Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva - krajské finále
Olomouc (22. - 22. 5. 2012)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RöderAdam Röder | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 07.50 | 713 | ||||||||||||||
2 | Štefan DanisŠtefan Danis | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 07.64 | 668 | ||||||||||||||
3 | Petr PetrPetr Petr | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 07.92 | 583 | ||||||||||||||
4 | Petr ČesnekPetr Česnek | 98 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.03 | 551 | ||||||||||||||
5 | David RingelhánDavid Ringelhán | 98 | ZŠ Lutín | 08.15 | 517 | ||||||||||||||
6 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 97 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 08.39 | 452 | ||||||||||||||
7 | Jakub KolomazníkJakub Kolomazník | 97 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.79 | 352 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PospíšilJiří Pospíšil | 96 | ZŠ Lutín | 07.76 | 631 | ||||||||||||||
2 | Marek ValentaMarek Valenta | 97 | ZŠ Šumavská Šumperk | 08.16 | 514 | ||||||||||||||
3 | Martin SoučekMartin Souček | 97 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
4 | Dominik TrnkaDominik Trnka | 97 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
5 | Jan SeibertJan Seibert | 96 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.33 | 468 | ||||||||||||||
6 | Zbyněk VítekZbyněk Vítek | 96 | ZŠ Jeseník | 08.41 | 447 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VozákLukáš Vozák | 97 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.45 | 436 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik PicekPatrik Picek | 96 | ZŠ Melantrichova Prostějov | 07.84 | 607 | ||||||||||||||
2 | Dalibor PechanecDalibor Pechanec | 97 | ZŠ Vrchlického Šumperk | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
3 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.03 | 551 | ||||||||||||||
4 | Roman MachačRoman Machač | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.05 | 545 | ||||||||||||||
5 | Daniel PlášekDaniel Plášek | 97 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.20 | 503 | ||||||||||||||
6 | Jan KouřilJan Kouřil | 97 | ZŠ Šumavská Šumperk | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav MaňákJaroslav Maňák | 97 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.57 | 406 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JáněFilip Jáně | 96 | ZŠ Šumavská Šumperk | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
2 | Patrik JedličkaPatrik Jedlička | 96 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.01 | 557 | ||||||||||||||
3 | Dominik HorákDominik Horák | 96 | ZŠ Vrchlického Šumperk | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
4 | Robert HorákRobert Horák | 96 | ZŠ Melantrichova Prostějov | 08.41 | 447 | ||||||||||||||
5 | Milan JurisMilan Juris | 97 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 08.45 | 436 | ||||||||||||||
Marek HlochMarek Hloch | 96 | ZŠ Jana Železného Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 22.5.2012) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simon HejdukSimon Hejduk | 96 | ZŠ Melantrichova Prostějov | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
2 | Jan BabčákJan Babčák | 96 | ZŠ Jeseník | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
3 | Ondřej BittnerOndřej Bittner | 97 | ZŠ Vrchlického Šumperk | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
4 | Patrik AlbrechtPatrik Albrecht | 96 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.43 | 441 | ||||||||||||||
5 | Petr DočkalPetr Dočkal | 98 | ZŠ Lutín | 08.86 | 336 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav BrothánekJaroslav Brothánek | 97 | ZŠ Jeseník | 09.50 | 203 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik OrálekDominik Orálek | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 08.14 | 520 | ||||||||||||||
2 | Jakub FtačníkJakub Ftačník | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 08.49 | 426 | ||||||||||||||
3 | Filip VladařFilip Vladař | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 08.50 | 423 | ||||||||||||||
4 | Miroslav KroutilMiroslav Kroutil | 98 | ZŠ a RG města Prostějov | 08.59 | 401 | ||||||||||||||
5 | Adam KrejčířAdam Krejčíř | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.64 | 388 | ||||||||||||||
6 | Jan SloukaJan Slouka | 00 | Slovanské gymnázium Olomouc | 09.43 | 216 | ||||||||||||||
Martin AgnewMartin Agnew | 98 | Slovanské gymnázium Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MuchaPavel Mucha | 99 | ZŠ a RG města Prostějov | 08.40 | 449 | ||||||||||||||
2 | Petr LaštůvkaPetr Laštůvka | 98 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MacenauerLukáš Macenauer | 99 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.86 | 336 | ||||||||||||||
4 | Jan BorovičkaJan Borovička | 98 | Slovanské gymnázium Olomouc | 08.97 | 311 | ||||||||||||||
5 | Martin JedelskýMartin Jedelský | 99 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 09.07 | 289 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.12 | 278 | ||||||||||||||
7 | Štěpán LangerŠtěpán Langer | 00 | ZŠ U Tenisu Přerov | 09.53 | 197 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří JemelkaJiří Jemelka | 98 | ZŠ Želatovská Přerov | 08.25 | 489 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš JílekTadeáš Jílek | 99 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 08.40 | 449 | ||||||||||||||
3 | Milan JanůMilan Janů | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 08.93 | 320 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KornelTomáš Kornel | 98 | ZŠ Želatovská Přerov | 09.00 | 304 | ||||||||||||||
5 | Martin KornelMartin Kornel | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 09.09 | 285 | ||||||||||||||
6 | Milan JuhaňákMilan Juhaňák | 98 | ZŠ Jeseník | 09.19 | 264 | ||||||||||||||
7 | Filip KociánFilip Kocián | 00 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.49 | 205 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ChudaTomáš Chuda | 98 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.45 | 436 | ||||||||||||||
2 | Denis JaníčekDenis Janíček | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 08.60 | 398 | ||||||||||||||
3 | Ladislav HájekLadislav Hájek | 98 | ZŠ Želatovská Přerov | 08.61 | 396 | ||||||||||||||
4 | Michal BráblíkMichal Bráblík | 98 | ZŠ Jeseník | 08.95 | 315 | ||||||||||||||
5 | Petr FojtíkPetr Fojtík | 99 | ZŠ Jeseník | 09.12 | 278 | ||||||||||||||
6 | Kamil ChudobaKamil Chudoba | 98 | ZŠ U Tenisu Přerov | 10.13 | 102 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam OravaAdam Orava | 98 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.29 | 478 | ||||||||||||||
2 | Filip SloukaFilip Slouka | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.54 | 413 | ||||||||||||||
3 | Oskar NejedlýOskar Nejedlý | 98 | ZŠ a RG města Prostějov | 08.57 | 406 | ||||||||||||||
4 | Petr SzymaniokPetr Szymaniok | 98 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 08.69 | 376 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PlatekVojtěch Platek | 98 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 09.07 | 289 | ||||||||||||||
Pavel StaněkPavel Staněk | 99 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 08.02 | 842 | ||||||||||||||
2 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | ZŠ Sluneční Šumperk | 08.18 | 794 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 08.26 | 770 | ||||||||||||||
4 | Hana HornischerováHana Hornischerová | 97 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 08.59 | 676 | ||||||||||||||
5 | Barbora HudečkováBarbora Hudečková | 98 | ZŠ 8. května Šumperk | 08.65 | 659 | ||||||||||||||
6 | Helena SlivečkováHelena Slivečková | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
MS | Eliška NerudováEliška Nerudová | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 08.60 | 673 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apolena DrietomskáApolena Drietomská | 98 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 08.65 | 659 | ||||||||||||||
2 | Magda KašpárkováMagda Kašpárková | 97 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 08.80 | 618 | ||||||||||||||
3 | Lucie SklenářováLucie Sklenářová | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.80 | 618 | ||||||||||||||
4 | Veronika GrézlováVeronika Grézlová | 96 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 09.01 | 564 | ||||||||||||||
5 | Viktorie NovákováViktorie Nováková | 96 | ZŠ 8. května Šumperk | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
6 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 98 | ZŠ a Gymnázium Konice | 09.19 | 518 | ||||||||||||||
7 | Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková | 98 | ZŠ Supíkovice | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie HaráskováViktorie Harásková | 96 | ZŠ Sluneční Šumperk | 08.61 | 670 | ||||||||||||||
2 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
3 | Martina JašíčkováMartina Jašíčková | 97 | ZŠ a Gymnázium Konice | 09.01 | 564 | ||||||||||||||
4 | Tereza TexlováTereza Texlová | 98 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
5 | Tereza PřindišováTereza Přindišová | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 09.17 | 523 | ||||||||||||||
6 | Nikola KomínkováNikola Komínková | 97 | ZŠ 8. května Šumperk | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
7 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 98 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 09.43 | 461 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠtajnarováKristýna Štajnarová | 97 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 08.96 | 576 | ||||||||||||||
2 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
3 | Darina HavierováDarina Havierová | 97 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.11 | 538 | ||||||||||||||
4 | Hana ČechákováHana Čecháková | 97 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
5 | Magda DžurnáMagda Džurná | 98 | ZŠ Supíkovice | 09.34 | 482 | ||||||||||||||
6 | Eva PudilováEva Pudilová | 96 | ZŠ Supíkovice | 09.36 | 477 | ||||||||||||||
