Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků, mladších žákyň a přípravek

Kolín (25. 5. 2012)

60 m - Ml. žáci

(pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69 376
2 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78 354
3 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01 302
4 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 99 AC ČáslavAC Čáslav 09.13 276
5 Karel NěmecKarel Němec 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.18 266
6 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.23 255
7 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.28 245
Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.28 245
9 David SobotkaDavid Sobotka 99 AC ČáslavAC Čáslav 09.30 241
10 Ondřej ŠpačekOndřej Špaček 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.37 227
11 Ladislav LevčíkLadislav Levčík 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38 226
Adam HruškaAdam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38 226
13 Jan ŠkaldaJan Škalda 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.39 224
14 Dominik ŠnajdrDominik Šnajdr 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45 212
15 Vít ŠkorničkaVít Škornička 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.58 188
16 Filip MorawskiFilip Morawski 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.60 185
17 Vojtěch HöffnerVojtěch Höffner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.63 180
18 Matěj DlouhýMatěj Dlouhý 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.64 178
19 Daniel SuchomelDaniel Suchomel 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.68 171
20 Vojtěch Charvát Vojtěch Charvát 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.69 169
21 Marek ŠturmaMarek Šturma 99 AC ČáslavAC Čáslav 09.76 158
22 David KorbelářDavid Korbelář 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.81 149
23 Daniel VelátDaniel Velát 00 AC ČáslavAC Čáslav 09.83 146
24 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.84 145
25 Filip DolejšíFilip Dolejší 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.96 126
26 Tomáš BrožekTomáš Brožek 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 09.98 123
27 Jakub KřivohlávekJakub Křivohlávek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.01 119
Tomáš FrancTomáš Franc 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.01 119
29 Martin PlatzerMartin Platzer 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.05 113
30 Vojtěch DytrychVojtěch Dytrych 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.10 106
31 Martin JarůněkMartin Jarůněk 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.13 102
Ondřej ŠlechtaOndřej Šlechta 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.13 102
33 Jakub VeselýJakub Veselý 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.19 94
Michal TomanMichal Toman 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.19 94
35 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.20 93
36 David FojtíkDavid Fojtík 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.29 81
37 Lukáš HouskaLukáš Houska 99 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.32 78
38 Tomáš PajerTomáš Pajer 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.40 68
39 Jakub DušekJakub Dušek 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.56 51
40 Tomáš MikšTomáš Mikš 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.58 49
41 Šimon ŠpačekŠimon Špaček 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.65 43
42 Dominik DražanDominik Dražan 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.68 40
43 Filip TěšitelFilip Těšitel 00 AC ČáslavAC Čáslav 10.81 29
44 Matěj ČížekMatěj Čížek 99 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.85 26
45 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.88 24
46 Jakub PilařJakub Pilař 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.92 21
47 Jan AntošJan Antoš 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.94 20
48 Filip ŠindelkaFilip Šindelka 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.99 17
49 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 11.05 13
50 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.29 3
51 Martin ČechMartin Čech 01 AC ČáslavAC Čáslav 11.34 2
MS Tomáš PokornýTomáš Pokorný 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02 300
MS Václav KopáčekVáclav Kopáček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62 181
Jan ŘíhaJan Říha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Jan Novotný Jan Novotný 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 57 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.80 618
2 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85 605
3 Sofie DlouháSofie Dlouhá 99 AC ČáslavAC Čáslav 09.08 546
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.11 538
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.24 506
6 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.26 501
Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.26 501
8 Michaela DuškováMichaela Dušková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.35 480
9 Anežka KasalováAnežka Kasalová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.63 415
10 Nikola DýckováNikola Dýcková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.65 411
11 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.67 406
12 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.75 389
13 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.77 384
14 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.90 357
15 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.00 336
Klára ČernáKlára Černá 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.00 336
17 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.01 334
18 Veronika VěříšováVeronika Věříšová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.02 332
19 Iveta SpurnáIveta Spurná 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.03 330
20 Nikol HenzlováNikol Henzlová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.06 324
21 Tereza PozdníkováTereza Pozdníková 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.08 320
Michaela VebrováMichaela Vebrová 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.08 320
23 Adéla FundováAdéla Fundová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.09 318
24 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.14 308
25 Natálie BártováNatálie Bártová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.15 306
26 Linda PilařováLinda Pilařová 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.19 299
27 Marcela KalouskováMarcela Kalousková 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.20 297
28 Lucie MíškováLucie Míšková 00 AC ČáslavAC Čáslav 10.22 293
29 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.27 283
30 Eliška ČernáEliška Černá 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.30 278
Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.30 278
32 Barbora SrbováBarbora Srbová 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.32 274
33 Kristýna KroulíkováKristýna Kroulíková 99 AC ČáslavAC Čáslav 10.33 272
34 Zuzana BlažkováZuzana Blažková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.35 268
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.35 268
36 Adéla SmržováAdéla Smržová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.39 261
37 Anneli FilipcováAnneli Filipcová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.55 233
38 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.56 231
39 Pavla NiederlováPavla Niederlová 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.59 226
40 Natálie KarlováNatálie Karlová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.61 223
41 Tereza NovákováTereza Nováková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.76 198
42 Naděžda KrškováNaděžda Kršková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.81 190
43 Simona KopištováSimona Kopištová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.82 188
Petra ČerníkováPetra Černíková 00 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 10.82 188
45 Běla KubištováBěla Kubištová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.83 187
46 Eliška FojtováEliška Fojtová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.85 184
47 Tereza MartínkováTereza Martínková 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 11.02 158
48 Sandra HladíkováSandra Hladíková 99 SKP Olympia Kutná Hora "B"SKP Olympia Kutná Hora "B" 11.63 81
49 Lenka KřemenákováLenka Křemenáková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.15 34
50 Anežka NovákováAnežka Nováková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.25 27
MS Kristýna ZelenáKristýna Zelená 98 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.97 574
MS Tereza NovákováTereza Nováková 98 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.50 444
MS Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.58 426
MS Aneta DolejšíAneta Dolejší 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.60 422
MS Tereza KnížkováTereza Knížková 98 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.69 402
MS Nikola PokornáNikola Pokorná 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.80 378
Sabina ŠípošováSabina Šípošová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Kamila KubáčováKamila Kubáčová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Karolína MatouškováKarolína Matoušková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 61 závodníků