 006.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, 300 m, 300 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 106.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 087.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 073.00
4 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 046.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 028.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 023.00
7 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 019.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 3kg, koule 3kg, dálka, 300 m, 300 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m
Celkem 7 závodníků