7 | Tereza BenýškováTereza Benýšková | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 09.80 | 378 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ĎurčíkováVeronika Ďurčíková | 96 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 08.77 | 626 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková | 97 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.16 | 526 | ||||||||||||||
3 | Lucie DusováLucie Dusová | 97 | ZŠ Sluneční Šumperk | 09.17 | 523 | ||||||||||||||
4 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 96 | ZŠ a Gymnázium Konice | 09.18 | 521 | ||||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
6 | Berenika SouškováBerenika Soušková | 98 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
MS | Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 09.97 | 342 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VobořilováBarbora Vobořilová | 99 | ZŠ Sluneční Šumperk | 08.87 | 600 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŽabčíkováKristýna Žabčíková | 99 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
3 | Monika FojtůMonika Fojtů | 99 | ZŠ Svisle Přerov | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
4 | Alena KrejčíAlena Krejčí | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
5 | Hana TulejováHana Tulejová | 99 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
6 | Hana FaltýnkováHana Faltýnková | 99 | ZŠ a Gymnázium Konice | 10.03 | 330 | ||||||||||||||
7 | Jana HolečkováJana Holečková | 98 | FZŠ Hálkova Olomouc | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
8 | Nikola CahlíkováNikola Cahlíková | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 10.28 | 281 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DůlkováLucie Důlková | 99 | ZŠ 1. máje Hranice | 08.76 | 629 | ||||||||||||||
2 | Karolína KlimováKarolína Klimová | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
3 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | ZŠ Sluneční Šumperk | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ChmelováZuzana Chmelová | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 09.32 | 487 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ŘezníčkováZuzana Řezníčková | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 09.38 | 472 | ||||||||||||||
6 | Karolína PoulíkováKarolína Poulíková | 00 | ZŠ Jeseník | 09.64 | 413 | ||||||||||||||
7 | Barbora KrucinováBarbora Krucinová | 99 | ZŠ 1. máje Hranice | 10.07 | 322 | ||||||||||||||
8 | Karolína SvátkováKarolína Svátková | 99 | ZŠ Jeseník | 10.22 | 293 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová | 98 | ZŠ a Gymnázium Konice | 09.15 | 528 | ||||||||||||||
2 | Silvie ŠvubováSilvie Švubová | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 09.18 | 521 | ||||||||||||||
3 | Lucie SteinhauserováLucie Steinhauserová | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
4 | Ilona ŠíblováIlona Šíblová | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 09.28 | 496 | ||||||||||||||
5 | Karolína KlajnáKarolína Klajná | 98 | ZŠ 1. máje Hranice | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
6 | Markéta JaworkováMarkéta Jaworková | 99 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 09.75 | 389 | ||||||||||||||
7 | Petra JanočkováPetra Janočková | 98 | ZŠ Jeseník | 09.93 | 350 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká | 99 | FZŠ Hálkova Olomouc | 08.53 | 692 | ||||||||||||||
2 | Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová | 99 | ZŠ a Gymnázium Konice | 08.87 | 600 | ||||||||||||||
3 | Nikola KožnárkováNikola Kožnárková | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.92 | 587 | ||||||||||||||
4 | Tereza DörrichováTereza Dörrichová | 98 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 08.94 | 582 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová | 99 | ZŠ Svisle Přerov | 09.29 | 494 | ||||||||||||||
6 | Denisa HladišováDenisa Hladišová | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 09.69 | 402 | ||||||||||||||
7 | Petra LešákováPetra Lešáková | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 09.73 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (út, 22.5.2012) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MájováVeronika Májová | 98 | ZŠ Svisle Přerov | 08.61 | 670 | ||||||||||||||
2 | Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠádkováBarbora Šádková | 98 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 09.00 | 566 | ||||||||||||||
4 | Denisa PrachařováDenisa Prachařová | 99 | ZŠ Sluneční Šumperk | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
5 | Anna HolečkováAnna Holečková | 98 | FZŠ Hálkova Olomouc | 09.12 | 536 | ||||||||||||||
6 | Kateřina DostálováKateřina Dostálová | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 09.69 | 402 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VobořilováBarbora Vobořilová | 99 | ZŠ Sluneční Šumperk | 1:51.85 | 635 | ||||||||||||||
2 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 1:57.53 | 546 | ||||||||||||||
3 | Anna HolečkováAnna Holečková | 98 | FZŠ Hálkova Olomouc | 2:01.28 | 490 | ||||||||||||||
4 | Michaela VodičkováMichaela Vodičková | 99 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 2:02.34 | 475 | ||||||||||||||
5 | Michaela SoukupováMichaela Soukupová | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 2:04.22 | 448 | ||||||||||||||
6 | Alžběta HomolováAlžběta Homolová | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:07.90 | 399 | ||||||||||||||
7 | Karolína VránováKarolína Vránová | 98 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 2:07.91 | 398 | ||||||||||||||
8 | Kristýna ŽabčíkováKristýna Žabčíková | 99 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 2:08.70 | 388 | ||||||||||||||
9 | Klára VýškováKlára Výšková | 99 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:10.60 | 364 | ||||||||||||||
10 | Michaela TučkováMichaela Tučková | 99 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:10.99 | 359 | ||||||||||||||
11 | Veronika PietraszkováVeronika Pietraszková | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:19.25 | 263 | ||||||||||||||
MS | Barbora KořínkováBarbora Kořínková | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:08.34 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PrachařováDenisa Prachařová | 99 | ZŠ Sluneční Šumperk | 1:56.02 | 569 | ||||||||||||||
2 | Karolína PoulíkováKarolína Poulíková | 00 | ZŠ Jeseník | 1:57.75 | 542 | ||||||||||||||
3 | Lucie SerafínováLucie Serafínová | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 2:01.21 | 491 | ||||||||||||||
4 | Šárka MalíkováŠárka Malíková | 98 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:05.58 | 430 | ||||||||||||||
5 | Alena KrejčíAlena Krejčí | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 2:06.84 | 413 | ||||||||||||||
6 | Petra JanočkováPetra Janočková | 98 | ZŠ Jeseník | 2:09.23 | 381 | ||||||||||||||
7 | Tereza MachalováTereza Machalová | 99 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 2:10.67 | 363 | ||||||||||||||
8 | Petra LešákováPetra Lešáková | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 2:15.93 | 300 | ||||||||||||||
9 | Michaela KeclíkováMichaela Keclíková | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 2:17.08 | 287 | ||||||||||||||
10 | Adéla MondekováAdéla Mondeková | 99 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 2:18.55 | 270 | ||||||||||||||
11 | Zuzana KopeckáZuzana Kopecká | 99 | ZŠ Svisle Přerov | 2:49.03 | 36 | ||||||||||||||
Nikol OherováNikol Oherová | 99 | ZŠ Svisle Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová | 98 | ZŠ a Gymnázium Konice | 1:56.34 | 564 | ||||||||||||||
2 | Monika FojtůMonika Fojtů | 99 | ZŠ Svisle Přerov | 1:59.81 | 512 | ||||||||||||||
3 | Ema CetkovskáEma Cetkovská | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:03.74 | 455 | ||||||||||||||
4 | Viola AntonettiViola Antonetti | 98 | FZŠ Hálkova Olomouc | 2:04.22 | 448 | ||||||||||||||
5 | Lucie HromkováLucie Hromková | 00 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:04.52 | 444 | ||||||||||||||
6 | Anna BártkováAnna Bártková | 98 | ZŠ a Gymnázium Konice | 2:07.14 | 409 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DostálováKateřina Dostálová | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 2:07.45 | 405 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 98 | FZŠ Hálkova Olomouc | 2:08.52 | 390 | ||||||||||||||
9 | Markéta ČočkováMarkéta Čočková | 98 | ZŠ 1. máje Hranice | 2:09.54 | 377 | ||||||||||||||
10 | Tereza BořutováTereza Bořutová | 00 | ZŠ Jeseník | 2:10.30 | 368 | ||||||||||||||
11 | Hana FaltýnkováHana Faltýnková | 99 | ZŠ a Gymnázium Konice | 2:24.69 | 207 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ČudováSimona Čudová | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:44.30 | 525 | ||||||||||||||
2 | Eliška NerudováEliška Nerudová | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 2:46.26 | 503 | ||||||||||||||
3 | Monika HřivnováMonika Hřivnová | 97 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:46.32 | 503 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 2:46.37 | 502 | ||||||||||||||
5 | Jana KeprtováJana Keprtová | 97 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 2:47.44 | 491 | ||||||||||||||
6 | Helena SlivečkováHelena Slivečková | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 2:49.52 | 469 | ||||||||||||||
7 | Tereza PřindišováTereza Přindišová | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 2:55.68 | 406 | ||||||||||||||
8 | Dorota BurešováDorota Burešová | 98 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 3:13.13 | 253 | ||||||||||||||
9 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 97 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 3:15.53 | 234 | ||||||||||||||
10 | Sarah KlajblováSarah Klajblová | 97 | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 3:40.80 | 81 | ||||||||||||||
Eva BednářováEva Bednářová | 97 | ZŠ 8. května Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KosíkováTereza Kosíková | 97 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 2:48.51 | 479 | ||||||||||||||
2 | Karolína MachusováKarolína Machusová | 96 | ZŠ 8. května Šumperk | 2:54.63 | 417 | ||||||||||||||
