KF Poháru Rozhlasu Liberecký kraj
Turnov (24. - 24. 5. 2012)60 m - Žáci
Žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valery HresValery Hres | 97 | ZŠ Arbesova | 07.76 | 631 | ||||||||||||||
3 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
5 | Michal HornigMichal Hornig | 96 | ZŠ Komenského Jilemnice | 08.27 | 484 | ||||||||||||||
6 | David HnikDavid Hnik | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 08.29 | 478 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 07.79 | 622 | ||||||||||||||
3 | Daniel JiřičkaDaniel Jiřička | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 08.02 | 554 | ||||||||||||||
4 | Jakub MalinovskýJakub Malinovský | 97 | ZŠ Arbesova | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
5 | Filip MajerFilip Majer | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 08.19 | 506 | ||||||||||||||
6 | Petr ChodurPetr Chodur | 98 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 08.62 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žáci 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MocVojtěch Moc | 96 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
2 | Tomáš RiedelTomáš Riedel | 96 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 08.09 | 534 | ||||||||||||||
3 | Petr PaulůPetr Paulů | 98 | ZŠ Horní Branná | 08.40 | 449 | ||||||||||||||
4 | Ladislav SobotaLadislav Sobota | 97 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.55 | 411 | ||||||||||||||
5 | Luboš SlabýLuboš Slabý | 96 | ZŠ Horní Branná | 08.61 | 396 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Žáci 4 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav ŠilhánStanislav Šilhán | 97 | ZŠ Arbesova | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
2 | Matěj ŠvarcMatěj Švarc | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 08.33 | 468 | ||||||||||||||
3 | Roman ZimlRoman Ziml | 96 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.44 | 439 | ||||||||||||||
4 | Filip TrčFilip Trč | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 08.62 | 393 | ||||||||||||||
5 | Jan VaněčekJan Vaněček | 96 | ZŠ Skálova Turnov | 08.71 | 371 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlastimil HlubůčekVlastimil Hlubůček | 99 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 08.33 | 468 | ||||||||||||||
2 | Jan DivišJan Diviš | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 08.41 | 447 | ||||||||||||||
3 | Marek BalážMarek Baláž | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 08.66 | 383 | ||||||||||||||
4 | Jiří FantaJiří Fanta | 98 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 08.74 | 364 | ||||||||||||||
5 | Daniel BrožDaniel Brož | 99 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.98 | 309 | ||||||||||||||
6 | Daniel ČížDaniel Číž | 99 | ZŠ Zákupy | 09.31 | 239 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ml. žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KošťákTomáš Košťák | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 08.68 | 378 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ChuticLukáš Chutic | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 08.71 | 371 | ||||||||||||||
3 | Pavel KoubaPavel Kouba | 99 | ZŠ Zákupy | 08.73 | 366 | ||||||||||||||
4 | Radek ŠefčíkRadek Šefčík | 00 | ZŠ Zákupy | 08.96 | 313 | ||||||||||||||
5 | Michal KotrčMichal Kotrč | 98 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 09.39 | 224 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal LábekMichal Lábek | 99 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 08.67 | 381 | ||||||||||||||
3 | Filip NovotnýFilip Novotný | 98 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.91 | 324 | ||||||||||||||
4 | Tomáš LíznerTomáš Lízner | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 09.09 | 285 | ||||||||||||||
5 | David HorákDavid Horák | 98 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 09.14 | 274 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KřivanTomáš Křivan | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 09.33 | 235 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 4 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VanclDavid Vancl | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 08.51 | 421 | ||||||||||||||
3 | Jiří RyskaJiří Ryska | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 08.74 | 364 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠtechmullerTomáš Štechmuller | 98 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 08.78 | 354 | ||||||||||||||
5 | Martin PávMartin Páv | 98 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 09.01 | 302 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně
Žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ČernáMonika Černá | 96 | ZŠ Skálova Turnov | 08.85 | 605 | ||||||||||||||
2 | Nikola ErlebachováNikola Erlebachová | 96 | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
3 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 97 | ZŠ Arbesova | 09.11 | 538 | ||||||||||||||
4 | Barbora ČmejrkováBarbora Čmejrková | 97 | ZŠ Arbesova | 09.13 | 533 | ||||||||||||||
5 | Martina BřezinováMartina Březinová | 97 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 09.15 | 528 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HanušováNikola Hanušová | 96 | ZŠ Komenského Jilemnice | 08.67 | 654 | ||||||||||||||
2 | Lucie FialováLucie Fialová | 97 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.91 | 589 | ||||||||||||||
3 | Lucie HořeníLucie Hoření | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
4 | Katka JanatováKatka Janatová | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 09.12 | 536 | ||||||||||||||
5 | Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková | 98 | ZŠ Komenského Jilemnice | 09.28 | 496 | ||||||||||||||
6 | Nikola ProcházkováNikola Procházková | 96 | ZŠ Arbesova | 09.51 | 442 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MarkováAlena Marková | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 08.73 | 637 | ||||||||||||||
2 | Petra KučerováPetra Kučerová | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 08.92 | 587 | ||||||||||||||
3 | Dana RamseidlováDana Ramseidlová | 98 | ZŠ Vrchlického Liberec | 09.15 | 528 | ||||||||||||||
4 | Tereza MaryškováTereza Maryšková | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 09.47 | 451 | ||||||||||||||
5 | Petra SieglerováPetra Sieglerová | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 09.49 | 447 | ||||||||||||||
6 | Monika TherováMonika Therová | 98 | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Žákyně 4 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 08.67 | 654 | ||||||||||||||
2 | Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková | 97 | ZŠ Vrchlického Liberec | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
3 | Aneta VávrováAneta Vávrová | 96 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 09.06 | 551 | ||||||||||||||
4 | Zuzana VondráčkováZuzana Vondráčková | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 09.21 | 513 | ||||||||||||||
5 | Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová | 97 | 5. ZŠ Pasířská | 09.50 | 444 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GaluszkováMichaela Galuszková | 98 | ZŠ Desná | 08.40 | 729 | ||||||||||||||
2 | Dominika HanušováDominika Hanušová | 98 | ZŠ Komenského Jilemnice | 08.54 | 690 | ||||||||||||||
3 | Ludmila GazdováLudmila Gazdová | 99 | ZŠ Komenského Jilemnice | 09.43 | 461 | ||||||||||||||
4 | Adriana HavlíčkováAdriana Havlíčková | 99 | ZŠ Arbesova | 09.44 | 458 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BurdováKristýna Burdová | 98 | ZŠ Hejnice | 09.52 | 440 | ||||||||||||||
6 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 00 | ZŠ Desná | 10.27 | 283 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ml. žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva KamenskáIva Kamenská | 99 | ZŠ Zákupy | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
2 | Sára KadlecováSára Kadlecová | 00 | ZŠ Zákupy | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
3 | Darina KoutnáDarina Koutná | 98 | ZŠ Hejnice | 09.44 | 458 | ||||||||||||||
4 | Dominika KrauzováDominika Krauzová | 99 | ZŠ Zákupy | 09.58 | 426 | ||||||||||||||
5 | Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 09.60 | 422 | ||||||||||||||
6 | Anita KocourkováAnita Kocourková | 00 | ZŠ Masarykova Libštát | 10.52 | 238 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ml. žákyně 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka MálkováŠárka Málková | 98 | ZŠ Arbesova | 08.56 | 684 | ||||||||||||||
2 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
3 | Andrea PfefferováAndrea Pfefferová | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 09.40 | 468 | ||||||||||||||
4 | Natálie ČepákováNatálie Čepáková | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 09.54 | 435 | ||||||||||||||
5 | Anna ProkopováAnna Prokopová | 98 | ZŠ Desná | 10.24 | 289 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žákyně 4 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová | 99 | ZŠ Komenského Jilemnice | 08.39 | 732 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PulmanováKateřina Pulmanová | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 08.82 | 613 | ||||||||||||||
3 | Petra ŠímováPetra Šímová | 00 | ZŠ Arbesova | 09.20 | 516 | ||||||||||||||
4 | Rivero Sira CaraballeRivero Sira Caraballe | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
5 | Nikola SprostáNikola Sprostá | 99 | ZŠ Masarykova Libštát | 10.11 | 314 | ||||||||||||||
6 | Gabriela TulachováGabriela Tulachová | 99 | ZŠ Masarykova Libštát | 10.17 | 302 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HanušováDominika Hanušová | 98 | ZŠ Komenského Jilemnice | 1:44.89 | 754 | ||||||||||||||
2 | Pavlína MarxováPavlína Marxová | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 1:57.60 | 545 | ||||||||||||||
3 | Sára ČepelíkováSára Čepelíková | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 1:59.54 | 515 | ||||||||||||||
4 | Tereza PečenkováTereza Pečenková | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 2:00.95 | 495 | ||||||||||||||
5 | Sára KadlecováSára Kadlecová | 00 | ZŠ Zákupy | 2:07.58 | 403 | ||||||||||||||
6 | Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská | 98 | ZŠ Zákupy | 2:08.81 | 387 | ||||||||||||||
7 | Ester MerunkováEster Merunková | 99 | ZŠ Hejnice | 2:10.21 | 369 | ||||||||||||||
8 | Anita KocourkováAnita Kocourková | 00 | ZŠ Masarykova Libštát | 2:19.44 | 261 | ||||||||||||||
9 | Veronika BeranováVeronika Beranová | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 2:20.31 | 251 | ||||||||||||||
10 | Šárka MalcováŠárka Malcová | 99 | ZŠ Desná | 2:21.95 | 234 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Ml. žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ValešováAnna Valešová | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 1:52.91 | 618 | ||||||||||||||
2 | Marie SvobodováMarie Svobodová | 99 | ZŠ Arbesova | 1:54.06 | 600 | ||||||||||||||
3 | Eliška RysulováEliška Rysulová | 99 | ZŠ Komenského Jilemnice | 1:56.17 | 567 | ||||||||||||||
4 | Markéta PolákováMarkéta Poláková | 99 | ZŠ Arbesova | 2:01.69 | 484 | ||||||||||||||
5 | Pavlína VotočkováPavlína Votočková | 99 | ZŠ Komenského Jilemnice | 2:04.17 | 449 | ||||||||||||||
6 | Michaela SchindlerováMichaela Schindlerová | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 2:07.10 | 409 | ||||||||||||||
7 | Nicole VrkoslavováNicole Vrkoslavová | 99 | ZŠ Arbesova | 2:09.69 | 375 | ||||||||||||||
8 | Alena PerglerováAlena Perglerová | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 2:10.93 | 360 | ||||||||||||||
9 | Lucie SchleifováLucie Schleifová | 98 | ZŠ Hejnice | 2:13.82 | 324 | ||||||||||||||
10 | Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková | 99 | ZŠ Desná | 2:16.77 | 290 | ||||||||||||||
11 | Iva KomlóIva Komló | 99 | ZŠ Desná | 2:36.92 | 105 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně
Žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | 5. ZŠ Pasířská | 2:34.92 | 632 | ||||||||||||||
2 | Katka JanatováKatka Janatová | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 2:39.03 | 584 | ||||||||||||||
3 | Anna KloudováAnna Kloudová | 96 | 5. ZŠ Pasířská | 2:41.64 | 554 | ||||||||||||||
4 | Martina BendováMartina Bendová | 98 | 5. ZŠ Pasířská | 2:43.56 | 533 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SvátkováKateřina Svátková | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 2:44.86 | 518 | ||||||||||||||
6 | Lucie VítkováLucie Vítková | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 2:50.26 | 461 | ||||||||||||||
7 | Štěpánka PěničkováŠtěpánka Pěničková | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 2:50.28 | 461 | ||||||||||||||
8 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 98 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 2:53.60 | 427 | ||||||||||||||
9 | Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková | 96 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 3:04.07 | 328 | ||||||||||||||
10 | Tereza SchmidtováTereza Schmidtová | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 3:12.25 | 260 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana StaňkováZuzana Staňková | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 2:19.12 | 835 | ||||||||||||||
2 | Kamila ŠulcováKamila Šulcová | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 2:39.55 | 578 | ||||||||||||||
3 | Veronika ČernáVeronika Černá | 98 | ZŠ Vrchlického Liberec | 2:40.03 | 573 | ||||||||||||||
4 | Tereza MeislováTereza Meislová | 97 | ZŠ Arbesova | 2:44.71 | 520 | ||||||||||||||
5 | Adéla MaturováAdéla Maturová | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 2:45.51 | 511 | ||||||||||||||
6 | Barbora ČmejrkováBarbora Čmejrková | 97 | ZŠ Arbesova | 2:46.87 | 497 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PetrtýlováKateřina Petrtýlová | 96 | ZŠ Arbesova | 2:54.31 | 420 | ||||||||||||||
8 | Zuzana VondráčkováZuzana Vondráčková | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 3:11.37 | 267 | ||||||||||||||
9 | Hana HájkováHana Hájková | 98 | ZŠ Vrchlického Liberec | 3:24.76 | 170 | ||||||||||||||
10 | Monika TherováMonika Therová | 98 | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 3:30.63 | 133 | ||||||||||||||
11 | Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová | 98 | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 3:37.34 | 97 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1000 m - Ml. žáci
Ml. žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr JanúšekPetr Janúšek | 99 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 3:10.63 | 564 | ||||||||||||||
2 | Patrik HolovičPatrik Holovič | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 3:13.50 | 538 | ||||||||||||||
3 | Daniel ČížDaniel Číž | 99 | ZŠ Zákupy | 3:13.91 | 534 | ||||||||||||||
4 | Pavel JanúšekPavel Janúšek | 99 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 3:17.74 | 501 | ||||||||||||||
5 | Jakub KašubiakJakub Kašubiak | 99 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 3:19.20 | 488 | ||||||||||||||
6 | Matěj BarochMatěj Baroch | 98 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 3:20.24 | 480 | ||||||||||||||
7 | Martin HruškaMartin Hruška | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 3:20.36 | 479 | ||||||||||||||
9 | Jan CadrikJan Cadrik | 99 | 5. ZŠ Pasířská | 3:31.37 | 390 | ||||||||||||||
10 | Patrik DufekPatrik Dufek | 99 | ZŠ Zákupy | 3:40.38 | 324 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Ml. žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michal LábekMichal Lábek | 99 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 3:10.43 | 566 | ||||||||||||||
3 | Michal PatkaMichal Patka | 99 | ZŠ Zákupy | 3:21.96 | 465 | ||||||||||||||
4 | David KotenDavid Koten | 99 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 3:24.06 | 448 | ||||||||||||||
5 | Dominik PaříkDominik Pařík | 98 | ZŠ Skálova Turnov | 3:27.69 | 419 | ||||||||||||||
6 | Jan KuchařJan Kuchař | 98 | ZŠ Masarykova Libštát | 3:30.79 | 394 | ||||||||||||||
7 | Tomáš LukešTomáš Lukeš | 99 | ZŠ Masarykova Libštát | 3:31.59 | 388 | ||||||||||||||
8 | Zdeňek KrpataZdeňek Krpata | 00 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 3:32.07 | 385 | ||||||||||||||
9 | Filip ŠťastnýFilip Šťastný | 99 | ZŠ Skálova Turnov | 3:40.20 | 325 | ||||||||||||||
10 | Matěj RyšavýMatěj Ryšavý | 98 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 3:44.37 | 296 | ||||||||||||||
11 | Jakub LipavskýJakub Lipavský | 00 | 5. ZŠ Pasířská | 4:02.78 | 184 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žáci
Žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PetrOndřej Petr | 97 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 4:42.19 | 667 | ||||||||||||||
2 | Jakub TauchmanJakub Tauchman | 97 | ZŠ Horní Branná | 4:46.84 | 638 | ||||||||||||||
3 | Jan OkuliarJan Okuliar | 97 | ZŠ Komenského Jilemnice | 4:48.33 | 629 | ||||||||||||||
4 | Marián ProtušMarián Protuš | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 4:51.80 | 608 | ||||||||||||||
5 | Josef VitvarJosef Vitvar | 96 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 4:59.28 | 564 | ||||||||||||||
6 | David SyrotiukDavid Syrotiuk | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 5:08.88 | 510 | ||||||||||||||
7 | Dominik ŠtulíkDominik Štulík | 98 | ZŠ Arbesova | 5:16.48 | 469 | ||||||||||||||
8 | Daniel KrouzaDaniel Krouza | 97 | ZŠ Skálova Turnov | 5:17.78 | 462 | ||||||||||||||
9 | Miroslav ŠírMiroslav Šír | 97 | ZŠ Horní Branná | 5:20.42 | 448 | ||||||||||||||
11 | Milan NešveraMilan Nešvera | 96 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 5:28.58 | 406 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof JechKryštof Jech | 96 | ZŠ Komenského Jilemnice | 4:45.46 | 646 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav BláhaJaroslav Bláha | 98 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 4:54.05 | 594 | ||||||||||||||
3 | Martin ČížekMartin Čížek | 98 | ZŠ Komenského Jilemnice | 4:54.93 | 589 | ||||||||||||||
4 | Matěj HrnčírMatěj Hrnčír | 97 | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 4:59.81 | 561 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček | 97 | ZŠ Jablonné v Podještědí | 5:05.55 | 528 | ||||||||||||||
6 | Marek DrahýMarek Drahý | 96 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 5:06.17 | 525 | ||||||||||||||
7 | Matyáš LehkýMatyáš Lehký | 98 | ZŠ Arbesova | 5:08.76 | 510 | ||||||||||||||
8 | Daniel MalýDaniel Malý | 97 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 5:08.77 | 510 | ||||||||||||||
9 | Jindřich HartigJindřich Hartig | 96 | ZŠ Horní Branná | 5:22.19 | 439 | ||||||||||||||
Dominik KošekDominik Košek | 96 | ZŠ Skálova Turnov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
Žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BS- Trč, Vaněček, Mikeš, Syrotiuk BS- Trč, Vaněček, Mikeš, Syrotiuk | ZŠ Skálova Turnov | 30.17 | 582 | |||||||||||||||
2 | BS- Kovačik, Drahý, Halama, Kolč BS- Kovačik, Drahý, Halama, Kolč | ZŠ U Lesa Nový Bor | 30.89 | 529 | |||||||||||||||
3 | BS- Šimůnek, Jech, Korbelář, Kužel BS- Šimůnek, Jech, Korbelář, Kužel | ZŠ Komenského Jilemnice | 31.44 | 490 | |||||||||||||||
4 | BS- Preisler, Vích, Štulík, Lehký BS- Preisler, Vích, Štulík, Lehký | ZŠ Arbesova | 31.90 | 459 | |||||||||||||||
5 | BS- Chodur, Němeček, Vitvar, Nešvera BS- Chodur, Němeček, Vitvar, Nešvera | ZŠ Jablonné v Podještědí | 32.01 | 452 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS- Riedel, Do Minh, Šimon, Kovalev AS- Riedel, Do Minh, Šimon, Kovalev | ZŠ Jablonné v Podještědí | 29.05 | 669 | |||||||||||||||
3 | AS- Ziml, Moc, Sobota, Jandač AS- Ziml, Moc, Sobota, Jandač | ZŠ U Lesa Nový Bor | 30.84 | 533 | |||||||||||||||
4 | AS- Paulů, Hraba, Slabý, Kobrle AS- Paulů, Hraba, Slabý, Kobrle | ZŠ Horní Branná | 31.19 | 508 | |||||||||||||||
5 | BS- Bobek, Dufek, Protuš, Hrnčíř BS- Bobek, Dufek, Protuš, Hrnčíř | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 32.15 | 442 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žáci 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS- Šlajchrt, Jiřička, Horký, Majer AS- Šlajchrt, Jiřička, Horký, Majer | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 29.47 | 636 | |||||||||||||||
2 | AS- Šír, Hornig, Kudrnáč, Hnik AS- Šír, Hornig, Kudrnáč, Hnik | ZŠ Komenského Jilemnice | 29.56 | 629 | |||||||||||||||
3 | AS- Malinovský, Purm, Hres, Šilhán AS- Malinovský, Purm, Hres, Šilhán | ZŠ Arbesova | 31.73 | 470 | |||||||||||||||
AS- Egrt, Nauš, Křeček, Švarc AS- Egrt, Nauš, Křeček, Švarc | ZŠ Skálova Turnov | DNS | |||||||||||||||||
AS- Dolenský, Kubát, Süč, Vrána AS- Dolenský, Kubát, Süč, Vrána | ZŠ Jablonec nad Jizerou | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BM- Klíma, Štummer, Patka, Šefčík BM- Klíma, Štummer, Patka, Šefčík | ZŠ Zákupy | 34.58 | 294 | |||||||||||||||
2 | BM- Baláž, Halfar, Hruška, Pařík BM- Baláž, Halfar, Hruška, Pařík | ZŠ Skálova Turnov | 34.81 | 282 | |||||||||||||||
3 | BM- Páv, Čapek, Baroch, Drábek BM- Páv, Čapek, Baroch, Drábek | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 35.08 | 267 | |||||||||||||||
4 | BM- Lipavský, Cadrik, Dupač, Janota BM- Lipavský, Cadrik, Dupač, Janota | 5. ZŠ Pasířská | 35.60 | 241 | |||||||||||||||
6 | BM- Svoboda, Janúšek Pe., Janúšek Pa., Ryšavý BM- Svoboda, Janúšek Pe., Janúšek Pa., Ryšavý | ZŠ Jablonné v Podještědí | 36.32 | 205 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AM- Horáček, Lábek, Hlubůček, Kozelka AM- Horáček, Lábek, Hlubůček, Kozelka | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 31.75 | 469 | |||||||||||||||
2 | AM- Diviš, Vancl, Rouč, Holovič AM- Diviš, Vancl, Rouč, Holovič | ZŠ Masarykova Libštát | 32.38 | 427 | |||||||||||||||
3 | AM- Brož, Kařízek, Král, Novotný AM- Brož, Kařízek, Král, Novotný | ZŠ U Lesa Nový Bor | 32.84 | 398 | |||||||||||||||
4 | AM- Košťák, Chutic, Lízner, Kasper AM- Košťák, Chutic, Lízner, Kasper | 5. ZŠ Pasířská | 33.57 | 353 | |||||||||||||||
5 | AM- Fanta, Štechmuller, Kučera, Kotrč AM- Fanta, Štechmuller, Kučera, Kotrč | ZŠ Jablonné v Podještědí | 34.26 | 312 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ml. žáci 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | AM- Kunst, Křivan, Kutek, Ryska AM- Kunst, Křivan, Kutek, Ryska | ZŠ Skálova Turnov | 33.24 | 373 | |||||||||||||||
3 | AM- Kouba, Číž, Červinka, Herpai AM- Kouba, Číž, Červinka, Herpai | ZŠ Zákupy | 33.49 | 357 | |||||||||||||||
4 | BM- Arnold, Krpata, Kašubiak, Horák BM- Arnold, Krpata, Kašubiak, Horák | ZŠ U Lesa Nový Bor | 35.12 | 265 | |||||||||||||||
AM- Tomíček, Šťastný, Novotný, Šulc AM- Tomíček, Šťastný, Novotný, Šulc | ZŠ Jablonec nad Jizerou | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně
Žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BS- Franková, Pilná, Meislová, Procházková BS- Franková, Pilná, Meislová, Procházková | ZŠ Arbesova | 34.30 | 576 | |||||||||||||||
2 | BS- Staňková, Tokarová, Sieglerová, Mizerová BS- Staňková, Tokarová, Sieglerová, Mizerová | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 34.86 | 540 | |||||||||||||||
3 | BS- Sedláčková, Vítková, Pěničková, Kosáčková BS- Sedláčková, Vítková, Pěničková, Kosáčková | ZŠ Komenského Jilemnice | 34.97 | 533 | |||||||||||||||
4 | BS- Ulbrichová Do., Ulbrichová Da., Gutová, Kloudová BS- Ulbrichová Do., Ulbrichová Da., Gutová, Kloudová | 5. ZŠ Pasířská | 35.01 | 531 | |||||||||||||||
5 | BS- Turková, Pavlíčková, Kohoutová, Majorová BS- Turková, Pavlíčková, Kohoutová, Majorová | ZŠ U Lesa Nový Bor | 35.70 | 488 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BS- Cymbálová, Svátková, Mazgalová, Schmidtová BS- Cymbálová, Svátková, Mazgalová, Schmidtová | ZŠ Skálova Turnov | 32.93 | 669 | |||||||||||||||
2 | AS- Fialová, Vojířová, Březinová, Vlková AS- Fialová, Vojířová, Březinová, Vlková | ZŠ U Lesa Nový Bor | 33.34 | 641 | |||||||||||||||
3 | AS- Čmejrková, Hýsková, Petrtýlová, Bradová AS- Čmejrková, Hýsková, Petrtýlová, Bradová | ZŠ Arbesova | 33.35 | 640 | |||||||||||||||
4 | AS- Ramseidlová, Černá, Rysnerová, Vaníčková AS- Ramseidlová, Černá, Rysnerová, Vaníčková | ZŠ Vrchlického Liberec | 34.62 | 556 | |||||||||||||||
5 | AS- Jindřišková, Therová, Jonová, Erlebachová AS- Jindřišková, Therová, Jonová, Erlebachová | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 35.88 | 477 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Žákyně 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS- Kučerová K.,, Kučerová P., Vávrová, Šulcová AS- Kučerová K.,, Kučerová P., Vávrová, Šulcová | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 33.41 | 636 | |||||||||||||||
2 | AS- Pilzová, Vokálová, Hoření, Maryšková AS- Pilzová, Vokálová, Hoření, Maryšková | 5. ZŠ Pasířská | 33.44 | 634 | |||||||||||||||
3 | AS- Hanušová, Pajerová, Hloušková, Janatková AS- Hanušová, Pajerová, Hloušková, Janatková | ZŠ Komenského Jilemnice | 33.62 | 622 | |||||||||||||||
AS- Marková, Randáková, Černá, Vondráčková AS- Marková, Randáková, Černá, Vondráčková | ZŠ Skálova Turnov | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 1 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BM- Málková, Šímová, Vrkoslavová, Svobodová BM- Málková, Šímová, Vrkoslavová, Svobodová | ZŠ Arbesova | 34.43 | 568 | |||||||||||||||
2 | BM- Gazdová, Rysulová, Ackermannová, Trejbalová BM- Gazdová, Rysulová, Ackermannová, Trejbalová | ZŠ Komenského Jilemnice | 36.03 | 468 | |||||||||||||||
3 | BM- Malcová, Šikolová, Komló, Prokopová BM- Malcová, Šikolová, Komló, Prokopová | ZŠ Desná | 36.39 | 447 | |||||||||||||||
4 | BM- Kočová D., Caraballe, Čepáková, Schindlerová BM- Kočová D., Caraballe, Čepáková, Schindlerová | ZŠ Skálova Turnov | 37.50 | 384 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žákyně 2 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AM- Hanušová, Půlpánová, Hloušková, Steinerová AM- Hanušová, Půlpánová, Hloušková, Steinerová | ZŠ Komenského Jilemnice | 33.00 | 664 | |||||||||||||||
2 | AM- Barborová, Pulmanová, Zelinková, Novotná AM- Barborová, Pulmanová, Zelinková, Novotná | 5. ZŠ Pasířská | 33.49 | 631 | |||||||||||||||
3 | AM- Gebrtová, Kočová S., Čepelíková S., Roubíčková AM- Gebrtová, Kočová S., Čepelíková S., Roubíčková | ZŠ Skálova Turnov | 34.95 | 535 | |||||||||||||||
4 | AM- Beranová, Kocourková, Perglerová, Tulachová AM- Beranová, Kocourková, Perglerová, Tulachová | ZŠ Masarykova Libštát | 37.61 | 378 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ml. žákyně 3 (čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AM- Vetráková, Poláková, Havlíčková, Taibrová AM- Vetráková, Poláková, Havlíčková, Taibrová | ZŠ Arbesova | 35.35 | 510 | |||||||||||||||
2 | AM- Koutná, Schleifová, Merunková, Burdová AM- Koutná, Schleifová, Merunková, Burdová | ZŠ Hejnice | 35.44 | 504 | |||||||||||||||
3 | AM- Mikšovská, Kadlecová, Kamenská, Krauzová AM- Mikšovská, Kadlecová, Kamenská, Krauzová | ZŠ Zákupy | 35.53 | 498 | |||||||||||||||
