2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C
Třinec (2. 6. 2012)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | 10.96 | |||||||||||||||
2 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11.41 | |||||||||||||||
3 | Jiří BaranJiří Baran | 82 | TJ Sokol Opava | 11.45 | |||||||||||||||
4 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 12.13 | |||||||||||||||
5 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.74 | |||||||||||||||
Matouš ŽáčekMatouš Žáček | 96 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Marek FojtáchMarek Fojtách | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | 11.11 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.42 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŽůrekJakub Žůrek | 95 | AK Olomouc | 11.75 | |||||||||||||||
4 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | AK PSK Zlín | 11.87 | |||||||||||||||
5 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 11.95 | |||||||||||||||
6 | Jan KiszkaJan Kiszka | 94 | AO Slavia Havířov | 12.01 | |||||||||||||||
7 | Lukáš GalbavýLukáš Galbavý | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.40 | |||||||||||||||
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 10.86 | |||||||||||||||
2 | Martin LazorMartin Lazor | 84 | AK Olomouc | 11.09 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 11.21 | |||||||||||||||
4 | Radek JuškaRadek Juška | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.42 | |||||||||||||||
5 | Jan SmržaJan Smrža | 95 | AK PSK Zlín | 11.64 | |||||||||||||||
6 | Robin UrbánekRobin Urbánek | 94 | AK PSK Zlín | 11.73 | |||||||||||||||
7 | Patrik ŠlancarPatrik Šlancar | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.13 | |||||||||||||||
David BuzrlaDavid Buzrla | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 10.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | 10.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin LazorMartin Lazor | 84 | AK Olomouc | 10.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 11.21 | 6.00 | ||||||||||||||
Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-nezdařený start 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.29 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Radek JuškaRadek Juška | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.34 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří BaranJiří Baran | 82 | TJ Sokol Opava | 11.35 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŽůrekJakub Žůrek | 95 | AK Olomouc | 11.63 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan SmržaJan Smrža | 95 | AK PSK Zlín | 11.68 | |||||||||||||||
6 | Robin UrbánekRobin Urbánek | 94 | AK PSK Zlín | 11.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.60 | |||||||||||||||
2 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.99 | |||||||||||||||
3 | Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková | 93 | AK Olomouc | 13.03 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 13.08 | |||||||||||||||
5 | Blanka ŠpanělováBlanka Španělová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.32 | |||||||||||||||
6 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 13.50 | |||||||||||||||
MS | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 12.25 | |||||||||||||||
2 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 12.28 | |||||||||||||||
3 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 12.70 | |||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 12.86 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.09 | |||||||||||||||
6 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 96 | TJ TŽ Třinec | 13.23 | |||||||||||||||
7 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 13.34 | |||||||||||||||
Petra KoukolováPetra Koukolová | 96 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.58 | |||||||||||||||
2 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.66 | |||||||||||||||
3 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 12.81 | |||||||||||||||
4 | Veronika OlšavskáVeronika Olšavská | 93 | AK Olomouc | 12.92 | |||||||||||||||
5 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 13.04 | |||||||||||||||
6 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.16 | |||||||||||||||
7 | Anna OndráčkováAnna Ondráčková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 13.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 12.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 12.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.45 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 12.49 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 12.77 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika OlšavskáVeronika Olšavská | 93 | AK Olomouc | 12.79 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 12.80 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.05 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 13.07 | |||||||||||||||
6 | Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková | 93 | AK Olomouc | 13.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 21.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | 22.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 22.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | 22.57 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin LazorMartin Lazor | 84 | AK Olomouc | 22.62 | 6.00 | ||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 22.66 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 22.69 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří BaranJiří Baran | 82 | TJ Sokol Opava | 22.96 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 23.05 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Radek JuškaRadek Juška | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.53 | |||||||||||||||
6 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 25.14 | |||||||||||||||
Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 23.29 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.50 | |||||||||||||||
3 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | AK PSK Zlín | 23.56 | |||||||||||||||
4 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 23.67 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 24.19 | |||||||||||||||
David BuzrlaDavid Buzrla | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.6.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík | 91 | VSK Univerzita Brno | 24.00 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŽůrekJakub Žůrek | 95 | AK Olomouc | 24.10 | |||||||||||||||
3 | Patrik ŠlancarPatrik Šlancar | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.04 | |||||||||||||||
4 | Lukáš GalbavýLukáš Galbavý | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.57 | |||||||||||||||