3 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 98 | ZŠ a Gymnázium Konice | 2:55.36 | 409 | ||||||||||||||
4 | Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková | 98 | ZŠ Sluneční Šumperk | 2:55.90 | 404 | ||||||||||||||
5 | Jana ŽlunkováJana Žlunková | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 2:57.75 | 386 | ||||||||||||||
6 | Nela SemjonováNela Semjonová | 97 | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 2:57.96 | 384 | ||||||||||||||
7 | Veronika ŽváčkováVeronika Žváčková | 98 | ZŠ 8. května Šumperk | 2:58.93 | 375 | ||||||||||||||
8 | Jana VlčkováJana Vlčková | 97 | ZŠ Sluneční Šumperk | 3:01.40 | 352 | ||||||||||||||
9 | Tereza HalířováTereza Halířová | 96 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:04.26 | 327 | ||||||||||||||
10 | Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková | 98 | ZŠ Supíkovice | 3:05.21 | 318 | ||||||||||||||
11 | Kateřina ŠkareckáKateřina Škarecká | 97 | ZŠ Supíkovice | 3:07.85 | 296 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DusováLucie Dusová | 97 | ZŠ Sluneční Šumperk | 2:46.98 | 495 | ||||||||||||||
2 | Kateřina JandováKateřina Jandová | 98 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 2:50.19 | 462 | ||||||||||||||
3 | Renata FialováRenata Fialová | 97 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 2:51.58 | 447 | ||||||||||||||
4 | Martina JašíčkováMartina Jašíčková | 97 | ZŠ a Gymnázium Konice | 2:52.72 | 436 | ||||||||||||||
5 | Eva BedáňováEva Bedáňová | 97 | ZŠ 8. května Šumperk | 2:53.83 | 425 | ||||||||||||||
6 | Kristýna MüllerováKristýna Müllerová | 97 | ZŠ a Gymnázium Konice | 2:59.55 | 369 | ||||||||||||||
7 | Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová | 98 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:03.31 | 335 | ||||||||||||||
8 | Jana BouchalováJana Bouchalová | 97 | ZŠ Hranická Lipník n/B | 3:04.67 | 323 | ||||||||||||||
9 | Magdaléna KošinováMagdaléna Košinová | 97 | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 3:05.67 | 314 | ||||||||||||||
10 | Iva KobesováIva Kobesová | 98 | ZŠ Supíkovice | 3:06.68 | 306 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel EmereohaSamuel Emereoha | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 3:10.43 | 566 | ||||||||||||||
2 | Jakub JurášJakub Juráš | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 3:19.05 | 490 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ZmrzlýOndřej Zmrzlý | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 3:19.13 | 489 | ||||||||||||||
4 | Jonáš VilímJonáš Vilím | 99 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 3:28.17 | 415 | ||||||||||||||
5 | Filip ŠinclFilip Šincl | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 3:32.06 | 385 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch PlocekVojtěch Plocek | 99 | ZŠ U Tenisu Přerov | 3:35.08 | 362 | ||||||||||||||
7 | Richard PaulRichard Paul | 98 | ZŠ a RG města Prostějov | 3:42.58 | 308 | ||||||||||||||
8 | Václav BřenekVáclav Břenek | 99 | ZŠ Jeseník | 3:55.18 | 227 | ||||||||||||||
9 | Petr ŠnajdrPetr Šnajdr | 98 | ZŠ a RG města Prostějov | 4:00.99 | 194 | ||||||||||||||
10 | Vít PobuckýVít Pobucký | 99 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 4:13.88 | 128 | ||||||||||||||
MS | Jakub SmetanaJakub Smetana | 99 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 3:21.65 | 468 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PadalíkJakub Padalík | 98 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 3:17.79 | 501 | ||||||||||||||
2 | Michal BráblíkMichal Bráblík | 98 | ZŠ Jeseník | 3:22.14 | 464 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3:27.66 | 419 | ||||||||||||||
4 | Jakub OvečkaJakub Ovečka | 98 | ZŠ a RG města Prostějov | 3:32.48 | 381 | ||||||||||||||
5 | Štěpán LangerŠtěpán Langer | 00 | ZŠ U Tenisu Přerov | 3:34.06 | 370 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch PlatekVojtěch Platek | 98 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 3:37.01 | 348 | ||||||||||||||
7 | Radim OlšanskýRadim Olšanský | 99 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 3:37.72 | 343 | ||||||||||||||
8 | Milan JanůMilan Janů | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 3:37.83 | 342 | ||||||||||||||
9 | Martin MikšánekMartin Mikšánek | 99 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 3:38.35 | 338 | ||||||||||||||
10 | Filip SzárazFilip Száraz | 98 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 3:42.13 | 311 | ||||||||||||||
Petr MackovíkPetr Mackovík | 99 | ZŠ Želatovská Přerov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard BezděkEduard Bezděk | 98 | Slovanské gymnázium Olomouc | 3:15.56 | 520 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KornelTomáš Kornel | 98 | ZŠ Želatovská Přerov | 3:20.54 | 477 | ||||||||||||||
3 | Dominik KrálDominik Král | 99 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 3:22.28 | 463 | ||||||||||||||
4 | Jan CoufalJan Coufal | 99 | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 3:26.89 | 425 | ||||||||||||||
5 | Matěj HolotíkMatěj Holotík | 98 | Slovanské gymnázium Olomouc | 3:28.23 | 414 | ||||||||||||||
6 | Martin BráblíkMartin Bráblík | 00 | ZŠ Jeseník | 3:34.09 | 369 | ||||||||||||||
7 | Denis JaníčekDenis Janíček | 98 | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 3:36.28 | 353 | ||||||||||||||
8 | Mikuláš JirkaMikuláš Jirka | 00 | Slovanské gymnázium Olomouc | 3:40.74 | 321 | ||||||||||||||
9 | Matouš GrigárekMatouš Grigárek | 98 | ZŠ Želatovská Přerov | 3:57.40 | 214 | ||||||||||||||
10 | Martin KrátkýMartin Krátký | 99 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 4:01.50 | 191 | ||||||||||||||
11 | Filip KociánFilip Kocián | 00 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 4:03.75 | 178 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MachalickýMarek Machalický | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 4:41.63 | 670 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav VilímJaroslav Vilím | 96 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 4:52.20 | 605 | ||||||||||||||
3 | František MachalaFrantišek Machala | 96 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 4:57.22 | 576 | ||||||||||||||
4 | Jakub FrydrychJakub Frydrych | 98 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 5:00.18 | 559 | ||||||||||||||
5 | Petr BrázdilPetr Brázdil | 98 | ZŠ Heyrovského Olomouc | 5:00.30 | 558 | ||||||||||||||
6 | Petr PaloušekPetr Paloušek | 98 | ZŠ Vrchlického Šumperk | 5:01.25 | 553 | ||||||||||||||
7 | Michal SkácelMichal Skácel | 98 | ZŠ Melantrichova Prostějov | 5:01.60 | 551 | ||||||||||||||
8 | David PřibylDavid Přibyl | 96 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 5:01.63 | 550 | ||||||||||||||
9 | Marek ValentaMarek Valenta | 97 | ZŠ Šumavská Šumperk | 5:14.38 | 480 | ||||||||||||||
10 | Jakub ZatloukalJakub Zatloukal | 96 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 5:17.01 | 466 | ||||||||||||||
11 | Daniel PolákDaniel Polák | 98 | ZŠ Jeseník | 5:24.44 | 427 | ||||||||||||||
12 | David UmlaufDavid Umlauf | 96 | ZŠ Vrchlického Šumperk | 5:34.23 | 379 | ||||||||||||||
13 | Daniel HendrychDaniel Hendrych | 97 | ZŠ Struhlovsko Hranice | 5:35.85 | 371 | ||||||||||||||
14 | Jan PavelJan Pavel | 97 | ZŠ Melantrichova Prostějov | 5:39.06 | 356 | ||||||||||||||
15 | Martin SoučekMartin Souček | 97 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 5:41.59 | 344 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KoutnýMichal Koutný | 97 | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 4:54.11 | 594 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BílýLukáš Bílý | 97 | ZŠ Jana Železného Prostějov | 4:56.01 | 583 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ChvátalŠtěpán Chvátal | 96 | ZŠ Lutín | 5:01.47 | 551 | ||||||||||||||
4 | Jan KlevetaJan Kleveta | 97 | ZŠ Lutín | 5:02.22 | 547 | ||||||||||||||
5 | Josef HanulíkJosef Hanulík | 97 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 5:07.18 | 519 | ||||||||||||||
6 | Tomáš LukešTomáš Lukeš | 97 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 5:16.08 | 471 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KoukolaTomáš Koukola | 96 | ZŠ Šumavská Šumperk | 5:18.60 | 457 | ||||||||||||||
8 | Jiří KacorJiří Kacor | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | 5:18.89 | 456 | ||||||||||||||
9 | Dominik BerčákDominik Berčák | 98 | ZŠ Česká Ves Jeseník | 5:19.70 | 452 | ||||||||||||||
10 | Tomáš BěhounTomáš Běhoun | 97 | ZŠ Lutín | 5:27.55 | 411 | ||||||||||||||
11 | Karel NováčekKarel Nováček | 98 | ZŠ Jeseník | 5:33.58 | 382 | ||||||||||||||
MS | Michal ČíhalMichal Číhal | 96 | ZŠ Struhlovsko Hranice | DNP | |||||||||||||||
Roman MachačRoman Machač | 96 | ZŠ Zeyerova Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Ladislav HejlLadislav Hejl | 98 | ZŠ Vrchlického Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Daniel HendrychDaniel Hendrych | 97 | ZŠ Struhlovsko Hranice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hejl,Paloušek,Holec,Nevřela Hejl,Paloušek,Holec,Nevřela | ZŠ Vrchlického Šumperk | 30.41 | 564 | |||||||||||||||
2 | Durina, Kolomazník, Kubrický, Látal Durina, Kolomazník, Kubrický, Látal | ZŠ Zeyerova Olomouc | 30.67 | 545 | |||||||||||||||
3 | Souček, Jedlička, Přibyl, Jandásek Souček, Jedlička, Přibyl, Jandásek | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 31.17 | 509 | |||||||||||||||
4 | Hendrych, Maňák, Vozák, Hynčica Hendrych, Maňák, Vozák, Hynčica | ZŠ Struhlovsko Hranice | 31.45 | 490 | |||||||||||||||
5 | Hájek, Koudelka, Kosorin, Pavel Hájek, Koudelka, Kosorin, Pavel | ZŠ Melantrichova Prostějov | 32.23 | 437 | |||||||||||||||
6 | Šulc, Bureš, Popelka, Behúň Šulc, Bureš, Popelka, Behúň | ZŠ Lutín | 33.53 | 355 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr, Machala, Röder, Danis Petr, Machala, Röder, Danis | ZŠ Heyrovského Olomouc | 28.56 | 708 | |||||||||||||||
2 | Grepl, Plášek, Černocký, Raška Grepl, Plášek, Černocký, Raška | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 29.75 | 614 | |||||||||||||||
3 | Odvářka, Albrecht, Bílý, Joch Odvářka, Albrecht, Bílý, Joch | ZŠ Jana Železného Prostějov | 30.67 | 545 | |||||||||||||||
4 | Kouřil, Valenta, Jáně, Mikulič Kouřil, Valenta, Jáně, Mikulič | ZŠ Šumavská Šumperk | 30.67 | 545 | |||||||||||||||
Bittner, Umlauf, Horák, Pechanec Bittner, Umlauf, Horák, Pechanec | ZŠ Vrchlického Šumperk | DNP | |||||||||||||||||
Machač, Smutný, Česnek, Kolomazník Machač, Smutný, Česnek, Kolomazník | ZŠ Zeyerova Olomouc | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gottwald, Picek, Horák, Hejduk Gottwald, Picek, Horák, Hejduk | ZŠ Melantrichova Prostějov | 29.60 | 625 | |||||||||||||||
2 | Mlčuch, Bulko, Machalický, Motl Mlčuch, Bulko, Machalický, Motl | ZŠ Heyrovského Olomouc | 29.87 | 605 | |||||||||||||||
3 | Seibert, Čihal, Vilím, Motlach Seibert, Čihal, Vilím, Motlach | ZŠ Struhlovsko Hranice | 30.43 | 563 | |||||||||||||||
4 | Pospíšil, Ringelhán, Dočkal, Hejdušek Pospíšil, Ringelhán, Dočkal, Hejdušek | ZŠ Lutín | 30.44 | 562 | |||||||||||||||
5 | Svoboda,Juris,Lukeš,Trnka Svoboda,Juris,Lukeš,Trnka | ZŠ Česká Ves Jeseník | 31.37 | 495 | |||||||||||||||
6 | Brothánek, Vítek, Pechoušek, Babčák Brothánek, Vítek, Pechoušek, Babčák | ZŠ Jeseník | 32.64 | 410 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ftačník, Orálek, Vladař, Emereoha Ftačník, Orálek, Vladař, Emereoha | ZŠ Heyrovského Olomouc | 31.23 | 505 | |||||||||||||||
2 | Hájek,Jemelka,Kornel,Šmída Hájek,Jemelka,Kornel,Šmída | ZŠ Želatovská Přerov | 32.68 | 408 | |||||||||||||||
3 | Platek,Laštůvka,Navrátil,Staněk Platek,Laštůvka,Navrátil,Staněk | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 33.08 | 383 | |||||||||||||||
4 | Olšanský, Padalík, Šimák, Kornel Olšanský, Padalík, Šimák, Kornel | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 33.12 | 380 | |||||||||||||||
5 | Chudoba,Mayer,Plocek,,Lauger Chudoba,Mayer,Plocek,,Lauger | ZŠ U Tenisu Přerov | 33.40 | 363 | |||||||||||||||
6 | Slouka, Moravčík, Havier, Kalčík Slouka, Moravčík, Havier, Kalčík | ZŠ Jana Železného Prostějov | 33.81 | 338 | |||||||||||||||
7 | Agnew, Borovička, Samuel, Hron Agnew, Borovička, Samuel, Hron | Slovanské gymnázium Olomouc | 34.08 | 323 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymaniok, Orava, Macenauer, Mikšánek Szymaniok, Orava, Macenauer, Mikšánek | ZŠ Struhlovsko Hranice | 32.94 | 391 | |||||||||||||||
2 | Tomášek, Janů, Jedelský, Janíček Tomášek, Janů, Jedelský, Janíček | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 33.63 | 349 | |||||||||||||||
3 | Mucha, Kroutil, Nejedlý, Šnajdr Mucha, Kroutil, Nejedlý, Šnajdr | ZŠ a RG města Prostějov | 33.63 | 349 | |||||||||||||||
4 | Chuda, Krejčíř, Kroščen, Száraz Chuda, Krejčíř, Kroščen, Száraz | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 34.76 | 285 | |||||||||||||||
5 | Kocián, Hladký, Krátký, Kovář Kocián, Hladký, Krátký, Kovář | ZŠ Jana Železného Prostějov | 34.83 | 281 | |||||||||||||||
6 | Bráblík Mich., Bráblík Mart., Fojtík, Juhaňák Bráblík Mich., Bráblík Mart., Fojtík, Juhaňák | ZŠ Jeseník | 36.43 | 200 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilím, Jemelka, Kubeša, Král Vilím, Jemelka, Kubeša, Král | ZŠ Struhlovsko Hranice | 34.08 | 323 | |||||||||||||||
2 | Coufal, Pobucký, Jílek, Kroupa M. Coufal, Pobucký, Jílek, Kroupa M. | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 34.90 | 277 | |||||||||||||||
3 | Horký, Sitta, Vojtek, Schwab Horký, Sitta, Vojtek, Schwab | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 34.93 | 275 | |||||||||||||||
4 | Jirka, Slouka, Vostál, Kafka Jirka, Slouka, Vostál, Kafka | Slovanské gymnázium Olomouc | 36.04 | 219 | |||||||||||||||
5 | Šnajdr P.,Paul,Šarman M., Šarman Šnajdr P.,Paul,Šarman M., Šarman | ZŠ a RG města Prostějov | 36.46 | 199 | |||||||||||||||
Meissner, Sivoň, Juráš, Zmrzlý Meissner, Sivoň, Juráš, Zmrzlý | ZŠ Heyrovského Olomouc | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zatloukalová, Jašíková, Hornischerová, Přindišová Zatloukalová, Jašíková, Hornischerová, Přindišová | ZŠ Heyrovského Olomouc | 32.12 | 727 | |||||||||||||||
2 | Opekarová, Harásková, Vejchodová, Dusová Opekarová, Harásková, Vejchodová, Dusová | ZŠ Sluneční Šumperk | 33.05 | 661 | |||||||||||||||
3 | Drietomská, Ďurčíková, Dvořáková, Suchánková Drietomská, Ďurčíková, Dvořáková, Suchánková | ZŠ Hranická Lipník n/B | 33.34 | 641 | |||||||||||||||
4 | Zlatníková, Slivečková, Benýšková, Bayerová Zlatníková, Slivečková, Benýšková, Bayerová | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 33.60 | 623 | |||||||||||||||
5 | Nováková, Franková, Hudečková, Korgerová Nováková, Franková, Hudečková, Korgerová | ZŠ 8. května Šumperk | 34.36 | 573 | |||||||||||||||
6 | Nováková, Kronerová, Novotná, Jašíčková Nováková, Kronerová, Novotná, Jašíčková | ZŠ a Gymnázium Konice | 34.62 | 556 | |||||||||||||||
7 | Pudilová, Džurná, Ševčíková, Zrníková Pudilová, Džurná, Ševčíková, Zrníková | ZŠ Supíkovice | 35.67 | 490 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbořilová, Löflerová, Soušková, Jonová Zbořilová, Löflerová, Soušková, Jonová | ZŠ Zeyerova Olomouc | 33.67 | 618 | |||||||||||||||
2 | Havierová, Texlová, Dopitová, Neherová Havierová, Texlová, Dopitová, Neherová | ZŠ Jana Železného Prostějov | 33.76 | 612 | |||||||||||||||
3 | Štajnarová, Kašpárková, Urbánková, Čecháková Štajnarová, Kašpárková, Urbánková, Čecháková | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 33.99 | 597 | |||||||||||||||
4 | Komínková,Langerová,Bedáňová,Machusová Komínková,Langerová,Bedáňová,Machusová | ZŠ 8. května Šumperk | 35.99 | 471 | |||||||||||||||
5 | Semjonová, Žlunková, Kamínková, Jurečková Semjonová, Žlunková, Kamínková, Jurečková | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 36.72 | 428 | |||||||||||||||
Grézlová, Přidalová, Nerudová, Ringelová Grézlová, Přidalová, Nerudová, Ringelová | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antlová,Hlochová,Lavičková,Hřivnová Antlová,Hlochová,Lavičková,Hřivnová | ZŠ Heyrovského Olomouc | 35.29 | 513 | |||||||||||||||
2 | Provazníková, Čečmanová, Halířová, Fialová Provazníková, Čečmanová, Halířová, Fialová | ZŠ Jana Železného Prostějov | 35.33 | 511 | |||||||||||||||
3 | Odstrčilová, Košinová, Kosíková, Jandová Odstrčilová, Košinová, Kosíková, Jandová | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 35.42 | 505 | |||||||||||||||
4 | Sklenářová, Fialová, Keprtová, Otáhalová Sklenářová, Fialová, Keprtová, Otáhalová | ZŠ Zeyerova Olomouc | 35.75 | 485 | |||||||||||||||
5 | Burešová, Procházková, Bouchalová, Halaxová Burešová, Procházková, Bouchalová, Halaxová | ZŠ Hranická Lipník n/B | 36.07 | 466 | |||||||||||||||
6 | Langová, Ševčíková, Grmelová, Vlčková Langová, Ševčíková, Grmelová, Vlčková | ZŠ Sluneční Šumperk | 37.35 | 392 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sedláčková, Důlková, Výšková, Krucinová Sedláčková, Důlková, Výšková, Krucinová | ZŠ 1. máje Hranice | 34.63 | 555 | |||||||||||||||
2 | Švubová, Šíblová, Steinhauserová, Homolová Švubová, Šíblová, Steinhauserová, Homolová | ZŠ Heyrovského Olomouc | 34.74 | 548 | |||||||||||||||
3 | Sedláčková, Kučerová, Navrátilová, Prokopová Sedláčková, Kučerová, Navrátilová, Prokopová | ZŠ Heyrovského Olomouc | 35.40 | 506 | |||||||||||||||
4 | Holečková, Tomančáková, Mankovecká, Holečková J. Holečková, Tomančáková, Mankovecká, Holečková J. | FZŠ Hálkova Olomouc | 35.52 | 499 | |||||||||||||||
5 | Hladišová T., Hladišová D., Serafínová, Brocklová Hladišová T., Hladišová D., Serafínová, Brocklová | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 35.95 | 473 | |||||||||||||||
6 | Řezníčková, Dostálová, Lešáková, Kolbová Řezníčková, Dostálová, Lešáková, Kolbová | ZŠ Česká Ves Jeseník | 36.56 | 437 | |||||||||||||||
7 | Krejčí, Mičková, Moťková, Tulejová Krejčí, Mičková, Moťková, Tulejová | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 37.87 | 364 | |||||||||||||||
8 | Janočková, Svátková, Indrová, Poulíková Janočková, Svátková, Indrová, Poulíková | ZŠ Jeseník | 38.06 | 354 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přikrylová, Kožnárková, Slavíková, Meindlová Přikrylová, Kožnárková, Slavíková, Meindlová | ZŠ Jana Železného Prostějov | 33.12 | 656 | |||||||||||||||
2 | Šrámková,Švarcová,Fojtů,Májová Šrámková,Švarcová,Fojtů,Májová | ZŠ Svisle Přerov | 34.73 | 549 | |||||||||||||||
3 | Dörrichová, Jehlářová, Cahlíková, Keclíková Dörrichová, Jehlářová, Cahlíková, Keclíková | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 35.07 | 527 | |||||||||||||||
4 | Rozsívalová, Bomberová, Dosedělová, Kamená Rozsívalová, Bomberová, Dosedělová, Kamená | ZŠ a Gymnázium Konice | 35.48 | 501 | |||||||||||||||
5 | Šádková, Vodičková, Jaworková, Žabčíková Šádková, Vodičková, Jaworková, Žabčíková | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 35.50 | 500 | |||||||||||||||
6 | Pospíšilová, Sommerová, Klajná, Hašková Pospíšilová, Sommerová, Klajná, Hašková | ZŠ 1. máje Hranice | 37.13 | 405 | |||||||||||||||
7 | Kubátová, Čermáková, Antonetti, Sommerová Kubátová, Čermáková, Antonetti, Sommerová | FZŠ Hálkova Olomouc | 37.52 | 383 | |||||||||||||||
8 | Vobořilová, Prachařová, Kubíčková, Melková Vobořilová, Prachařová, Kubíčková, Melková | ZŠ Sluneční Šumperk | 37.84 | 366 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klímová, Malíková, Larvová, Cetkovská Klímová, Malíková, Larvová, Cetkovská | ZŠ Jana Železného Prostějov | 35.69 | 489 | |||||||||||||||
2 | Neduchalová, Flašarová, Fricová, Švédová Neduchalová, Flašarová, Fricová, Švédová | ZŠ Sluneční Šumperk | 36.29 | 453 | |||||||||||||||
3 | Chmelová, Bajerová, Vránová, Soukupová Chmelová, Bajerová, Vránová, Soukupová | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 36.97 | 414 | |||||||||||||||
4 | Bartošíková, Růžičková, Machalová, Hlubíková Bartošíková, Růžičková, Machalová, Hlubíková | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 37.38 | 391 | |||||||||||||||
5 | Kupčíková,Grygarová,Kopecká,Oherová Kupčíková,Grygarová,Kopecká,Oherová | ZŠ Svisle Přerov | 38.27 | 343 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ProvazMiroslav Provaz
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 1.79 | 619 | |||||||||||||||
2 |
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
ZŠ Jana Železného Prostějov |
96 | 1.71 | 552 | |||||||||||||||
Jiří ŠánaJiří Šána
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 1.71 | 552 | ||||||||||||||||
4 |
Petr ČesnekPetr Česnek
ZŠ Zeyerova Olomouc |
98 | 1.67 | 520 | |||||||||||||||
5 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 1.63 | 488 | |||||||||||||||
Jaroslav MaňákJaroslav Maňák
ZŠ Struhlovsko Hranice |
97 | 1.63 | 488 | ||||||||||||||||
7 |
Michal NevřelaMichal Nevřela
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 1.59 | 457 | |||||||||||||||
Jaroslav VilímJaroslav Vilím
ZŠ Struhlovsko Hranice |
96 | 1.59 | 457 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán StrnadŠtěpán Strnad
ZŠ Šumavská Šumperk |
98 | 1.55 | 426 | |||||||||||||||
Petr NedavaškaPetr Nedavaška
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Ondřej BittnerOndřej Bittner
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Dominik SlančíkDominik Slančík
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Dominik HájekDominik Hájek
ZŠ Melantrichova Prostějov |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
15 |
Zbyněk VítekZbyněk Vítek
ZŠ Jeseník |
96 | 1.51 | 396 | |||||||||||||||
Pavel FurišPavel Furiš
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 1.51 | 396 | ||||||||||||||||
17 |
Jan PechoušekJan Pechoušek
ZŠ Jeseník |
97 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
Petr DočkalPetr Dočkal
ZŠ Lutín |
98 | 1.47 | 367 | ||||||||||||||||
Marek ŠulcMarek Šulc
ZŠ Lutín |
97 | 1.47 | 367 | ||||||||||||||||
Lukáš KoudelkaLukáš Koudelka
ZŠ Melantrichova Prostějov |
97 | 1.47 | 367 | ||||||||||||||||
21 |
Petr PetrPetr Petr
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 1.43 | 338 | |||||||||||||||
Martin MikuličMartin Mikulič
ZŠ Šumavská Šumperk |
98 | 1.43 | 338 | ||||||||||||||||
Daniel JochDaniel Joch
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Filip RaškaFilip Raška
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SloukaFilip Slouka
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 1.65 | 504 | |||||||||||||||
Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 1.65 | 504 | ||||||||||||||||
3 |
Filip SamuelFilip Samuel
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 1.53 | 411 | |||||||||||||||
4 |
Petr LaštůvkaPetr Laštůvka
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
98 | 1.49 | 381 | |||||||||||||||
5 |
Martin KotíkMartin Kotík
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
David ŠarmanDavid Šarman
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 1.45 | 352 | ||||||||||||||||
7 |
Michal SoušekMichal Soušek
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 1.41 | 324 | |||||||||||||||
Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
Šimon HronŠimon Hron
Slovanské gymnázium Olomouc |
99 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
Karel MayerKarel Mayer
ZŠ U Tenisu Přerov |
98 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
Petr SzymaniokPetr Szymaniok
ZŠ Struhlovsko Hranice |
99 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš KubešaLukáš Kubeša
ZŠ Struhlovsko Hranice |
99 | 1.37 | 297 | |||||||||||||||
Petr HavierPetr Havier
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Vojtěch PlocekVojtěch Plocek
ZŠ U Tenisu Přerov |
99 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Tomáš MalendaTomáš Malenda
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Miroslav KroutilMiroslav Kroutil
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
17 |
Dominik ŠmídaDominik Šmída
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 1.33 | 270 | |||||||||||||||
Martin DubskýMartin Dubský
ZŠ Jeseník |
98 | 1.33 | 270 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch BartošekVojtěch Bartošek
ZŠ Jeseník |
98 | 1.29 | 244 | |||||||||||||||
Martin KroupaMartin Kroupa
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
98 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
Adam HorkýAdam Horký
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
22 |
Ondřej VojtekOndřej Vojtek
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 1.25 | 218 | |||||||||||||||
MS |
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
Michael KovářMichael Kovář
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Petr MirgaPetr Mirga
ZŠ Želatovská Přerov |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Pavel StaněkPavel Staněk
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Daniel ŠtefákDaniel Štefák
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 1.56 | 689 | |||||||||||||||
1 |
Pavla FialováPavla Fialová
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 1.56 | 689 | |||||||||||||||
3 |
Viktorie HaráskováViktorie Harásková
ZŠ Sluneční Šumperk |
96 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
Veronika JašíkováVeronika Jašíková
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 1.44 | 555 | ||||||||||||||||
2 |
Jana BogárováJana Bogárová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
6 |
Monika JurečkováMonika Jurečková
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
Ivana OdstrčilováIvana Odstrčilová
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
96 | 1.40 | 512 | ||||||||||||||||
3 |
Karolina DopitováKarolina Dopitová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
9 |
Berenika SouškováBerenika Soušková
ZŠ Zeyerova Olomouc |
98 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
Eva LangerováEva Langerová
ZŠ 8. května Šumperk |
97 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika ĎurčíkováVeronika Ďurčíková
ZŠ Hranická Lipník n/B |
96 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
12 |
Barbora HudečkováBarbora Hudečková
ZŠ 8. května Šumperk |
98 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
Gabriela UrbánkováGabriela Urbánková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
96 | 1.32 | 429 | ||||||||||||||||
Nela SemjonováNela Semjonová
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 1.32 | 429 | ||||||||||||||||
15 |
Simona TrnkováSimona Trnková
ZŠ a Gymnázium Konice |
96 | 1.28 | 389 | |||||||||||||||
Nikola GrmelováNikola Grmelová
ZŠ Sluneční Šumperk |
97 | 1.28 | 389 | ||||||||||||||||
5 |
Magda DžurnáMagda Džurná
ZŠ Supíkovice |
98 | 1.28 | 389 | |||||||||||||||
18 |
Simona ČapkováSimona Čapková
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
96 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
19 |
Radka PopelkováRadka Popelková
ZŠ a Gymnázium Konice |
98 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Martina NovákováMartina Nováková
ZŠ Supíkovice |
98 | 1.20 | 312 | ||||||||||||||||
7 |
Jana BouchalováJana Bouchalová
ZŠ Hranická Lipník n/B |
97 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Petra BartoňkováPetra Bartoňková
ZŠ a Gymnázium Konice |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Dominika RingelováDominika Ringelová
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Kateřina SeidenglanzováKateřina Seidenglanzová
ZŠ 8. května Šumperk |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika MájováVeronika Májová
ZŠ Svisle Přerov |
98 | 1.58 | 712 | |||||||||||||||
2 |
Pavla MeidlováPavla Meidlová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 1.50 | 621 | |||||||||||||||
3 |
Monika BajerováMonika Bajerová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
98 | 1.46 | 577 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ŠádkováBarbora Šádková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
98 | 1.42 | 534 | |||||||||||||||
Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová
ZŠ a Gymnázium Konice |
99 | 1.42 | 534 | ||||||||||||||||
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 1.42 | 534 | ||||||||||||||||
7 |
Lenka SedláčkováLenka Sedláčková
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 1.38 | 491 | |||||||||||||||
8 |
Lenka PospíšilováLenka Pospíšilová
ZŠ 1. máje Hranice |
98 | 1.34 | 449 | |||||||||||||||
Bára FricováBára Fricová
ZŠ Sluneční Šumperk |
00 | 1.34 | 449 | ||||||||||||||||
10 |
Nela NeduchalováNela Neduchalová
ZŠ Sluneční Šumperk |
98 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
11 |
Magdaléna JehlářováMagdaléna Jehlářová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
00 | 1.26 | 369 | |||||||||||||||
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
Pavla MičkováPavla Mičková
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
Hana MoťkováHana Moťková
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 1.22 | 331 | |||||||||||||||
Michaela SommerováMichaela Sommerová
FZŠ Hálkova Olomouc |
99 | 1.22 | 331 | ||||||||||||||||
Barbora BartošíkováBarbora Bartošíková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
98 | 1.22 | 331 | ||||||||||||||||
Mariana IndrováMariana Indrová
ZŠ Jeseník |
99 | 1.22 | 331 | ||||||||||||||||
Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 1.22 | 331 | ||||||||||||||||
20 |
Kamila PetříkováKamila Petříková
ZŠ Jeseník |
99 | 1.14 | 257 | |||||||||||||||
Šárka ŠkrabalováŠárka Škrabalová
ZŠ a Gymnázium Konice |
98 | 1.14 | 257 | ||||||||||||||||
Lucie JanasováLucie Janasová
ZŠ Česká Ves Jeseník |
00 | 1.14 | 257 | ||||||||||||||||
23 |
Petra ŠťastnáPetra Šťastná
ZŠ Česká Ves Jeseník |
99 | 1.10 | 222 | |||||||||||||||
Barbora TomančákováBarbora Tomančáková
FZŠ Hálkova Olomouc |
00 | 1.10 | 222 | ||||||||||||||||
Monika DovičinováMonika Dovičinová
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Petra LešákováPetra Lešáková
ZŠ Česká Ves Jeseník |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Šárka MalíkováŠárka Malíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Johanka SimonováJohanka Simonová
ZŠ Sluneční Šumperk |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik PicekPatrik Picek
ZŠ Melantrichova Prostějov |
96 | 5.64 | 510 | |||||||||||||||
2 |
Štefan DanisŠtefan Danis
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 5.35 | 451 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 5.23 | 427 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 5.21 | 423 | |||||||||||||||
5 |
Adam RöderAdam Röder
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 5.12 | 405 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš BílýLukáš Bílý
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 5.08 | 398 | |||||||||||||||
7 |
Jan SeibertJan Seibert
ZŠ Struhlovsko Hranice |
96 | 5.07 | 396 | |||||||||||||||
8 |
David RingelhánDavid Ringelhán
ZŠ Lutín |
98 | 5.05 | 392 | |||||||||||||||
9 |
Ladislav HejlLadislav Hejl
ZŠ Vrchlického Šumperk |
98 | 4.97 | 377 | |||||||||||||||
10 |
Jiří PospíšilJiří Pospíšil
ZŠ Lutín |
96 | 4.95 | 373 | |||||||||||||||
11 |
Roman KosorinRoman Kosorin
ZŠ Melantrichova Prostějov |
97 | 4.91 | 365 | |||||||||||||||
12 |
Michal ČíhalMichal Číhal
ZŠ Struhlovsko Hranice |
96 | 4.89 | 361 | |||||||||||||||
13 |
Simon HejdukSimon Hejduk
ZŠ Melantrichova Prostějov |
96 | 4.87 | 358 | |||||||||||||||
14 |
Jan HejdušekJan Hejdušek
ZŠ Lutín |
97 | 4.85 | 354 | |||||||||||||||
15 |
Jiří OdvářkaJiří Odvářka
ZŠ Jana Železného Prostějov |
96 | 4.84 | 352 | |||||||||||||||
16 |
Marek JandásekMarek Jandásek
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 4.83 | 350 | |||||||||||||||
17 |
Jan BabčákJan Babčák
ZŠ Jeseník |
96 | 4.82 | 348 | |||||||||||||||
18 |
Josef HanulíkJosef Hanulík
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 4.80 | 345 | |||||||||||||||
Jaroslav HynčicaJaroslav Hynčica
ZŠ Struhlovsko Hranice |
96 | 4.80 | 345 | ||||||||||||||||
Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 4.80 | 345 | ||||||||||||||||
21 |
Daniel JochDaniel Joch
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 4.79 | 343 | |||||||||||||||
22 |
Martin MikuličMartin Mikulič
ZŠ Šumavská Šumperk |
98 | 4.78 | 341 | |||||||||||||||
23 |
Filip JáněFilip Jáně
ZŠ Šumavská Šumperk |
96 | 4.72 | 330 | |||||||||||||||
24 |
Dalibor PechanecDalibor Pechanec
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 4.68 | 323 | |||||||||||||||
25 |
Patrik HolecPatrik Holec
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 4.60 | 308 | |||||||||||||||
26 |
Patrik JedličkaPatrik Jedlička
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 4.51 | 292 | |||||||||||||||
27 |
Jan PechoušekJan Pechoušek
ZŠ Jeseník |
97 | 4.49 | 288 | |||||||||||||||
28 |
Jan KouřilJan Kouřil
ZŠ Šumavská Šumperk |
97 | 4.24 | 245 | |||||||||||||||
Tomáš LukešTomáš Lukeš
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 4.24 | 245 | ||||||||||||||||
30 |
Daniel PolákDaniel Polák
ZŠ Jeseník |
98 | 4.16 | 232 | |||||||||||||||
31 |
Jakub MichálekJakub Michálek
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 4.13 | 227 | |||||||||||||||
32 |
Jakub KolomazníkJakub Kolomazník
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 4.12 | 225 | |||||||||||||||
Jiří KacorJiří Kacor
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 0 | |||||||||||||||||
David UmlaufDavid Umlauf
ZŠ Vrchlického Šumperk |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František ŽeravíkFrantišek Žeravík
ZŠ Struhlovsko Hranice |
98 | 4.82 | X | X | X | 0 | 348 | |||||||||||
2 |
Adam OravaAdam Orava
ZŠ Struhlovsko Hranice |
98 | 4.68 | X | X | X | 0 | 323 | |||||||||||
3 |
Dominik ŠmídaDominik Šmída
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 4.67 | X | X | X | 0 | 321 | |||||||||||
4 |
Adam KrejčířAdam Krejčíř
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 4.65 | X | X | X | 0 | 317 | |||||||||||
5 |
Pavel MeissnerPavel Meissner
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 4.64 | X | X | X | 0 | 315 | |||||||||||
6 |
Ladislav HájekLadislav Hájek
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 4.64 | X | X | X | 0 | 315 | |||||||||||
7 |
Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 4.60 | X | X | X | 0 | 308 | |||||||||||
8 |
Oskar NejedlýOskar Nejedlý
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 4.54 | X | X | X | 0 | 297 | |||||||||||
9 |
Šimon HronŠimon Hron
Slovanské gymnázium Olomouc |
99 | 4.49 | X | X | X | 0 | 288 | |||||||||||
10 |
Jakub FtačníkJakub Ftačník
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 4.44 | X | X | X | 0 | 280 | |||||||||||
11 |
Ondřej KafkaOndřej Kafka
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 4.39 | X | X | X | 0 | 271 | |||||||||||
12 |
Richard OrvošRichard Orvoš
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 4.39 | X | X | X | 0 | 271 | |||||||||||
13 |
Viktor KomárekViktor Komárek
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
99 | 4.30 | X | X | X | 0 | 255 | |||||||||||
14 |
Jiří JemelkaJiří Jemelka
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 4.25 | X | X | X | 0 | 247 | |||||||||||
15 |
Petr HavierPetr Havier
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 4.25 | X | X | X | 0 | 247 | |||||||||||
16 |
Daniel MádrDaniel Mádr
ZŠ U Tenisu Přerov |
98 | 4.24 | X | X | X | 0 | 245 | |||||||||||
17 |
Pavel StaněkPavel Staněk
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
99 | 4.21 | X | X | X | 0 | 240 | |||||||||||
18 |
Pavel KalčíkPavel Kalčík
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 4.03 | X | X | X | 0 | 211 | |||||||||||
19 |
Martin JedelskýMartin Jedelský
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
99 | 4.01 | X | X | X | 0 | 207 | |||||||||||
20 |
Vojtěch JemelkaVojtěch Jemelka
ZŠ Struhlovsko Hranice |
99 | 3.88 | X | X | X | 0 | 187 | |||||||||||
21 |
Kamil ChudobaKamil Chudoba
ZŠ U Tenisu Přerov |
98 | 3.87 | X | X | X | 0 | 185 | |||||||||||
22 |
Oldřich HorákOldřich Horák
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
99 | 3.79 | X | X | X | 0 | 173 | |||||||||||
23 |
Filip ŠinclFilip Šincl
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 3.77 | X | X | X | 0 | 170 | |||||||||||
24 |
Matěj ŠnajdrMatěj Šnajdr
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 3.75 | X | X | X | 0 | 167 | |||||||||||
25 |
Michal SittaMichal Sitta
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
99 | 3.65 | X | X | X | 0 | 152 | |||||||||||
26 |
Martin BráblíkMartin Bráblík
ZŠ Jeseník |
00 | 3.57 | X | X | X | 0 | 140 | |||||||||||
27 |
Martin KornelMartin Kornel
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 3.51 | X | X | X | 0 | 132 | |||||||||||
28 |
Václav BřenekVáclav Břenek
ZŠ Jeseník |
99 | 3.50 | X | X | X | 0 | 130 | |||||||||||
29 |
Petr ŠnajdrPetr Šnajdr
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 3.23 | X | X | X | 0 | 94 | |||||||||||
Martin HorkýMartin Horký
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | DNP | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Michael KovářMichael Kovář
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | DNM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Daniel KroščenDaniel Kroščen
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | DNM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika OpekarováVeronika Opekarová
ZŠ Sluneční Šumperk |
97 | 4.67 | 472 | |||||||||||||||
2 |
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 4.66 | 469 | |||||||||||||||
3 |
Veronika JašíkováVeronika Jašíková
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 4.64 | 464 | |||||||||||||||
4 |
Kamila BayerováKamila Bayerová
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 4.51 | 431 | |||||||||||||||
5 |
Hana HornischerováHana Hornischerová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 4.42 | 408 | |||||||||||||||
6 |
Apolena DrietomskáApolena Drietomská
ZŠ Hranická Lipník n/B |
98 | 4.40 | 403 | |||||||||||||||
7 |
Darina HavierováDarina Havierová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
8 |
Markéta HlochováMarkéta Hlochová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 4.28 | 374 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 4.27 | 371 | |||||||||||||||
10 |
Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
ZŠ Sluneční Šumperk |
97 | 4.26 | 369 | |||||||||||||||
11 |
Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 4.19 | 352 | |||||||||||||||
12 |
Martina NovákováMartina Nováková
ZŠ Supíkovice |
98 | 4.17 | 347 | |||||||||||||||
Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ a Gymnázium Konice |
96 | 4.17 | 347 | ||||||||||||||||
14 |
Eliška NerudováEliška Nerudová
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
97 | 4.16 | 345 | |||||||||||||||
15 |
Terezie SuchánkováTerezie Suchánková
ZŠ Hranická Lipník n/B |
97 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
16 |
Anežka KorgerováAnežka Korgerová
ZŠ 8. května Šumperk |
97 | 4.13 | 338 | |||||||||||||||
17 |
Šárka OtáhalováŠárka Otáhalová
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 4.10 | 331 | |||||||||||||||
18 |
Lucie SklenářováLucie Sklenářová
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 4.02 | 312 | |||||||||||||||
19 |
Eva LangerováEva Langerová
ZŠ 8. května Šumperk |
97 | 3.98 | 303 | |||||||||||||||
20 |
Tereza KosíkováTereza Kosíková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
97 | 3.91 | 287 | |||||||||||||||
Magda KašpárkováMagda Kašpárková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
97 | 3.91 | 287 | ||||||||||||||||
22 |
Ivana OdstrčilováIvana Odstrčilová
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
96 | 3.89 | 283 | |||||||||||||||
23 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
ZŠ Hranická Lipník n/B |
97 | 3.81 | 265 | |||||||||||||||
24 |
Jana KeprtováJana Keprtová
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 3.72 | 246 | |||||||||||||||
25 |
Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZŠ 8. května Šumperk |
96 | 3.69 | 239 | |||||||||||||||
26 |
Tereza KamínkováTereza Kamínková
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
27 |
Rozálie BicanováRozálie Bicanová
ZŠ Supíkovice |
97 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
28 |
Miroslava KronerováMiroslava Kronerová
ZŠ a Gymnázium Konice |
97 | 3.51 | 202 | |||||||||||||||
29 |
Dominika RingelováDominika Ringelová
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
96 | 3.42 | 184 | |||||||||||||||
30 |
Iva KobesováIva Kobesová
ZŠ Supíkovice |
98 | 3.03 | 112 | |||||||||||||||
31 |
Veronika GrézlováVeronika Grézlová
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
96 | 3.00 | 107 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
FZŠ Hálkova Olomouc |
99 | 4.89 | 530 | |||||||||||||||
2 |
Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 4.59 | 451 | |||||||||||||||
3 |
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | 4.56 | 443 | |||||||||||||||
4 |
Lucie SerafínováLucie Serafínová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
5 |
Nikol OherováNikol Oherová
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 4.17 | 347 | |||||||||||||||
6 |
Karolína KlimováKarolína Klimová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 4.12 | 336 | |||||||||||||||
7 |
Klára VýškováKlára Výšková
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 4.11 | 333 | |||||||||||||||
8 |
Markéta KučerováMarkéta Kučerová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 4.07 | 324 | |||||||||||||||
9 |
Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
ZŠ Sluneční Šumperk |
98 | 3.98 | 303 | |||||||||||||||
10 |
Silvie ŠvubováSilvie Švubová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 3.91 | 287 | |||||||||||||||
11 |
Lenka SedláčkováLenka Sedláčková
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 3.86 | 276 | |||||||||||||||
Karolína KamenáKarolína Kamená
ZŠ a Gymnázium Konice |
00 | 3.86 | 276 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza DörrichováTereza Dörrichová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
98 | 3.83 | 270 | |||||||||||||||
14 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
99 | 3.78 | 259 | |||||||||||||||
15 |
Barbora BartošíkováBarbora Bartošíková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
98 | 3.75 | 252 | |||||||||||||||
16 |
Magdaléna JehlářováMagdaléna Jehlářová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
00 | 3.73 | 248 | |||||||||||||||
17 |
Klára HašováKlára Hašová
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 3.72 | 246 | |||||||||||||||
18 |
Sára KolbováSára Kolbová
ZŠ Česká Ves Jeseník |
99 | 3.63 | 227 | |||||||||||||||
19 |
Karolína MelkováKarolína Melková
ZŠ Sluneční Šumperk |
00 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
20 |
Nikola CahlíkováNikola Cahlíková
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 3.58 | 216 | |||||||||||||||
21 |
Eliška ŠvédováEliška Švédová
ZŠ Sluneční Šumperk |
99 | 3.55 | 210 | |||||||||||||||
Veronika PlevováVeronika Plevová
ZŠ Jeseník |
99 | 3.55 | 210 | ||||||||||||||||
23 |
Monika DovičinováMonika Dovičinová
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
24 |
Denisa HladišováDenisa Hladišová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 3.48 | 196 | |||||||||||||||
25 |
Anna HolečkováAnna Holečková
FZŠ Hálkova Olomouc |
98 | 3.44 | 188 | |||||||||||||||
26 |
Adéla MlčochováAdéla Mlčochová
ZŠ a Gymnázium Konice |
99 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
27 |
Zuzana BomberováZuzana Bomberová
ZŠ a Gymnázium Konice |
99 | 3.36 | 172 | |||||||||||||||
Vendula MynářováVendula Mynářová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
00 | 3.36 | 172 | ||||||||||||||||
29 |
Mariana IndrováMariana Indrová
ZŠ Jeseník |
99 | 3.31 | 163 | |||||||||||||||
30 |
Zuzana ŘezníčkováZuzana Řezníčková
ZŠ Česká Ves Jeseník |
98 | 3.30 | 161 | |||||||||||||||
Sabina TrnkováSabina Trnková
ZŠ Česká Ves Jeseník |
00 | 3.30 | 161 | ||||||||||||||||
32 |
Kateřina HlubíkováKateřina Hlubíková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
99 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
33 |
Nikola WalterováNikola Walterová
ZŠ Jeseník |
98 | 3.21 | 144 | |||||||||||||||
34 |
Karolína BrocklováKarolína Brocklová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 3.15 | 133 | |||||||||||||||
35 |
Markéta ŠrámkováMarkéta Šrámková
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 3.14 | 131 | |||||||||||||||
36 |
Barbora TomančákováBarbora Tomančáková
FZŠ Hálkova Olomouc |
00 | 2.96 | 100 | |||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
97 | 12.48 | 693 | |||||||||||||||
2 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 11.40 | 621 | |||||||||||||||
3 |
Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
ZŠ Sluneční Šumperk |
97 | 08.88 | 456 | |||||||||||||||
4 |
Terezie SuchánkováTerezie Suchánková
ZŠ Hranická Lipník n/B |
97 | 08.71 | 445 | |||||||||||||||
5 |
Jitka SlukováJitka Sluková
ZŠ Supíkovice |
97 | 08.68 | 443 | |||||||||||||||
6 |
Magdaléna KošinováMagdaléna Košinová
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
97 | 08.44 | 428 | |||||||||||||||
7 |
Michaela HasalíkováMichaela Hasalíková
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 08.42 | 427 | |||||||||||||||
8 |
Jitka KalasováJitka Kalasová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 08.28 | 417 | |||||||||||||||
9 |
Eliška FrankováEliška Franková
ZŠ 8. května Šumperk |
97 | 08.25 | 416 | |||||||||||||||
10 |
Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
ZŠ Heyrovského Olomouc |
97 | 07.96 | 397 | |||||||||||||||
11 |
Eva PudilováEva Pudilová
ZŠ Supíkovice |
96 | 07.94 | 395 | |||||||||||||||
12 |
Nikola GrmelováNikola Grmelová
ZŠ Sluneční Šumperk |
97 | 07.92 | 394 | |||||||||||||||
13 |
Jana ŘímskáJana Římská
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
97 | 07.89 | 392 | |||||||||||||||
14 |
Adéla KumerováAdéla Kumerová
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 07.82 | 388 | |||||||||||||||
15 |
Michaela KonečnáMichaela Konečná
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
96 | 07.78 | 385 | |||||||||||||||
16 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
96 | 07.68 | 379 | |||||||||||||||
17 |
Natálie MelichárkováNatálie Melichárková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | 07.65 | 377 | |||||||||||||||
18 |
Nikola MalenkováNikola Malenková
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 07.40 | 361 | |||||||||||||||
19 |
Alena LangováAlena Langová
ZŠ Sluneční Šumperk |
98 | 07.36 | 358 | |||||||||||||||
20 |
Sarah KlajblováSarah Klajblová
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
97 | 07.34 | 357 | |||||||||||||||
21 |
Monika JurečkováMonika Jurečková
Gymnázium Čajkovského Olomouc |
97 | 07.30 | 354 | |||||||||||||||
22 |
Tereza HalířováTereza Halířová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
96 | 07.18 | 347 | |||||||||||||||
23 |
Barbora HalaxováBarbora Halaxová
ZŠ Hranická Lipník n/B |
98 | 07.15 | 345 | |||||||||||||||
24 |
Rozálie BicanováRozálie Bicanová
ZŠ Supíkovice |
97 | 06.87 | 327 | |||||||||||||||
25 |
Michaela ŠtolcováMichaela Štolcová
ZŠ 8. května Šumperk |
98 | 06.85 | 325 | |||||||||||||||
26 |
Tereza LöflerováTereza Löflerová
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 06.73 | 318 | |||||||||||||||
27 |
Simona TrnkováSimona Trnková
ZŠ a Gymnázium Konice |
96 | 06.67 | 314 | |||||||||||||||
28 |
Lenka ZajíčkováLenka Zajíčková
ZŠ a Gymnázium Konice |
98 | 06.58 | 308 | |||||||||||||||
29 |
Klára LovichováKlára Lovichová
ZŠ 8. května Šumperk |
98 | 06.16 | 281 | |||||||||||||||
30 |
Michaela JurečkováMichaela Jurečková
ZŠ Hranická Lipník n/B |
97 | 06.07 | 276 | |||||||||||||||
31 |
Sabina SouškováSabina Soušková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
96 | 05.90 | 265 | |||||||||||||||
Lucie VychodilováLucie Vychodilová
ZŠ a Gymnázium Konice |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim KravákRadim Kravák
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 13.72 | 711 | |||||||||||||||
2 |
Roman SchmidtRoman Schmidt
ZŠ Jana Železného Prostějov |
96 | 13.49 | 697 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 12.52 | 638 | |||||||||||||||
4 |
Marek JandásekMarek Jandásek
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 11.41 | 571 | |||||||||||||||
5 |
Michal NevřelaMichal Nevřela
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 11.40 | 570 | |||||||||||||||
6 |
Jan SchindlerJan Schindler
ZŠ Česká Ves Jeseník |
98 | 11.22 | 559 | |||||||||||||||
7 |
Jakub MotlJakub Motl
ZŠ Heyrovského Olomouc |
98 | 11.19 | 557 | |||||||||||||||
8 |
Robert HorákRobert Horák
ZŠ Melantrichova Prostějov |
96 | 11.05 | 549 | |||||||||||||||
9 |
Dominik HorákDominik Horák
ZŠ Vrchlického Šumperk |
96 | 10.94 | 542 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ZŠ Jana Železného Prostějov |
97 | 10.74 | 530 | |||||||||||||||
11 |
David UmlaufDavid Umlauf
ZŠ Vrchlického Šumperk |
96 | 10.72 | 529 | |||||||||||||||
12 |
Daniel HendrychDaniel Hendrych
ZŠ Struhlovsko Hranice |
97 | 10.70 | 528 | |||||||||||||||
13 |
Martin HonyšMartin Honyš
ZŠ Struhlovsko Hranice |
97 | 10.44 | 512 | |||||||||||||||
14 |
Martin PospíšilMartin Pospíšil
ZŠ Česká Ves Jeseník |
97 | 10.41 | 510 | |||||||||||||||
15 |
König König
ZŠ Vrchlického Šumperk |
97 | 10.30 | 504 | |||||||||||||||
16 |
Jan HejdušekJan Hejdušek
ZŠ Lutín |
97 | 10.24 | 500 | |||||||||||||||
17 |
Jakub BabičkaJakub Babička
ZŠ Šumavská Šumperk |
97 | 10.18 | 496 | |||||||||||||||
18 |
Tomáš PasekaTomáš Paseka
ZŠ Šumavská Šumperk |
96 | 10.17 | 496 | |||||||||||||||
19 |
Roman KosorinRoman Kosorin
ZŠ Melantrichova Prostějov |
97 | 10.07 | 490 | |||||||||||||||
20 |
Marek MlčuchMarek Mlčuch
ZŠ Heyrovského Olomouc |
96 | 10.06 | 489 | |||||||||||||||
21 |
David ČernockýDavid Černocký
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
96 | 10.00 | 486 | |||||||||||||||
22 |
Petr LátalPetr Látal
ZŠ Zeyerova Olomouc |
96 | 09.95 | 483 | |||||||||||||||
23 |
Adam GottwaldAdam Gottwald
ZŠ Melantrichova Prostějov |
96 | 09.88 | 478 | |||||||||||||||
24 |
Michal BurešMichal Bureš
ZŠ Lutín |
98 | 09.85 | 477 | |||||||||||||||
Jakub VitoslavskýJakub Vitoslavský
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
97 | 09.85 | 477 | ||||||||||||||||
26 |
Patrik MotlochPatrik Motloch
ZŠ Struhlovsko Hranice |
97 | 09.74 | 470 | |||||||||||||||
27 |
Dan KubrickýDan Kubrický
ZŠ Zeyerova Olomouc |
97 | 09.63 | 463 | |||||||||||||||
28 |
Marek ŽampachMarek Žampach
ZŠ Lutín |
97 | 09.50 | 456 | |||||||||||||||
29 |
Štěpán StrnadŠtěpán Strnad
ZŠ Šumavská Šumperk |
98 | 08.81 | 414 | |||||||||||||||
30 |
Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný
ZŠ Jeseník |
96 | 08.62 | 403 | |||||||||||||||
31 |
Viktor VylíčilViktor Vylíčil
ZŠ Jeseník |
97 | 08.27 | 382 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel MuchaPavel Mucha
ZŠ a RG města Prostějov |
99 | 63.28 | 422 | |||||||||||||||
2 |
Karel MayerKarel Mayer
ZŠ U Tenisu Přerov |
98 | 62.25 | 413 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 60.84 | 401 | |||||||||||||||
4 |
Jakub PadalíkJakub Padalík
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
98 | 59.91 | 393 | |||||||||||||||
5 |
Daniel MádrDaniel Mádr
ZŠ U Tenisu Přerov |
98 | 58.87 | 384 | |||||||||||||||
6 |
Petr FojtíkPetr Fojtík
ZŠ Jeseník |
99 | 58.25 | 378 | |||||||||||||||
7 |
Filip SamuelFilip Samuel
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 57.66 | 373 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch KrejčiříkVojtěch Krejčiřík
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 57.32 | 370 | |||||||||||||||
9 |
Robert SivoňRobert Sivoň
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 56.52 | 364 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
98 | 55.11 | 351 | |||||||||||||||
11 |
Matěj AndršMatěj Andrš
ZŠ Struhlovsko Hranice |
99 | 54.94 | 350 | |||||||||||||||
12 |
Lukáš MacenauerLukáš Macenauer
ZŠ Struhlovsko Hranice |
99 | 53.03 | 334 | |||||||||||||||
13 |
Matěj HolotíkMatěj Holotík
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 52.54 | 329 | |||||||||||||||
14 |
Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 52.08 | 325 | |||||||||||||||
15 |
Martin AgnewMartin Agnew
Slovanské gymnázium Olomouc |
98 | 52.00 | 325 | |||||||||||||||
16 |
Vít OpletalVít Opletal
ZŠ Želatovská Přerov |
98 | 51.98 | 325 | |||||||||||||||
17 |
Michal RychtářMichal Rychtář
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 51.72 | 322 | |||||||||||||||
18 |
Vojtěch SchwabVojtěch Schwab
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 49.85 | 307 | |||||||||||||||
19 |
Pavel KalčíkPavel Kalčík
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 48.81 | 298 | |||||||||||||||
20 |
František ŽeravíkFrantišek Žeravík
ZŠ Struhlovsko Hranice |
98 | 47.29 | 285 | |||||||||||||||
21 |
Josef HostášekJosef Hostášek
ZŠ Želatovská Přerov |
99 | 46.95 | 282 | |||||||||||||||
22 |
Vojtěch BartošekVojtěch Bartošek
ZŠ Jeseník |
98 | 46.87 | 281 | |||||||||||||||
23 |
David ŠarmanDavid Šarman
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 46.73 | 280 | |||||||||||||||
24 |
Vít PobuckýVít Pobucký
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
99 | 46.24 | 276 | |||||||||||||||
25 |
Daniel ŠtefákDaniel Štefák
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 45.67 | 271 | |||||||||||||||
26 |
Michal SittaMichal Sitta
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
99 | 45.39 | 269 | |||||||||||||||
27 |
Milan JuhaňákMilan Juhaňák
ZŠ Jeseník |
98 | 45.31 | 268 | |||||||||||||||
28 |
Martin HladkýMartin Hladký
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 43.60 | 254 | |||||||||||||||
29 |
Adam ŠtimplAdam Štimpl
ZŠ Želatovská Přerov |
99 | 41.98 | 241 | |||||||||||||||
30 |
Martin KrátkýMartin Krátký
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 41.07 | 233 | |||||||||||||||
31 |
Martin KroupaMartin Kroupa
ZŠ Mlýnská Mohelnice |
98 | 39.03 | 216 | |||||||||||||||
Adam ŘíhaAdam Říha
ZŠ a RG města Prostějov |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 22.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika BajerováMonika Bajerová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
98 | 54.77 | 540 | |||||||||||||||
2 |
Nikola FlašarováNikola Flašarová
ZŠ Sluneční Šumperk |
99 | 50.48 | 485 | |||||||||||||||
3 |
Alžběta HomolováAlžběta Homolová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 50.34 | 484 | |||||||||||||||
4 |
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ Jana Železného Prostějov |
98 | 47.74 | 451 | |||||||||||||||
5 |
Pavla MeidlováPavla Meidlová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 47.28 | 445 | |||||||||||||||
6 |
Michaela VodičkováMichaela Vodičková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
99 | 46.28 | 433 | |||||||||||||||
7 |
Eliška LarvováEliška Larvová
ZŠ Jana Železného Prostějov |
99 | 45.97 | 429 | |||||||||||||||
8 |
Markéta ŠrámkováMarkéta Šrámková
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 45.38 | 422 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana SommerováZuzana Sommerová
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 43.81 | 402 | |||||||||||||||
10 |
Michaela TkadlecováMichaela Tkadlecová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 38.83 | 341 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana BomberováZuzana Bomberová
ZŠ a Gymnázium Konice |
99 | 37.26 | 322 | |||||||||||||||
12 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
99 | 37.24 | 322 | |||||||||||||||
13 |
Viola AntonettiViola Antonetti
FZŠ Hálkova Olomouc |
98 | 37.16 | 321 | |||||||||||||||
14 |
Nikola VepřováNikola Vepřová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 36.78 | 316 | |||||||||||||||
15 |
Nikola WalterováNikola Walterová
ZŠ Jeseník |
98 | 35.88 | 305 | |||||||||||||||
16 |
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ZŠ Česká Ves Jeseník |
98 | 34.73 | 291 | |||||||||||||||
17 |
Sabina KohnováSabina Kohnová
FZŠ Hálkova Olomouc |
98 | 34.70 | 291 | |||||||||||||||
18 |
Sabina TrnkováSabina Trnková
ZŠ Česká Ves Jeseník |
00 | 34.31 | 286 | |||||||||||||||
19 |
Karolína SvátkováKarolína Svátková
ZŠ Jeseník |
99 | 33.96 | 282 | |||||||||||||||
20 |
Barbora KrucinováBarbora Krucinová
ZŠ 1. máje Hranice |
99 | 33.69 | 279 | |||||||||||||||
21 |
Karolína VránováKarolína Vránová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
98 | 33.67 | 279 | |||||||||||||||
22 |
Tereza BořutováTereza Bořutová
ZŠ Jeseník |
00 | 33.28 | 274 | |||||||||||||||
23 |
Andrea VodákováAndrea Vodáková
ZŠ Velká Dlážka Přerov |
98 | 33.01 | 271 | |||||||||||||||
24 |
Zuzana KopeckáZuzana Kopecká
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 32.67 | 267 | |||||||||||||||
25 |
Johanka SimonováJohanka Simonová
ZŠ Sluneční Šumperk |
99 | 32.58 | 266 | |||||||||||||||
26 |
Karolína MelkováKarolína Melková
ZŠ Sluneční Šumperk |
00 | 32.10 | 260 | |||||||||||||||
27 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
ZŠ Česká Ves Jeseník |
00 | 30.53 | 241 | |||||||||||||||
28 |
Michaela SoukupováMichaela Soukupová
ZŠ Za Mlýnem Přerov |
99 | 30.18 | 237 | |||||||||||||||
29 |
Michaela SommerováMichaela Sommerová
FZŠ Hálkova Olomouc |
99 | 29.55 | 230 | |||||||||||||||
30 |
Dominika MajstršínováDominika Majstršínová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 29.40 | 228 | |||||||||||||||
31 |
Dominika GrygarováDominika Grygarová
ZŠ Svisle Přerov |
99 | 26.76 | 197 | |||||||||||||||
32 |
Šárka ŠkrabalováŠárka Škrabalová
ZŠ a Gymnázium Konice |
98 | 23.47 | 160 | |||||||||||||||
Tereza HladišováTereza Hladišová
ZŠ B. Němcové Zábřeh |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Ilona ŠíblováIlona Šíblová
ZŠ Heyrovského Olomouc |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ Heyrovského Olomouc ZŠ Heyrovského Olomouc | ZŠ Heyrovského Olomouc | 6365 | ||||||||||||||||
2 | ZŠ Jana Železného Prostějov ZŠ Jana Železného Prostějov | ZŠ Jana Železného Prostějov | 5848 | ||||||||||||||||
3 | ZŠ Melantrichova Prostějov ZŠ Melantrichova Prostějov | ZŠ Melantrichova Prostějov | 5474 | ||||||||||||||||
4 | ZŠ Za Mlýnem Přerov ZŠ Za Mlýnem Přerov | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 5422 | ||||||||||||||||
5 | ZŠ Struhlovsko Hranice ZŠ Struhlovsko Hranice | ZŠ Struhlovsko Hranice | 5373 | ||||||||||||||||
6 | ZŠ Vrchlického Šumperk ZŠ Vrchlického Šumperk | ZŠ Vrchlického Šumperk | 5326 | ||||||||||||||||
7 | ZŠ Lutín ZŠ Lutín | ZŠ Lutín | 5284 | ||||||||||||||||
8 | ZŠ Šumavská Šumperk ZŠ Šumavská Šumperk | ZŠ Šumavská Šumperk | 5012 | ||||||||||||||||
9 | ZŠ Česká Ves Jeseník ZŠ Česká Ves Jeseník | ZŠ Česká Ves Jeseník | 4913 | ||||||||||||||||
10 | ZŠ Zeyerova Olomouc ZŠ Zeyerova Olomouc | ZŠ Zeyerova Olomouc | 4699 | ||||||||||||||||
11 | ZŠ Jeseník ZŠ Jeseník | ZŠ Jeseník | 4439 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HEYRO HEYRO | ZŠ Heyrovského Olomouc | 4675 | ||||||||||||||||
2 | STRUH STRUH | ZŠ Struhlovsko Hranice | 4099 | ||||||||||||||||
3 | ZAMLY ZAMLY | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 3909 | ||||||||||||||||
4 | MOHEL MOHEL | ZŠ Mlýnská Mohelnice | 3796 | ||||||||||||||||
5 | SLOVA SLOVA | Slovanské gymnázium Olomouc | 3780 | ||||||||||||||||
6 | ZELAT ZELAT | ZŠ Želatovská Přerov | 3741 | ||||||||||||||||
7 | REALG REALG | ZŠ a RG města Prostějov | 3708 | ||||||||||||||||
8 | ZELEZ ZELEZ | ZŠ Jana Železného Prostějov | 3450 | ||||||||||||||||
9 | BNEMC BNEMC | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 3432 | ||||||||||||||||
10 | TENIS TENIS | ZŠ U Tenisu Přerov | 3242 | ||||||||||||||||
11 | JESEN JESEN | ZŠ Jeseník | 3069 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HEYRO HEYRO | ZŠ Heyrovského Olomouc | 6355 | ||||||||||||||||
2 | SLUNE SLUNE | ZŠ Sluneční Šumperk | 5659 | ||||||||||||||||
3 | CAJKO CAJKO | Gymnázium Čajkovského Olomouc | 5597 | ||||||||||||||||
4 | ZEYER ZEYER | ZŠ Zeyerova Olomouc | 5331 | ||||||||||||||||
5 | VELDL VELDL | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 5054 | ||||||||||||||||
6 | ZELEZ ZELEZ | ZŠ Jana Železného Prostějov | 5021 | ||||||||||||||||
7 | 8KVET 8KVET | ZŠ 8. května Šumperk | 4916 | ||||||||||||||||
8 | HRALI HRALI | ZŠ Hranická Lipník n/B | 4820 | ||||||||||||||||
9 | KONIC KONIC | ZŠ a Gymnázium Konice | 4358 | ||||||||||||||||
10 | SUPIK SUPIK | ZŠ Supíkovice | 4199 | ||||||||||||||||
11 | TERER TERER | ZŠ Tererovo nám. Olomouc | 3785 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZELEZ ZELEZ | ZŠ Jana Železného Prostějov | 5708 | ||||||||||||||||
2 | SLUNE SLUNE | ZŠ Sluneční Šumperk | 4943 | ||||||||||||||||
3 | ZAMLY ZAMLY | ZŠ Za Mlýnem Přerov | 4725 | ||||||||||||||||
4 | HEYRO HEYRO | ZŠ Heyrovského Olomouc | 4656 | ||||||||||||||||
5 | VELDL VELDL | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 4576 | ||||||||||||||||
6 | 1MAJE 1MAJE | ZŠ 1. máje Hranice | 4561 | ||||||||||||||||
7 | SVISL SVISL | ZŠ Svisle Přerov | 4560 | ||||||||||||||||
8 | HALKO HALKO | FZŠ Hálkova Olomouc | 4548 | ||||||||||||||||
9 | KONIC KONIC | ZŠ a Gymnázium Konice | 4331 | ||||||||||||||||
10 | BNEMC BNEMC | ZŠ B. Němcové Zábřeh | 4094 | ||||||||||||||||
11 | JESEN JESEN | ZŠ Jeseník | 3588 | ||||||||||||||||
12 | CEVES CEVES | ZŠ Česká Ves Jeseník | 3460 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |