Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (2. 6. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.96
2 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.41
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.45
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.13
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.74
Matouš ŽáčekMatouš Žáček 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 11.11
2 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42
3 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.75
4 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.87
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.95
6 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 12.01
7 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.40
Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.86
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.21
4 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.42
5 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.64
6 Robin UrbánekRobin Urbánek 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.73
7 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.13
David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.59 11.00
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.62 9.00
3 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 10.98 8.00
4 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.15 7.00
5 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.21 6.00
Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
DQ-nezdařený start 162/6
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.29 4.00
2 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.34 3.00
3 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35 2.00
4 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.63 1.00
5 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.68
6 Robin UrbánekRobin Urbánek 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.77
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.60
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.99
3 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.03
4 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.08
5 Blanka ŠpanělováBlanka Španělová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.32
6 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.50
MS Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.25
2 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 12.28
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.70
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.86
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.09
6 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.23
7 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.34
Petra KoukolováPetra Koukolová 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.58
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.66
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.81
4 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.92
5 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.04
6 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.16
7 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.44
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.6.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 12.02 11.00
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.19 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.36 8.00
4 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.38 7.00
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.45 6.00
6 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.77 4.00
2 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.79 3.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.80 2.00
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.05 1.00
5 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.07
6 Katarína HromuľákováKatarína Hromuľáková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.07
Celkem 6 závodníků