Matouš ŽáčekMatouš Žáček | 96 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 25.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 25.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 25.49 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martina GriglákováMartina Grigláková | 88 | TJ Sokol Opava | 26.68 | |||||||||||||||
6 | Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková | 93 | AK Olomouc | 27.42 | |||||||||||||||
Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 25.99 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 26.28 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 26.44 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 26.54 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 26.63 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika OlšavskáVeronika Olšavská | 93 | AK Olomouc | 26.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 26.47 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 27.27 | |||||||||||||||
3 | Blanka ŠpanělováBlanka Španělová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.65 | |||||||||||||||
4 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 29.03 | |||||||||||||||
Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Petra KoukolováPetra Koukolová | 96 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.6.2012) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 96 | TJ TŽ Třinec | 27.20 | |||||||||||||||
2 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 27.42 | |||||||||||||||
3 | Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková | 95 | TJ TŽ Třinec | 28.28 | |||||||||||||||
4 | Erika ZapalováErika Zapalová | 66 | AK Hodonín | 28.62 | |||||||||||||||
5 | Sabina SedlákováSabina Sedláková | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 30.27 | |||||||||||||||
Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 49.97 | 8.50 | ||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 50.30 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Ján BeňaJán Beňa | 90 | TJ Lokomotiva Břeclav | 50.50 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | TJ Sokol Opava | 50.62 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | 50.63 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 52.15 | 2.00 | ||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 49.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 49.97 | 8.50 | ||||||||||||||
3 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 51.74 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KadulaAdam Kadula | 90 | AK Olomouc | 52.29 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík | 91 | VSK Univerzita Brno | 52.39 | |||||||||||||||
6 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 52.61 | |||||||||||||||
Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 52.22 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 54.06 | |||||||||||||||
3 | Jan KiszkaJan Kiszka | 94 | AO Slavia Havířov | 54.48 | |||||||||||||||
4 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 56.42 | |||||||||||||||
5 | Dominik Bartoník Dominik Bartoník | 98 | AK Hodonín | 57.08 | |||||||||||||||
6 | Marek FojtáchMarek Fojtách | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 59.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 58.23 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 58.40 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Martina GriglákováMartina Grigláková | 88 | TJ Sokol Opava | 59.58 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 59.69 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 60.65 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | 63.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 88 | AK Hodonín | 55.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 58.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 60.67 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 61.30 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 61.81 | |||||||||||||||
6 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 62.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JenyšováPetra Jenyšová | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 59.61 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 61.99 | |||||||||||||||
3 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | 63.04 | |||||||||||||||
4 | Veronika LazarováVeronika Lazarová | 91 | TJ TŽ Třinec | 63.14 | |||||||||||||||
5 | Erika ZapalováErika Zapalová | 66 | AK Hodonín | 64.81 | |||||||||||||||
6 | Veronika MoškořováVeronika Moškořová | 93 | TJ TŽ Třinec | 65.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | TJ Sokol Opava | 1:54.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KaminskiPetr Kaminski | 92 | AO Slavia Havířov | 1:54.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 1:55.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Sokol Opava | 1:57.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 1:57.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1:57.93 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | 2:01.19 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | David PelíšekDavid Pelíšek | 90 | AK Olomouc | 2:02.98 | |||||||||||||||
9 | Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | 2:04.49 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KadulaAdam Kadula | 90 | AK Olomouc | 1:58.75 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Rostislav PuklRostislav Pukl | 82 | VSK Univerzita Brno | 2:01.59 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 2:01.75 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KobzaOndřej Kobza | 95 | AK Olomouc | 2:03.42 | |||||||||||||||
5 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:04.23 | |||||||||||||||
6 | Ondřej JelínekOndřej Jelínek | 94 | VSK Univerzita Brno | 2:05.32 | |||||||||||||||
Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Dominik Bartoník Dominik Bartoník | 98 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 88 | AK Hodonín | 2:23.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 2:23.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | AK Olomouc | 2:24.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová | 93 | TJ Sokol Opava | 2:31.24 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková | 95 | AK Olomouc | 2:34.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:34.49 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | AK Olomouc | 2:36.54 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková | 95 | TJ Sokol Opava | 2:41.52 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vendula ŠvastalováVendula Švastalová | 97 | AK Olomouc | 2:42.38 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 2:48.32 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Irena IhmováIrena Ihmová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:51.19 | |||||||||||||||
12 | Sabina SedlákováSabina Sedláková | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:54.12 | |||||||||||||||
MS | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 2:38.82 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:13.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 4:13.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ján BeňaJán Beňa | 90 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:15.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub AmbrosJakub Ambros | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 4:15.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David PelíšekDavid Pelíšek | 90 | AK Olomouc | 4:16.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Rostislav PuklRostislav Pukl | 82 | VSK Univerzita Brno | 4:18.81 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 4:20.97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Sokol Opava | 4:24.30 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 4:25.66 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:27.89 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Ondřej JelínekOndřej Jelínek | 94 | VSK Univerzita Brno | 4:28.94 | |||||||||||||||
12 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:43.00 | |||||||||||||||
Tomáš MošaTomáš Moša | 96 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš PlachýLukáš Plachý | 85 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Jan KalendaJan Kalenda | 85 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Petr KaminskiPetr Kaminski | 92 | AO Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 4:55.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 5:04.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 5:06.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ValuškováMarkéta Valušková | 95 | TJ Sokol Opava | 5:16.57 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská | 97 | TJ TŽ Třinec | 5:19.62 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 5:20.36 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 5:23.47 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 5:28.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 5:36.00 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ladislava StrakováLadislava Straková | 73 | TJ Jiskra Otrokovice | 6:05.87 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 16.90 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Veronika PalyzováVeronika Palyzová | 91 | TJ Sokol Opava | 17.13 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.50 | 5.00 | ||||||||||||||
Eliška KřížováEliška Křížová | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 16.90 | 7.50 | ||||||||||||||
2 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 18.62 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jitka SvobodováJitka Svobodová | 84 | AK Olomouc | 19.07 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 19.13 | 2.00 | ||||||||||||||
Zdena BezůškováZdena Bezůšková | 84 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 15.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.60 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | AO Slavia Havířov | 16.90 | 5.00 | ||||||||||||||
Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-nezdařený start (162/6) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16.40 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AK Hodonín | 16.82 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub GenžaJakub Genža | 81 | AK PSK Zlín | 17.06 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Martin JanišMartin Janiš | 74 | AK PSK Zlín | 23.79 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 55.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 56.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | AO Slavia Havířov | 57.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 58.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 59.45 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 58.73 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | 62.29 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik LefnerDominik Lefner | 95 | AK PSK Zlín | 65.57 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | AO Slavia Havířov | 67.76 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | VSK Univerzita Brno | 70.08 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Petr Pleva Petr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 76.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MusilováKateřina Musilová | 88 | TJ Sokol Opava | 66.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika LazarováVeronika Lazarová | 91 | TJ TŽ Třinec | 68.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 69.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 69.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Monika ChlebíkováMonika Chlebíková | 88 | AK Hodonín | 71.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 75.83 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 73.12 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová | 93 | TJ Sokol Opava | 75.01 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 77.57 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jitka SvobodováJitka Svobodová | 84 | AK Olomouc | 80.53 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Vendula ZapletalováVendula Zapletalová | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 86.88 | |||||||||||||||
Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 09:26.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KalendaJan Kalenda | 85 | AK PSK Zlín | 09:42.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 09:55.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | AO Slavia Havířov | 10:14.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub AmbrosJakub Ambros | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 10:19.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10:29.56 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | VSK Univerzita Brno | 10:40.41 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ladislav SukLadislav Suk | 83 | VSK Univerzita Brno | 10:41.04 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš PlachýLukáš Plachý | 85 | VSK Univerzita Brno | 11:02.52 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11:18.96 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TáborskáGabriela Táborská | 93 | AK Olomouc | 12:20.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 12:26.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 12:31.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olomouc | 12:40.85 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Katarína KuťkováKatarína Kuťková | 86 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14:12.55 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislava StrakováLadislava Straková | 73 | TJ Jiskra Otrokovice | 14:20.61 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Baran,Honka,Klepek,Holibka A-Baran,Honka,Klepek,Holibka | TJ Sokol Opava | 43.28 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Juránek,Hrazdira,Tuček,Hurna A-Juránek,Hrazdira,Tuček,Hurna | AC Moravská Slavia Brno | 43.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Šustík,Turčani,SUchánek,Majcer A-Šustík,Turčani,SUchánek,Majcer | VSK Univerzita Brno | 43.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Lípa,Žatovec,Kubalák,Kučeřík A-Lípa,Žatovec,Kubalák,Kučeřík | AK Hodonín | 44.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Žůrek,Frnka,Lazor,Benko A-Žůrek,Frnka,Lazor,Benko | AK Olomouc | 44.10 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A-Zelinka,Juška,Beňo,Lacina A-Zelinka,Juška,Beňo,Lacina | TJ Lokomotiva Břeclav | 45.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A-Nohýnek,Tlachátek,Jursa,Lefner A-Nohýnek,Tlachátek,Jursa,Lefner | AK PSK Zlín | 46.68 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Rusek,Bělica,Kunc,Kratochvíl B-Rusek,Bělica,Kunc,Kratochvíl | TJ Sokol Opava | 45.22 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | B-Kyzlink,Krejčík,Ovejníček,Dittrich B-Kyzlink,Krejčík,Ovejníček,Dittrich | AC Moravská Slavia Brno | 47.22 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | B-Vymyslický,Fojťach,Burzla,Pavlík B-Vymyslický,Fojťach,Burzla,Pavlík | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.89 | 1.00 | |||||||||||||||
C-Stuchlík,Skorupa,Zeman,Veverka C-Stuchlík,Skorupa,Zeman,Veverka | TJ Sokol Opava | DNP | |||||||||||||||||
C-Šlancar,Galbavý,Havelka,Hloch C-Šlancar,Galbavý,Havelka,Hloch | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Kučerová,Řečínská, Zlatníková, Olšavská A-Kučerová,Řečínská, Zlatníková, Olšavská | AK Olomouc | 49.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Malariková,Ošmerová, Růžičková, Weigertová A-Malariková,Ošmerová, Růžičková, Weigertová | TJ Lokomotiva Břeclav | 50.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Veverková, Grigláková, Košárková, Musilová A-Veverková, Grigláková, Košárková, Musilová | TJ Sokol Opava | 50.18 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Coufalová D., Coufalová K., Pírková, Prochová Coufalová D., Coufalová K., Pírková, Prochová | AC Moravská Slavia Brno | 50.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Krtičková, Paličková, Hrzánová,Žůrková A-Krtičková, Paličková, Hrzánová,Žůrková | AK Hodonín | 50.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A-Horáková, Klapsiová, Douchová, Urbaczková A-Horáková, Klapsiová, Douchová, Urbaczková | TJ TŽ Třinec | 50.98 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A-Španělová, Brázdilová, Foretová,Sedláčková A-Španělová, Brázdilová, Foretová,Sedláčková | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 51.24 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | A-Havlíková, Jenyšová, Valová,Janečková A-Havlíková, Jenyšová, Valová,Janečková | TJ Jiskra Otrokovice | 51.54 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Bezůšková, Pánková, Opletalová, Zapalová B-Bezůšková, Pánková, Opletalová, Zapalová | AK Hodonín | 54.00 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | B-Bobálová, Vaverková, Zapletalová, Nádeníčková B-Bobálová, Vaverková, Zapletalová, Nádeníčková | TJ Jiskra Otrokovice | 54.45 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | B-Vavrečková, Klapetková, Němcová, Palyzová B-Vavrečková, Klapetková, Němcová, Palyzová | TJ Sokol Opava | 54.62 | ||||||||||||||||
4 | B-Polášková, Brazdilová, Ohnoutková, Jakešová B-Polášková, Brazdilová, Ohnoutková, Jakešová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 54.63 | ||||||||||||||||
5 | B-Houšková, Nieslaniková-Ščerbová, Wrzecionková B-Houšková, Nieslaniková-Ščerbová, Wrzecionková | TJ TŽ Třinec | 54.65 | ||||||||||||||||
6 | C-Kozelková, Sobotíková, Schweidlerová, Kirschnerová C-Kozelková, Sobotíková, Schweidlerová, Kirschnerová | TJ Sokol Opava | 55.05 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Baran,Holibka,Honka,Vystrk A-Baran,Holibka,Honka,Vystrk | TJ Sokol Opava | 3:26.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Sasínek,Goiš,Herka,Kubalák A-Sasínek,Goiš,Herka,Kubalák | AK Hodonín | 3:27.49 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Juránek,Hradira,Krejčík,Hurta A-Juránek,Hradira,Krejčík,Hurta | AC Moravská Slavia Brno | 3:27.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Pavlík,Beňa,Drozda,Vymyslický A-Pavlík,Beňa,Drozda,Vymyslický | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:31.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Hečko,Kalenda,Nohýnek,Machálek A-Hečko,Kalenda,Nohýnek,Machálek | AK PSK Zlín | 3:41.41 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A-Juránek,Kozumplík,Plachý,Pukl A-Juránek,Kozumplík,Plachý,Pukl | VSK Univerzita Brno | 3:41.80 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | A-Frnka,Kobza,Novotný,Kadula A-Frnka,Kobza,Novotný,Kadula | AK Olomouc | 3:44.47 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Němec,Zika,Kratochvíl,Moša B-Němec,Zika,Kratochvíl,Moša | TJ Sokol Opava | 3:36.90 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B-Olejníček,Ambros,Mahovský,Žižka B-Olejníček,Ambros,Mahovský,Žižka | AC Moravská Slavia Brno | 3:44.10 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B-Burzla,Fojtách,Hloch,Havelka B-Burzla,Fojtách,Hloch,Havelka | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:02.79 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Vašínová, Šrámková, Zbořilová, Řečínská A-Vašínová, Šrámková, Zbořilová, Řečínská | AK Olomouc | 4:04.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Janečková, Šilhová, Valová, Jenyšová A-Janečková, Šilhová, Valová, Jenyšová | TJ Jiskra Otrokovice | 4:07.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Musilová, Veverková, Košárková, Vavrečková A-Musilová, Veverková, Košárková, Vavrečková | TJ Sokol Opava | 4:08.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Douchová, Lazarová V, Walaská, Klapsiová A-Douchová, Lazarová V, Walaská, Klapsiová | TJ TŽ Třinec | 4:09.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Korvasová, Sedlářová, Zapalová, chlebíková A-Korvasová, Sedlářová, Zapalová, chlebíková | AK Hodonín | 4:12.23 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Obšelová,Coufalová D, Jeřábková, Fickerová Obšelová,Coufalová D, Jeřábková, Fickerová | AC Moravská Slavia Brno | 4:23.39 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A-Foretová, Ohnoutková, Brázdilová L.,Jakešová A-Foretová, Ohnoutková, Brázdilová L.,Jakešová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:27.06 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Sschweidlerová,Blahutová, Kozelková, Valušková B-Sschweidlerová,Blahutová, Kozelková, Valušková | TJ Sokol Opava | 4:30.12 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | B-Moškořová, Szotkowská, Lazarová B, Lubojacká B-Moškořová, Szotkowská, Lazarová B, Lubojacká | TJ TŽ Třinec | 4:36.06 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | B-Svobodová, Táborská, Belfínová, Švastalová B-Svobodová, Táborská, Belfínová, Švastalová | AK Olomouc | 4:40.87 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK Zlín |
81 | 2.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan AndělJan Anděl
AK PSK Zlín |
87 | 1.97 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 1.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK Olomouc |
92 | 1.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK Olomouc |
90 | 1.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Hodonín |
95 | 1.86 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 1.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 1.81 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc |
95 | 1.81 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 1.81 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 1.76 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 1.76 | ||||||||||||||||
14= |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 1.71 | ||||||||||||||||
14= |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK Hodonín |
96 | 1.71 | ||||||||||||||||
16 |
Martin JanišMartin Janiš
AK PSK Zlín |
74 | 1.71 | ||||||||||||||||
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia Havířov |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 1.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 1.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 1.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol Opava |
93 | 1.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 1.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ Třinec |
96 | 1.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 1.49 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra MinxováPetra Minxová
AK Olomouc |
95 | 1.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.49 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 1.44 | 0.25 | |||||||||||||||
10= |
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ Třinec |
96 | 1.44 | 0.25 | |||||||||||||||
10= |
Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra Otrokovice |
82 | 1.44 | 0.25 | |||||||||||||||
10= |
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.44 | 0.25 | |||||||||||||||
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno |
89 | 4.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 4.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 4.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol Opava |
93 | 4.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 4.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia Brno |
76 | 3.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 3.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Hodonín |
94 | 3.63 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia Havířov |
96 | 3.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 3.43 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK Hodonín |
88 | 3.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol Opava |
88 | 3.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra Otrokovice |
82 | 3.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava |
91 | 3.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 3.27 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK Hodonín |
84 | 3.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
TJ Jiskra Otrokovice |
86 | 2.67 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 2.47 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 2.47 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Eva SobotíkováEva Sobotíková
TJ Sokol Opava |
95 | 2.47 | 1.00 | |||||||||||||||
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 7.38 +1.9 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK Olomouc |
90 | 6.71 +0.8 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert NovotnýRobert Novotný
AK Olomouc |
89 | 6.70 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 6.69 +0.9 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 6.68 +1.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 6.63 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David MachálekDavid Machálek
AK PSK Zlín |
88 | 6.60 +0.4 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK Olomouc |
92 | 6.52 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 6.41 +1.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 6.30 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 6.29 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jan ChlopčíkJan Chlopčík
AO Slavia Havířov |
95 | 6.20 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej MachoOndřej Macho
AK Olomouc |
93 | 6.05 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia Havířov |
94 | 6.04 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | 5.82 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Hodonín |
94 | 5.81 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia Havířov |
96 | 5.44 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 4.61 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia Brno |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Michal JursaMichal Jursa
AK PSK Zlín |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olomouc |
92 | 5.84 +1.3 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 5.70 +1.5 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 5.60 +1.7 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava |
92 | 5.42 -0.1 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 5.27 +1.7 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika OlšavskáVeronika Olšavská
AK Olomouc |
93 | 5.18 +1.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 5.16 +3.4 m/s | 5,12 +1.7 m/s | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 5.14 +3.5 m/s | 5,12 +1.5 m/s | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 4.95 +0.1 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.90 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Hodonín |
93 | 4.87 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.83 -1.4 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 4.82 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 4.82 +0.0 m/s | |||||||||||||||||
15 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 4.80 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 4.72 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | 4.60 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.59 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Irena IhmováIrena Ihmová
AC Moravská Slavia Brno |
95 | 3.86 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 5.12 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol Opava |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Petra KoukolováPetra Koukolová
TJ Lokomotiva Břeclav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Sabina SedlákováSabina Sedláková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 14.41 +3.1 m/s | 14.40 +1.3 m/s | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Michal JursaMichal Jursa
AK PSK Zlín |
86 | 14.18 +1.8 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 14.14 +0.5 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David MachálekDavid Machálek
AK PSK Zlín |
88 | 13.65 +0.6 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 13.64 +1.3 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK Olomouc |
92 | 13.58 +1.1 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 13.41 +0.1 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | 12.62 +0.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Hodonín |
95 | 12.51 +0.7 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK Zlín |
81 | 12.37 +1.7 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia Havířov |
94 | 12.34 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK Hodonín |
96 | 12.14 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 12.04 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 12.08 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 11.84 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 11.50 +0.6 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 11.19 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Hodonín |
93 | 11.10 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 11.07 +1.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol Opava |
91 | 11.03 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 11.01 +1.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 10.78 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 10.60 +0.7 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 10.29 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 10.26 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK Hodonín |
84 | 10.20 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 09.50 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 13.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 12.47 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 12.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 11.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 11.59 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 11.52 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 10.96 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 10.85 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Iva MachováIva Machová
AK Olomouc |
76 | 10.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc |
87 | 10.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 10.21 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 09.77 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 09.75 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK Hodonín |
87 | 09.42 | ||||||||||||||||
15 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 09.38 | ||||||||||||||||
16 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 09.11 | ||||||||||||||||
17 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 09.10 | ||||||||||||||||
18 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 08.78 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | DNP | ||||||||||||||||
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita Brno |
91 | 17.17 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 16.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 15.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita Brno |
88 | 14.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 14.74 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan VavříkJan Vavřík
AK Olomouc |
79 | 14.14 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 13.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 13.22 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 13.08 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol Opava |
93 | 12.48 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 12.20 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 12.04 | ||||||||||||||||
13 |
František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita Brno |
91 | 11.98 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 11.85 | ||||||||||||||||
15 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 11.80 | ||||||||||||||||
16 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 11.70 | ||||||||||||||||
17 |
Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol Opava |
94 | 11.29 | ||||||||||||||||
18 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 10.79 | ||||||||||||||||
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena PejškováAlena Pejšková
AK Hodonín |
84 | 40.36 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 38.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 37.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 35.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 35.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 34.83 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 33.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Iva MachováIva Machová
AK Olomouc |
76 | 33.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc |
87 | 32.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 31.29 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 31.23 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 28.88 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 28.82 | ||||||||||||||||
14 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 27.99 | ||||||||||||||||
15 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 26.04 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 21.62 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 19.68 | ||||||||||||||||
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 50.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 48.84 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita Brno |
91 | 48.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 48.44 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan VavříkJan Vavřík
AK Olomouc |
79 | 46.71 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 46.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita Brno |
91 | 41.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita Brno |
88 | 41.03 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 40.18 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 38.46 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 38.41 | ||||||||||||||||
12 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 35.08 | ||||||||||||||||
13 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 34.49 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 33.66 | ||||||||||||||||
15 |
Martin StolařMartin Stolař
AO Slavia Havířov |
74 | 31.75 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 28.55 | ||||||||||||||||
Petr KrusPetr Krus
AO Slavia Havířov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 51.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 47.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 44.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 43.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 43.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 38.83 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 36.86 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ Třinec |
96 | 36.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 35.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 34.38 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 30.32 | ||||||||||||||||
12 |
Iva MachováIva Machová
AK Olomouc |
76 | 29.00 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ Třinec |
96 | 28.29 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK Hodonín |
87 | 28.12 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
Petr KrusPetr Krus
AO Slavia Havířov |
95 | 44.18 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol Opava |
93 | 52.99 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol Opava |
94 | 52.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 46.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc |
93 | 43.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 42.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 42.11 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | 40.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita Brno |
88 | 35.19 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anton OrlíkAnton Orlík
AK Hodonín |
54 | 31.94 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek FojtáchMarek Fojtách
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 30.52 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva Břeclav |
89 | 26.56 | ||||||||||||||||
12 |
Jan AndělJan Anděl
AK PSK Zlín |
87 | 22.85 | ||||||||||||||||
13 |
Martin JanišMartin Janiš
AK PSK Zlín |
74 | 21.51 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 39.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 38.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Alena PejškováAlena Pejšková
AK Hodonín |
84 | 35.84 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 35.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 35.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 35.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 32.57 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 32.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 31.47 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 31.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 30.15 | ||||||||||||||||
12 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 28.85 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ TŽ Třinec |
93 | 27.37 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 27.12 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 37.15 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol Opava |
91 | 61.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 58.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan AndělJan Anděl
AK PSK Zlín |
87 | 57.09 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 50.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 49.40 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 49.28 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 45.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol Opava |
76 | 44.64 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita Brno |
85 | 42.55 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 40.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 34.65 | ||||||||||||||||
12 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 34.49 | ||||||||||||||||
13 |
Petr KrusPetr Krus
AO Slavia Havířov |
95 | 31.86 | ||||||||||||||||
Vladimír MalýVladimír Malý
AC Moravská Slavia Brno |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 2.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PolášekVít Polášek | 94 | AO Slavia Havířov | 11 | |||||||||||||||
2 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | AK Hodonín | 9 | |||||||||||||||
3 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | AK Hodonín | 8 | |||||||||||||||
4 | Jan PolášekJan Polášek | 80 | AO Slavia Havířov | 7 | |||||||||||||||
5 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | AO Slavia Havířov | 6 | |||||||||||||||
6 | Richard ChmelíkRichard Chmelík | 90 | AO Slavia Havířov | 5 | |||||||||||||||
7 | Rostislav KovářRostislav Kovář | 51 | AK Olomouc | 4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 191.50 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 177.50 | ||||||||||||||||
3 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 152.00 | ||||||||||||||||
4 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 143.00 | ||||||||||||||||
5 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 123.00 | ||||||||||||||||
6 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 113.00 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 084.00 | ||||||||||||||||
8 | SLHAV SLHAV | AO Slavia Havířov | 066.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 167.00 | ||||||||||||||||
2 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 166.50 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 152.00 | ||||||||||||||||
SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 152.00 | |||||||||||||||||
5 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 114.50 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 108.50 | ||||||||||||||||
7 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 083.00 | ||||||||||||||||
8 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 053.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |