Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Hradec Králové (2. 6. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.76
2 Lukasz WrobelLukasz Wrobel 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.95
3 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.38
4 Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.42
5 Milan PechaMilan Pecha 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.45
6 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.32
MB Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.86
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.99
3 Kamil TymaKamil Tyma 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.08
4 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.44
5 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.50
6 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.65
Michal ŘíhaMichal Říha 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.01
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.18
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.30
4 Jakub ČížekJakub Čížek 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.59
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.59
6 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.63
MB Martin AbedinskýMartin Abedinský 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.84
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.68 11.00
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.79 9.00
3 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.80 8.00
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.91 7.00
5 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.05 6.00
6 Lukasz WrobelLukasz Wrobel 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil TymaKamil Tyma 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.03 4.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.18 3.00
3 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.40 2.00
4 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.45 1.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.56
6 Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.41
2 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.84
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.85
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.88
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.36
6 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.44
7 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.59
Lada PařízkováLada Pařízková 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.90
2 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.97
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.13
4 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.40
5 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.68
6 Andrea TeichmanováAndrea Teichmanová 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.99
Michaela BlechováMichaela Blechová 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.47
2 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.63
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.94
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.95
5 Senta BrunerováSenta Brunerová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.61
6 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.66
7 Lucie HolcováLucie Holcová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.78
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.20 11.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.31 9.00
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.41 8.00
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.61 7.00
5 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.96 6.00
6 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.64 4.00
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.71 3.00
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.80 2.00
4 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.86 1.00
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.04
6 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.46
Celkem 6 závodníků