Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu starší žactvo - okresní kolo

Třebíč (17. 5. 2012)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 17.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 5.55 492
2 Petr PolákPetr Polák
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
96 5.52 485
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
98 5.32 445
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ZŠ BudišovZŠ Budišov
98 5.25 431
5 Jakub KalinaJakub Kalina
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
96 5.20 421
Patrik ŠkodaPatrik Škoda
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
97 5.20 421
7 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
96 5.16 413
8 Emil PokornýEmil Pokorný
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
97 5.13 407
9 Filip HorkelFilip Horkel
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
97 4.95 373
Josef DvorskýJosef Dvorský
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
96 4.95 373
11 Petr KadrnožkaPetr Kadrnožka
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
96 4.94 371
12 Roman BartůněkRoman Bartůněk
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
96 4.91 365
13 Huy Hoang NguyenHuy Hoang Nguyen
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
96 4.88 360
14 Jakub ŠvomaJakub Švoma
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
97 4.85 354
Štěpán MarečekŠtěpán Mareček
ZŠ BudišovZŠ Budišov
96 4.85 354
Tomáš HolíkTomáš Holík
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
97 4.85 354
17 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
96 4.84 352
18 Jan ZbránekJan Zbránek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
98 4.82 348
19 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 4.80 345
Petr FuksPetr Fuks
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
97 4.80 345
21 Marek ZezulaMarek Zezula
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
97 4.65 317
22 Jan UličnýJan Uličný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
98 4.62 312
Adam ŠtefánekAdam Štefánek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
96 4.62 312
24 Marek ŠmídMarek Šmíd
ZŠ BudišovZŠ Budišov
96 4.55 299
25 Ondřej UličnýOndřej Uličný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
98 4.54 297
26 Karel MachačkaKarel Machačka
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
97 4.51 292
27 Martin NovákMartin Novák
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
96 4.48 287
28 Jan KašíkJan Kašík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 4.47 285
29 Karel KlobasKarel Klobas
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
97 4.46 283
30 Petr BrusPetr Brus
ZŠ DomamilZŠ Domamil
98 4.35 264
31 Petr ChalupaPetr Chalupa
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
96 4.25 247
32 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
97 4.22 242
33 Daniel KarmazinDaniel Karmazin
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
97 3.97 201
34 Petr RokoskýPetr Rokoský
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
98 3.92 193
35 Libor DvořákLibor Dvořák
ZŠ DomamilZŠ Domamil
96 3.82 177
36 Rostislav AipldauerRostislav Aipldauer
ZŠ DomamilZŠ Domamil
98 3.72 162
Jan PackaJan Packa
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
97 DNP
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 17.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
97 4.52 433
2 Veronika ŽákováVeronika Žáková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
97 4.25 367
3 Veronika NekudováVeronika Nekudová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
98 4.20 355
4 Vendula MichalováVendula Michalová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 4.16 345
5 Aneta RyglováAneta Ryglová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
97 4.05 319
Barbara KlauszováBarbara Klauszová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 4.05 319
7 Sabina VonešováSabina Vonešová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
97 4.00 308
8 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
97 3.97 301
9 Martina KrškováMartina Kršková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
98 3.96 299
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
97 3.95 296
11 Kateřina MuchowitzováKateřina Muchowitzová
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
97 3.93 292
12 Lucie KouřílkováLucie Kouřílková
ZŠ JaroměřiceZŠ Jaroměřice
97 3.91 287
13 Klára DoležalováKlára Doležalová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
97 3.89 283
Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ RudíkovZŠ Rudíkov
97 3.89 283
15 Darina ČičakováDarina Čičaková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 3.86 276
16 Michaela KřivánkováMichaela Křivánková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 3.85 274
17 Terezie DobešováTerezie Dobešová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
98 3.83 270
18 Tereza VečeřováTereza Večeřová
ZŠ RudíkovZŠ Rudíkov
97 3.81 265
19 Sára SlavětínskáSára Slavětínská
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 3.80 263
20 Michaela SamkováMichaela Samková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
96 3.71 244
21 Tereza ŽeleznáTereza Železná
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 3.69 239
22 Tereza CahováTereza Cahová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
98 3.62 225
23 Karolína PodsedníkováKarolína Podsedníková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
96 3.58 216
24 Anna BodlákováAnna Bodláková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
97 3.51 202
25 Kateřina HanákováKateřina Hanáková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
98 3.50 200
26 Pavla VolfováPavla Volfová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 3.49 198
27 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
96 3.41 182
Natálie BarákováNatálie Baráková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
98 3.41 182
29 Markéta NovotnáMarkéta Novotná
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
97 3.37 174
30 Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
97 3.20 142
31 Gabriela HanákováGabriela Hanáková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
98 3.13 130
32 Sabina SigmundováSabina Sigmundová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
97 3.08 121
33 Markéta KrubováMarkéta Krubová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
98 3.03 112
34 Dominika KubováDominika Kubová
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
96 2.86 84
Celkem 34 závodníků