výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (2. 6. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.96
2 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.41
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.45
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.13
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.74
Matouš ŽáčekMatouš Žáček 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 11.11
2 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42
3 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.75
4 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.87
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.95
6 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 12.01
7 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.40
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.86
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.21
4 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.42
5 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.64
6 Robin UrbánekRobin Urbánek 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.73
7 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.13
David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.59 11.00
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.62 9.00
3 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 10.98 8.00
4 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.15 7.00
5 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.21 6.00
Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
DQ-nezdařený start 162/6
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.29 4.00
2 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.34 3.00
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35 2.00
4 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.63 1.00
5 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.68
6 Robin UrbánekRobin Urbánek 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.77
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.60
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.99
3 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.03
4 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.08
5 Blanka ŠpanělováBlanka Španělová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.32
6 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.50
MS Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.25
2 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 12.28
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.70
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.86
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.09
6 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.23
7 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.34
Petra KoukolováPetra Koukolová 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.58
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.66
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.81
4 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.92
5 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.04
6 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.16
7 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.44
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 12.02 11.00
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.19 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.36 8.00
4 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.38 7.00
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.45 6.00
6 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.77 4.00
2 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.79 3.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.80 2.00
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.05 1.00
5 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.07
6 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.07
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.34 11.00
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 22.00 9.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.45 8.00
4 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 22.57 7.00
5 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 22.62 6.00
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 22.66 5.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.69 4.00
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.96 3.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.05 2.00
5 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.53
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.14
Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.29 1.00
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.50
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.56
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.67
5 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.19
David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.00
2 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 24.10
3 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.04
4 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.57
Matouš ŽáčekMatouš Žáček 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 25.31 11.00
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 25.33 9.00
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.49 8.00
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.73 7.00
5 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.68
6 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 27.42
Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.99 6.00
2 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.28 5.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.44 4.00
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.54 2.00
5 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 26.63 1.00
6 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 26.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.47 3.00
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.27
3 Blanka ŠpanělováBlanka Španělová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.65
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 29.03
Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Petra KoukolováPetra Koukolová 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.20
2 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.42
3 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.28
4 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 28.62
5 Sabina SedlákováSabina Sedláková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 30.27
Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín DNP
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.97 8.50
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 50.30 7.00
3 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.50 6.00
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.62 5.00
5 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 50.63 4.00
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.15 2.00
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.79 11.00
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.97 8.50
3 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.74 3.00
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 52.29
5 Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.39
6 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 52.61
Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 52.22 1.00
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.06
3 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 54.48
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 56.42
5 Dominik Bartoník Dominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 57.08
6 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59.20
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.23 9.00
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 58.40 8.00
3 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.58 6.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.69 4.00
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.65 3.00
6 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 63.10
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 55.70 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.96 7.00
3 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.67 2.00
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 61.30 1.00
5 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 61.81
6 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 59.61 5.00
2 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.99
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 63.04
4 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.14
5 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 64.81
6 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.88
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:54.55 11.00
2 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:54.99 9.00
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:55.13 8.00
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.18 7.00
5 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:57.50 6.00
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:57.93 5.00
7 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 2:01.19 3.00
8 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:02.98
9 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:04.49
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 1:58.75 4.00
2 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.59 2.00
3 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:01.75 1.00
4 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:03.42
5 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:04.23
6 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:05.32
Tomáš HavelkaTomáš Havelka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Dominik Bartoník Dominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 2:23.64 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 2:23.99 9.00
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.00 8.00
4 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:31.24 7.00
5 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.01 6.00
6 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:34.49 5.00
7 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:36.54 4.00
8 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.52 3.00
9 Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:42.38 2.00
10 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.32 1.00
11 Irena IhmováIrena Ihmová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:51.19
12 Sabina SedlákováSabina Sedláková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:54.12
MS Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:38.82
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:13.08 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:13.21 9.00
3 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:15.17 8.00
4 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:15.42 7.00
5 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:16.46 6.00
6 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:18.81 5.00
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:20.97 4.00
8 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:24.30 3.00
9 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 4:25.66 2.00
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:27.89 1.00
11 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:28.94
12 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:43.00
Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Jan KalendaJan Kalenda 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:55.18 11.00
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:04.40 9.00
3 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:06.76 8.00
4 Markéta ValuškováMarkéta Valušková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:16.57 7.00
5 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:19.62 6.00
6 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:20.36 5.00
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:23.47 4.00
8 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:28.91 3.00
9 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:36.00 2.00
10 Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:05.87 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.65 11.00
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.44 9.00
3 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 16.90 7.50
4 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.13 6.00
5 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.50 5.00
Eliška KřížováEliška Křížová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.90 7.50
2 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.62 4.00
3 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 19.07 3.00
4 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.13 2.00
Zdena BezůškováZdena Bezůšková 84 AK HodonínAK Hodonín DNP
Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.28 11.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.33 9.00
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.60 7.00
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 16.90 5.00
Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Poznámky:
DQ-nezdařený start (162/6)
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.40 8.00
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK HodonínAK Hodonín 16.82 6.00
3 Jakub GenžaJakub Genža 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.06 4.00
4 Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.79 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.43 11.00
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 56.31 9.00
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 57.19 8.00
4 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58.22 7.00
5 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.45 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.73 6.00
2 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.29 4.00
3 Dominik LefnerDominik Lefner 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 65.57 3.00
4 Richard BzdýlRichard Bzdýl 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 67.76 2.00
5 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 70.08 1.00
6 Petr Pleva Petr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 76.64
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.67 11.00
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.59 9.00
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.38 8.00
4 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 69.87 7.00
5 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková 88 AK HodonínAK Hodonín 71.52 6.00
6 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 75.83 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 73.12 5.00
2 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 75.01 4.00
3 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 77.57 2.00
4 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 80.53 1.00
5 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 86.88
Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:26.68 11.00
2 Jan KalendaJan Kalenda 85 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09:42.90 9.00
3 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:55.38 8.00
4 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10:14.85 7.00
5 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10:19.00 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10:29.56 5.00
7 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:40.41 4.00
8 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:41.04 3.00
9 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:02.52 2.00
10 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:18.96 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12:20.34 11.00
2 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:26.11 9.00
3 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:31.67 8.00
4 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK OlomoucAK Olomouc 12:40.85 7.00
5 Katarína KuťkováKatarína Kuťková 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14:12.55 6.00
6 Ladislava StrakováLadislava Straková 73 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14:20.61 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Baran,Honka,Klepek,Holibka A-Baran,Honka,Klepek,Holibka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.28 11.00
2 A-Juránek,Hrazdira,Tuček,Hurna A-Juránek,Hrazdira,Tuček,Hurna AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 43.54 9.00
3 A-Šustík,Turčani,SUchánek,Majcer A-Šustík,Turčani,SUchánek,Majcer VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.60 8.00
4 A-Lípa,Žatovec,Kubalák,Kučeřík A-Lípa,Žatovec,Kubalák,Kučeřík AK HodonínAK Hodonín 44.06 7.00
5 A-Žůrek,Frnka,Lazor,Benko A-Žůrek,Frnka,Lazor,Benko AK OlomoucAK Olomouc 44.10 6.00
6 A-Zelinka,Juška,Beňo,Lacina A-Zelinka,Juška,Beňo,Lacina TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.00 5.00
7 A-Nohýnek,Tlachátek,Jursa,Lefner A-Nohýnek,Tlachátek,Jursa,Lefner AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.68 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Rusek,Bělica,Kunc,Kratochvíl B-Rusek,Bělica,Kunc,Kratochvíl TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.22 4.00
2 B-Kyzlink,Krejčík,Ovejníček,Dittrich B-Kyzlink,Krejčík,Ovejníček,Dittrich AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 47.22 2.00
3 B-Vymyslický,Fojťach,Burzla,Pavlík B-Vymyslický,Fojťach,Burzla,Pavlík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.89 1.00
C-Stuchlík,Skorupa,Zeman,Veverka C-Stuchlík,Skorupa,Zeman,Veverka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
C-Šlancar,Galbavý,Havelka,Hloch C-Šlancar,Galbavý,Havelka,Hloch TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kučerová,Řečínská, Zlatníková, Olšavská A-Kučerová,Řečínská, Zlatníková, Olšavská AK OlomoucAK Olomouc 49.91 11.00
2 A-Malariková,Ošmerová, Růžičková, Weigertová A-Malariková,Ošmerová, Růžičková, Weigertová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.05 9.00
3 A-Veverková, Grigláková, Košárková, Musilová A-Veverková, Grigláková, Košárková, Musilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.18 8.00
4 Coufalová D., Coufalová K., Pírková, Prochová Coufalová D., Coufalová K., Pírková, Prochová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.75 7.00
5 A-Krtičková, Paličková, Hrzánová,Žůrková A-Krtičková, Paličková, Hrzánová,Žůrková AK HodonínAK Hodonín 50.90 6.00
6 A-Horáková, Klapsiová, Douchová, Urbaczková A-Horáková, Klapsiová, Douchová, Urbaczková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.98 5.00
7 A-Španělová, Brázdilová, Foretová,Sedláčková A-Španělová, Brázdilová, Foretová,Sedláčková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.24 4.00
8 A-Havlíková, Jenyšová, Valová,Janečková A-Havlíková, Jenyšová, Valová,Janečková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 51.54 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Bezůšková, Pánková, Opletalová, Zapalová B-Bezůšková, Pánková, Opletalová, Zapalová AK HodonínAK Hodonín 54.00 2.00
2 B-Bobálová, Vaverková, Zapletalová, Nádeníčková B-Bobálová, Vaverková, Zapletalová, Nádeníčková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 54.45 1.00
3 B-Vavrečková, Klapetková, Němcová, Palyzová B-Vavrečková, Klapetková, Němcová, Palyzová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.62
4 B-Polášková, Brazdilová, Ohnoutková, Jakešová B-Polášková, Brazdilová, Ohnoutková, Jakešová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.63
5 B-Houšková, Nieslaniková-Ščerbová, Wrzecionková B-Houšková, Nieslaniková-Ščerbová, Wrzecionková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.65
6 C-Kozelková, Sobotíková, Schweidlerová, Kirschnerová C-Kozelková, Sobotíková, Schweidlerová, Kirschnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.05
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Baran,Holibka,Honka,Vystrk A-Baran,Holibka,Honka,Vystrk TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:26.69 11.00
2 A-Sasínek,Goiš,Herka,Kubalák A-Sasínek,Goiš,Herka,Kubalák AK HodonínAK Hodonín 3:27.49 9.00
3 A-Juránek,Hradira,Krejčík,Hurta A-Juránek,Hradira,Krejčík,Hurta AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:27.90 8.00
4 A-Pavlík,Beňa,Drozda,Vymyslický A-Pavlík,Beňa,Drozda,Vymyslický TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:31.52 7.00
5 A-Hečko,Kalenda,Nohýnek,Machálek A-Hečko,Kalenda,Nohýnek,Machálek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:41.41 5.00
6 A-Juránek,Kozumplík,Plachý,Pukl A-Juránek,Kozumplík,Plachý,Pukl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:41.80 4.00
7 A-Frnka,Kobza,Novotný,Kadula A-Frnka,Kobza,Novotný,Kadula AK OlomoucAK Olomouc 3:44.47 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Němec,Zika,Kratochvíl,Moša B-Němec,Zika,Kratochvíl,Moša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:36.90 6.00
2 B-Olejníček,Ambros,Mahovský,Žižka B-Olejníček,Ambros,Mahovský,Žižka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:44.10 3.00
3 B-Burzla,Fojtách,Hloch,Havelka B-Burzla,Fojtách,Hloch,Havelka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:02.79 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vašínová, Šrámková, Zbořilová, Řečínská A-Vašínová, Šrámková, Zbořilová, Řečínská AK OlomoucAK Olomouc 4:04.92 11.00
2 A-Janečková, Šilhová, Valová, Jenyšová A-Janečková, Šilhová, Valová, Jenyšová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:07.66 9.00
3 A-Musilová, Veverková, Košárková, Vavrečková A-Musilová, Veverková, Košárková, Vavrečková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:08.58 8.00
4 A-Douchová, Lazarová V, Walaská, Klapsiová A-Douchová, Lazarová V, Walaská, Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:09.46 7.00
5 A-Korvasová, Sedlářová, Zapalová, chlebíková A-Korvasová, Sedlářová, Zapalová, chlebíková AK HodonínAK Hodonín 4:12.23 6.00
6 Obšelová,Coufalová D, Jeřábková, Fickerová Obšelová,Coufalová D, Jeřábková, Fickerová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:23.39 5.00
7 A-Foretová, Ohnoutková, Brázdilová L.,Jakešová A-Foretová, Ohnoutková, Brázdilová L.,Jakešová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:27.06 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Sschweidlerová,Blahutová, Kozelková, Valušková B-Sschweidlerová,Blahutová, Kozelková, Valušková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.12 3.00
2 B-Moškořová, Szotkowská, Lazarová B, Lubojacká B-Moškořová, Szotkowská, Lazarová B, Lubojacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:36.06 2.00
3 B-Svobodová, Táborská, Belfínová, Švastalová B-Svobodová, Táborská, Belfínová, Švastalová AK OlomoucAK Olomouc 4:40.87 1.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 2.00 11.00
2 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 1.97 9.00
3 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 1.94 8.00
4 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 1.94 7.00
5 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.86 6.00
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.86 5.00
7 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 1.86 4.00
8 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.86 3.00
9 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.81 2.00
10 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.81 1.00
11 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.81
12 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.76
13 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.76
14= Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.71
14= Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK HodonínAK Hodonín
96 1.71
16 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.71
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.71 11.00
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.68 9.00
3 Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 1.65 8.00
4 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.54 7.00
5 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 1.54 6.00
6 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.54 5.00
7 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 1.49 4.00
8 Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.49 3.00
9 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.49 2.00
10= Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 1.44 0.25
10= Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.44 0.25
10= Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
82 1.44 0.25
10= Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.44 0.25
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.93 11.00
2 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.53 9.00
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.53 8.00
4 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.43 7.00
5 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.33 6.00
6 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.03 5.00
7 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.83 4.00
8 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 3.63 3.00
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 3.63 2.00
10 Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 3.43 1.00
11 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.43
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.67 11.00
2 Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.61 9.00
3 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
82 3.47 8.00
4 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.27 7.00
5 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.27 6.00
6 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 3.17 5.00
7 Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
86 2.67 4.00
8= Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 2.47 2.50
8= Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.47 2.50
10 Eva SobotíkováEva Sobotíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2.47 1.00
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.38 +1.9 m/s 11.00
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.71 +0.8 m/s 9.00
3 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.70 +0.0 m/s 8.00
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.69 +0.9 m/s 7.00
5 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.68 +1.4 m/s 6.00
6 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.63 +0.0 m/s 5.00
7 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 6.60 +0.4 m/s 4.00
8 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 6.52 +0.0 m/s 3.00
9 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.41 +1.9 m/s 2.00
10 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.30 +0.0 m/s 1.00
11 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.29 +1.5 m/s
12 Jan ChlopčíkJan Chlopčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
95 6.20 +1.9 m/s
13 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 6.05 +0.1 m/s
14 Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.04 +1.3 m/s
15 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5.82 +1.5 m/s
16 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 5.81 +0.0 m/s
17 Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 5.44 +0.0 m/s
18 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 4.61 +1.0 m/s
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 DNP
Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.84 +1.3 m/s 11.00
2 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 5.70 +1.5 m/s 9.00
3 Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.60 +1.7 m/s 8.00
4 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.42 -0.1 m/s 7.00
5 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.27 +1.7 m/s 6.00
6 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská
AK OlomoucAK Olomouc
93 5.18 +1.0 m/s 5.00
7 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.16 +3.4 m/s 5,12 +1.7 m/s 4.00
8 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.14 +3.5 m/s 5,12 +1.5 m/s 3.00
9 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.95 +0.1 m/s 2.00
10 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.90 +0.0 m/s 1.00
11 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK HodonínAK Hodonín
93 4.87 +0.5 m/s
12 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.83 -1.4 m/s
13 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.82 +0.8 m/s
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.82 +0.0 m/s
15 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 4.80 +0.3 m/s
16 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 4.72 +1.2 m/s
17 Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
91 4.60 +0.2 m/s
18 Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.59 +1.1 m/s
19 Irena IhmováIrena Ihmová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 3.86 +0.0 m/s
MS Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.12 +1.1 m/s
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 0
Petra KoukolováPetra Koukolová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
96 DNP
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Sabina SedlákováSabina Sedláková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 DNP
Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 DNP
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 DNP
Celkem 26 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.41 +3.1 m/s 14.40 +1.3 m/s 11.00
2 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 14.18 +1.8 m/s 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.14 +0.5 m/s 8.00
4 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 13.65 +0.6 m/s 7.00
5 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 13.64 +1.3 m/s 6.00
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.58 +1.1 m/s 5.00
7 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 13.41 +0.1 m/s 4.00
8 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 12.62 +0.2 m/s 3.00
9 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 12.51 +0.7 m/s 2.00
10 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 12.37 +1.7 m/s 1.00
11 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 12.34 +0.0 m/s
12 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK HodonínAK Hodonín
96 12.14 +0.7 m/s
13 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 12.04 +1.0 m/s
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 12.08 +0.0 m/s 11.00
2 Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 11.84 +0.0 m/s 9.00
3 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.50 +0.6 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.19 +0.4 m/s 7.00
5 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK HodonínAK Hodonín
93 11.10 +0.0 m/s 6.00
6 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.07 +1.8 m/s 5.00
7 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.03 +0.0 m/s 4.00
8 Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.01 +1.2 m/s 3.00
9 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 10.78 +0.0 m/s 2.00
10 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 10.60 +0.7 m/s 1.00
11 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 10.29 +0.0 m/s
12 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.26 +0.5 m/s
13 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 10.20 +0.0 m/s
14 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 09.50 +0.0 m/s
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 13.00 11.00
2 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 12.47 9.00
3 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 12.03 8.00
4 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 11.81 7.00
5 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.59 6.00
6 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.52 5.00
7 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 10.96 4.00
8 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 10.85 3.00
9 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 10.72 2.00
10 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 10.40 1.00
11 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.21
12 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 09.77
13 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.75
14 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 09.42
15 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 09.38
16 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 09.11
17 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.10
18 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 08.78
MS Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 DNP
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 17.17 11.00
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 16.63 9.00
3 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 15.83 8.00
4 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.90 7.00
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 14.74 6.00
6 Jan VavříkJan Vavřík
AK OlomoucAK Olomouc
79 14.14 5.00
7 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 13.84 4.00
8 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
69 13.22 3.00
9 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.08 2.00
10 Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 12.48 1.00
11 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 12.20
12 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 12.04
13 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 11.98
14 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.85
15 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 11.80
16 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 11.70
17 Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.29
18 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.79
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 40.36 11.00
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 38.56 9.00
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 37.71 8.00
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 35.62 7.00
5 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 35.51 6.00
6 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 34.83 5.00
7 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 33.50 4.00
8 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 33.43 3.00
9 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 32.16 2.00
10 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 31.29 1.00
11 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 31.23
12 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 28.88
13 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 28.82
14 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 27.99
15 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 26.04
16 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 21.62
17 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 19.68
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 50.39 11.00
2 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 48.84 9.00
3 Matúš OlejMatúš Olej
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 48.69 8.00
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 48.44 7.00
5 Jan VavříkJan Vavřík
AK OlomoucAK Olomouc
79 46.71 6.00
6 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 46.35 5.00
7 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 41.17 4.00
8 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.03 3.00
9 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 40.18 2.00
10 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 38.46 1.00
11 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
69 38.41
12 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 35.08
13 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 34.49
14 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 33.66
15 Martin StolařMartin Stolař
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
74 31.75
16 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 28.55
Petr KrusPetr Krus
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
95 DNP
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 51.53 11.00
2 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 47.23 9.00
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 44.21 8.00
4 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 43.83 7.00
5 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 43.25 6.00
6 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 38.83 5.00
7 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 36.86 4.00
8 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 36.24 3.00
9 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 35.76 2.00
10 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 34.38 1.00
11 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 30.32
12 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 29.00
13 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 28.29
14 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 28.12
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Petr KrusPetr Krus
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
95 44.18
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 52.99 11.00
2 Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 52.73 9.00
3 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 46.96 8.00
4 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 43.48 7.00
5 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 42.66 6.00
6 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 42.11 5.00
7 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 40.50 4.00
8 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 35.19 3.00
9 Anton OrlíkAnton Orlík
AK HodonínAK Hodonín
54 31.94 2.00
10 Marek FojtáchMarek Fojtách
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 30.52 1.00
11 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
89 26.56
12 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 22.85
13 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 21.51
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 39.59 11.00
2 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 38.43 9.00
3 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 35.84 8.00
4 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 35.70 7.00
5 Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 35.53 6.00
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 35.42 5.00
7 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 32.57 4.00
8 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 32.13 3.00
9 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 31.47 2.00
10 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 31.35 1.00
11 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 30.15
12 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 28.85
13 Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 27.37
14 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 27.12
MS Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 37.15
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 61.88 11.00
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 58.43 9.00
3 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 57.09 8.00
4 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 50.31 7.00
5 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 49.40 6.00
6 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 49.28 5.00
7 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 45.60 4.00
8 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 44.64 3.00
9 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 42.55 2.00
10 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 40.22 1.00
11 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 34.65
12 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 34.49
13 Petr KrusPetr Krus
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
95 31.86
Vladimír MalýVladimír Malý
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
78 DNP
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PolášekVít Polášek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 11
2 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 9
3 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 AK HodonínAK Hodonín 8
4 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 7
5 Jakub ZechaJakub Zecha 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 6
6 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 5
7 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 4
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 191.50
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 177.50
3 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 152.00
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 143.00
5 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 123.00
6 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 113.00
7 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 084.00
8 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 066.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 167.00
2 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 166.50
3 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 152.00
SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 152.00
5 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 114.50
6 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 108.50
7 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 083.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 053.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků