výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP Pardubického kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň

Chrudim (16. 5. 2012)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
CHRUDICHRUDI
00 4.88 11
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
SAKPUSAKPU
99 4.61 9
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík
SAKPUSAKPU
99 4.29 8
4 David ViktorinDavid Viktorin
CHRUDICHRUDI
99 4.28 7
5 Jiří BeránekJiří Beránek
SAKPUSAKPU
99 4.08 6
6 Jakub LitošJakub Litoš
HVEPAHVEPA
99 4.06 5
7 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
SAKPUSAKPU
99 4.01 4
8 Matěj SlavíkMatěj Slavík
CHRUDICHRUDI
99 4.00 3
9 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
CHRUDICHRUDI
99 3.92 2
10 Mikuláš HávaMikuláš Háva
SAKPUSAKPU
99 3.87 1
11 Martin ČejkaMartin Čejka
KPAPAKPAPA
01 3.86
12 Tomáš VernerTomáš Verner
HVEPAHVEPA
99 3.72
13 Jan ZelenkaJan Zelenka
SAKPUSAKPU
99 3.68
14 František PrudičFrantišek Prudič
SAKPUSAKPU
00 3.67
15 Martin VachMartin Vach
CHRUDICHRUDI
00 3.67
16 Lukáš ČejkaLukáš Čejka
KPAPAKPAPA
01 3.66
17 David NěmečekDavid Němeček
KPAPAKPAPA
01 3.62
18 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
SAKPUSAKPU
00 3.59
19 Jiří VanickýJiří Vanický
HVEPAHVEPA
99 3.53
20 Jan SvobodaJan Svoboda
HVEPAHVEPA
99 3.43
21 Kryštof RegnerKryštof Regner
HVEPAHVEPA
01 3.39
22 David NovákDavid Novák
CHRUDICHRUDI
00 3.38
23 Marek BrokešMarek Brokeš
CHRUDICHRUDI
99 3.33
24 Adam GrygarčíkAdam Grygarčík
ACPARACPAR
00 3.27
25 Petr KrálPetr Král
KPAPAKPAPA
00 3.13
26 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
HVEPAHVEPA
01 3.10
27 Petr ŠvecPetr Švec
SAKPUSAKPU
99 3.09
28 Richard DensksteinRichard Denskstein
ACPARACPAR
01 3.09
29 Hynek HavelHynek Havel
ACPARACPAR
02 2.97
MS Marek HrnčálMarek Hrnčál
KošumberkKošumberk
00 0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 16.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
CHRUDICHRUDI
99 4.26 11
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová
SAKPUSAKPU
00 4.19 9
3 Linda ŠimečkováLinda Šimečková
ACPARACPAR
99 4.11 8
4 Vendula ŠírováVendula Šírová
HVEPAHVEPA
00 4.00 7
5 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
CHRUDICHRUDI
00 3.96 6
6 Franziska SlivkováFranziska Slivková
HVEPAHVEPA
00 3.68 5
7 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
CHRUDICHRUDI
00 3.67 4
8 Tereza KloučkováTereza Kloučková
ACPARACPAR
00 3.66 3
9 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová
SAKPUSAKPU
99 3.63 2
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová
CHRUDICHRUDI
00 3.56
11 Natalie MorchováNatalie Morchová
CHRUDICHRUDI
99 3.56
12 Michaela ReinbergováMichaela Reinbergová
SAKPUSAKPU
99 3.54
13 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková
CHRUDICHRUDI
00 3.53
14 Bára RoztočilováBára Roztočilová
HVEPAHVEPA
00 3.51
15 Anna ŠanderováAnna Šanderová
HVEPAHVEPA
01 3.48
16 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
SAKPUSAKPU
00 3.48
17 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
SAKPUSAKPU
00 3.44
18 Natalie CoufalováNatalie Coufalová
SLATISLATI
01 3.41
19 Natalie PátkováNatalie Pátková
SAKPUSAKPU
00 3.37
20 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková
SAKPUSAKPU
00 3.33
21 Kateřina BurdováKateřina Burdová
SAKPUSAKPU
00 3.26
22 Gabriela VelinskáGabriela Velinská
SAKPUSAKPU
00 3.23
23 Zuzana VeselkováZuzana Veselková
ACPARACPAR
01 3.17
24 Jana FrancováJana Francová
SAKPUSAKPU
99 3.17
25 Natalie PindorováNatalie Pindorová
ACPARACPAR
01 3.15
26 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ACPARACPAR
01 3.14
27 Adéla ChvojkováAdéla Chvojková
SAKPUSAKPU
99 3.14
28 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová
SLATISLATI
00 2.95
29 Tereza VavřinováTereza Vavřinová
ACPARACPAR
01 2.93
30 Aneta MarkováAneta Marková
ACPARACPAR
99 2.73
Pavlína JandováPavlína Jandová
ACPARACPAR
99 0
Lucie PeňázováLucie Peňázová
HVEPAHVEPA
00 0
Celkem 32 závodníků