Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek

Kolín (25. 5. 2012)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.33 261
2 Karel NěmecKarel Němec
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 4.25 247
3 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.11 224
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.10 222
5 Vít ŠkorničkaVít Škornička
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 4.09 220
6 Daniel SuchomelDaniel Suchomel
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 4.07 217
7 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.01 207
8 Filip LukešFilip Lukeš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.00 206
9 David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.97 201
Filip PolákFilip Polák
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.97 201
Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.97 201
12 Tomáš FrancTomáš Franc
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.91 191
13 Jan ŠkaldaJan Škalda
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.85 182
14 David SobotkaDavid Sobotka
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.83 179
15 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.81 176
Filip MorawskiFilip Morawski
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.81 176
17 Vojtěch DytrychVojtěch Dytrych
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.66 153
18 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.65 152
19 Martin JarůněkMartin Jarůněk
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.64 150
20 Vojtěch HöffnerVojtěch Höffner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.63 149
21 Matěj DlouhýMatěj Dlouhý
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.62 147
22 Filip DolejšíFilip Dolejší
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.58 142
David KorbelářDavid Korbelář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.58 142
24 Jakub DušekJakub Dušek
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 3.47 126
25 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.45 123
26 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.40 116
27 Vojtěch Charvát Vojtěch Charvát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.38 114
Michal TomanMichal Toman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.38 114
29 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.37 112
30 Ondřej ŠlechtaOndřej Šlechta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.36 111
31 Martin PlatzerMartin Platzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.30 103
32 Marek ŠturmaMarek Šturma
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.23 94
33 Matěj ČížekMatěj Čížek
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
99 3.20 90
David FojtíkDavid Fojtík
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.20 90
35 Lukáš HouskaLukáš Houska
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
99 3.19 89
36 Jan AntošJan Antoš
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 3.18 88
Jakub KřivohlávekJakub Křivohlávek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.18 88
38 Daniel VelátDaniel Velát
AC ČáslavAC Čáslav
00 3.12 80
39 Dominik DražanDominik Dražan
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 3.05 72
40 Tomáš BrožekTomáš Brožek
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 3.01 67
41 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2.91 56
42 Filip TěšitelFilip Těšitel
AC ČáslavAC Čáslav
00 2.84 48
43 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2.81 45
44 Martin ČechMartin Čech
AC ČáslavAC Čáslav
01 2.80 44
45 Šimon ŠpačekŠimon Špaček
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
01 2.78 42
46 Jakub PilařJakub Pilař
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 2.77 41
47 Jakub PodanýJakub Podaný
AC ČáslavAC Čáslav
01 2.56 21
48 Tomáš MikšTomáš Mikš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.48 15
49 Kryštof HartmanKryštof Hartman
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.44 12
50 Tomáš PajerTomáš Pajer
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 2.19 0
MS Tomáš PokornýTomáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.17 234
MS Václav KopáčekVáclav Kopáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.95 198
Jan ŘíhaJan Říha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Jan Novotný Jan Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Adam BrabecAdam Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
01 DNP
Filip ŠindelkaFilip Šindelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 57 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie DlouháSofie Dlouhá
AC ČáslavAC Čáslav
99 4.03 315
2 Tereza HoladováTereza Holadová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.94 294
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.86 276
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.86 276
5 Klára ČernáKlára Černá
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.80 263
6 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.70 242
7 Nikola DýckováNikola Dýcková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3.69 239
8 Kristýna KroulíkováKristýna Kroulíková
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.67 235
9 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová
AC ČáslavAC Čáslav
00 3.65 231
10 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.62 225
11 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.53 206
12 Barbora PecinováBarbora Pecinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.48 196
13 Linda PilařováLinda Pilařová
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.46 192
14 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.45 190
15 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.42 184
16 Adéla SmržováAdéla Smržová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3.39 178
17 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.36 172
Simona KopištováSimona Kopištová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.36 172
Tereza PozdníkováTereza Pozdníková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.36 172
20 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.30 161
21 Veronika VěříšováVeronika Věříšová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.28 157
22 Lucie MíškováLucie Míšková
AC ČáslavAC Čáslav
00 3.26 153
23 Anežka JurečkováAnežka Jurečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.25 151
24 Eliška FojtováEliška Fojtová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.23 148
25 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.18 139
26 Zuzana BlažkováZuzana Blažková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.17 137
27 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.15 133
28 Iveta SpurnáIveta Spurná
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 3.14 131
29 Michaela VebrováMichaela Vebrová
AC ČáslavAC Čáslav
99 3.13 130
30 Natálie BártováNatálie Bártová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.05 116
31 Nikol HenzlováNikol Henzlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 3.02 110
32 Anna VánišováAnna Vánišová
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.00 107
33 Marcela KalouskováMarcela Kalousková
AC ČáslavAC Čáslav
99 2.97 102
34 Adéla FundováAdéla Fundová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2.96 100
35 Tereza NovákováTereza Nováková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.93 95
36 Natálie KarlováNatálie Karlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 2.92 94
37 Pavla NiederlováPavla Niederlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.91 92
38 Sandra HladíkováSandra Hladíková
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
99 2.90 91
39 Tereza MartínkováTereza Martínková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 2.86 84
40 Petra ČerníkováPetra Černíková
SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B"
00 2.84 81
Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.84 81
42 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.70 60
43 Eliška ČernáEliška Černá
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 2.68 57
44 Barbora SrbováBarbora Srbová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.64 52
45 Naděžda KrškováNaděžda Kršková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
99 2.62 49
46 Lenka KřemenákováLenka Křemenáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.52 36
MS Aneta DolejšíAneta Dolejší
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.00 308
MS Tereza NovákováTereza Nováková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
98 3.88 281
MS Kateřina DoudováKateřina Doudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.76 254
MS Tereza KnížkováTereza Knížková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
98 3.60 220
MS Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3.46 192
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Kamila KubáčováKamila Kubáčová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNP
Sabina ŠípošováSabina Šípošová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNP
Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Anneli FilipcováAnneli Filipcová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 NM
Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 NM
Běla KubištováBěla Kubištová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 NM
MS Kristýna ZelenáKristýna Zelená
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
98 NM
Anežka KasalováAnežka Kasalová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 NM
Celkem 61 závodníků