výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - starší žactvo

Ústí nad Orlicí (5. 6. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 07.15 830
2 Petr Galuška Petr Galuška 96 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 07.24 799
3 Jakub KorčákJakub Korčák 96 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 07.32 772
Adam RöderAdam Röder 98 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.32 772
5 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.38 752
6 Štefan DanisŠtefan Danis 96 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.41 742
7 Adam JeníčekAdam Jeníček 97 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 07.61 678
8 Stanislav LepičStanislav Lepič 96 ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 08.06 542
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KupkaJakub Kupka 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.64 668
2 Richard SimonyiRichard Simonyi 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.67 659
3 Dominik DekrétDominik Dekrét 97 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 07.68 656
4 David NovákDavid Novák 97 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 07.72 643
5 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.76 631
6 Vladimír BalázsVladimír Balázs 96 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 07.77 628
7 Radek Svoboda Radek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.79 622
8 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.80 619
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 5.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 97 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 07.46 726
2 Pavel RabasPavel Rabas 96 ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 07.74 637
3 Tomáš RiedelTomáš Riedel 96 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 07.84 607
4 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 07.95 574
5 Tomáš Jiruška Tomáš Jiruška 96 ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 08.17 511
6 Petr ChodurPetr Chodur 98 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 08.40 449
7 Kryštof PoslušnýKryštof Poslušný 96 ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 08.50 423
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 07.94 867
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 08.06 830
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.22 782
4 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.37 738
5 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 08.38 735
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 08.50 701
7 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 96 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 08.59 676
8 Natálie DurčákováNatálie Durčáková 97 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.60 673
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2012) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.46 712
2 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.50 701
3 Denisa KonvičnáDenisa Konvičná 97 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 08.67 654
4 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová 97 ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 08.82 613
5 Nikola HuňkováNikola Huňková 98 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 08.85 605
6 Pavlína VágnerováPavlína Vágnerová 98 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 09.04 556
7 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.24 506
Lucie TáborskáLucie Táborská 97 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka DQ
Poznámky:
DQ- Táborská pro ulitý start
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 5.6.2012) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 08.27 767
2 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 08.67 654
3 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 98 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 09.19 518
4 J. Hartigová J. Hartigová 97 ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 09.32 487
5 Nikola BlažkováNikola Blažková 97 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 09.34 482
6 Adéla ŠkolováAdéla Školová 97 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 09.39 470
7 Natálie KořistkováNatálie Kořistková 98 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 09.50 444
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 2:29.22 703
2 Alice BoučkováAlice Boučková 97 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 2:34.67 636
3 Tereza SolnáTereza Solná 96 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 2:34.69 635
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 2:39.76 576
5 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:40.00 573
6 Kateřina HolubováKateřina Holubová 98 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 2:41.01 561
7 Anna PavelkováAnna Pavelková 98 ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 2:42.50 545
8 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:45.34 513
9 Monika HřivnováMonika Hřivnová 97 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:47.91 486
10 Šárka NěmcováŠárka Němcová 96 ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 2:48.16 483
11 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:49.22 472
12 Amálie ŽůrkováAmálie Žůrková 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:50.92 454
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HančováPetra Hančová 96 ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 2:35.77 622
2 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 2:39.61 577
3 Berenka IndrukováBerenka Indruková 99 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 2:39.97 573
4 Ester WojasováEster Wojasová 97 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 2:43.10 538
5 Nikola HokeováNikola Hokeová 96 ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 2:45.89 507
6 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:46.95 496
7 Aneta JanošováAneta Janošová 97 ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 2:50.00 464
8 Sabina FoltysováSabina Foltysová 96 ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 2:52.69 436
9 Žaneta OlšanskáŽaneta Olšanská 96 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 2:56.52 398
10 Lenka KrajčovičováLenka Krajčovičová 97 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 3:02.68 341
11 Kateřina BizoňováKateřina Bizoňová 98 ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 3:13.31 251
12 Veronika ŠvédováVeronika Švédová 96 ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 3:30.59 134
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TurekJan Turek 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 4:19.66 814
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 4:20.49 808
3 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 4:21.81 799
4 Ondřej Lekeš Ondřej Lekeš 96 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 4:28.92 752
5 Vít PalzerVít Palzer 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 4:29.46 748
6 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 4:32.80 726
7 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4:32.87 726
8 Patrik LangerPatrik Langer 96 ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 4:38.08 692
9 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 4:43.65 657
10 Dominik ZdržélekDominik Zdržélek 96 ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 4:50.04 618
11 Richard HladkýRichard Hladký 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:54.50 592
12 Tomáš TrčkaTomáš Trčka 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:57.93 572
13 Erik VinklerErik Vinkler 96 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 4:58.57 568
14 Lukáš MartinkaLukáš Martinka 96 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 4:59.76 561
15 Josef VitvarJosef Vitvar 96 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 5:01.47 551
16 Tomáš KošutTomáš Košut 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:06.25 524
17 Pavel RabasPavel Rabas 96 ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 5:07.50 517
18 Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček 97 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 5:10.50 501
19 František MachalaFrantišek Machala 96 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 5:12.96 487
20 Milan NešveraMilan Nešvera 96 ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 5:33.32 383
Tomáš MartišTomáš Martiš 97 ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní DNF
Celkem 21 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 96- Röder, Danis, Petr, Machala A 96- Röder, Danis, Petr, Machala ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 27.97 757
2 A 96- Kořínek, Zeman, Pfleger, Kupka A 96- Kořínek, Zeman, Pfleger, Kupka ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 28.32 728
3 A 96- Riedel, Do Minh, Šimon, Kovalev A 96- Riedel, Do Minh, Šimon, Kovalev ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 28.73 694
4 96- Kopecký, Langer, Horníček, Procházka 96- Kopecký, Langer, Horníček, Procházka ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 28.96 676
5 A 96- Simonyi, Buťa, Holobrádek, Svoboda A 96- Simonyi, Buťa, Holobrádek, Svoboda ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 29.01 672
6 A 96- Korčák, Novák, Jeníček, Vyšehrad A 96- Korčák, Novák, Jeníček, Vyšehrad ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 29.19 658
7 A 96- Galuška, Dekrét, Balázs, Martiš A 96- Galuška, Dekrét, Balázs, Martiš ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 29.33 647
8 A 96- Lepič, Zrůst, Zeman, Jiruška A 96- Lepič, Zrůst, Zeman, Jiruška ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 30.54 555
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B 96- Machalický, Horák, Bulko, Motl B 96- Machalický, Horák, Bulko, Motl ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 30.12 586
2 B 96- Beňovič, Turek, Šmach, Čermák B 96- Beňovič, Turek, Šmach, Čermák ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 30.39 566
3 B 96- Vinkler, Martinka, Bárta, Kanyiczka B 96- Vinkler, Martinka, Bárta, Kanyiczka ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 30.87 531
4 B 96- Zdržélek, Trubač, Jirman, Hynek B 96- Zdržélek, Trubač, Jirman, Hynek ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 30.97 524
5 B 96- Chodur, Pavlovič, Vitvar, Nešvera B 96- Chodur, Pavlovič, Vitvar, Nešvera ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 32.56 415
B 96- Votava, Vltavský, Grulich, Rabas B 96- Votava, Vltavský, Grulich, Rabas ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim DNS
B 96- Košut, Čapka, Trčka, Vodák B 96- Košut, Čapka, Trčka, Vodák ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A 97- Poschlová S., Šoustková, Dvořáková B., Dvořáková K. A 97- Poschlová S., Šoustková, Dvořáková B., Dvořáková K. ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 31.69 759
2 A 97- Zatloukalová, Jašíková, Hornischerová, Durčáková A 97- Zatloukalová, Jašíková, Hornischerová, Durčáková ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 32.13 726
3 A 96- Zemanová, Dietrichová, Palkovičová, Gřindělová A 96- Zemanová, Dietrichová, Palkovičová, Gřindělová ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 32.76 681
4 A 96- Vajglová L., Huňková, Konvičná, Táborská A 96- Vajglová L., Huňková, Konvičná, Táborská ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 33.80 610
5 A 96- Solná, Konečná, Smolková, Hluchá A 96- Solná, Konečná, Smolková, Hluchá ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 33.93 601
6 A 97- Vágnerová, Vítková, Výborná, Školová A 97- Vágnerová, Vítková, Výborná, Školová ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 34.33 575
7 A 97- Hartigová, Indráková, Janošová, Drážná A 97- Hartigová, Indráková, Janošová, Drážná ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 34.93 536
8 A 96- Müllerová, Švandová, Seidlová, Boučková A 96- Müllerová, Švandová, Seidlová, Boučková ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 35.23 517
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B 97- Poschlová N., Jiránková, Divišová, Wojasová B 97- Poschlová N., Jiránková, Divišová, Wojasová ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 33.58 625
2 B 96- Kadlecová, Chlerbová, Žůrková, Magnusková B 96- Kadlecová, Chlerbová, Žůrková, Magnusková ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 34.01 596
3 B 96- Orlitová, Vajglová A., Krajčovičová, Hasalíková B 96- Orlitová, Vajglová A., Krajčovičová, Hasalíková ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 34.65 554
4 B 96- Foltysová, Kořistková, Novobilská, Staroštíková B 96- Foltysová, Kořistková, Novobilská, Staroštíková ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 35.92 475
5 B 96- Hřivnová, Hlochová, Lavičková, Přindišová B 96- Hřivnová, Hlochová, Lavičková, Přindišová ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 35.97 472
6 B 96- Blažková, Hanžlová, Švédová, Olšanská B 96- Blažková, Hanžlová, Švédová, Olšanská ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 36.49 441
7 B 97- Peřinová, Mikulcová, Nejedlá, Němcová B 97- Peřinová, Mikulcová, Nejedlá, Němcová ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 37.07 408
8 B 96- Hysková, Holubová, Godárová, Chaloupková B 96- Hysková, Holubová, Godárová, Chaloupková ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 38.39 337
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 1.91 723
2 Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.87 687
3 Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 1.83 653
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.67 520
5 Jakub KupkaJakub Kupka
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 1.67 520
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 1.67 520
7 Dominik ČapkaDominik Čapka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.63 488
8 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 1.63 488
9 Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 1.63 488
10 David ZemanDavid Zeman
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
96 1.59 457
11 Patrik BártaPatrik Bárta
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
96 1.59 457
12 Roman DědečekRoman Dědeček
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
97 1.59 457
13= Patrik VltavskýPatrik Vltavský
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
96 1.59 457
13= Matouš KopeckýMatouš Kopecký
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 1.59 457
15 Daniel KořínekDaniel Kořínek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.59 457
16 Tomáš MartišTomáš Martiš
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
97 1.55 426
17 Petr PetrPetr Petr
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 1.47 367
18 Dan FiedlerDan Fiedler
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 1.47 367
19 Filip ŠášekFilip Šášek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 1.47 367
20 Zdeněk FilounekZdeněk Filounek
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
96 1.47 367
21 Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
97 1.47 367
22 Vojtěch NěmečekVojtěch Němeček
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
97 1.39 310
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
96 1.65 795
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 1.57 701
3 Alena VaiglováAlena Vaiglová
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
96 1.53 655
4 Vanesa GodárováVanesa Godárová
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
98 1.53 655
5 Barbora MüllerováBarbora Müllerová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
96 1.49 610
6 Sabina PoschlováSabina Poschlová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 1.49 610
7 Ester WojasováEster Wojasová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 1.45 566
8= Natálie SmolkováNatálie Smolková
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
97 1.41 523
8= Veronika JašíkováVeronika Jašíková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 1.41 523
10 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.41 523
11= Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 1.41 523
11= Dominika HyskováDominika Hysková
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
97 1.41 523
11= Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.41 523
14 Veronika ŠvédováVeronika Švédová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
96 1.41 523
15= Eva StaroštíkováEva Staroštíková
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
96 1.37 481
15= Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
98 1.37 481
17 Petra DrážnáPetra Drážná
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 1.37 481
18 Nikola PoschlováNikola Poschlová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
98 1.33 439
19 Lucie MikulcováLucie Mikulcová
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 1.25 359
21 Petra KonečnáPetra Konečná
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
96 1.25 359
Michaela OrlitováMichaela Orlitová
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
96 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 6.31 655
2 Stanislav LepičStanislav Lepič
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
96 5.79 542
3 Richard SimonyiRichard Simonyi
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 5.67 516
4 Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 5.64 510
5 Jakub KořínekJakub Kořínek
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 5.60 502
6 Matouš KopeckýMatouš Kopecký
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 5.58 498
7 Jakub KorčákJakub Korčák
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
96 5.55 492
8 Vladimír BalázsVladimír Balázs
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
96 5.47 475
9 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 5.34 449
10 Dominik DekrétDominik Dekrét
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
97 5.33 447
11 Petr Galuška Petr Galuška
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
96 5.26 433
12 Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 5.21 423
13 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 5.18 417
14 Adam RöderAdam Röder
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
98 5.15 411
15 Ondřej VodákOndřej Vodák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 5.14 409
16 Patrik LangerPatrik Langer
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 5.11 404
17 David ZemanDavid Zeman
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
96 5.05 392
18 Štefan DanisŠtefan Danis
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 5.00 382
19 Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
97 4.95 373
20 Petr GrulichPetr Grulich
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
97 4.94 371
21 Josef VitvarJosef Vitvar
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 4.87 358
22 Jiří BuťaJiří Buťa
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 4.86 356
23 Adam JeníčekAdam Jeníček
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
97 4.81 346
24 Kryštof PoslušnýKryštof Poslušný
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 4.48 287
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 5.53 709
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 5.44 683
3 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 4.96 548
4 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 4.89 530
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 4.88 527
6 Nikola PoschlováNikola Poschlová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
98 4.82 511
7 Zuzana VítkováZuzana Vítková
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
97 4.75 492
8 Dominika HyskováDominika Hysková
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
97 4.68 474
9 Jernifrej ChlebkováJernifrej Chlebková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 4.65 466
10 Denisa KonvičnáDenisa Konvičná
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
97 4.43 411
11 Kateřina HolubováKateřina Holubová
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
98 4.32 384
12 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 4.22 359
13 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 4.22 359
14 Veronika HasalíkováVeronika Hasalíková
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
98 4.22 359
15 Denisa NovobilskáDenisa Novobilská
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
98 4.10 331
16 Nikola HuňkováNikola Huňková
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
98 4.07 324
17 Lucie MikulcováLucie Mikulcová
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 4.05 319
18 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
97 4.01 310
19 Petra KonečnáPetra Konečná
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
96 3.88 281
20 Žaneta OlšanskáŽaneta Olšanská
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
96 3.82 267
21 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
98 3.75 252
22 Petra DrážnáPetra Drážná
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 3.71 244
23 Nikola BlažkováNikola Blažková
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
97 3.45 190
Petra PalkovičováPetra Palkovičová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 NM
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena VaiglováAlena Vaiglová
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
96 11.45 625
2 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 10.84 585
3 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
96 10.71 576
4 Veronika Junová Veronika Junová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
96 10.20 543
5 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 09.69 509
6 Eliška VinárkováEliška Vinárková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 09.58 502
7 Alice BoučkováAlice Boučková
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
97 09.41 491
8 Vanesa GodárováVanesa Godárová
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
98 09.31 484
9 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
96 09.25 480
10 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
97 09.01 465
11 Sabina PoschlováSabina Poschlová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 08.58 437
12 Apolena VýbornáApolena Výborná
ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady
98 08.55 435
13 Barbora PalisováBarbora Palisová
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
98 08.32 420
14 Dominika HanžlováDominika Hanžlová
ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12
96 08.25 416
15 Veronika HasalíkováVeronika Hasalíková
ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka
98 08.07 404
16 Johana DivišováJohana Divišová
ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská
97 08.01 400
17 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
96 07.83 388
18 Eva StaroštíkováEva Staroštíková
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
96 07.77 385
19 Hana IndrákováHana Indráková
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 07.72 381
20 Jitka KalasováJitka Kalasová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 07.69 379
21 Tereza SolnáTereza Solná
ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice
96 07.67 378
22 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
97 07.51 368
23 Tereza MinkováTereza Minková
ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru
97 07.39 360
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 5.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RiedelTomáš Riedel
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
96 15.25 805
2 nka Michal Červinka Michal Červi
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
97 12.40 631
3 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 11.90 600
4 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
96 11.62 583
5 Michal VotavaMichal Votava
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
97 11.42 571
6 Petr GrulichPetr Grulich
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
97 11.31 565
6 Tomáš KošutTomáš Košut
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 11.31 565
8 Jiří BočekJiří Boček
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 11.30 564
9 Tomáš Jiruška Tomáš Jiruška
ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim
96 11.11 553
10 Jakub MotlJakub Motl
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
98 10.89 539
11 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
97 10.84 536
12 Tomáš TrčkaTomáš Trčka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 10.77 532
13 Lukáš VyšehradLukáš Vyšehrad
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
96 10.70 528
14 Michal HolobrádekMichal Holobrádek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 10.59 521
15 Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 10.44 512
16 Adam KanyiczkaAdam Kanyiczka
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
96 10.01 486
17 Zdeněk FilounekZdeněk Filounek
ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever
96 09.93 481
18 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
97 09.64 464
19 Tomáš JuklTomáš Jukl
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 09.63 463
20 Filip ZpěvákFilip Zpěvák
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
98 09.24 440
21 Lukáš MartinkaLukáš Martinka
ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní
96 09.18 437
22 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl.
96 08.95 423
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OPAEN OPAEN ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 7501.0
2 USTOR USTOR ZŠ Ústí n/Orl.ZŠ Ústí n/Orl. 6449.0
3 JABVP JABVP ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí 6422.0
4 OHEJR OHEJR ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 6321.0
5 HKSEV HKSEV ZŠ Hradec Králové,SeverZŠ Hradec Králové,Sever 6284.0
6 UHERH UHERH ZŠ Uher.Hradiště,SportovníZŠ Uher.Hradiště,Sportovní 6153.0
7 BRESL BRESL ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6147.0
8 CHRUD CHRUD ZŠ U stadionu, ChrudimZŠ U stadionu, Chrudim 5892.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 4kg
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KLADN KLADN ZŠ Kladno, MoskevskáZŠ Kladno, Moskevská 6900.0
2 OHEJR OHEJR ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 6538.0
3 OPAEN OPAEN ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 6314.0
4 VMEZI VMEZI ZŠ Valaš.Meziříčí,VyhlídkaZŠ Valaš.Meziříčí,Vyhlídka 6204.0
5 DKRAL DKRAL ZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sadyZŠ Dvůr Král.n/L.,Schulz.sady 6111.0
6 OPAKY OPAKY ZŠ Opava,KylešiceZŠ Opava,Kylešice 5891.0
7 PTGMN PTGMN ZŠ TGM Praha 12ZŠ TGM Praha 12 5411.0
8 VRCHL VRCHL ZŠ Vrchlabí,nám MíruZŠ Vrchlabí,nám Míru 5000.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 800 m, 4x60 m, 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg
Celkem 8 závodníků