4 | AM- Jakouběová, Mejsnarová, Petřičková, Galuszková AM- Jakouběová, Mejsnarová, Petřičková, Galuszková | ZŠ Desná | 40.84 | 221 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 1.92 | 731 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
ZŠ Arbesova |
97 | 1.76 | 593 | |||||||||||||||
Josef EgrtJosef Egrt
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 1.72 | 560 | ||||||||||||||||
5 |
Stanislav ŠilhánStanislav Šilhán
ZŠ Arbesova |
97 | 1.68 | 528 | |||||||||||||||
6 |
Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 1.64 | 496 | |||||||||||||||
Jiří HrabaJiří Hraba
ZŠ Horní Branná |
96 | 1.64 | 496 | ||||||||||||||||
8 |
Robin ŠírRobin Šír
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.60 | 464 | |||||||||||||||
Daniel ŠkardaDaniel Škarda
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 1.60 | 464 | ||||||||||||||||
Martin DufekMartin Dufek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 1.60 | 464 | ||||||||||||||||
12 |
David SyrotiukDavid Syrotiuk
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 1.55 | 426 | |||||||||||||||
Ondřej PetrOndřej Petr
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
Martin KorbelářMartin Korbelář
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.55 | 426 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.50 | 389 | |||||||||||||||
Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček
ZŠ Jablonné v Podještědí |
97 | 1.50 | 389 | ||||||||||||||||
Filip MajerFilip Majer
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
97 | 1.50 | 389 | ||||||||||||||||
Petr PaulůPetr Paulů
ZŠ Horní Branná |
98 | 1.50 | 389 | ||||||||||||||||
20 |
Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
Marián ProtušMarián Protuš
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
97 | 1.45 | 352 | ||||||||||||||||
22 |
Radek NaušRadek Nauš
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 1.40 | 317 | |||||||||||||||
David VíchDavid Vích
ZŠ Arbesova |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 1.54 | 419 | |||||||||||||||
2 |
Marek KučeraMarek Kučera
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 1.52 | 404 | |||||||||||||||
3 |
Štěpán RoučŠtěpán Rouč
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 1.48 | 374 | |||||||||||||||
Jan DivišJan Diviš
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 1.48 | 374 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KrálJakub Král
ZŠ U Lesa Nový Bor |
99 | 1.44 | 345 | |||||||||||||||
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 1.44 | 345 | ||||||||||||||||
7 |
Lukáš HerpaiLukáš Herpai
ZŠ Zákupy |
98 | 1.40 | 317 | |||||||||||||||
Antonín DrábekAntonín Drábek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Tomáš LukešTomáš Lukeš
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Dominik DupačDominik Dupač
5. ZŠ Pasířská |
98 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
Dominik KozelkaDominik Kozelka
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 1.40 | 317 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel ČervinkaPavel Červinka
ZŠ Zákupy |
98 | 1.36 | 290 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš JanotaTomáš Janota
5. ZŠ Pasířská |
98 | 1.32 | 263 | |||||||||||||||
Lukáš KunstLukáš Kunst
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 1.32 | 263 | ||||||||||||||||
17 |
Filip ŠťastnýFilip Šťastný
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 1.28 | 237 | |||||||||||||||
Oldřich NěmečekOldřich Němeček
ZŠ Jablonné v Podještědí |
99 | 1.28 | 237 | ||||||||||||||||
Radek ŠefčíkRadek Šefčík
ZŠ Zákupy |
00 | 1.28 | 237 | ||||||||||||||||
Jan KrálJan Král
ZŠ U Lesa Nový Bor |
99 | 1.28 | 237 | ||||||||||||||||
21 |
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
ZŠ Jablonné v Podještědí |
99 | 1.24 | 212 | |||||||||||||||
22 |
Tomáš KřivanTomáš Křivan
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 1.20 | 188 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
5. ZŠ Pasířská |
98 | 1.60 | 736 | |||||||||||||||
2 |
Michaela MajorováMichaela Majorová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
ZŠ Arbesova |
96 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
Michaela RandákováMichaela Randáková
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 1.44 | 555 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza SchmidtováTereza Schmidtová
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 1.36 | 470 | |||||||||||||||
Petra PilnáPetra Pilná
ZŠ Arbesova |
96 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
Natálie VlkováNatálie Vlková
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
Kristýna GutováKristýna Gutová
5. ZŠ Pasířská |
97 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
Michaela PilzováMichaela Pilzová
5. ZŠ Pasířská |
97 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
Kamila ŠulcováKamila Šulcová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
97 | 1.36 | 470 | ||||||||||||||||
11 |
Alena MarkováAlena Marková
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
Marika JonováMarika Jonová
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
97 | 1.32 | 429 | ||||||||||||||||
Karolína PajerováKarolína Pajerová
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.32 | 429 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.28 | 389 | |||||||||||||||
Erika MizerováErika Mizerová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 1.28 | 389 | ||||||||||||||||
Petra VojířováPetra Vojířová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 1.28 | 389 | ||||||||||||||||
Michaela RysnerováMichaela Rysnerová
ZŠ Vrchlického Liberec |
98 | 1.28 | 389 | ||||||||||||||||
Dana RamseidlováDana Ramseidlová
ZŠ Vrchlického Liberec |
98 | 1.28 | 389 | ||||||||||||||||
19 |
Dominika TokarováDominika Tokarová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 1.24 | 350 | |||||||||||||||
Tereza HlouškováTereza Hloušková
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 1.24 | 350 | ||||||||||||||||
21 |
Nikola ProcházkováNikola Procházková
ZŠ Arbesova |
96 | 1.20 | 312 | |||||||||||||||
Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5. ZŠ Pasířská |
98 | 1.56 | 689 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
5. ZŠ Pasířská |
99 | 1.46 | 577 | |||||||||||||||
3 |
Marie SvobodováMarie Svobodová
ZŠ Arbesova |
99 | 1.38 | 491 | |||||||||||||||
Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 1.38 | 491 | ||||||||||||||||
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 1.38 | 491 | ||||||||||||||||
6 |
Gabriela TulachováGabriela Tulachová
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 1.34 | 449 | |||||||||||||||
Lucie SchleifováLucie Schleifová
ZŠ Hejnice |
98 | 1.34 | 449 | ||||||||||||||||
Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 1.34 | 449 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina PeterkováKateřina Peterková
ZŠ Hejnice |
98 | 1.30 | 409 | |||||||||||||||
10 |
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 1.26 | 369 | |||||||||||||||
Veronika MejsnarováVeronika Mejsnarová
ZŠ Desná |
99 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
Kristýna HostinováKristýna Hostinová
ZŠ Zákupy |
00 | 1.26 | 369 | ||||||||||||||||
13 |
Vanesa PetříčkováVanesa Petříčková
ZŠ Desná |
99 | 1.22 | 331 | |||||||||||||||
14 |
Kateřina TaibrováKateřina Taibrová
ZŠ Arbesova |
98 | 1.18 | 293 | |||||||||||||||
Tereza JanatováTereza Janatová
ZŠ Arbesova |
98 | 1.18 | 293 | ||||||||||||||||
Sára ČepelíkováSára Čepelíková
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 1.18 | 293 | ||||||||||||||||
Natálie ČepákováNatálie Čepáková
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 1.18 | 293 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika BeranováVeronika Beranová
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 1.14 | 257 | |||||||||||||||
Iva KomlóIva Komló
ZŠ Desná |
99 | 1.14 | 257 | ||||||||||||||||
Dominika KrauzováDominika Krauzová
ZŠ Zákupy |
99 | 1.14 | 257 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 5.85 | 554 | |||||||||||||||
2 |
Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 5.56 | 494 | |||||||||||||||
4 |
Valery HresValery Hres
ZŠ Arbesova |
97 | 5.33 | 447 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav KřečekJaroslav Křeček
ZŠ Skálova Turnov |
96 | 5.24 | 429 | |||||||||||||||
Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 5.24 | 429 | ||||||||||||||||
7 |
David HnikDavid Hnik
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 5.22 | 425 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
ZŠ Arbesova |
97 | 5.20 | 421 | |||||||||||||||
10 |
Marek PurmMarek Purm
ZŠ Arbesova |
96 | 5.14 | 409 | |||||||||||||||
11 |
Patrik UrbanPatrik Urban
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 5.09 | 400 | |||||||||||||||
12 |
Kryštof JechKryštof Jech
ZŠ Komenského Jilemnice |
96 | 5.03 | 388 | |||||||||||||||
13 |
Jakub MikešJakub Mikeš
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 5.01 | 384 | |||||||||||||||
14 |
Denis KovačikDenis Kovačik
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 5.00 | 382 | |||||||||||||||
15 |
Jiří HrabaJiří Hraba
ZŠ Horní Branná |
96 | 4.99 | 380 | |||||||||||||||
16 |
Jakub ŠlajchrtJakub Šlajchrt
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 4.95 | 373 | |||||||||||||||
17 |
Marek DrahýMarek Drahý
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 4.88 | 360 | |||||||||||||||
18 |
Jakub TauchmanJakub Tauchman
ZŠ Horní Branná |
97 | 4.87 | 358 | |||||||||||||||
19 |
Filip HorkýFilip Horký
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 4.84 | 352 | |||||||||||||||
21 |
Josef VitvarJosef Vitvar
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 4.80 | 345 | |||||||||||||||
22 |
Václav KobrleVáclav Kobrle
ZŠ Horní Branná |
97 | 4.70 | 326 | |||||||||||||||
23 |
Jan VaněčekJan Vaněček
ZŠ Skálova Turnov |
96 | 4.57 | 303 | |||||||||||||||
24 |
Petr JandačPetr Jandač
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 4.46 | 283 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KařízekKryštof Kařízek
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 5.02 | 386 | |||||||||||||||
2 |
David VanclDavid Vancl
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 4.98 | 378 | |||||||||||||||
Ondřej SobotaOndřej Sobota
5. ZŠ Pasířská |
98 | 4.86 | 356 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 4.78 | 341 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KunstLukáš Kunst
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 4.70 | 326 | |||||||||||||||
Tomáš ŠtechmullerTomáš Štechmuller
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 4.70 | 326 | ||||||||||||||||
8 |
Jan KrálJan Král
ZŠ U Lesa Nový Bor |
99 | 4.60 | 308 | |||||||||||||||
9 |
Antonín DrábekAntonín Drábek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 4.57 | 303 | |||||||||||||||
10 |
Jiří RyskaJiří Ryska
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 4.52 | 294 | |||||||||||||||
11 |
Jiří FantaJiří Fanta
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 4.51 | 292 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 4.49 | 288 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš HerpaiLukáš Herpai
ZŠ Zákupy |
98 | 4.47 | 285 | |||||||||||||||
14 |
Štěpán RoučŠtěpán Rouč
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 4.46 | 283 | |||||||||||||||
15 |
Patrik HolovičPatrik Holovič
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 4.43 | 278 | |||||||||||||||
17 |
Tomáš KošťákTomáš Košťák
5. ZŠ Pasířská |
98 | 4.29 | 254 | |||||||||||||||
18 |
Dominik KasperDominik Kasper
5. ZŠ Pasířská |
99 | 4.19 | 237 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 4.17 | 234 | |||||||||||||||
20 |
Pavel KoubaPavel Kouba
ZŠ Zákupy |
99 | 4.16 | 232 | |||||||||||||||
21 |
Marek BalážMarek Baláž
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 4.06 | 215 | |||||||||||||||
22 |
Lukáš KlimaLukáš Klima
ZŠ Zákupy |
99 | 3.99 | 204 | |||||||||||||||
23 |
Pavel JanúšekPavel Janúšek
ZŠ Jablonné v Podještědí |
99 | 3.85 | 182 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
ZŠ Arbesova |
96 | 5.74 | 771 | |||||||||||||||
2 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
5. ZŠ Pasířská |
98 | 4.95 | 546 | |||||||||||||||
3 |
Petra KučerováPetra Kučerová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
97 | 4.75 | 492 | |||||||||||||||
4 |
Nikola HanušováNikola Hanušová
ZŠ Komenského Jilemnice |
96 | 4.63 | 461 | |||||||||||||||
5 |
Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková
ZŠ Vrchlického Liberec |
97 | 4.53 | 436 | |||||||||||||||
6 |
Aneta VávrováAneta Vávrová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 4.32 | 384 | |||||||||||||||
7 |
Daniela UlbrichováDaniela Ulbrichová
5. ZŠ Pasířská |
97 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
Krystýna KučerováKrystýna Kučerová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 4.31 | 381 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza HlouškováTereza Hloušková
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 4.30 | 379 | |||||||||||||||
10 |
Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 4.22 | 359 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina SvátkováKateřina Svátková
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 4.21 | 357 | |||||||||||||||
12 |
Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 4.16 | 345 | |||||||||||||||
13 |
Martina BřezinováMartina Březinová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 4.14 | 340 | |||||||||||||||
14 |
Lucie FialováLucie Fialová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 4.11 | 333 | |||||||||||||||
15 |
Veronika ČernáVeronika Černá
ZŠ Vrchlického Liberec |
98 | 4.06 | 322 | |||||||||||||||
16 |
Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová
5. ZŠ Pasířská |
97 | 4.05 | 319 | |||||||||||||||
17 |
Kateřina PetrtýlováKateřina Petrtýlová
ZŠ Arbesova |
96 | 4.03 | 315 | |||||||||||||||
18 |
Monika ČernáMonika Černá
ZŠ Skálova Turnov |
96 | 4.01 | 310 | |||||||||||||||
19 |
Nikola ErlebachováNikola Erlebachová
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
96 | 3.96 | 299 | |||||||||||||||
20 |
Jana JindřiškováJana Jindřišková
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
97 | 3.93 | 292 | |||||||||||||||
21 |
Michaela RandákováMichaela Randáková
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 3.65 | 231 | |||||||||||||||
Karolína FrankováKarolína Franková
ZŠ Arbesova |
98 | DNQ | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
ZŠ Desná |
98 | 5.08 | 581 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
5. ZŠ Pasířská |
99 | 5.00 | 559 | |||||||||||||||
3 |
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Komenského Jilemnice |
99 | 4.81 | 508 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina PulmanováKateřina Pulmanová
5. ZŠ Pasířská |
99 | 4.70 | 479 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
5. ZŠ Pasířská |
99 | 4.51 | 431 | |||||||||||||||
6 |
Petra ŠímováPetra Šímová
ZŠ Arbesova |
00 | 4.40 | 403 | |||||||||||||||
Šárka MálkováŠárka Málková
ZŠ Arbesova |
98 | 4.40 | 403 | ||||||||||||||||
8 |
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
9 |
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
10 |
Ludmila GazdováLudmila Gazdová
ZŠ Komenského Jilemnice |
99 | 4.29 | 376 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna BurdováKristýna Burdová
ZŠ Hejnice |
98 | 4.24 | 364 | |||||||||||||||
12 |
Ester MerunkováEster Merunková
ZŠ Hejnice |
99 | 4.21 | 357 | |||||||||||||||
13 |
Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská
ZŠ Zákupy |
98 | 4.19 | 352 | |||||||||||||||
14 |
Světlana KočováSvětlana Kočová
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
15 |
Iva KamenskáIva Kamenská
ZŠ Zákupy |
99 | 4.14 | 340 | |||||||||||||||
16 |
Natálie VetrákováNatálie Vetráková
ZŠ Arbesova |
98 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
17 |
Veronika MejsnarováVeronika Mejsnarová
ZŠ Desná |
99 | 3.91 | 287 | |||||||||||||||
18 |
Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková
ZŠ Skálova Turnov |
99 | 3.84 | 272 | |||||||||||||||
19 |
Tereza KruttováTereza Kruttová
ZŠ Zákupy |
00 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
20 |
Alena PerglerováAlena Perglerová
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
21 |
Nikola SprostáNikola Sprostá
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 3.53 | 206 | |||||||||||||||
22 |
Darina KoutnáDarina Koutná
ZŠ Hejnice |
98 | 3.51 | 202 | |||||||||||||||
23 |
Monika JakouběováMonika Jakouběová
ZŠ Desná |
00 | 3.35 | 170 | |||||||||||||||
24 |
Michaela MaláMichaela Malá
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 3.23 | 148 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Krystýna KučerováKrystýna Kučerová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 09.59 | 503 | |||||||||||||||
2 |
Alena KlokočníkováAlena Klokočníková
ZŠ Arbesova |
97 | 09.47 | 495 | |||||||||||||||
3 |
Petra SieglerováPetra Sieglerová
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
97 | 09.34 | 486 | |||||||||||||||
4 |
Marika JonováMarika Jonová
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
97 | 09.33 | 486 | |||||||||||||||
5 |
Petra PilnáPetra Pilná
ZŠ Arbesova |
96 | 09.03 | 466 | |||||||||||||||
6 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 08.94 | 460 | |||||||||||||||
7 |
Michaela MajorováMichaela Majorová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 08.80 | 451 | |||||||||||||||
8 |
Petra VojířováPetra Vojířová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 08.73 | 447 | |||||||||||||||
9 |
Tereza MeislováTereza Meislová
ZŠ Arbesova |
97 | 08.61 | 439 | |||||||||||||||
10 |
Lucie BabičickáLucie Babičická
5. ZŠ Pasířská |
96 | 08.31 | 419 | |||||||||||||||
11 |
Klaudie HonzejkováKlaudie Honzejková
5. ZŠ Pasířská |
97 | 08.18 | 411 | |||||||||||||||
12 |
Karolína ÚradníkováKarolína Úradníková
5. ZŠ Pasířská |
97 | 08.06 | 403 | |||||||||||||||
13 |
Sára BrejchováSára Brejchová
ZŠ U Lesa Nový Bor |
97 | 08.00 | 399 | |||||||||||||||
Erika ŠtrbaváErika Štrbavá
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 08.00 | 399 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela RysnerováMichaela Rysnerová
ZŠ Vrchlického Liberec |
98 | 07.90 | 393 | |||||||||||||||
16 |
Michaela SedláčkováMichaela Sedláčková
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 07.80 | 386 | |||||||||||||||
17 |
Denisa CymbálováDenisa Cymbálová
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 07.71 | 381 | |||||||||||||||
18 |
Jana NovákováJana Nováková
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 07.64 | 376 | |||||||||||||||
19 |
Karolína PajerováKarolína Pajerová
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 07.61 | 374 | |||||||||||||||
20 |
Kristýna KyriánováKristýna Kyriánová
ZŠ Vrchlického Liberec |
96 | 07.56 | 371 | |||||||||||||||
21 |
Jana JindřiškováJana Jindřišková
ZŠ Jablonec nad Jizerou |
97 | 07.34 | 357 | |||||||||||||||
22 |
Michaela ZelenkováMichaela Zelenková
ZŠ Vrchlického Liberec |
96 | 07.27 | 352 | |||||||||||||||
23 |
Nikola JurečkováNikola Jurečková
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 06.54 | 306 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 15.46 | 818 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš RiedelTomáš Riedel
ZŠ Jablonné v Podještědí |
96 | 14.95 | 787 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MalinovskýJakub Malinovský
ZŠ Arbesova |
97 | 13.31 | 686 | |||||||||||||||
5 |
Daniel ŠkardaDaniel Škarda
ZŠ U Lesa Nový Bor |
96 | 12.75 | 652 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš BobekLukáš Bobek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 11.86 | 598 | |||||||||||||||
8 |
Marek PurmMarek Purm
ZŠ Arbesova |
96 | 11.55 | 579 | |||||||||||||||
9 |
Jaroslav KřečekJaroslav Křeček
ZŠ Skálova Turnov |
96 | 11.09 | 551 | |||||||||||||||
10 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
ZŠ Jablonné v Podještědí |
97 | 10.78 | 533 | |||||||||||||||
11 |
Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 10.77 | 532 | |||||||||||||||
12 |
Martin DufekMartin Dufek
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | 10.76 | 531 | |||||||||||||||
13 |
Michal HornigMichal Hornig
ZŠ Komenského Jilemnice |
96 | 10.58 | 521 | |||||||||||||||
14 |
Luboš SlabýLuboš Slabý
ZŠ Horní Branná |
96 | 10.39 | 509 | |||||||||||||||
15 |
Robin ŠírRobin Šír
ZŠ Komenského Jilemnice |
97 | 10.24 | 500 | |||||||||||||||
16 |
Radek NaušRadek Nauš
ZŠ Skálova Turnov |
97 | 09.98 | 484 | |||||||||||||||
17 |
Filip ZpěvákFilip Zpěvák
ZŠ Jablonné v Podještědí |
97 | 09.58 | 460 | |||||||||||||||
18 |
Václav KobrleVáclav Kobrle
ZŠ Horní Branná |
97 | 09.16 | 435 | |||||||||||||||
19 |
Martin ČížekMartin Čížek
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 08.59 | 401 | |||||||||||||||
20 |
David VíchDavid Vích
ZŠ Arbesova |
96 | 08.56 | 400 | |||||||||||||||
21 |
Miroslav ŠírMiroslav Šír
ZŠ Horní Branná |
97 | 08.52 | 397 | |||||||||||||||
Jakub ŠlajchrtJakub Šlajchrt
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KařízekKryštof Kařízek
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 58.30 | 379 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš HoráčekLukáš Horáček
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 54.60 | 347 | |||||||||||||||
4 |
Jiří HalfarJiří Halfar
ZŠ Skálova Turnov |
00 | 53.80 | 340 | |||||||||||||||
5 |
Dominik KozelkaDominik Kozelka
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
98 | 51.70 | 322 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán ZimaŠtěpán Zima
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 51.25 | 318 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KrálJakub Král
ZŠ U Lesa Nový Bor |
99 | 51.05 | 317 | |||||||||||||||
8 |
Marek KučeraMarek Kučera
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 50.20 | 310 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
5. ZŠ Pasířská |
98 | 49.20 | 301 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš LíznerTomáš Lízner
5. ZŠ Pasířská |
98 | 48.15 | 292 | |||||||||||||||
12 |
René ŠimonRené Šimon
ZŠ U Lesa Nový Bor |
98 | 47.05 | 283 | |||||||||||||||
Jan KuchařJan Kuchař
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 46.90 | 282 | ||||||||||||||||
15 |
Vlastimil HlubůčekVlastimil Hlubůček
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou |
99 | 46.80 | 281 | |||||||||||||||
16 |
Lukáš KlimaLukáš Klima
ZŠ Zákupy |
99 | 45.50 | 270 | |||||||||||||||
17 |
Tomáš ŠtummerTomáš Štummer
ZŠ Zákupy |
99 | 44.90 | 265 | |||||||||||||||
18 |
Kevin SkočíkKevin Skočík
ZŠ Zákupy |
98 | 44.60 | 262 | |||||||||||||||
19 |
Michal PlíšekMichal Plíšek
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 44.50 | 262 | |||||||||||||||
20 |
Tomáš JanotaTomáš Janota
5. ZŠ Pasířská |
98 | 43.90 | 257 | |||||||||||||||
21 |
Lukáš KlabanLukáš Klaban
ZŠ Masarykova Libštát |
98 | 42.80 | 247 | |||||||||||||||
22 |
Zdeněk PejřimovskýZdeněk Pejřimovský
ZŠ Jablonné v Podještědí |
98 | 41.70 | 238 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 24.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Světlana KočováSvětlana Kočová
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 43.50 | 398 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
5. ZŠ Pasířská |
98 | 42.33 | 384 | |||||||||||||||
3 |
Františka BurdováFrantiška Burdová
ZŠ Hejnice |
98 | 40.65 | 363 | |||||||||||||||
4 |
Tereza SynkováTereza Synková
ZŠ Zákupy |
99 | 39.00 | 343 | |||||||||||||||
5 |
Vendula BurešováVendula Burešová
ZŠ Komenského Jilemnice |
99 | 38.45 | 336 | |||||||||||||||
7 |
Anežka LevováAnežka Levová
ZŠ Zákupy |
99 | 37.47 | 325 | |||||||||||||||
8 |
Viktorie SkálováViktorie Skálová
ZŠ Komenského Jilemnice |
98 | 34.80 | 292 | |||||||||||||||
9 |
Tereza PatočkováTereza Patočková
5. ZŠ Pasířská |
99 | 32.10 | 260 | |||||||||||||||
10 |
Nicole VrkoslavováNicole Vrkoslavová
ZŠ Arbesova |
99 | 31.95 | 258 | |||||||||||||||
11 |
Denisa KočováDenisa Kočová
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 30.60 | 242 | |||||||||||||||
12 |
Tereza KruttováTereza Kruttová
ZŠ Zákupy |
00 | 30.36 | 239 | |||||||||||||||
13 |
Anna ProkopováAnna Prokopová
ZŠ Desná |
98 | 29.75 | 232 | |||||||||||||||
14 |
Rivero Sira CaraballeRivero Sira Caraballe
ZŠ Skálova Turnov |
98 | 29.57 | 230 | |||||||||||||||
15 |
Michaela MaláMichaela Malá
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 28.50 | 218 | |||||||||||||||
16 |
Lucie PulováLucie Pulová
ZŠ Desná |
00 | 26.70 | 197 | |||||||||||||||
Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ Arbesova |
00 | 26.70 | 197 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina PeterkováKateřina Peterková
ZŠ Hejnice |
98 | 25.70 | 185 | |||||||||||||||
19 |
Marie ŠikolováMarie Šikolová
ZŠ Desná |
00 | 25.22 | 180 | |||||||||||||||
20 |
Vendula PodzimkováVendula Podzimková
ZŠ Masarykova Libštát |
99 | 25.02 | 177 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSJBL ZSJBL | ZŠ Jablonné v Podještědí | 6540 | ||||||||||||||||
2 | ZSARB ZSARB | ZŠ Arbesova | 5871 | ||||||||||||||||
4 | ZSKOM ZSKOM | ZŠ Komenského Jilemnice | 5775 | ||||||||||||||||
5 | ZSTGM ZSTGM | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 5718 | ||||||||||||||||
6 | ZSSKA ZSSKA | ZŠ Skálova Turnov | 5583 | ||||||||||||||||
7 | ZSNOV ZSNOV | ZŠ U Lesa Nový Bor | 5517 | ||||||||||||||||
8 | ZSBRA ZSBRA | ZŠ Horní Branná | 5006 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 1500 m, 4x60 m, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSTGM ZSTGM | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 4413 | ||||||||||||||||
2 | ZŠLIB ZŠLIB | ZŠ Masarykova Libštát | 4165 | ||||||||||||||||
4 | ZSNOV ZSNOV | ZŠ U Lesa Nový Bor | 4047 | ||||||||||||||||
5 | ZSJBL ZSJBL | ZŠ Jablonné v Podještědí | 3926 | ||||||||||||||||
6 | ZSSKA ZSSKA | ZŠ Skálova Turnov | 3796 | ||||||||||||||||
7 | ZSZAK ZSZAK | ZŠ Zákupy | 3694 | ||||||||||||||||
8 | ZSPAS ZSPAS | 5. ZŠ Pasířská | 3459 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 1000 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSTGM ZSTGM | ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou | 5911 | ||||||||||||||||
2 | ZSARB ZSARB | ZŠ Arbesova | 5800 | ||||||||||||||||
3 | ZSPAS ZSPAS | 5. ZŠ Pasířská | 5787 | ||||||||||||||||
4 | ZSNOV ZSNOV | ZŠ U Lesa Nový Bor | 5294 | ||||||||||||||||
5 | ZSKOM ZSKOM | ZŠ Komenského Jilemnice | 5275 | ||||||||||||||||
6 | ZSSKA ZSSKA | ZŠ Skálova Turnov | 5247 | ||||||||||||||||
7 | ZSVRC ZSVRC | ZŠ Vrchlického Liberec | 4683 | ||||||||||||||||
8 | ZŠJAB ZŠJAB | ZŠ Jablonec nad Jizerou | 3522 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSPAS ZSPAS | 5. ZŠ Pasířská | 5958 | ||||||||||||||||
2 | ZSKOM ZSKOM | ZŠ Komenského Jilemnice | 5946 | ||||||||||||||||
3 | ZSARB ZSARB | ZŠ Arbesova | 4897 | ||||||||||||||||
4 | ZSSKA ZSSKA | ZŠ Skálova Turnov | 4349 | ||||||||||||||||
5 | ZSZAK ZSZAK | ZŠ Zákupy | 4328 | ||||||||||||||||
6 | ZSDES ZSDES | ZŠ Desná | 4222 | ||||||||||||||||
7 | ZSHEJ ZSHEJ | ZŠ Hejnice | 3986 | ||||||||||||||||
8 | ZŠLIB ZŠLIB | ZŠ Masarykova Libštát | 3130 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |