Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha (22. 5. 2012)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.19
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.24
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25
4 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.28
5 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.32
6 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
7 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.32
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
3 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.58
6 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
7 Petr KocandaPetr Kocanda 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
2 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
5 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
7 Jan KořínekJan Kořínek 69 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 22.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.24
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
4 Jan MichalecJan Michalec 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.20
5 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
6 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
2 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
3 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.12
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.13
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
6 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
2 Petra AschermannováPetra Aschermannová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
4 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
6 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.93
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.65
Celkem 5 závodníků