Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Děčín (24. 5. 2012)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK MostAK Most 15.84 11.00
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 16.09 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.16 8.00
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.93 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 17.50 6.00
2 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.85 5.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.14 4.00
4 Viktor LicekViktor Licek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.79 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.83 11.00
2 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.98 9.00
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.57 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 19.16 7.00
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 24.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.75 5.00
2 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.77 4.00
3 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK MostAK Most 21.01 1.00
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.41
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 24.5.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.44 6.00
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 20.04 3.00
3 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.09 2.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 21.38
5 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 21.53
Celkem 5 závodníků